Fue AHC Αθήνας 2939 grafts

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dimtr1133

New Member
Κάνε ενα update φιλε με την πορεία σου μέχρι τώρα.
Καλησπέρα παιδιά … θα σας βάλω φωτό από τον πρωτο μήνα και έως και σήμερα (που έχω κουρευτεί κιόλας ) … χρησιμοποιώ από την 10 μέρα fina minox τοπική λοσιόν της fagron και μπορώ να πω είμαι ήδη πολύ ευχαριστημένος… μπορείτε να το δείτε και στο hairline έχω βγάλει ήδη φυτρες καινούργιες… θεωρώ ότι είμαι σε καλό στάδιο και ακόμη είναι στο 5 μήνα σχεδόν και ούτε… περιμένω γνώμες
 

Συνημμένα

  • IMG_6966.jpg
    IMG_6966.jpg
    43.9 KB · Προβολές: 94
  • IMG_6968.jpg
    IMG_6968.jpg
    46.3 KB · Προβολές: 86
  • IMG_6969.jpg
    IMG_6969.jpg
    54.7 KB · Προβολές: 80
  • IMG_6970.jpg
    IMG_6970.jpg
    104.5 KB · Προβολές: 82
  • IMG_6972.jpg
    IMG_6972.jpg
    52 KB · Προβολές: 80
  • IMG_6973.jpg
    IMG_6973.jpg
    49.8 KB · Προβολές: 78
  • IMG_6974.jpg
    IMG_6974.jpg
    72.1 KB · Προβολές: 80
  • IMG_6975.jpg
    IMG_6975.jpg
    43.9 KB · Προβολές: 83
  • IMG_6976.jpg
    IMG_6976.jpg
    45.4 KB · Προβολές: 83
  • IMG_6977.jpg
    IMG_6977.jpg
    73.2 KB · Προβολές: 109

Dimtr1133

New Member
Καλησπέρα παιδιά … θα σας βάλω φωτό από τον πρωτο μήνα και έως και σήμερα (που έχω κουρευτεί κιόλας ) … χρησιμοποιώ από την 10 μέρα fina minox τοπική λοσιόν της fagron και μπορώ να πω είμαι ήδη πολύ ευχαριστημένος… μπορείτε να το δείτε και στο hairline έχω βγάλει ήδη φυτρες καινούργιες… θεωρώ ότι είμαι σε καλό στάδιο και ακόμη είναι στο 5 μήνα σχεδόν και ούτε… περιμένω γνώμες
Και οι υπόλοιπες φωτό γιατί δεν τις χωρούσε
 

Συνημμένα

  • IMG_7005.jpg
    IMG_7005.jpg
    170.3 KB · Προβολές: 426
  • IMG_7004.jpg
    IMG_7004.jpg
    222.6 KB · Προβολές: 110
  • IMG_7003.jpg
    IMG_7003.jpg
    196.9 KB · Προβολές: 96
  • IMG_7002.jpg
    IMG_7002.jpg
    122.9 KB · Προβολές: 100
  • IMG_7001.jpg
    IMG_7001.jpg
    211 KB · Προβολές: 102
  • IMG_6996.jpeg
    IMG_6996.jpeg
    439.3 KB · Προβολές: 109
  • IMG_6995.jpeg
    IMG_6995.jpeg
    423.5 KB · Προβολές: 105
  • IMG_6994.jpeg
    IMG_6994.jpeg
    420.3 KB · Προβολές: 102
  • IMG_6980.jpg
    IMG_6980.jpg
    227.8 KB · Προβολές: 101

montecristo

Well-Known Member
Και οι υπόλοιπες φωτό γιατί δεν τις χωρούσε
φιλε παει εξαιρετικά η φύτρωση σου στον 5ο μήνα. Τους επόμενους μήνες θα έχεις ενα πολύ δυνατό αποτέλεσμα οπου θα πυκνώσει κι άλλο, αν και ήδη έχουν κλείσει οι περιοχές που κάλυψες τόσο στην μπροστινή ζώνη όσο και στο crown(μπιφτέκι)...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dimtr1133

New Member
φιλε παει εξαιρετικά η φύτρωση σου στον 5ο μήνα. Τους επόμενους μήνες θα έχεις ενα πολύ δυνατό αποτέλεσμα οπου θα πυκνώσει κι άλλο, αν και ήδη έχουν κλείσει οι περιοχές που κάλυψες τόσο στην μπροστινή ζώνη όσο και στο crown(μπιφτέκι)...
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου να σε καλά … όπως απάντησα κ στο φίλο είμαστε ακόμη στο 35-40% του τελικού αποτελέσματος… μπροστά είναι καλά,
πίσω θέλει ακόμη διότι έχει πιο αργή αιμάτωση σε σχέση με το μπροστινό μέρος
 

Chris34

Active Member
Πολύ δυνατός φίλε για 5ο μήνα. Φαίνεται ότι πάει εξαιρετικά από νωρίς. Πολύ ωραία φυσικότητα επίσης.
 

konelos

Active Member
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου να σε καλά … όπως απάντησα κ στο φίλο είμαστε ακόμη στο 35-40% του τελικού αποτελέσματος… μπροστά είναι καλά,
πίσω θέλει ακόμη διότι έχει πιο αργή αιμάτωση σε σχέση με το μπροστινό μέρος

Πας πολύ καλά, ωραίο αποτέλεσμα!!
Το 35-40% πως προκύπτει;
Εγώ θα έλεγα ότι είσαι στο 70% τουλάχιστον, όπως και να χει θα πας καλά !!
 

