Geroksouras, fue, 2971+2252 grafts, 7-8/11/2013 & 9-10/11/2014

aeratos28

Just aeratos
Φιλε john hohn δεν νομιζω οτι πριν δεν Μίλησα ευγενικά.είπα απο πριν οτι λέω την γνώμη μου καθαρά και χωρίς ειρωνίες κτλ..απλα βλέπω και εκφράζω την άποψη μου..είμαι ευθύς άνθρωπος γενικά..ουτε κρυβομαι ουτε τπτ..για την δική σου περιπτωση δεν το συζηταω καν οτι αξίζει να ρίξεις και αλλά 5000 ευρώ και να γίνεις τουμπανο τελείως..γιατί θα εχεις θεαματική αλλαγή..γεμάτος μαλλια..και τα λεφτά θα αξίζουν μέχρι τελευταιο cent..οσο αφορα τους αλλους τι θα πουν δεν σενοιαζει γιατι θα εισαι full μαλι..αλλά αυτό που λέει ο geroksouras οτι σε κάποιον χαριζανε γάιδαρο και τον κοιταγε στα δόντια κανει λάθος..δεν σου χάρισε κανεις τίποτα,χρυσοπληρωσες φιλε μου..μην το συγκρίσεις με αυτοκίνητα κτλ γιατί αν είχες πάρει αυτοκίνητο θα είχες αμεσα αυτό που ζητούσες,ενω τώρα παλευεις σχεδόν 3 χρονια και εχεις κανει τη μισή δουλεια και μπορεί να μην μπορεσεις να συνεχισεις ώστε να εχεις τελικά αυτό που θελεις..τώρα αν είσαι εσύ ευχαριστημένος πάω πάσο..αλλά όταν ανεβάζεις φωτο λογικό είναι οτι κάποιοι θα πουν καλες κουβέντες και κάποιοι οχι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
Παντος το α8οτελεσμα για τις δυνατοτητες της μεταμοσχευσης ειναι υπερ πετυχημενο.Οποιος νομιζε οτι σπο τσακωνας που ηταν πριν τις μμ θα γινονταν ρουβας ο geroksouras δεν εχει ιδεα.Geroksoura κανεις αλλη μια μμ και μετα παιζρις με τοπικ γιατι κακα τα ψεματα πρεπει να συνδοιαζεται τοπικ με μμ σε μεγαλα norwood και μετα θα εισαι μπομπα η αλλαγη θα ειναι τεραστια..Συγχαρητηρια για το θαρρο σου και κουραγιο για την συνεχεια.
 

aeratos28

Just aeratos
Eχω αλλη γνώμη φιλε μου..επειδή εγω έχω ιδέα και ξέρω οτι ο Τσάκωνας δεν γίνεται τίποτα άλλο και θα έπρεπε να να το ξέρει και ο γεροξουρας αυτό πριν μπει σε αυτό το τρυπακι..καλά για Ρουβά αστο,πιστεύω είναι ατυχές παράδειγμα όταν μιλάμε για μεταμοσχεύσεις..τώρα εσυ και κάποια αλλά παιδιά το βλέπεται πετυχημένο και μάλιστα υπέρ πετυχημένο..τι να πω!ο φίλος γεροξουρας για να σουλουπωθει θέλει τουλαχιστον αλλά τοσα απο απο αυτά που έχει βάλει ηδη για ενα αραιό σχετικα αποτέλεσμα..απο που θα τα βρει αυτά τα grafts??δεν υπαρχουν αλλα,οποτε δεν μπορεί να συνεχισει..οποτε για μένα δεν έπρεπε να ξεκινήσει καν..η άποψη μου είναι αυτή!χωρίς καμια εμπάθεια και ειρωνια
 

crossfire

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα του γεροξουρα ειναι μια χαρά και εφάμιλλο άλλων αποτελεσμάτων που τα σχολιάζουμε θετικά και μας εντυπωσιάζουν κιόλας.

Η διαφορά ειναι ότι ο γεροξουρας βάζει τόσο τίμιες φωτογραφίες και κάτω απο τέτοιες συνθήκες που και ένας Norwood 2 θα φαίνονταν για 4 με αποτέλεσμα να χάνει απο μερικούς το παιχνίδι των καλών κριτικών .
Μπραβο γεροξουρα και απο μένα και ειδικότερα για τις φωτογραφίες .
 

