Georgie, FUE, 2400g, 16/5/19

Georgie

Well-Known Member
Τελευταία ενημέρωση .
Κατ´αρχην εύχομαι καλή υγεια σε ολους και σύντομα όλοι να επιστρέψουμε σε αυτα που αφήσαμε πίσω με τις λιγότερες δυνατόν απώλειες .
Σχεδόν ολοκληρώνεται ένας χρονος απο τη στιγμή που προχώρησα σε μεταμοσχευση μαλλιων .
Το αποτέλεσμα προσωπικά με αφήνει ικανοποιημενο . Τωρα εάν θα το ξαναέκανα ίσως να έκλεινα λιγο τους κροτάφους περισσότερο, αλλα και παλι δεν ειμαι σίγουρος 100%! γί αυτο . Ίσως στο μέλλον κάνω κάποιο touch up, δε με καίει όμως άμεσα. Ειμαι τυχερός επειδή οι απώλειες απο την ΑΑ δεν ηταν πολυ εκτεταμένες για την ηλικια μου, 51 φετος .
Ευχαριστώ ολους για τις συμβουλές και για τις γνώσεις που απέκτησα διαβάζοντας τα νήματα και τις συμβουλές απο μέλη που καλοπροαίρετα μου έδωσαν χωρις τακτικές fishing κλπ Ευχαριστώ τον @dimitris50423 και τον @John_John1 όπως και πολλα αλλα παιδια για την επικοινωνία και τις συμβουλές .
Να είστε όλοι καλα .
 

Συνημμένα

  • IMG_8422.JPG
    IMG_8422.JPG
    480.6 KB · Προβολές: 597
  • IMG_8424.JPG
    IMG_8424.JPG
    418.3 KB · Προβολές: 576
  • IMG_8425.JPG
    IMG_8425.JPG
    518.7 KB · Προβολές: 594
  • IMG_8426.JPG
    IMG_8426.JPG
    256.9 KB · Προβολές: 590

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stratos

Well-Known Member
Σαν να ειχες μαλλι για παντα, σαν να εισαι 30-35 χρονων, μπραβο για το αποτέλεσμα..
 

vlafo

Well-Known Member
Πολύ καλός μια χαρά είσαι να το χαίρεσαι και να το απολαύσεις.
Μην κάνεις τίποτα άλλο.
 

spi

Well-Known Member
Μπράβο Georgie το αποτέλεσμα είναι πάρα πάρα πολύ καλό. Είσαι σε πολύ καλή ηλικία και μοιάζεις σαν να μην έχασες καθόλου μαλλιά πέραν των φυσιολογικών στα χρόνια που πέρασαν. Μακάρι όλοι να έχουμε το δικό σου αποτέλεσμα. Εύγε φιλε
 

Georgie

Well-Known Member
Μπράβο Georgie το αποτέλεσμα είναι πάρα πάρα πολύ καλό. Είσαι σε πολύ καλή ηλικία και μοιάζεις σαν να μην έχασες καθόλου μαλλιά πέραν των φυσιολογικών στα χρόνια που πέρασαν. Μακάρι όλοι να έχουμε το δικό σου αποτέλεσμα. Εύγε φιλε
Thanks φιλαράκο , επίσης σου εύχομαι να μείνεις ικανοποιημένος και να μη χρειαστεί να ξαναμπεις στη διαδικασία αυτη .
Καλα, σε καλή ηλικια δε με λες , αλλα τη κρύβω :)
 
  • Like
Reactions: spi

spi

Well-Known Member
Χαχαχα αφού δεν μοιάζεις είσαι σε καλή ηλικία. Εννοούσα φυσικά καλή ηλικία γιατί δεν είχες τεράστιο πρόβλημα και μπόρεσες με μια φορά να ξέγνοιασεις και αν κάνεις δεύτερη θα ειναι για να πιάσεις το βέλτιστο
 

dimitris50423

Well-Known Member
Να χαίρεσαι το μαλλί σου κάθε μέρα. Νιώθω ότι είναι πολύ μεγάλη υπόθεση για έναν άντρα να ξεκινάει τη μέρα του χτενίζοντας hairline και χωρίς να κάνει πολλά στο μαλλί να φεύγει από το σπίτι ικανοποιημένος. Όταν σε χαλάει η φαλάκρα ξεκινάς τη μέρα σου με πεσμένη ψυχολογία.
Μακάρι σε αυτή την ηλικία να είναι σε παρόμοια κατάσταση το μαλλί μας. Καθάρισες με την πρώτη. ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
πολυ ωραιο αποτελεσμα georgie, αλλαξε πολυ η εικονα σου!
αυτο που θα μπορουσες να βελτιωσεις αν ηθελες να ξαναμπεις σε αυτη τη διαδικασια ισως να ηταν να φτιαξεις τα temple points και οι κροταφοι να κλεισουν λιγο....
 

