HDC 1-2/11/2021 Δρ Βρυωνίδου, 2843 grafts FUE

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Καλή επιτυχία και φύτρωση επίσης.
Θεωρώ πως θα είναι πολύ καλό το αποτέλεσμα γιατί έβαλες αρκετά μοσχεύματα σε συνδυασμό με το υπάρχον μαλλί και τη φίνα.
 

Dimis90

Active Member
Σε ευχαριστώ! Και εγώ θα ήθελα ιδανικά, όμως η Βρυωνιδου ήταν κάπως αρνητική, επομένως δεν ήθελα να πιέσω και να ρίξω πολύτιμα graft τώρα με αμφίβολο αποτέλεσμα. Είμαι σίγουρος πως θα κάνω και άλλη μμ στο μέλλον και αν βγαίνουν τα κουκιά θα το σενιαρω και αυτό.
 

Gianney

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ! Και εγώ θα ήθελα ιδανικά, όμως η Βρυωνιδου ήταν κάπως αρνητική, επομένως δεν ήθελα να πιέσω και να ρίξω πολύτιμα graft τώρα με αμφίβολο αποτέλεσμα. Είμαι σίγουρος πως θα κάνω και άλλη μμ στο μέλλον και αν βγαίνουν τα κουκιά θα το σενιαρω και αυτό.
Ναι αν ήταν αρνητικη καλά έκανες.Νομιζω η Hdc είναι από τις λίγες και με αρκετά παραδείγματα που βάζουν και peaks αλλά όπως φαίνεται ο Μαρας
 

Dimis90

Active Member
Καλή επιτυχία και φύτρωση επίσης.
Θεωρώ πως θα είναι πολύ καλό το αποτέλεσμα γιατί έβαλες αρκετά μοσχεύματα σε συνδυασμό με το υπάρχον μαλλί και τη φίνα.
Σε ευχαριστώ πολύ vlafo! Είσαι από εκείνους που με έχουν εμπνεύσει αρκετά ώστε να κυνηγήσω την αα και να πάρω σε βάθος χρόνου το μέγιστο αποτέλεσμα που θα μπορώ με βάση τα δεδομένα μου. Ελπίζω σε φυτρωση πλέον, καθώς με θορυβησε κάπως η περίπτωση του Χαράλαμπου που δεν ήταν η αναμενόμενη. Μακάρι να πάνε όλα καλά, θα ανεβάζω και την εξέλιξη εννοείται.
 

Georgie

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ Georgie! Κι όμως μέσα μόνο απ τα γραφόμενα σε ένα φόρουμ, έχω καταλήξει πως θα ηθελα πολύ μια νυχτερινή καταδρομικη με εσένα για παρέα!
Μεσα .
Στρογγυλή μπάρα να ειναι μονο, να παίζουμε με τα κορίτσια απέναντι με τα glitter ρούχα
Και μουσικη Tom Waits , Nick Cave, Johnny Cash στο χαλαρό .
Να εχει και ενα κόκκινο neon φωτισμό κάπου για ατμόσφαιρα Αντε και μια discoball για την αλητεία !

Να πίνουμε ουισκακι και να φοράμε δαχτυλίδια !

Μου βγήκε λιγο το beatnik, αλλα αυτο ειναι καταδρομική με γούστο φίλε μου . ;)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μεσα .
Στρογγυλή μπάρα να ειναι μονο, να παίζουμε με τα κορίτσια απέναντι με τα glitter ρούχα
Και μουσικη Tom Waits , Nick Cave, Johnny Cash στο χαλαρό .
Να εχει και ενα κόκκινο neon φωτισμό κάπου για ατμόσφαιρα Αντε και μια discoball για την αλητεία !

Να πίνουμε ουισκακι και να φοράμε δαχτυλίδια !

Μου βγήκε λιγο το beatnik, αλλα αυτο ειναι καταδρομική με γούστο φίλε μου . ;)

Like για τρισμέγιστο Johnny Cash.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dimis90

Active Member
Καλή επιτυχία και καλή φυτρωση να έχεις @Dimis90 !
Ολα θα πάνε καλά!!
Σε ευχαριστώ πολύ Πάνο! Μόλις τώρα έβλεπα και τη δική σου παρουσίαση, επομένως εύχομαι με τη σειρά μου να έχεις καλή φυτρωση και όλα να πάνε καλά!!
 

Dimis90

Active Member
Μεσα .
Στρογγυλή μπάρα να ειναι μονο, να παίζουμε με τα κορίτσια απέναντι με τα glitter ρούχα
Και μουσικη Tom Waits , Nick Cave, Johnny Cash στο χαλαρό .
Να εχει και ενα κόκκινο neon φωτισμό κάπου για ατμόσφαιρα Αντε και μια discoball για την αλητεία !

Να πίνουμε ουισκακι και να φοράμε δαχτυλίδια !

Μου βγήκε λιγο το beatnik, αλλα αυτο ειναι καταδρομική με γούστο φίλε μου . ;)
Τέτοια διαβάζω και για αυτό σε πάω πολύ, μέσα στα γούστα μου το σκηνικό!
 

Dimis90

Active Member
Σε ευχαριστώ πολύ platane! Εσύ βρίσκεσαι ένα βήμα τώρα πιο μπροστά από εκεί που θέλω να πάω και εγώ στο μέλλον, αν και δε με βοηθάει ο λόγος μου!
 

aeratos28

Just aeratos
Όλοι βάζουν και έβαζαν παντού και από πάντα gianney..για τα peaks αναφέρομαι.
Ναι αν ήταν αρνητικη καλά έκανες.Νομιζω η Hdc είναι από τις λίγες και με αρκετά παραδείγματα που βάζουν και peaks αλλά όπως φαίνεται ο Μαρας
 

manly_Man

Well-Known Member
Καλή φύτρωση φίλε. Μπορεί να φαίνεται εύκολη περίπτωση εκ πρώτης ματιάς αλλά δεν ειναι. Σίγουρα θέλεις πληρη φύτρωση (άνω του 95%) και επίσης να μη πάθουν shock loss τα υπάρχοντα μαλλιά στο κέντρο της hairline που είχες αρκετά, τα οποία θα δώσουν το κάτι παραπάνω. Αλλιώς άμα πέσουν όλα τα δικά σου στη μεταμοσχευμένη περιοχή θα ειναι σαν να έβαλες σε γυμνή επιφάνεια. Επίσης πρέπει να δεις πως θα δέσει με το πίσω και ποσο θα βοηθήσει η φίνα το υπόλοιπο μαλλί.
 
Μπλουζα