Geo, dr. rahal, fut, 4720 grafts, 13/2/2015

aeratos28

Just aeratos
χαχαχαχαχαχαχα...γεια σου ρε poseidonas77..χαχαχαχα οι ρούκουνες λεει..έχει απόλυτο δίκιο για το κενακι πίσω..και δεν το συζηταω,πρέπει να το κάνουν δωρεάν αυτο τώρα.εγώ αυτο θα ζητούσα χωρίς κουβέντα..και θα ζητούσα μάλιστα να μιλήσω με τον κύριο dhi το φίλο του Τσίπρα,χαχα! για να μου πει ο ίδιος ότι ή αποκατάσταση αυτού του κομματιού μετά από 2 επεμβάσεις με full τριχοθυλάκιο δεν γέμισε και είναι πλέον δικη τους δουλειά ή πλήρη αποκατάσταση χωρίς επιπλέον οικονομική επιβάρυνση..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geo.

Member
και επειδή αναφέρατε και Έλληνες γιατρούς , και συγκεκριμένα την dhi οπου έκανα την πρώτη μου επέμβαση, το αποτέλεσμα και των 2 ,αναλογικά με το ποσοστό των graft, και σε συνάρτηση με το πρόβλημα καθε φορα ειναι πανω κάτω το ίδιο. Άλλες πατάτες εκανε ο ενας αναλογες και ο άλλος.
Τι θελω να πω, στην dhi μου βαλανε σε κάποιο σημείο στη hairline λαθος φορα στην τριχα, ενω ο rahal μου εβαλε ορισμενα 4τρατριχα μόσχευμα στην πρώτη σειρά. Το αποτέλεσμα και στις δυο περιπτώσεις ειναι το ιδιο , το μαλλι αν το προσέξεις φαίνεται οτι ειναι πειραγμένο
 

aeratos28

Just aeratos
Δημήτρη Σκέψου να πηγαινες και έξω και να είχες πλήρωσει ένα μεταχειρισμένο m3 και να είχες 60% φυτρωση να δεις φρίκη που θα ετρωγες!!χαχα;) χιουμορακι κάνω μην με παρεξηγήσεις!
 

Zeus30

New Member
Φίλε καλό κουράγιο εύχομαι. Απλά να ξέρεις ότι, δυστυχώς, αν στο 7μηνο είσαι χειρότερα η πιθανότητα να φτιάξει η κατάσταση είναι μηδαμινή. Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω για πιο λόγο τόσα πολλά grafts σε άτομο με μικρό πρόβλημα όπως εσύ. Το πολύ για ένα τριχίλιαρο ήσουν, ίσως και λιγότερα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τραγικο.Πολλα grafts την ιδια ωρα που χρειαζοσουν πολυ λιγοτερα.
Τουλαχιστον εισαι ειλικρινεις τυπος.
Περιμενω την τοποθετηση του stripar γιατι εχει ενθουσιαστει με αυτον τον γιατρο.
 

Δημητρης38

Active Member
Δημήτρη Σκέψου να πηγαινες και έξω και να είχες πλήρωσει ένα μεταχειρισμένο m3 και να είχες 60% φυτρωση να δεις φρίκη που θα ετρωγες!!χαχα;) χιουμορακι κάνω μην με παρεξηγήσεις!

Γιατι εξω δηλαδη το 60% ειναι λιγο ?
Εχω δει περιστατικα του Μπισανγκα με μηδεν φυτρωση (zero - 0)
Ειναι να σου κατσει... σε αλλους πετυχαινει σε καποιους αλλους τιποτα.
Δεν ξερω ρε παιδια εγω δεν μπορω να συμβιβαστω με την καραφλα και στεναχωριεμαι αφανταστα οταν βλεπω οτι η λυση ειναι παρα πολυ δυσκολη.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Geo στην πρωτη σελιδα σου λες το εξης: (Απλά με έχει πιάσει άγχος γιατί από τότε που έκλεισα το χειρουργείο και έδωσα προκαταβολή σταμάτησα να ακούω και τόσο καλά πράγματα για τον RAHAL από τα ξένα forum . Συγκεκριμένα ορισμένοι λένε ότι ο erdogan στην Τουρκία παρότι FUE κάνει καλύτερη δουλεία και εχω αρχίσει να φρικάρω.)