Georgie

Well-Known Member
Thanks φίλε , το παίρνει για touch up , δύσκολο όμως να το κάνω ειδικά εάν δεν έχω εμφανείς απώλειες στο μέλλον . Προτιμώ να διαθέσω τα χρήματα να έρχομαι Ελλάδα να βλέπω την ΑΕΚ στο νέο γήπεδο :)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ευχαριστώ ολους για τις συμβουλές και για τις γνώσεις που απέκτησα διαβάζοντας τα νήματα και τις συμβουλές απο μέλη που καλοπροαίρετα μου έδωσαν χωρις τακτικές fishing κλπ Ευχαριστώ τον @dimitris50423 και τον @John_John1 όπως και πολλα αλλα παιδια για την επικοινωνία και τις συμβουλές .
Να είστε όλοι καλα .

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,σημασία έχει να είσαι ευχαριστημενος να έχεις αποτέλεσμα όπου και να πήγες.
 

nucky

Active Member
Georgie μπράβο που πέτυχες το αποτέλεσμα που ήθελες. Η FUE για περιπτώσεις σαν τη δική σου γεννήθηκε.
Εγώ γνωστός γκρινιάρης , θα παρατηρήσω ένα ελαφρύ "ξεπέταγμα" των τριχών στη hairline που ίσως να είναι και αναπόφευκτο σε μμ .Δεν λέω οτι είναι άσχημο, κάθε άλλο , αλλά είναι ένδειξη ότι κάτι έχει γίνει εκεί. επίσης το αποτέλεσμά σου ενισχύεται από το (σωστό) πλάγιο χτένισμα μπροστά.
Πάντως αν τα κορίτσια του Βεκρή μπορούν να πετυχαίνουν τόσο ικανοποιητικά αποτελέσματα (και δεν το λεω υποτιμητικά ούτε σξιστικά , θα μπορουσαν να είναι αγόρια ) τότε οι μεγαλογιατροί φίρμες θα πρέπει να ανησυχούν.
 

Georgie

Well-Known Member
Georgie μπράβο που πέτυχες το αποτέλεσμα που ήθελες. Η FUE για περιπτώσεις σαν τη δική σου γεννήθηκε.
Εγώ γνωστός γκρινιάρης , θα παρατηρήσω ένα ελαφρύ "ξεπέταγμα" των τριχών στη hairline που ίσως να είναι και αναπόφευκτο σε μμ .Δεν λέω οτι είναι άσχημο, κάθε άλλο , αλλά είναι ένδειξη ότι κάτι έχει γίνει εκεί. επίσης το αποτέλεσμά σου ενισχύεται από το (σωστό) πλάγιο χτένισμα μπροστά.
Πάντως αν τα κορίτσια του Βεκρή μπορούν να πετυχαίνουν τόσο ικανοποιητικά αποτελέσματα (και δεν το λεω υποτιμητικά ούτε σξιστικά , θα μπορουσαν να είναι αγόρια ) τότε οι μεγαλογιατροί φίρμες θα πρέπει να ανησυχούν.
Thanks φίλε . Δε μπαίνω καν στη διαδικασία σύγκρισης με μεγαλογιατρούς , επειδή δε θα μπορούσα οικονομικά να υποστηρίξω κατι τέτοιο . Με 2500€ και βλέποντας αρκετά καλα αποτέλεσματα απο τη κλινική δε το πολυ σκέφτηκα .
Βασικά είχα μείνει με 2 επιλογές στην Ελλαδα . Advance και lp clinic . Τη δεύτερη την απέρριψα λογω 2 ημέρες συνέδριας και του οτι έπρεπε να πηγαίνω Γλυφάδα απο το Νέο Ηράκλειο που εμένα οσο καιρο ημουν στην Ελλαδα. Αποτελέσματα εξαιρετικα εχουν όλοι , και στην Ελλαδα και στη Κύπρο και στο εξωτερικό . Επιλογές υπαρχουν .
 

alexXXX

Active Member
Thanks φίλε , το παίρνει για touch up , δύσκολο όμως να το κάνω ειδικά εάν δεν έχω εμφανείς απώλειες στο μέλλον . Προτιμώ να διαθέσω τα χρήματα να έρχομαι Ελλάδα να βλέπω την ΑΕΚ στο νέο γήπεδο :)
Έτσι αγόρι μου άντε να βγουν κ τα δικά μου να πηγαίνουμε στην Αγιά Σοφιά μαλλιαδες
 
Μπλουζα