George, dr erdogan, 04-05/9/2018, fue 3500 grafts

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

george_hatzi

Well-Known Member
Αν είναι πράγματι παράνομο και δεν υπάγεται σε κάποια ειδική διάταξη, σιγουρα θα υπάρχουν νομικές ενέργειες αν θέλεις να το κυνηγήσεις.
 

PROF

Active Member
Εγώ πάντως τόσο στην HLC, όσο και στον Kaan, όλα τα χρήματα τα πέρασα διατραπεζικά και η τιμή ήταν αυτή που είχαμε συμφωνήσει αρχικά, χωρίς καμία επιπλέον επιβάρυνση, τύπου ΦΠΑ, κλπ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έτσι όπως έχει γίνει η Τουρκία σήμερα με τον συνονόματο του Koray δεν είναι να εμπιστεύεσαι τίποτα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

george_hatzi

Well-Known Member
7η μέρα
 

Συνημμένα

  • 7i mera (2).jpg
    7i mera (2).jpg
    1.6 MB · Προβολές: 727
  • 7i mera.jpg
    7i mera.jpg
    786.9 KB · Προβολές: 742

george_hatzi

Well-Known Member
Μήπως και μπορέσουν να φανούν λίγο καθαρότερα οι πυκνότητες. Μου είχαν πει ότι κινηθήκαμε στα 50 g/cm2 αλλά έχω την αίσθηση ότι μπροστά βγαίνουν παραπάνω. Μάλλον σε συνδυασμό με τα προυπάρχοντα. Δεν είναι και πολύ καθαρή η φωτο. Ένα πιο έμπειρο μάτι ίσως...
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    2.4 MB · Προβολές: 705

george_hatzi

Well-Known Member
Απλά με 50 δεν μου βγαίνουν τα νούμερα. Και αυτό γιατί τελικά καλύψαμε 70cm με 3500g άρα 3500/75= 50 g/cm. Αν συνυπολογίσουμε και τα μαλλιά στις υπάρχουσες περιοχές (θεωρώ από 0-25 g/cm) οι πυκνότητες πρέπει να είναι από 50-75 g/cm.
 

george_hatzi

Well-Known Member
80cm2 φαίνεται στη φώτο της κλινικής

Ναι αλλά όπως προείπα τελικά δεν καλύφθηκε όλη η επιφάνεια. Από τις μπλε γραμμές φαίνεται που ήταν το αρχικό πλάνο. Τα τελευταία 300g που προορίζονταν για τις ακάλυπτες περιοχές μπήκαν τελικά στην Α'. Ξαναέκαναν κάποιες τομές γιατί η περιοχή είχε δουλευτεί την προηγούμενη μέρα.
 

Συνημμένα

  • _DSC2384.JPG
    _DSC2384.JPG
    391.6 KB · Προβολές: 636

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ok, πιθανως σε κάποιες περιοχες μπορεί να είναι πιο πολύ. Στην αρχή της hairline όχι. Σου είναι εύκολο να μας ποσταρεις τα στατιστικά του Erdo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

george_hatzi

Well-Known Member
Έχει και μια περιεκτική ανάλυση κάποιων grafts αλλά χώρις να γνωρίζεις το σημείο της φώτο δεν έχουν ιδιαίτερη αξία.
 

Συνημμένα

  • ANALİZ KEYNOTE.001.jpeg
    ANALİZ KEYNOTE.001.jpeg
    150.3 KB · Προβολές: 655
  • ANALİZ KEYNOTE.003.jpeg
    ANALİZ KEYNOTE.003.jpeg
    165.7 KB · Προβολές: 610
  • ANALİZ KEYNOTE.002.jpeg
    ANALİZ KEYNOTE.002.jpeg
    190.2 KB · Προβολές: 621
  • ANALİZ KEYNOTE.004.jpeg
    ANALİZ KEYNOTE.004.jpeg
    176.4 KB · Προβολές: 626
  • ANALİZ KEYNOTE.005.jpeg
    ANALİZ KEYNOTE.005.jpeg
    757.2 KB · Προβολές: 663
  • Webp.net-resizeimage (2).jpg
    Webp.net-resizeimage (2).jpg
    1.4 MB · Προβολές: 709

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σωστό πλάνο. Παρόλο που με φίνα θα γέμιζες είσαι στο όριο που σε παίρνει να περιμένεις να δεις τι θα γίνει στο εγγύς μέλλον. Έχεις καλή δότρια και μέχρι στιγμής μπορείς να το σώσεις. Οι λόγοι σου (2.02, 2.22, 2.72) έχουν περιθώριο. Αν καβατζάρεις τα 35 με αργό ρυθμό τριχόπτωσης είσαι οκ χωρίς φάρμακα.
 

george_hatzi

Well-Known Member
Σωστό πλάνο. Παρόλο που με φίνα θα γέμιζες είσαι στο όριο που σε παίρνει να περιμένεις να δεις τι θα γίνει στο εγγύς μέλλον. Έχεις καλή δότρια και μέχρι στιγμής μπορείς να το σώσεις. Οι λόγοι σου (2.02, 2.22, 2.72) έχουν περιθώριο. Αν καβατζάρεις τα 35 με αργό ρυθμό τριχόπτωσης είσαι οκ χωρίς φάρμακα.

Αυτό έχω στο μυαλό μου. Σταθμίζω ότι το ρίσκο να επιταχυνθεί ραγδαία η αα μου είναι μικρότερο από το ρισκό μιας μακροχρόνιας φαρμακευτικής αγωγής. Σημαντικό για μένα που θεωρείς το πλάνο ρεαλιστικό.
 

leas

Well-Known Member
Τζορτζ σου εύχομαι καλή τύχη.. Με ενδιαφέρει σε μεγάλο βαθμό η περίπτωση σου γιατί η αραίωση μου μοιαζει με την δική σου.. Το θέμα είναι ότι εγώ σε κάμποσο καιρό κλείνω τα 27 και επίσης θέλω να αποφύγω την φίνα..
Κρατιέμαι με νύχια και με δόντια γιατί μάζεψα το μαγικό δεκαχιλιαρο και το ψυχολογικό κομμάτι πια νομίζω γ μένα είναι σχεδόν δυσβάσταχτο..
Καλή επιτυχία και να μας ενημερώνεις..
 
Μπλουζα