giwrgos8888 35 ετων 4215 graft A και Β ζωνη starks clinic

giwrgos8888

Active Member
Ολα καλά φιλαράκι και πολύ καλά έκανες!Μικρό το κακό αφού το πρόλαβες.....!Τελικά με την φλέβα επανήλθε βλέπω..Άφηνε λίγο παραπάνω στο μπάνιο το σαμπουάν να μαλακώσει τα κακάδια και ψέκαζε όσο μπορείς με ορό μέσα στην μέρα μέχρι να φύγουν!
ναι φιλε ετσι θελει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

_Johnny_

Member
Καλή επιτυχία ευχομαι. Φαίνεται καθαρή δουλειά. Η πυκνότητα φαίνεται επίσης καλή και τα μοσχεύματα ειναι όσα χρειαζόσουν για την περιοχή που κάλυψες. Με μια καλή φυτρωση θα δεις μεγάλη αλλαγή στην εικόνα σου.

Το κοστος που πλήρωσες επίσης μια χαρά στα 4000€ και ειναι μια λογική τιμή για τα grfats που έβαλες, σε σύγκριση με άλλους να πληρώνουν τα διπλάσια + για λιγότερα μοσχεύματα..
 

giwrgos8888

Active Member
10 ημερα! πως σας φαινεται
 

Συνημμένα

  • 20240216_185937.jpg
    20240216_185937.jpg
    699.3 KB · Προβολές: 204

aeratos28

Just aeratos
Έπρεπε να είχες καθαρίσει το κεφάλι σου από τα κακαδακια .άσε πολύ ώρα το νερό να τρέχει στο κεφάλι σου και βάλε ελαφρώς παραπάνω πίεση να καθαρίσει εντελώς..δεν κάνει να μείνουν τα κακαδάκια άλλο..καθάρισε το κεφάλι σου φίλε..και άσε το πώς σε βλέπουμε..σε 6 μήνες θα σου πούμε γνώμη ...τώρα τι θες να σου πούμε?
 

Antonis80

Member
Άσε περισσότερη ώρα το σαμπουάν πάνω στα κακαδάκια για να μαλακώσουν, και μετά ξέπλυνε ασκώντας λίγη περισσοτερη πίεση για να καθαρισεις...10 μέρες ειναι αρκετές και θα επρεπε να ειχες καθαρισει
 

ManCyprus87

Well-Known Member
10 ημερα! πως σας φαινεται
Τα αγαπημένα μου micro-irregulations εκεί στη χερλαιν που ΜΟΝΟ σε starks και Φρέιτας τα έχω δει.
Άψογος σχεδιασμός της χερλαιν με πλήρη φυσικότητα, χωρίς ριγαρίσματα και αφυσικότητες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giwrgos8888

Active Member
βαζω ακομα φυσικο ορο για τα λιγα γκραφτ στην χερλαιν τα τελευταια που μου εβαλε μολις την τεταρτη που μας περασε.
και μολις εκανα το λουσιμο τα περισοτερα εφυγαν.
 

LoverBoy

Well-Known Member
βαζω ακομα φυσικο ορο για τα λιγα γκραφτ στην χερλαιν τα τελευταια που μου εβαλε μολις την τεταρτη που μας περασε.
και μολις εκανα το λουσιμο τα περισοτερα εφυγαν.
Κάνε λούσιμο πρωί βράδυ και άσε να μαλακώνουν τα κακάδια και όλα οκ!Μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos8888

Active Member
1 μηνα και 9 ημερες και δεν εχουν πεσει ολα τα γκραφτ και υπαρχει κοκκινιλα
 

Συνημμένα

  • 20240315_203528.jpg
    20240315_203528.jpg
    2.9 MB · Προβολές: 112

LoverBoy

Well-Known Member
Ωραίος! μην ανησυχείς για την κοκκινίλα μπορεί να σου κρατήσει αρκετό διάστημα σιγά σιγά θα φεύγει
 

montecristo

Well-Known Member
Καθυστέρησαν να φυγουν και τα κακαδάκια σου οπότε μπορει γιαυτο να καθυστερούν και να πέσουν τα μοσχεύματα...Αλλά δεν ειναι απαραίτητο να πεσουν ολα νομιζω
 
Μπλουζα