Georgie, FUE, 2400g, 16/5/19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
ήσουν ιδανική περίπτωση και πήρες ένα καλό αποτέλεσμα. Εύγε και να το χαίρεσαι φίλε μου!!!!
 
D

Deleted member 24312

Πολύ καλό αποτέλεσμα Γιώργο,,,,κ σε χαμηλή τιμή,,,,τώρα λες ότι είσαι 51 κ νομίζω ότι δεν σε πιστεύει κανείς.....bravo,,,,
 

Georgie

Well-Known Member
Χαιρετω και πάλι τα παιδιά από το νήμα της μεταμόσχευσης μου .
Επειδή στη ζωή ποτέ δεν είναι αργά για τίποτα, και τα όνειρα σκοπό έχουν να γίνονται πραγματικότητα .
Στα 52 μου πήρα πτυχίο Barber από το City&guilds της Αγγλίας σπουδάζοντας ένα χρόνο στο κολλέγιο της Ιρλανδίας :)
Το είχα από μικρός το θέμα με το κούρεμα και το styling,και αποφάσισα μαζί με τις γνώσεις που έχω αποκομίσει από το φόρουμ να κάνω παράλληλη καριέρα ανοίγοντας ένα πολύ μοντέρνο Barber shop στο Δουβλίνο με συμβουλευτικό οδηγό τριχόπτωσης και θεραπειών κλπ .
Συνέταιρος μου θα είναι η Carol ( μη πάει το μυαλό σας στο πονηρό) η οποία είναι εξαιρετική barber στο british 60's style και ειδικα στις γυναίκες.
Θα κάνω update με φωτό κλπ όταν οι συνθήκες το επιτρέψουν και είμαστε έτοιμοι .
To concept είναι έτοιμο, ο χώρος μας προβληματίζει, αλλά είμαστε κοντά .
Απλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί με όλους και να σας πω να μη το βάζετε κάτω ποτέ .
 

Συνημμένα

  • IMG_20210414_181451220.jpg
    IMG_20210414_181451220.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 179

Nik.Mos

Well-Known Member
Συγχαρητηρια!
Οταν καποιος θελει να πετυχει κατι και το βαζει στοχο στο τελος παντα τα καταφερνει,να κυνηγαμε ολοι τα ονειρα μας οσο και αν αυτο καποιες φορες μας φαινεται ακατορθωτο,ο επιμενων νικα.
Καλες δουλειες φιλε Γιωργο και σου υποσχομαι το πρωτο κουρεμα μετα την μεταμοσχευση μου θα γινει σε σενα :)
 

vlafo

Well-Known Member
Πότε να ανέβουμε να το εγκαινιάσουμε το νέο μας κούρεμα από τα χεράκια σου?
Μπράβο George πάντα τέτοια.
Η επόμενη ευχή μου επιστροφή στην πατρίδα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Μπραβο ρε Αρχοντα, ποτε δεν ειναι αργα για το οτιδηποτε...
Καλη αρχη ευχομαι απο καρδιας στις νεες δουλειες και στο νεο επαγγελματικο κεφαλαιο.

ΤΙς αβνρομαλ ευχες, θα στις δωσω σε πμ... σε περιπτωση που ανυσηχησες**
 

leas

Well-Known Member
Τι ωραίος τύπος είσαι ρε Τζορτζι, μακάρι να σε είχαμε Ελλάδα να το κάναμε στέκι του φόρουμ. Βέβαια μπορεί να περναγαν απ έξω και να έλεγαν τι κάνουν σε αυτό το μπαρμπεραδικο τους μαδανε...
Τα καλύτερα φίλε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τις θερμότερες ευχές μου για επιτυχία. Αν στην επόμενη βόλτα μου στο Δουβλίνο για το καθιερωμένο προσκύνημα στο νούμερο 2 της Harry str., το έχεις ανοίξει θα περάσω οποσδήποτε.
 

vk7

New Member
Καλές δουλείες εύχομαι, αφού έχεις όρεξη και κυνηγάς τα όνειρα σου η επιτυχία θα έρθει σίγουρα!
 
Μπλουζα