Harry, FUE, 2103g, 7/11/20

Harry

New Member
Καλησπέρα, αυτή την περίοδο είμαι αρκετά πιεσμένος οπότε δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το μαλλί. Όταν βρω λίγο χρόνο θα τραβήξω φώτο και θα τις ανεβάσω, αλλά αυτό μπορεί να γίνει και στο χρόνο. Έτσι όπως το βλέπω πάντως είμαι ευχαριστημένος κατά 90%. Έχουν γεμίσει οι κροτάφοι με φυσιολογική πυκνότητα για το κεφάλι μου, ενώ θα ήθελα το μπροστινό μέρος λίιγο πιο πυκνό, αλλά what the hell. Πάντως ακόμα βλέπω νέες τριχίτσες σε εκείνο το κομμάτι που με ενδιαφέρει. Είμαι ευχαριστημένος με την εξέλιξη πάντως. Δε σας ξεχνάω, αλλά θα περιμένετε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Αν απλά την ώρα που έγραφες το μνμ,έβγαζες 3-4 φωτό και τις ανεβάζεις,το ίδιο ακριβώς θα είχες ασχοληθεί με το να γράψεις αυτό το μνμ..
Προσωπικά θεωρώ το νήμα αυτό πως δεν έχει ουσία γτ ενημέρωση σωστή δεν έχει γίνει ,έχει να ενημερώσει και εγώ δεν ξέρω πόσο καιρό ,4-5 μήνες.στο αρχικό ποστ το κλασσικό άνοιξα να βοηθήσω και εγώ τα μέλη,αλλά η γνωστή συνέχεια..αν ήταν στο χέρι μου θα το κλείδωνα και θα τελείωνε το θέμα.
 

oreo

Well-Known Member
Αν απλά την ώρα που έγραφες το μνμ,έβγαζες 3-4 φωτό και τις ανεβάζεις,το ίδιο ακριβώς θα είχες ασχοληθεί με το να γράψεις αυτό το μνμ..
Προσωπικά θεωρώ το νήμα αυτό πως δεν έχει ουσία γτ ενημέρωση σωστή δεν έχει γίνει ,έχει να ενημερώσει και εγώ δεν ξέρω πόσο καιρό ,4-5 μήνες.στο αρχικό ποστ το κλασσικό άνοιξα να βοηθήσω και εγώ τα μέλη,αλλά η γνωστή συνέχεια..αν ήταν στο χέρι μου θα το κλείδωνα και θα τελείωνε το θέμα.
Διάβασες την σκέψη μου
 

Ronaldo

Well-Known Member
Καλησπέρα, αυτή την περίοδο είμαι αρκετά πιεσμένος οπότε δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το μαλλί. Όταν βρω λίγο χρόνο θα τραβήξω φώτο και θα τις ανεβάσω, αλλά αυτό μπορεί να γίνει και στο χρόνο. Έτσι όπως το βλέπω πάντως είμαι ευχαριστημένος κατά 90%. Έχουν γεμίσει οι κροτάφοι με φυσιολογική πυκνότητα για το κεφάλι μου, ενώ θα ήθελα το μπροστινό μέρος λίιγο πιο πυκνό, αλλά what the hell. Πάντως ακόμα βλέπω νέες τριχίτσες σε εκείνο το κομμάτι που με ενδιαφέρει. Είμαι ευχαριστημένος με την εξέλιξη πάντως. Δε σας ξεχνάω, αλλά θα περιμένετε.
Αδερφέ λίγα λεπτά υπόθεση είναι να βγάλεις μερικές φωτογραφίες και να τις ανεβάσεις. Δεν χρειάζεται καν να συμμετέχεις στη συζήτηση. Μην αφήνεις έτσι το νήμα γιατί δημιουργείς υποψίες...!
 

bobby

Well-Known Member
Παιδιά παίζει ρόλο και ο ψυχολογικός παράγοντας ή και άλλοι προσωπικοί και οικογενειακοί λόγοι, οπότε ας μην είμαστε πιεστικοί. Ας υπενθυμίζουμε στα μέλη να ανεβάσουν φωτο χωρίς να τους πιέζουμε ή χαρακτηρίζουμε.
 

aeratos28

Just aeratos
Bobby,κανείς δεν πίεσε κανέναν αν είδες..δεν του είπαμε γτ δεν αναβασες,και πότε θα ανεβάσεις και μα και μου ..τα πεπραγμένα σχολίασα ,το τι έκανε και τι θα μπορούσε να είχε κάνει ..σταματηστε να μιλάτε για ψυχολογία κτλ.το θεωρώ φτηνή δικαιολογία αυτό που ακούγεται συνεχώς..αν χρειάζεται σθένος για να ανέβει μία δύο φωτό κάθε 2 μήνες ,τι να σας πω ρε παιδιά.μαλλον είστε υπερβολικά ευαίσθητοι και κοιτάξτε να το αλλάξετε αυτό γτ δεν θα σας οδηγήσει κάπου η τόση ευαισθησία..γενικώς και στην καθημερινότητά σας.
 

