Fungoral εξαφανίστηκε (;)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giorgos9

New Member
Καλησπερα παιδια
Χρησιμοποιω regain και θελω να αρχισω και fungoral
Ψαχνω αρκετη ωρα το ιντερνετ και δεν το βρισκω πουθενα για παραγγελια σε ελληνικο καταστημα.
Εχει σταματησει?
Εχει αντικατασταθει?
Ξερουμε τιποτα?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω το βρίσκω ακόμη από το φαρμακείο μου,πάρε κάτι παρόμοιο.
 

manly_Man

Well-Known Member
Καλησπερα παιδια
Χρησιμοποιω regain και θελω να αρχισω και fungoral
Ψαχνω αρκετη ωρα το ιντερνετ και δεν το βρισκω πουθενα για παραγγελια σε ελληνικο καταστημα.
Εχει σταματησει?
Εχει αντικατασταθει?
Ξερουμε τιποτα?
Eιναι σε ελλειψη, πρεπει να πετυχεις κανα φαρμακειο που να εχει καποια τελευταια κομματια, αλλιως παρε απο εξωτερικο nizoral.
 

crossfire

Well-Known Member
Καλησπερα παιδια
Χρησιμοποιω regain και θελω να αρχισω και fungoral
Ψαχνω αρκετη ωρα το ιντερνετ και δεν το βρισκω πουθενα για παραγγελια σε ελληνικο καταστημα.
Εχει σταματησει?

Εχει αντικατασταθει?
Ξερουμε τιποτα?

Δεν υπάρχει σε online καταστήματα και φαρμακεία. Περιέχει φαρμακευτική ουσία και απαγορεύεται η πώληση στην Ελλάδα οτιδήποτε είναι φάρμακο .
Πας σε ένα φαρμακείο και το ζητάς. Αν δεν έχει το fungoral ζητάς με την ίδια ουσία άλλης εταιρείας
 

makakas

Member
Εγώ μάγκες δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να φταίει, άλλαξα το regaine foam σε Kirkland foam και είδα μία μεγάλη ατονία και πτώση τριχών.Δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να φταίει.Αρχισα ξανά regaine και η κατάσταση βελτιώθηκε.Αφου είναι η ίδια ουσία τι μπορεί να φταίει? Τα κιρκλαντ είναι αυθεντικά 100%.
 

Billakos21

Member
Εγώ μάγκες δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να φταίει, άλλαξα το regaine foam σε Kirkland foam και είδα μία μεγάλη ατονία και πτώση τριχών.Δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να φταίει.Αρχισα ξανά regaine και η κατάσταση βελτιώθηκε.Αφου είναι η ίδια ουσία τι μπορεί να φταίει? Τα κιρκλαντ είναι αυθεντικά 100%.

Έπαιζε για κάποιο καιρό κάποιες παρτίδες οι οποίες λέγανε τα παιδιά ότι ήταν αμφιβόλου ποίοτητας...

Χρησιμοποιώ πάντως εδώ και αρκετό καιρό Kirkland σε υγρή μορφή από γνωστό Ελληνικό κατάστημα και δεν παρατήρησα κάποια διαφορά από τα προηγούμενα που χρησιμοποιούσα.
Βέβαια δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ Regaine.
 
Μπλουζα