H Ρεαλ στο ΟΑΚΑ

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με όλο τον σεβασμό , δεν θα μπώ σε αντιπαράθεση γιατί ο διάλογος δεν θα προσέφερε τίποτα στην ουσία του post σου και σου αξίζουν θερμά συγχαρητήρια για την υλοποίηση του οράματος που είχες. Η διαφωνία μας θα μείωνε την αξία του εγχειρηματός σου και δεν το θέλω.
Πάντως όταν αυθαιρετολογώ συνοδεύω συνήθως την προτασή μου με ερωτηματικό.

Δεν διαφωνώ απλά δεν έχεις όλη την πληροφόρηση που έχω εγώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ReLo

New Member
Ένα μπράβο στον CVIAL είναι πολύ λίγο για όσα έχει προσφέρει και συνεχίζει να προσφέρει τόσο στο forum όσο και στα μέλη είτε προσωπικά είτε δημόσια.
 

dimitraza

Member
Πάρα πολύ ωραία νέα!!! Τώρα ο οικοδεσπότης γιατρός και με το "σπαθί" του (ή και με άλλων σπαθιά...) θα ζητάει 5-6 € το g... Πάντως μπορείτε να βάλετε στο forum και ένα button "forum μ.μ. vip" για να ξεχωρίσει η ήρα απο το σιτάρι...
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τώρα με συγχωρείς αλλά είναι σοβαρό αυτό που έγραψες? Τι θες ακριβώς να πεις?
 

mike1988

Active Member
@CVIAL εδώ ταιριάζει νομίζω... Ποτέ μην τα βάζεις μ’ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο οτι θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει εκ πείρας. Mark Twain.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν τα βάζω με κανέναν. Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί μερικοί κάνουν υποθέσεις και ειδικά όταν 2-3 ποστ πιο πάνω έχω δώσει κάποιες εξηγήσεις και έχω ζητήσεις να μην έχουμε μικρότητες σε αυτό το νήμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitraza

Member
Τώρα με συγχωρείς αλλά είναι σοβαρό αυτό που έγραψες? Τι θες ακριβώς να πεις?
Δεν κάνω καμία μομφή σε κανέναν... Δικό σας είναι το blog και φυσικά ότι θέλετε πράττετε... Κατά την ταπεινή μου γνώμη ο γιατρός και οι γιατροί που θα ρθουν απευθύνονται σε ένα 5-10 % των ανθρώπων που θέλουν να κάνουν μ.μ. (μπορεί και να κάνω λάθος)... Πάντως μπράβο για την προσπάθειά σου και για τα όσα έχεις κάνει μέχρι τώρα για το blog.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν είμαστε blog αλλά φόρουμ. Καταλαβαίνεις ότι αυτό που έγραψες για το button ήταν πολύ bitter χωρίς να έχεις κάποιο στοιχείο. Επειδή δεν έχεις ιδέα (και καλώς αφού δεν υπάρχει πληροφόρηση) ούτε για τιμές ούτε για κάτι άλλο, σου λέω ότι μπορείς να συμμετέχεις σε ένα από τα consultation που θα κάνει ο Λορενζο το Φθινόπωρο. Απευθύνονται στο 100% του φόρουμ αφού είναι δωρεάν. Δεν ζητάω ούτε φορολογική δήλωση ούτε πιστοποιητικό ενσήμων στο φόρουμ. Είναι ανοιχτά για όλους ακόμα και για "καμένους". Θα μάθεις τα πάντα με καθαρό και αναλυτικό τρόπο για το κεφάλι σου και μπορείς μετά να κάνεις την μμ όπου θες και όπου βαστάει η τσέπη σου. Ίσως να είναι και η μεγαλύτερη προσφορά αφού αυτοί που ψάχνουν λύσεις σε low cost σχεδόν ποτέ δεν μαθαίνουν την αλήθεια για το κεφάλι τους. Παραδείγματα άπειρα. Ξεκίνα από τον hairsick.
 

Kostas97

Well-Known Member
Πάρα πολύ ωραία νέα!!! Τώρα ο οικοδεσπότης γιατρός και με το "σπαθί" του (ή και με άλλων σπαθιά...) θα ζητάει 5-6 € το g... Πάντως μπορείτε να βάλετε στο forum και ένα button "forum μ.μ. vip" για να ξεχωρίσει η ήρα απο το σιτάρι...
Τωρα αυτο που κολλαει, το ποσο θα χρεωνει καποιος τι σχεση μπορει να εχει με ενα φορουμ;;
 

dimitraza

Member
@CVIAL εδώ ταιριάζει νομίζω... Ποτέ μην τα βάζεις μ’ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο οτι θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει εκ πείρας. Mark Twain.
Στο επιστρέφω φίλε!!! Και επειδή στη ζωή μου έχω "χορτάσει" απο αφελείς ανθρώπους εδώ ταιριάζει απόλυτα το ότι η αφέλεια είναι η αδελφή της αθωότητας και η εξαδέλφη της ανοησίας (Ντε Κουρσέλ). Πάλι δε θα καταλάβεις αλλά δε θα ξαναγράψω τίποτα άλλο γιατί πρόδωσες το δικό σου επίπεδο... (Στους ανόητους η απάντηση είναι η σιωπή - Αλ Μααλί Ου).
 