vlafo

Well-Known Member
Δηλαδή τι έχει η ψυχολογία δεν μπορώ να το καταλάβω.Ίσα ίσα ανεβασμένη πρέπει να είναι.
Ποιό είναι το πρόβλημα που τον απασχολεί και δεν μπορεί?
Ακατανόητα πράγματα.
 

bobby

Well-Known Member
Δηλαδή τι έχει η ψυχολογία δεν μπορώ να το καταλάβω.Ίσα ίσα ανεβασμένη πρέπει να είναι.
Ποιό είναι το πρόβλημα που τον απασχολεί και δεν μπορεί?
Ακατανόητα πράγματα.
Ίσως δεν πάει όπως θα επιθυμούσε… δώστε του χρονο.
 

oreo

Well-Known Member
Ίσως δεν πάει όπως θα επιθυμούσε… δώστε του χρονο.
Λοιπόν bobby, αυτό που έχω εισπράξει απο τα άτομα που έχουν κάνει μετ και παίρνουν ένα δυνατό αποτέλεσμα, είναι ότι απο την κ..λα, δεν σταματάνε να ποστάρουν και να μοιράζονται την χαρά τους με τους υπόλοιπους.
Αυτό ισχύει και για αυτούς που νομίζουν οτι έχουν πάρει ενα καλό αποτέλεσμα.
Η τρίτη κατηγορία, αφήνοντας εκτός άτομα με προβλήματα σοβαρά (υγείας,οικονομικά κτλ) , είναι αυτοί που ξέρουν οτι δεν πήγε όπως ήλπιζαν, το βλέπουν άλλωστε στον καθρέφτη και δεν θέλουν να μπουν στο φόρουμ και πάει η ψυχολογία στα τάρταρα.
 

aeratos28

Just aeratos
Bobby,από τη στιγμή που σχεδόν όλη τη μετεγχειρητική του πορεία δεν την έδειξε,δεν έχει ουσία.σε τι να δώσουμε χρόνο?προσωπικά δεν θεωρώ ότι είναι παρουσίαση καν.ουτε κάψα για το αποτέλεσμα εχω..απλά όπως είπα πριν δεν μου αρέσει ο παρτακισμος..
@oreo υπάρχει και το άλλο,το οποίο σιχαίνομαι εγώ προσωπικά..μπήκα,έμαθα αυτό που έπρεπε ,σώθηκαν από σφαγεία,πήρα και καλύτερη τιμή γτ είπα ότι θα κάνω παρουσίαση στο φόρουμ και αφού τα πήρα όλα αυτά,γεια σας.!!ελπίζω να μην είναι και αυτό εδώ το ίδιο..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Όταν κάνεις μια μμ και αποφασίζεις να την παρουσιάσεις στο μέσο που σου έδωσε τα εφόδια και την γνώση ώστε να μην πας σαν πρόβατο προς σφαγή την φέρνεις εις περας μέχρι τέλους. Όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες. Και δεν μιλάω για εδώ αλλά γενικά. Μην δικαιολογείται κι εσείς τους άλλους, παραμυθιαζεστε κι οι ίδιοι.
 

aeratos28

Just aeratos
Ακριβώς αυτό.
Όταν κάνεις μια μμ και αποφασίζεις να την παρουσιάσεις στο μέσο που σου έδωσε τα εφόδια και την γνώση ώστε να μην πας σαν πρόβατο προς σφαγή την φέρνεις εις περας μέχρι τέλους. Όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες. Και δεν μιλάω για εδώ αλλά γενικά. Μην δικαιολογείται κι εσείς τους άλλους, παραμυθιαζεστε κι οι ίδιοι.
 

