Giorgos, fue 2000gr, seneca medical

LoverBoy

Well-Known Member
Τοπική Μίνο με φίνα,μου δημιουργούσε τρομερή ξηροδερμια σε σημείο να βγαίνουν κομμάτια απτό δέρμα, έντονη φαγούρα και φουσκαλιτσες με υγρό,
Δοκίμασα και σκέτη μινοξιδιλη σε λοσιόν πριν δύο βδομάδες και πάλι ξανά φούντωσε.
Μάλλον στην μινοξιδιλη έχω θέμα.
Εμένα η λοσιόν παλιότερα με πείραζε!Μήπως να δοκιμάσεις και αφρό φίλε μου?Είναι πολύ πιο ανεκτικός στο δέρμα!Μικρή ποσότητα!Φίνα θα σου έλεγα να πάρεις απο στόματος την συντηρητική δόση!Μην εγκαταλείπεις τα όπλα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Εμένα η λοσιόν παλιότερα με πείραζε!Μήπως να δοκιμάσεις και αφρό φίλε μου?Είναι πολύ πιο ανεκτικός στο δέρμα!Μικρή ποσότητα!Φίνα θα σου έλεγα να πάρεις απο στόματος την συντηρητική δόση!Μην εγκαταλείπεις τα όπλα
Με αφρό ξεκίνησε το θέμα και δοκίμασα μετά και λοσιόν με τα ίδια αποτελέσματα.
Θα ξαναπροσπαθήσω πιο μετά ,το αφήνω να ηρεμήσει λίγο.
Δεν έχω θέμα στα υπόλοιπα μαλλιά μου είναι υγιής το είπαν και στην κλινική,το χάπι είναι υπερβολή.
Καλύτερα να το έχω για το μέλλον όταν το χρειαστώ.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Με αφρό ξεκίνησε το θέμα και δοκίμασα μετά και λοσιόν με τα ίδια αποτελέσματα.
Θα ξαναπροσπαθήσω πιο μετά ,το αφήνω να ηρεμήσει λίγο.
Δεν έχω θέμα στα υπόλοιπα μαλλιά μου είναι υγιής το είπαν και στην κλινική,το χάπι είναι υπερβολή.
Καλύτερα να το έχω για το μέλλον όταν το χρειαστώ.
Ωραίος!Χαίρομαι αν είναι όλα οκ!Με το καλό να σου πάνε όλα φίλε μου!Ήδη έχει ξεκινήσει όμορφα η φύτρωση σου!
 

Antonis80

Member
Φαίνεται να ξεκίνησε ήδη η φύτρωση...σε ένα τρίμηνο θα έχεις δει διαφορά στην εικόνα σου...Για μινοξιδίλη μπορείς να δοκιμάσεις την Axelan μια φορά τη μέρα είναι ήπια μινοξ όπως αναφέρθηκε σε άλλο νήμα και δεν δημιουργεί ερεθισμούς/ρυτίδες κτλπ
 
Φαίνεται να ξεκίνησε ήδη η φύτρωση...σε ένα τρίμηνο θα έχεις δει διαφορά στην εικόνα σου...Για μινοξιδίλη μπορείς να δοκιμάσεις την Axelan μια φορά τη μέρα είναι ήπια μινοξ όπως αναφέρθηκε σε άλλο νήμα και δεν δημιουργεί ερεθισμούς/ρυτίδες κτλπ
Ναι ξεκίνησε,και όποιος με βλέπει από κοντά μου το λέει.
Από φαρμακείο την παίρνουμε;
 
Μπλουζα