Georgie FUE 2318g. 13-14/9/2022. MHRC Dr M. Georgiou / Second hair transplant

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
punch-beating.gif
 

aeratos28

Just aeratos
Ήρθε η ώρα....κάποιοι ( ιατρικό team ) προετοιμάζονται ψυχολογικά τους τελευταίους μήνες..
Θα το δούμε και αυτό λες;
Θα κάνει μ.μ. ο Aeratos και ειδικά ο Oreo χωρίς να έχει κάνει πρώτα συμβόλαιο με το Θεό (Τον κανονικό); :p
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Γιώργο μήπως έχεις τα στοιχεία από την κλινική; Φωτογραφίες,κατανομή μοσχευματων σε μόνα, δίπλα, πολύτριχα κτλ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Γιώργο μήπως έχεις τα στοιχεία από την κλινική; Φωτογραφίες,κατανομή μοσχευματων σε μόνα, δίπλα, πολύτριχα κτλ;
Όχι ακόμα , θα τα παραθέσω , βιασύνη δε θέλω Νίκο , προς το παρόν δεν είναι απαραίτητα, 1 εβδομάδα έχει περάσει μόνο
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Δεκτο, απλα ακολουθώ την ίδια σειρά ενεργειών όπως και σε όλα τα υπόλοιπα νήματα,νομίζω καταλαβαίνεις.Αλλα όπως είπες, your thread your rules.
 

Georgie

Well-Known Member

Δεκτο, απλα ακολουθώ την ίδια σειρά ενεργειών όπως και σε όλα τα υπόλοιπα νήματα,νομίζω καταλαβαίνεις.Αλλα όπως είπες, your thread your rules.
Δε το πολυκαταλαβαινω να σου πω , και αυτό από τη στιγμή που δεν έχεις εκτεθεί στο φόρουμ φωτογραφικά Νικ.
Ενώ εγώ έχω, αρκετά.

Έχω ήδη ολοκληρώσει μια παρουσίαση και έχω σκοπό να ολοκληρώσω και αυτή , καλά να είμαστε.
Δε κάνω παρουσίαση με pm, αλλά ούτε και με σκουντηματα.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Σε περίπτωση που το έχεις ξεχάσει έχω παρουσιάσει την ιστορία μου με φωτογραφικό υλικό και μάλιστα έχεις συμμετάσχει και εσύ με δικά σου ποστ.Αρκετα μέλη από την άλλη δεν έχουν κάνει ούτε αυτό, αλλά δεν φαίνεται να σε πειράζει, εκτός αν το θέμα είναι προσωπικό στην οποία περίπτωση θα απέχω απο το νήμα σου για να μην διαταρασσω και την ομαλότητα του.
Και όταν έρθει η ώρα να κάνω την μεταμοσχευση μου να είσαι σίγουρος ότι θα είμαι πάλι εδώ.Και όταν την κάνω ίσως τοτε να μου δοθεί και το δικαίωμα να ζηταω και κάτι παραπάνω από τα νήματα των μμ; who knows?Καλη συνεχεια και συγγνώμη για το θράσος μου.
 

Georgie

Well-Known Member
Σε περίπτωση που το έχεις ξεχάσει έχω παρουσιάσει την ιστορία μου με φωτογραφικό υλικό και μάλιστα έχεις συμμετάσχει και εσύ με δικά σου ποστ.Αρκετα μέλη από την άλλη δεν έχουν κάνει ούτε αυτό, αλλά δεν φαίνεται να σε πειράζει, εκτός αν το θέμα είναι προσωπικό στην οποία περίπτωση θα απέχω απο το νήμα σου για να μην διαταρασσω και την ομαλότητα του.
Και όταν έρθει η ώρα να κάνω την μεταμοσχευση μου να είσαι σίγουρος ότι θα είμαι πάλι εδώ.Και όταν την κάνω ίσως τοτε να μου δοθεί και το δικαίωμα να ζηταω και κάτι παραπάνω από τα νήματα των μμ; who knows?Καλη συνεχεια και συγγνώμη για το θράσος μου.
Όταν έρθει η ώρα να κάνεις τη μεταμόσχευση σου να είσαι σίγουρος ότι εκτός από τις ειλικρινείς ευχές μου θα σε αφήσω να παρουσιάσεις ότι και όποτε εσύ κρίνεις , όπως κάνω τόσα χρόνια με όλα ανεξαρτήτως τα μέλη σεβόμενος την επιθυμία τους και τον τρόπο που εκείνοι επιλέγουν.
Δε σε χαρακτήρισα θρασύ ούτε έχω προσωπικά ( αν είναι δυνατόν!) μαζί σου η με οποιοδήποτε άλλο μέλος.
Απλά δεν είμαι στη φάση να μου ζητάει ο οποιοσδήποτε οτιδήποτε, ειδικά μετά από μια εβδομάδα μετά την επέμβαση, αλήθεια που θα βοηθούσε?
Έχω άλλους 12 μήνες μέχρι την ολοκλήρωση, εν καιρό θα βγουν και στοιχεία μαζί με την εξέλιξη .
Υπομονή

Ps Όταν με το καλό κάνεις μεταμόσχευση μαζί με ολοκληρωμένη παρουσίαση σίγουρα θα έχεις δικαίωμα να ζητάς περισσότερα αναλυτικά στοιχεία .....για το καλό του φόρουμ.

Σε.μελη που δεν έχουν κάνει παρουσιάσεις η δεν έχουν φωτογραφικό υλικό από το πρόβλημα τους έχω αναφέρει στον επίλογο του νήματος της πρώτης μεταμοσχευσης ότι δε θα μου άρεσε να σχολιάζουν, το καλή επιτυχία δε το θεωρώ σχολιασμό και είναι απ' όλους welcome.

Βιαστικά συμπεράσματα βγάζεις φίλε.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Δεν νομίζω να εξαρτάται το καλό του φόρουμ από το αν οι κρίσιμες ερωτήσεις γίνονται από άτομα που έχουν παρουσιάσει την μμ τους η όχι,το θέμα είναι να γίνονται και να υπάρχουν.Δεν θα το συνεχίσω,θα περιοριστώ στο καλή επιτυχία που είναι εντός του πλαισίου ελευθερίας που θέτεις,cheers.
 
Τελευταία επεξεργασία:

witcher

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε. Υπομονή τώρα χωρίς άγχος και όλα καλά θα πάνε. Έκανες καλή επιλογή γιατρού, οπότε πιστεύω θα ανταμειφθείς με το ωραίο αποτέλεσμα σε μερικούς μήνες...
 
Μπλουζα