oreo

Well-Known Member
Bobby,από τη στιγμή που σχεδόν όλη τη μετεγχειρητική του πορεία δεν την έδειξε,δεν έχει ουσία.σε τι να δώσουμε χρόνο?προσωπικά δεν θεωρώ ότι είναι παρουσίαση καν.ουτε κάψα για το αποτέλεσμα εχω..απλά όπως είπα πριν δεν μου αρέσει ο παρτακισμος..
@oreo υπάρχει και το άλλο,το οποίο σιχαίνομαι εγώ προσωπικά..μπήκα,έμαθα αυτό που έπρεπε ,σώθηκαν από σφαγεία,πήρα και καλύτερη τιμή γτ είπα ότι θα κάνω παρουσίαση στο φόρουμ και αφού τα πήρα όλα αυτά,γεια σας.!!ελπίζω να μην είναι και αυτό εδώ το ίδιο..
Δεν ξέρω φίλε πόσοι είναι σε αυτή την κατηγορία, εικάζω οτι θα είναι λιγότεροι.
Προσωπικά αν διόρθωνα, αυτό που με ενοχλεί , θα το μοιραζόμουν με χαρά.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Λοιπόν bobby, αυτό που έχω εισπράξει απο τα άτομα που έχουν κάνει μετ και παίρνουν ένα δυνατό αποτέλεσμα, είναι ότι απο την κ..λα, δεν σταματάνε να ποστάρουν και να μοιράζονται την χαρά τους με τους υπόλοιπους.
Αυτό ισχύει και για αυτούς που νομίζουν οτι έχουν πάρει ενα καλό αποτέλεσμα.
Η τρίτη κατηγορία, αφήνοντας εκτός άτομα με προβλήματα σοβαρά (υγείας,οικονομικά κτλ) , είναι αυτοί που ξέρουν οτι δεν πήγε όπως ήλπιζαν, το βλέπουν άλλωστε στον καθρέφτη και δεν θέλουν να μπουν στο φόρουμ και πάει η ψυχολογία στα τάρταρα.
Δεν ισχύει αυτό .....είναι υπαρκτό σενάριο αλλά πιο σπάνιο .....εμένα η εμπειρία μου από το φόρουμ έδειξε ότι και γαμάτο αποτέλεσμα να πάρει κάποιος δεν θέλει και πάλι παρουσίαση γιατί νιώθει και υποχρεωμένος να απολογείται.... Είναι πολλοι που απλά επιλέγουν να κινούνται με πμ χωρίς να σημαίνει ότι δεν είναι κύριοι στην συμπεριφορά τους ....Απλα δεν θέλουν να φθείρονται εδώ μέσα ....ένα παράδειγμα ,(τώρα μπορώ να το πω) είναι ο Άλεξ ο οποίος έβαζε εμένα να ποσταρω και να μιλάω γιατί δεν ήθελε να μπει σε τέτοιες διαδικασίες....επίσης είναι κάποιοι που δεν αντέχουν την κριτική ανεξάρτητου αποτελέσματος .....πάντως το σενάριο να μην πήγε καλά και για αυτό χάθηκε είναι θεωρώ πιο σπάνιο κατά πολύ σε ποσοστό....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω πάντως δεν δικαιολογώ κανέναν που σταματάει την παρουσίαση ακόμη και σε εμάς να έκανε και με εκνευρίζει αυτό το πράμα.
Υπάρχουν μέλη που έκαναν στην HDC και δεν ξεκίνησαν καν την παρουσίαση...μου εξήγησαν τους λόγους αυτό το δέχομαι.
Να μην ξεκινάνε καθόλου αν στην πορεία δεν το αντέχουν.
10 χρόνια ακόμη βάζω φωτογραφίες μου βοήθησα αρκετά μέλη να δούνε και το κεφάλι μου από κοντά όπως και εσείς...είναι υποχρέωσή τους να δούμε την εξέλιξη τους.
Όλα τα άλλα είναι εγωιστικά.
 

jersey

Well-Known Member
Εγω πάντως δεν δικαιολογώ κανέναν που σταματάει την παρουσίαση ακόμη και σε εμάς να έκανε και με εκνευρίζει αυτό το πράμα.
Υπάρχουν μέλη που έκαναν στην HDC και δεν ξεκίνησαν καν την παρουσίαση...μου εξήγησαν τους λόγους αυτό το δέχομαι.
Να μην ξεκινάνε καθόλου αν στην πορεία δεν το αντέχουν.
10 χρόνια ακόμη βάζω φωτογραφίες μου βοήθησα αρκετά μέλη να δούνε και το κεφάλι μου από κοντά όπως και εσείς...είναι υποχρέωσή τους να δούμε την εξέλιξη τους.
Όλα τα άλλα είναι εγωιστικά.
Από την HDC είναι ένα μέλος που μπαίνει κανονικά στο φόρουμ και δεν ενημερώνει την παρουσίασή του. Το μέλος Medde. Αλλά μέχρι και ο technician της HDC ο aristos σταμάτησε την παρουσίαση του. Με αυτόν τι γίνεται; Έχεις κάποια πληροφόρηση από την κλινική; Θα μπορούσες να ενημερώσεις την κλινική να του πουν να συνεχίσει την παρουσίαση του;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Από την HDC είναι ένα μέλος που μπαίνει κανονικά στο φόρουμ και δεν ενημερώνει την παρουσίασή του. Το μέλος Medde. Αλλά μέχρι και ο technician της HDC ο aristos σταμάτησε την παρουσίαση του. Με αυτόν τι γίνεται; Έχεις κάποια πληροφόρηση από την κλινική; Θα μπορούσες να ενημερώσεις την κλινική να του πουν να συνεχίσει την παρουσίαση του;

Ενημέρωσα για τον τεχνικό εδώ και μέρες τους είπα να ενημερώσει το νήμα του και να μην βαριούνται.
Ο Medde έχει πάρει κάλο αποτελεσμα αλλά για δικούς του λογούς δεν ενημερώνει ίσως το κάνει στο μέλλον.
 

vlafo

Well-Known Member
Όλοι πάντα προβάλλουν τους δικούς τους λόγους ποτέ δεν τους προβάλλουν όταν αρχίζουν και ρωτάνε πράγματα για να πάρουνε.

Καλό το παραμύθι αλλά δεν το τρώμε από κανέναν.
 
Μπλουζα