Fue AHC Αθήνας 2939 grafts

Dimtr1133

New Member
Καλησπέρα και από μένα.. Ολοκλήρωσα εδώ περίπου ένα 20 μέρες Μ.Μ στην ahc.. σας επισυνάπτω τις φωτό να μ πείτε την γνώμη σας είμαι 29 χρόνων και έχω σταθερή τριχόπτωση εδώ και περίπου 4 χρόνια χωρίς καμία φαρμακευτική αγωγή…πολλοί ίσως αναρωτηθείτε γιατί δεν γέμισα και άλλου αλλά είπα να το πάω συντηρητικά με φίνα μινο και βλέπουμε στο μέλλον … θα βάλω και στην πορεία και άλλες φωτό για το πως Παρί μέχρι τώρα … αυτές επι φωτό ειναι πρώτοι μέρα
 

Συνημμένα

  • IMG_5436.jpg
    IMG_5436.jpg
    291 KB · Προβολές: 246
  • IMG_5438.jpg
    IMG_5438.jpg
    625.1 KB · Προβολές: 186
  • IMG_5435.jpg
    IMG_5435.jpg
    196.9 KB · Προβολές: 175
  • IMG_5430.jpg
    IMG_5430.jpg
    402.6 KB · Προβολές: 183
  • IMG_5433.jpg
    IMG_5433.jpg
    533 KB · Προβολές: 190
  • IMG_5439.jpg
    IMG_5439.jpg
    266.5 KB · Προβολές: 189
  • IMG_5431.jpg
    IMG_5431.jpg
    218.1 KB · Προβολές: 171
  • IMG_5434.jpg
    IMG_5434.jpg
    378.7 KB · Προβολές: 185
  • IMG_5437.jpg
    IMG_5437.jpg
    679 KB · Προβολές: 178
  • IMG_5432.jpg
    IMG_5432.jpg
    183.5 KB · Προβολές: 208

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε. Σε ποια κλινικής της Advanced έκανες την επέμβαση και με μια ποια κοπέλα; Επίσης ήταν μονοήμερη ή διήμερη συνεδρία; Το κόστος για τα 3κ grafts ;
 

Dimtr1133

New Member
Πίσω από χιλτον φίκε μου… την κοπέλα την λέγανε Αντωνία .. μονοήμερη συνέδρια ήτανε .κόστος γύρω στα 3800 περίπου
 

witcher

Well-Known Member
Καλησπέρα και από μένα.. Ολοκλήρωσα εδώ περίπου ένα 20 μέρες Μ.Μ στην ahc.. σας επισυνάπτω τις φωτό να μ πείτε την γνώμη σας είμαι 29 χρόνων και έχω σταθερή τριχόπτωση εδώ και περίπου 4 χρόνια χωρίς καμία φαρμακευτική αγωγή…πολλοί ίσως αναρωτηθείτε γιατί δεν γέμισα και άλλου αλλά είπα να το πάω συντηρητικά με φίνα μινο και βλέπουμε στο μέλλον … θα βάλω και στην πορεία και άλλες φωτό για το πως Παρί μέχρι τώρα … αυτές επι φωτό ειναι πρώτοι μέρα
Καλή φύτρωση... Βάλε αν μπορείς και καμία φωτογραφία με το πριν να φαίνεται η hairline από μπροστά. Η νέα hairline κατέβηκε κάτω απο την προηγούμενη που ειχες ; και αν ποσο ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

montecristo

Well-Known Member
Πίσω από χιλτον φίκε μου… την κοπέλα την λέγανε Αντωνία .. μονοήμερη συνέδρια ήτανε .κόστος γύρω στα 3800 περίπου
Δρ. Αντωνία Ανδριοπούλου ; Πάντως και από τη φωτογραφία που ανέβασες, φαινεται οτι ειχες πρόβλημα και στο τσουλούφι. Γενικά πιστευω θα πας καλά γιατι πιάνει συνήθως υψηλές φυτρώσεις η συγκεκριμένη κλινική...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chris34

Active Member
Καλή φυτρωση φίλε. Με την Αντωνία Ανδρικοπουλου είχα κάνει και εγώ. Εγώ το ζήτησα. Αν εννοείς αυτή πιστεύω θα πας τέλεια. Το δικό μου αποτέλεσμα με έχει καλύψει 100%.
Πολύ καλός αριθμός μοσχευματων. Η Advanced πιάνει πολύ υψηλή φυτρωση στα περιστατικά της ήταν ένας από τους κύριους λόγους που την επέλεξα.
 

Dimtr1133

New Member
Τον λόγο που κάνεις την παρουσίαση όμως δεν λες..αφού δεν είχες κανένα λόγο να ρωτήσεις τπτ,ποιος ο λόγος που παρουσιάζεις
Για την γνώμη και το αποτέλεσμα της επεμβάσεις το παρουσίασα… είσαι εντάξει με αυτό ;
 
Μπλουζα