Dimtr1133

New Member
Πας πολύ καλά, ωραίο αποτέλεσμα!!
Το 35-40% πως προκύπτει;
Εγώ θα έλεγα ότι είσαι στο 70% τουλάχιστον, όπως και να χει θα πας καλά !!
Στην κλινική που πήγα πριν ένα μήνα και στατιστικά στο 4 μηνο ένα ποσοστό 40% δίνουν της φύτρωσης… αλλά και πάλι έχει ακόμη παρά πολύ μπουστ να δώσει πιστεύω… γνώμη μου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dimtr1133

New Member
Πολύ δυνατός φίλε για 5ο μήνα. Φαίνεται ότι πάει εξαιρετικά από νωρίς. Πολύ ωραία φυσικότητα επίσης.
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου… ναι παρά πολύ φυσικό .. σκέψου το λέω σε άλλους ότι έχω βάλει και δεν το καταλαβαίνουν… ούτε καν ο κομμωτής που πήγα ειδικά μπροστά… στη δότρια όσο και να είναι φαίνεται
 

bobby

Well-Known Member
Σε έχει πάει παρα πολύ καλά! Είχες γρήγορη φυτρωση και θα δεις και αλλη βελτίωση. Αλλά και εγώ νομίζω δεν είναι 40% αυτό, νομίζω είσαι στο 60% αλλά δεν παίζει καμία σημασία το ποσοστό. Η ουσία είναι ότι έχεις πολύ καλή και γρήγορη φυτρωση και όλα έχουν πάει πολύ καλά!
 

Dimtr1133

New Member
Σε έχει πάει παρα πολύ καλά! Είχες γρήγορη φυτρωση και θα δεις και αλλη βελτίωση. Αλλά και εγώ νομίζω δεν είναι 40% αυτό, νομίζω είσαι στο 60% αλλά δεν παίζει καμία σημασία το ποσοστό. Η ουσία είναι ότι έχεις πολύ καλή και γρήγορη φυτρωση και όλα έχουν πάει πολύ καλά!
Στο crown είμαι 40 50 πιστεύω …. Μπροστά πιο αυξημένο το ποσοστό
 

konelos

Active Member
Εγώ από 5ο στον 6ο δεν έχω δει ιδιαίτερη διαφορά, λογικά ότι παίρνουμε από 5ο και μετά θα είναι λίγο, η φίνα μινοξ μάλλον μας δίνει τρελό μπουσταρισμα, μακάρι να πάρουμε x2 ότι έχουμε πάρει μέχρι τώρα αλλά το βλέπω χλωμό.
Όπως και να χει πας για πολύ καλό αποτέλεσμα.
 

piros75

Well-Known Member
Πολύ δυνατό αποτέλεσμα και με το συνδυασμό που έκανες με την φαρμακευτική αγωγή έχεις γίνει τούμπανο!!!
 

Dimtr1133

New Member
Εγώ από 5ο στον 6ο δεν έχω δει ιδιαίτερη διαφορά, λογικά ότι παίρνουμε από 5ο και μετά θα είναι λίγο, η φίνα μινοξ μάλλον μας δίνει τρελό μπουσταρισμα, μακάρι να πάρουμε x2 ότι έχουμε πάρει μέχρι τώρα αλλά το βλέπω χλωμό.
Όπως και να χει πας για πολύ καλό αποτέλεσμα.
Μετά τον 6ο ξεκινάει και να δυναμώνει η τρίχα και να πυκνώνει όποτε το αποτέλεσμα θα είναι πιο εμφανές… προφανώς με τη φαρμακευτική αγωγή μπουσταρουμε αλλά μπουσταρονται και οι τρίχες οι παλιές , έτσι το αποτέλεσμα είναι απίστευτο
 

Dimtr1133

New Member
Πολύ δυνατό αποτέλεσμα και με το συνδυασμό που έκανες με την φαρμακευτική αγωγή έχεις γίνει τούμπανο!!!
Ευχαριστώ φίλε μου. Σίγουρα μετράει η φαρμακευτική αλλά με αγχώνει για το πόσο θα με κρατήσει σε καλά επίπεδα λόγω του ότι είναι τοπική εφαρμογή του φαρμάκου..
 

montecristo

Well-Known Member
Στον 5ο μήνα δεν έχουν βγει όλες οι τρίχες των πολύτριχων και επίσης θα συνεχιστεί η φύτρωση για ακόμα ένα μήνα που σημαίνει οτι θα βελτιωθεί κι άλλο.

Φαρμακευτική αγωγή την τοπική φιναστερίδη της fagron δεν παίρνεις; Δεν παίρνεις και καμία δυνατή θεραπεία όπως χάπι φιναστερίδης καθημερινά που εκεί οντως θα ειχες αρκετή υποβοήθηση..
 
Τελευταία επεξεργασία:

LoverBoy

Well-Known Member
Στον 5ο μήνα δεν έχουν βγει όλες οι τρίχες των πολύτριχων και επίσης θα συνεχιστεί η φύτρωση για ακόμα ένα μήνα που σημαίνει οτι θα βελτιωθεί κι άλλο.

Φαρμακευτική αγωγή την τοπική φιναστερίδη της fagron δεν παίρνεις; Δεν παίρνεις και καμία δυνατή θεραπεία όπως χάπι φιναστερίδης καθημερινά που εκεί οντως θα ειχες αρκετή υποβοήθηση..
Μαζί με την τοπική να παίρνει και χάπι?
 
Μπλουζα