aeratos28

Just aeratos
Εφάμιλλο με αλλά αποτελεσματα δεν το λες..είναι πολύ λιγα τα αποτελεσματα που είναι εντυπωσιακά και ειδικα στο forum εδώ..μερικά απο τα εντυπωσιακά είναι ο danceworld,o raphael o john john,για αυτους ναι οκ Συμφωνώ.αλλά να κοιταμε και απο ποιο σημείο ξεκίνησαν έτσι?και με 3500 grafts ο καθένας..που είδες εσύ εφάμιλλο αποτελεσμα?ουδέν κρυπτό υπο τον ήλιο..κοιτα τις φωτογραφιες που είναι στον ηλιο και απο μπροστά και απο πλαγιά..απο μπροστά φαίνεται μονο το δερμα και ισα που λιγο σαν μαλλια καιπλαγιά σαν κάτι χνουδωτό να έχει κολήσει απο πανω,στη μέση κενό και απο κάτω αυτά τα λιγα που εχει..απο οτι βλέπω χονδρικά η άδεια περιοχή ηταν πανω απο 230 με 240 τετραγωνικά εκατοστά..σε αυτή την έκταση τα 5000 grafts είναι σταγόνα στον ωκεανό..απλα..
 

Δημητρης38

Active Member
Εφάμιλλο με αλλά αποτελεσματα δεν το λες..είναι πολύ λιγα τα αποτελεσματα που είναι εντυπωσιακά και ειδικα στο forum εδώ..μερικά απο τα εντυπωσιακά είναι ο danceworld,o raphael o john john,για αυτους ναι οκ Συμφωνώ.αλλά να κοιταμε και απο ποιο σημείο ξεκίνησαν έτσι?και με 3500 grafts ο καθένας..που είδες εσύ εφάμιλλο αποτελεσμα?ουδέν κρυπτό υπο τον ήλιο..κοιτα τις φωτογραφιες που είναι στον ηλιο και απο μπροστά και απο πλαγιά..απο μπροστά φαίνεται μονο το δερμα και ισα που λιγο σαν μαλλια καιπλαγιά σαν κάτι χνουδωτό να έχει κολήσει απο πανω,στη μέση κενό και απο κάτω αυτά τα λιγα που εχει..απο οτι βλέπω χονδρικά η άδεια περιοχή ηταν πανω απο 230 με 240 τετραγωνικά εκατοστά..σε αυτή την έκταση τα 5000 grafts είναι σταγόνα στον ωκεανό..απλα..

Tα αποτελεσματα που αναφερεις δεν εχουν καμια σχεση με την συγκεκριμενη περιπτωση.
Τα παιδια (τον raphael δεν τον θυμαμαι) δεν ηταν nw7 που ειναι ο ξουρας και το προβλημα τους δεν ηταν και αναλογο.
Ο danceworld δεν ειχε ιδιαιτερο προβλημα αραιωσης και ο Τζων ναι μεν ειχε πραγματικα φοβερο αποτελεσμα αλλα ειχε και τα μαμα στα πλαινα του και το μιντλ του να στηριζει το αποτελεσμα της επεμβασης. Οσο ποιο πολλα μαμμισια μαλλια εχεις τοσο καλυτερο δειχνει και το αποτελεσμα της επεμβασης. Πες τον γιορκι που εκανε την επεμβαση του στον Φελερ να βγαλει φωτογραφιες στον ηλιο να δεις αν ειναι καλυτερο το αποτελεσμα. καλως η κακως ο γεροξουρας εχασε περιπου 60-70.000 μοσχευματα και με την τοποθετηση 6.000 (ειχε γραψει οτι εριξε και μια 800αρα σε χασαπικο στην Ελλαδα) το αποτελεσμα ειναι ικανοποιητικο
(τηρούμενων των προσδοκιων και εχοντας γνωση του αποτελεσματος που μπορει να προσφερει μια επεμβαση μεταμοσχευσης).
Πρεπει να κανει μια ακομα να καλυψει τα πλαινα του και να σουλουπωσει οσο μπορει το crown του.

Τοπικ εγω πιστευω δεν πρεπει να βαλει γιατι θα φαινεται η μπογια στο δερμα.
Ενω με ενα smp θα ειναι κομπλετο !!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Φιλε δεν συγκρινα τον γεροξουρα με τα παιδιά..αν είδες καλά το μηνυμα μου είπα οτι είναι πολύ διαφορετικες περιπτωσεις και είπα επίσης οτι όταν ξεκίνησαν ηταν απο παρα πολύ καλύτερη θέση..απλα αναφέρθηκε στα παιδιά επειδή έχουν βάλει πολλά μοσχεύματα και αυτοι..όχι οτι ξεκίνησαν απο το ίδιο σημείο..επίσης Συμφωνώ μαζί σου οτι με τοππικ θα ειναι χαλια και συμφωνω επίσης για το smp το έχω αναφέρει και εγώ δεμένα προηγούμενο μνμ μου..μονο με smp θα σουλουπωθει το θέμα..
 