To ενστικτο σου καλα ελεγε τελικα και καποιες φορες πρεπει να το ακολουθουμε.Αυτο εκανα και εγω.
Τελος παντων.Μακαρι να πανε ολα καλα και αν δεν πανε τουλαχιστον να μπορεις να αποζημιωθεις με καποιον τροπο.
 

aeratos28

Just aeratos
έλα ρε συ γιατί τρελενεσαι?σε κανέναν δεν αρέσει ή καραφλα αλλά τρομερά δύσκολο δεν είναι..υπάρχουν παρά πολλά αποτελέσματα που είναι πολύ ωραία αντικειμενικά τώρα έτσι?εγώ πιστεύω ότι καλά αποτελέσματα έχουμε τα τελευταία 4-5 χρόνια..πριν τα πράγματα ήταν χαλιά αλλά τώρα έχουν απλοποιηθεί αρκετά τα πράγματα και βλέπουμε πολλά επιτυχημένα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geo.

Member
Δημήτρη Σκέψου να πηγαινες και έξω και να είχες πλήρωσει ένα μεταχειρισμένο m3 και να είχες 60% φυτρωση να δεις φρίκη που θα ετρωγες!!χαχα;) χιουμορακι κάνω μην με παρεξηγήσεις!
η φυτρωση που πιστευω οτι εχω μεχρι τωρα ειναι περιπου 40 % και οχι 60 % . μακαρι να ηταν 60 %
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στο 7μηνο επρεπε να ειχε ολοκληρωθει το αποτελεσμα τουλαχιστον μπροστα.Δε μιλαω για crown.Ισως με τοσα Grafts που εβαλες δεν τα αντεξε ο οργανισμος μαζεμενα.
 

geo.

Member
έλα ρε συ γιατί τρελενεσαι?σε κανέναν δεν αρέσει ή καραφλα αλλά τρομερά δύσκολο δεν είναι..υπάρχουν παρά πολλά αποτελέσματα που είναι πολύ ωραία αντικειμενικά τώρα έτσι?εγώ πιστεύω ότι καλά αποτελέσματα έχουμε τα τελευταία 4-5 χρόνια..πριν τα πράγματα ήταν χαλιά αλλά τώρα έχουν απλοποιηθεί αρκετά τα πράγματα και βλέπουμε πολλά επιτυχημένα..
τρελαίνομαι γιατι πηγα με αραιή hairline και με αραιή ειμαι ακομα, καμια σχεση με τα αποτελεσματα που εχω δει κατα καιρους.
τρελαίνομαι ακομα γιατι πηγα για να σταματήσω να βαζω toppik στο crown και τωρα ουτε το toppik δεν μπορει να σταθει πισω γιατι δεν 'εχει ουτε χνουδι πλεον.
τρελαίνομαι γιατι πληρωσα συνολικα μαζι με διαμονη και εισιτήρια 15000 ευρω
και τελος τρελαίνομαι γιατι πηρα για ενθύμιο και ενα ωραιότατο σημαδι απο το ενα αφτί μεχρι το αλλο.
προς το παρον γι αυτα ;)
 

aeratos28

Just aeratos
φιλε μου geo το μήνυμα μην τρελενεσαι που έστειλα πιο πριν το έστειλα για τον δημητρης38,όχι σε εσένα!εσένα σε καταλαβαίνω απόλυτα και λογικό είναι να τρελενεσαι.;)
 

geo.

Member
πω ρε φιλε geo αλήθεια στενοχωρήθηκα πολύ..φατον ζωντανό τον ράχαλο..!!!
μην στεναχωριέσαι συμβαίνουν και αυτα , δυστυχώς οταν εχεις να κανεις με χειρουργεία παίζεις με τις πιθανότητες , ειναι κατι που γνωριζα απο την αρχη απλα περίμενα οτι πηγαίνοντας σε κορυφαίο μειώνω τις πιθανότητες
 

geo.

Member
φιλε μου geo το μήνυμα μην τρελενεσαι που έστειλα πιο πριν το έστειλα για τον δημητρης38,όχι σε εσένα!εσένα σε καταλαβαίνω απόλυτα και λογικό είναι να τρελενεσαι.;)
καμια παρεξιγηση παιδια ολοι το ιδιο προβλημα αντιμετοπιζουμε
 
Μπλουζα