giwrgos8888 35 ετων 4215 graft A και Β ζωνη starks clinic

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bigk

Well-Known Member
Καλή φυτρωση φίλε μου με το καλό..
Έπαιξε πολύ επιθετικά ο γιατρός (το έχει ξανακάνει. ) Εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά. Ξέρεις το punch εξαγωγής τι διάμετρο είχε?
 

giwrgos8888

Active Member
Καλή φυτρωση φίλε μου με το καλό..
Έπαιξε πολύ επιθετικά ο γιατρός (το έχει ξανακάνει. ) Εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά. Ξέρεις το punch εξαγωγής τι διάμετρο είχε?
0.9
Καλή φυτρωση φίλε μου με το καλό..
Έπαιξε πολύ επιθετικά ο γιατρός (το έχει ξανακάνει. ) Εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά. Ξέρεις το punch εξαγωγής τι διάμετρο είχε?
0.9 punch
 

montecristo

Well-Known Member
Καλη φυτρωση φίλε. Φαίνεται καθαρη δουλειά και σου έκανε ωραια και πυκνή τοποθέτηση ο γιατρος με καλη πυκνότητα. Πιστεύω θα μείνεις πολύ ικανοποιημένος με το τελικό αποτέλεσμα (αν ολα πάνε καλά). Κρατα μας ενήμερους με την εξέλιξη σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Καλή επιτυχία! 8k + πάντως για NW5 διάχυτο (εκεί είσαι μάλλον) είναι πολλά. Βέβαια με ένα καλό ποσοστό φύτρωσης (που γενικά το πετυχαίνει ο γιατρος σου) θα γίνεις τούμπανο! Εύχομαι τα καλύτερα!
 
4k. την εξαγωγη με ενα ακομα ιατρο που ερχετε απο αθηνα! και στην τοποθετηση εβαλε λιγα ο συγκεκριμενος ιατρος για κανα 20λεπτο! την χερλαιν ολοι Α Ζωνη ο κυριος τυρκαλας
μια χαρά η τιμή που σου έκανε ο Κ. Τυρκαλάς...σου βγήκε δηλαδή 0.95 €/graft....!! Ήσουν το μοναδικό περιστατικό εκείνη την ημέρα ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

giwrgos8888

Active Member
μια χαρά η τιμή που σου έκανε ο Κ. Τυρκαλάς...σου βγήκε δηλαδή 0.95 €/graft....!! Ειναι καλό πιστεύω που δέχεται και την βοήθεια ενός άλλου γιατρού (στην εξαγωγή κυρίως) γιατί οσο να 'ναι είναι πολύ κουραστική διαδικασία να το κάνεις αποκλειστικά μόνος. Ήσουν το μοναδικό περιστατικό εκείνη την ημέρα ;
ναι εγω μονο
 
Μπλουζα