aeratos28

Just aeratos
Οσον αφορα φιλε δημητρη για τον Γιόρκι που λες Συμφωνώ απόλυτα..που είναι ο φίλος??να βγάλει φωτο τιμιες όπως ο γεροξουρας..στον ήλιο..οχι μεσα σε δωμάτιο με φωτισμό που γίνεσαι ξαφνικα με 2πλα μαλλια..σε αυτό βγάζω καπέλο στον γεροξουρας..τιμιοτατος..μπράβο του..
 

gkast

Active Member
Καλό είναι από τα παιδιά του φόρουμ που δεν έχουμε κάνει μεταμόσχευση συμπεριλαμβανομένου και Εμού
Να είμαστε ποιο διακριτικοί για άλλες μεταμοσχεύσεις γιατί ειναι λίγο δύσκολο να μπούμε στην ψυχολογία του κάθε παιδιού ....που δείχνει το αποτέλεσμα του με φωτογραφίες που αυτές στην τελική μπορει να βγάλει ....
Εαν δεν γουστάρουμε ενα αποτέλεσμα υπάρχουν και τα πμ μεταξύ φίλων ....
Κλάιν μαίν μάγκες σε παιδιά που εχουν κάνει μεταμόσχευση ....άλλου έξω από το forum στις καφετέριες ..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Φιλε gkast εχεις δίκιο όσον αφορα για φωτογραφιες που λες και ζήτω συγνώμη αν φαινομαι επιθετικός με καποιες κουβέντες..λογικά για τις φωτογραφιες θα αναφέρεσαι σε αυτό που είπα για τον γιορκι.απόλυτο δίκιο και ζητω και παλι συγνώμη..αλλά δεν σε καταλαβαίνω σε αυτό που λες για πμ..δηλαδή μονο καλες κουβέντες να λέγονται?αν δεν είναι καλες να μην τις λέμε??μονο πμ??δεν το έχω συναντήσει πουθενά αυτό που λες τώρα..εγώ ξέρω πως όταν κάποιος ανεβάζει φωτο περιμένει να ακούσει απόψεις,θετικές και αρνητικές..και έτσι μαθαίνουν όλοι..είναι σαν να μου λες οτι δεν έπρεπε καν να μπω και να σχολίασω το αποτέλεσμα του γεροξουρας επειδή δεν λέω οτι είναι καλό..παρακολουθώ απο τις αρχές αρχές του φορουμ ,έχω διαβάσει τα παντα και τους πάντες αυτό που ειπές δεν το έχω συναντήσει παλι
 

gkast

Active Member
Οι λέξεις του στιλ τίμιες φωτογραφίες Καλό είναι να αποφεύγονται
Και βέβαια μπορει ο καθένας μας να κρίνει για ένα αποτέλεσμα .....
Στη συγκεκριμένη περίπτωση του γεροξουρα το παληκαρι από την αρχή του νήματος για την μεταμόσχευση δεν είχε αυταπάτες για το αποτέλεσμα που θα έπαιρνε ....εξαλου το λέει από την αρχή εξού και η επικεφαλίδα .....κάθε αποτέλεσμα το κρίνουμε ανάλογα με την περίπτωση ...
Στην συγκεκριμένη περίπτωση το παληκαρι είναι NW 7 με πολύ μέτρια δότρια και τον βλέπεις να το παλεύει
 

aeratos28

Just aeratos
Το τιμιες το είπα για τον γεροξουρας..οτι έβαλε οτι καλυτερο μπορεί να βάλει κάποιος απο φωτογραφία..αλλά θα πω οκ σε αυτό..δεν θα σχολιασω παλι με τιμιες η μη τιμιες φωτο..για αυτο που λες οτι μπορουμε να σχολιασουμε τωρα το ειπες,γτ στο προηγουμενο μνμ ειπες να εστελνα πμ σε φιλο..αυτο δεν γινεται γτ δεν εχω σχεσεις με κανεναν απο εδω αλλα δεν θα ηταν και σωστο..καλες η κακες κριτικες να ακουγονται ολες..αυτο αλλωστε ειναι και ο διαλογος..ξέρω τι λέει στην αρχή και ξέρω επίσης απο την αρχή οτι για μένα παντα έτσι?δεν θα έφτανε κάπου ικανοποιητικά ο φίλος..τεράστιο norwood,πολύ αδύναμη δοτρια..δεν μπορεί να γίνει κάτι..το μονο που μπορεί να κανει για να υπάρχει ομοιομορφία ειναιμνα κανει mpg..εγώ λέω και την αλλη μεριά γτ μπαίνουν και πιτσιρικαδες εδώ για να μην μπερδεύονται και έχουν αυταπάτες..
 

yorkifun

Active Member
Οσον αφορα φιλε δημητρη για τον Γιόρκι που λες Συμφωνώ απόλυτα..που είναι ο φίλος??να βγάλει φωτο τιμιες όπως ο γεροξουρας..στον ήλιο..οχι μεσα σε δωμάτιο με φωτισμό που γίνεσαι ξαφνικα με 2πλα μαλλια..σε αυτό βγάζω καπέλο στον γεροξουρας..τιμιοτατος..μπράβο του..