dimitraza

Member
Δεν είμαστε blog αλλά φόρουμ. Καταλαβαίνεις ότι αυτό που έγραψες για το button ήταν πολύ bitter χωρίς να έχεις κάποιο στοιχείο. Επειδή δεν έχεις ιδέα (και καλώς αφού δεν υπάρχει πληροφόρηση) ούτε για τιμές ούτε για κάτι άλλο, σου λέω ότι μπορείς να συμμετέχεις σε ένα από τα consultation που θα κάνει ο Λορενζο το Φθινόπωρο. Απευθύνονται στο 100% του φόρουμ αφού είναι δωρεάν. Δεν ζητάω ούτε φορολογική δήλωση ούτε πιστοποιητικό ενσήμων στο φόρουμ. Είναι ανοιχτά για όλους ακόμα και για "καμένους". Θα μάθεις τα πάντα με καθαρό και αναλυτικό τρόπο για το κεφάλι σου και μπορείς μετά να κάνεις την μμ όπου θες και όπου βαστάει η τσέπη σου. Ίσως να είναι και η μεγαλύτερη προσφορά αφού αυτοί που ψάχνουν λύσεις σε low cost σχεδόν ποτέ δεν μαθαίνουν την αλήθεια για το κεφάλι τους. Παραδείγματα άπειρα. Ξεκίνα από τον hairsick.
Οκ με κάλυψες! Δε νομίζω να χρειάζεται να πούμε τίποτα άλλο γιατί βλέπω ότι κάποιοι δεν εκφράζονται σωστά και δε θέλω να μπω σε αυτή τη διαδικασία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κακώς. Ακόμα και το πιο provocative σχόλιο πρέπει να αντιμετωπίζεται με επιχειρήματα και διάθεση συννενόησης.
 

giwrgos8888

Active Member
Δεν είμαστε blog αλλά φόρουμ. Καταλαβαίνεις ότι αυτό που έγραψες για το button ήταν πολύ bitter χωρίς να έχεις κάποιο στοιχείο. Επειδή δεν έχεις ιδέα (και καλώς αφού δεν υπάρχει πληροφόρηση) ούτε για τιμές ούτε για κάτι άλλο, σου λέω ότι μπορείς να συμμετέχεις σε ένα από τα consultation που θα κάνει ο Λορενζο το Φθινόπωρο. Απευθύνονται στο 100% του φόρουμ αφού είναι δωρεάν. Δεν ζητάω ούτε φορολογική δήλωση ούτε πιστοποιητικό ενσήμων στο φόρουμ. Είναι ανοιχτά για όλους ακόμα και για "καμένους". Θα μάθεις τα πάντα με καθαρό και αναλυτικό τρόπο για το κεφάλι σου και μπορείς μετά να κάνεις την μμ όπου θες και όπου βαστάει η τσέπη σου. Ίσως να είναι και η μεγαλύτερη προσφορά αφού αυτοί που ψάχνουν λύσεις σε low cost σχεδόν ποτέ δεν μαθαίνουν την αλήθεια για το κεφάλι τους. Παραδείγματα άπειρα. Ξεκίνα από τον hairsick.
CVIAL μακαρι να μπρορουσε να ερθει και προς μακεδονια μερια, ειμαστε πολλα ατομα που δεν μπρουμε να κατεβουμε αθηνα πιστεψε με.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε Γιώργο να τον πηγαίνουμε από πόλη σε πόλη..το ότι δεν μπορείτε να κατεβείτε ,εντάξει..τι δεν μπορείτε?ενημερώνει από τώρα ότι φθινόπωρο θα έρθει..ένα μήνα πριν ,σίγουρα θα πει ο cvial ότι θα έρθει,δλδ δεν μπορείς να προγραμματίσεις ένα μήνα+ πριν να κατέβεις?
Μην τα θέλουμε και όλα δικά μας ρε παιδιά.ερχεται ένας κορυφαίος γιατρός στη χώρα σου που κανονικά αν δεν γινόταν αυτό θα έπρεπε να πας Ισπανία.
 

giwrgos8888

Active Member
Ρε Γιώργο να τον πηγαίνουμε από πόλη σε πόλη..το ότι δεν μπορείτε να κατεβείτε ,εντάξει..τι δεν μπορείτε?ενημερώνει από τώρα ότι φθινόπωρο θα έρθει..ένα μήνα πριν ,σίγουρα θα πει ο cvial ότι θα έρθει,δλδ δεν μπορείς να προγραμματίσεις ένα μήνα+ πριν να κατέβεις?
Μην τα θέλουμε και όλα δικά μας ρε παιδιά.ερχεται ένας κορυφαίος γιατρός στη χώρα σου που κανονικά αν δεν γινόταν αυτό θα έπρεπε να πας Ισπανία.
σωστα μιλας αλλα δεν μιλαω μονο για εμενα. μακαρι να μπορεσω να κατεβω!
 

Harris_G

Well-Known Member
CVIAL μακαρι να μπρορουσε να ερθει και προς μακεδονια μερια, ειμαστε πολλα ατομα που δεν μπρουμε να κατεβουμε αθηνα πιστεψε με.
Γιώργο δε το λέω κακοπροαιρετα Αλλά εδώ κολλάει τέλεια το "σε βγάζουμε από τα σκ..α και θες να σε πλύνουμε κιολας"
 

dim d

Well-Known Member
H γνωση κι η κατευθυνση απο τις συναντησεις ειναι το πολυτιμο εδω οχι μονο αν θα κλεισουν καποια παιδια μεταμοσχευση που και εκει θα ''προσεχθουν '' παραπανω. Δεν εχει καμια αναγκη σιγουρα ο Λορεντσο απο τα 15 ατομα που θα κλεισουν μμ η εδω η Ισπανια. Αντιθετως για 70 ατομα, πηραν πληροφοριες κι σχεδιο που δεν θα μπορουσαν να το βρουν πουθενα αλλου.
 
Μπλουζα