φίλε μου μπες στο νήμα μου και σχολίασε το αποτέλεσμα μου όσο γουστάρεις..σε παρακαλώ πολύ όμως μην ξανά αναφερθείς στην τιμιότητα μου γιατί περνάς σε προσωπικό επίπεδο και με προσβάλλεις χωρίς να σου έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα..είπα από την αρχή ότι αυτές θα είναι οι φωτογραφίες που θα βάζω..μέσα σε δωμάτιο με όσο περισσότερο φωτισμό γίνετε με την καλύτερη ανάλυση και κοντινές..και μέχρι τώρα πιστεύω το τηρώ αυτό..
 

Adriano

Well-Known Member
Γεροξούρα καλά κάνεις και το παλεύεις.Εγώ είμαι μαζί σου.Δυο πραγματάκια αν μου επιτρέπεις για να δείξει και το αποτέλεσμα καλύτερα πάνω σου.
1) Ξεκίνα γυμναστήριο με στόχο να στεγνώσεις.Θα φανεί και πιο ωραίο το πρόσωπο σου και θα δείξει καλύτερα το αποτέλεσμα.
Λάνσαρε στυλάκι badass.Επίσης άφησε μουσάκι.(Εννοείται ότι θα σε βοηθήσει σε πάρα πολλά η γυμναστική.Θα κάνει καλύτερα τα πάντα στη ζωή σου.)
2) Υιοθέτησε πιο κοντό κούρεμα στα πλαινά. 3 χιλιοστά πχ. Και σκέψου και κανένα mpg.

Σε παραδέχομαι πάντως.Έχεις balls.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gandreal

New Member
ρε παιδιά κάποτε εδώ υπήρχε ένα μέλος που μπαναρίστηκε (όχι μπανιαρίστηκε). Kάποιοι είχαν πει ότι είχε πιάσει δουλειά στην κλινική που έκανε τις επεμβάσεις (είχε κάνει 4-5)

με 6300 grafts είχε ένα εντυπωσιακό αποτέλεσμα, τουλάχιστον από τις φωτογραφίες που έδειχνε ενώ είχε ξεκινήσει από NW 5-6.

Έπαιξε κάτι και τον μπάναραν; Γιατί εγώ μίλησα με βάση αυτόν.
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
ρε παιδιά κάποτε εδώ υπήρχε ένα μέλος που μπαναρίστηκε (όχι μπανιαρίστηκε). Kάποιοι είχαν πει ότι είχε πιάσει δουλειά στην κλινική που έκανε τις επεμβάσεις (είχε κάνει 4-5)
Ο ίδιος το είχε πει, και εφ' όσον αυτό δεν συμβαδίζει με τους κανονισμούς του forum, ο λογαριασμός διαγράφτηκε.

Γιατί εγώ μίλησα με βάση αυτόν.
συγκρίνεις τα ασύγκριτα, χωρίς να το ξέρεις βέβαια, ο @geroksouras έχει μεγάλη επιφάνεια να καλύψει και οι φωτογραφίες που βγάζει δεν είναι καθόλου παραπλανητικές. Υπήρξαν και υπάρχουν μέλη και κλινικές που έχουν παρουσιάσει αποτέλεσμα σε φωτογραφίες χρησιμοποιώντας toppik και photoshop, και μερικοί βγάζοντας φωτογραφίες στα σκοτάδια και σε εσωτερικό χώρο ή θολές.
 

Gandreal

New Member
συγκρίνεις τα ασύγκριτα, χωρίς να το ξέρεις βέβαια.

Ναι, εννοείται πως δεν ξέρω για αυτό και είμαι εδώ και ρωτάω. Δεν ξέρω αν έπαιζε φωτοσοπ με τις φωτογραφίες του αλλουνού, πάντως την δότρια του, του την είχαν ξεσκίσει και φαινόταν καθαρά. Άλλωστε και ο ίδιος έλεγε ότι προσπαθούσε να καλύψει τα κενά με τατουάζ.

Αν κάποιοι ανεβάζουν φωτογραφίες πειραγμένες, καλό είναι αυτό το πράγμα να καταγγέλεται και να μην αφήνονται λανθασμένες εντυπώσεις.

Εγώ πάντως είμαι μαζί με τον Γεροξούρα και γενικά με οποιονδήποτε δεν συμβιβάζεται και το παλεύει. Έχω διαλέξει την ίδια εταιρία για την πιθανή μελλοντική μου επέμβαση.
 

Flosk

Well-Known Member
Το μελος που συζητατε ειχε πιο μικρο pattern και πιο πολλα μαμα μαλλακια στα σημεια που καλυψε..
 
Μπλουζα