finasteride

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

sovagg

New Member
Απ: finasteride

[quote author=GK link=topic=99.msg34793#msg34793 date=1275941726
Να'σαι καλά ρε Sovagg, ήθελε συνταγή γιατρού ? αλλά με 41 ευρώ ζεστά σιγά μην θέλουν :D
[/quote]

Οχι δεν μου ζητησε συνταγη γιατρου.Σκεψου ομως οτι το 40αρικο θα το δινεις καθε 2 μηνες κ θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο απο dht blocker κ απο το αγχος της σωστης δοσολογιας..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GK

New Member
Απ: finasteride

sovagg είπε:
[quote author=GK link=topic=99.msg34793#msg34793 date=1275941726
Να'σαι καλά ρε Sovagg, ήθελε συνταγή γιατρού ? αλλά με 41 ευρώ ζεστά σιγά μην θέλουν :D

Οχι δεν μου ζητησε συνταγη γιατρου.Σκεψου ομως οτι το 40αρικο θα το δινεις καθε 2 μηνες κ θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο απο dht blocker κ απο το αγχος της σωστης δοσολογιας..
[/quote]

κάνει δουλειά όμως στα 0.5, το μέγιστο αποτέλεσμα λέει το λαμβάνεις σίγουρα (λενε) στα 1mg, τώρα βέβαια από το να βάζω την ***** το Revivo στο κεφάλι μου και 0.3 φίνα να πέρνω σίγουρα καλύτερα αποτελέσματα θα έχω.
Αλλά προς το παρόν, το σκέφτομαι... Φοβάμαι ρε μάγκες. Δεν ξέρω έχω γίνει και τα 2 τελευταία χρόνια πολύ κωλόγρια να πούμε, μην έχω το ένα μην έχω το άλλο... Δεν ξέρω τι σκατά συμβαίνει :D
 

sovagg

New Member
Απ: finasteride

Φιλε GK το 0.3mg ειναι πολυ μικρη ποσοτητα για να δεις sides.Και αυτο να συμβαινει,κοψτο στα 4 το προπεσια και παιρνε 0.25mg,κανοντας χρηση παραλληλα κ τοπικου dht blocker για να "συμληρωνεις" καπως το υπολοιπο φινας που δεν παιρνεις απ το στομα.Οσο για το 1mg που ειπες πριν,αυτη ειναι η δοσολογια με τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα κ τα λιγοτερα sides αλλα επειδη με 1mg ειχα αραιο σπερμα κ μειωμενη λιμπιντο,παιρνω 0.5mg για να δω πως θα παει με τα sides.Παντως το 0.5mg κανει παρομοια δουλεια με 1mg(δες τις αντιστοιχες ερευνες στο site).Δεν διαφερουν πολυ στα αποτελεσματα,το σημαντικο ειναι να μπει η φινα στον οργανισμο σου κ να αρχισει να δουλευει.Παραλληλα εκοψα κ τα 10 αβονταρτ που εβαζα στο ριγκειν κ προσθεσα αντι αυτου στη θεραπεια μου κρεμα κετο..Αν δω κ με 0.5mg sides,παω για 0.25mg+τοπικο dht blocker(μαλλον ρεβιβο).Κ κατι τελευταιο-παρε μικρη ποσοτητα στην αρχη αν θες τη γνωμη μου κ μην σκεφτεσαι για sides.Δεν ειναι αναγκη να παρεις σωνει κ καλα 1mg.Αν δουλευει η φινα για σενα θα δεις αποτελεσματα κ με 0.5mg,παρομοια με το αν επαιρνες 1mg.Καλη συνεχεια φιλε..
 

GK

New Member
Απ: finasteride

sovagg είπε:
Φιλε GK το 0.3mg ειναι πολυ μικρη ποσοτητα για να δεις sides.Και αυτο να συμβαινει,κοψτο στα 4 το προπεσια και παιρνε 0.25mg,κανοντας χρηση παραλληλα κ τοπικου dht blocker για να "συμληρωνεις" καπως το υπολοιπο φινας που δεν παιρνεις απ το στομα.Οσο για το 1mg που ειπες πριν,αυτη ειναι η δοσολογια με τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα κ τα λιγοτερα sides αλλα επειδη με 1mg ειχα αραιο σπερμα κ μειωμενη λιμπιντο,παιρνω 0.5mg για να δω πως θα παει με τα sides.Παντως το 0.5mg κανει παρομοια δουλεια με 1mg(δες τις αντιστοιχες ερευνες στο site).Δεν διαφερουν πολυ στα αποτελεσματα,το σημαντικο ειναι να μπει η φινα στον οργανισμο σου κ να αρχισει να δουλευει.Παραλληλα εκοψα κ τα 10 αβονταρτ που εβαζα στο ριγκειν κ προσθεσα αντι αυτου στη θεραπεια μου κρεμα κετο..Αν δω κ με 0.5mg sides,παω για 0.25mg+τοπικο dht blocker(μαλλον ρεβιβο).Κ κατι τελευταιο-παρε μικρη ποσοτητα στην αρχη αν θες τη γνωμη μου κ μην σκεφτεσαι για sides.Δεν ειναι αναγκη να παρεις σωνει κ καλα 1mg.Αν δουλευει η φινα για σενα θα δεις αποτελεσματα κ με 0.5mg,παρομοια με το αν επαιρνες 1mg.Καλη συνεχεια φιλε..
Να΄σαι καλά ρε Sovagg
 

Άκης

Administrator
Απ: finasteride

Το προπεσια δεν συμφέρει, ειδικά αν θέλει κανείς να προσθέσει και κάποιο εμπορικό τοπικό.
3746741 είπε:
Παλιοτερα δηλαδη δεν επαιρνες regain χωρις συνταγη γιατρου?

Μακαρι κ το proscar να το πουλανε χωρις συνταγη γιατρου!
Όχι, το έπαιρνες, αλλά το έπαιρνες όσο έχει τώρα. Μπορούσες όμως να στο γράψει γιατρός και να το πάρεις φτηνό.
Το προσκάρ πωλείται κανονικά χωρίς συνταγή. Πήγαινε σε ένα φαρμακείο και αγόρασε το κανονικά.
 

groun

New Member
Απ: finasteride

Παιδια κοιταξτε λιγο το σιτε που βρηκα στο ιντερνετ. Το γνωριζει καποιος ? http://genericspharm.org/pill/Propecia Ποιες οι γνωμες σας, αξιζει να αγαρασουμε απο εδω? Εχει μια αρκετα καλη εκπτωση για μεγαλες παραγγελειες. Και κατι ακομα στα φαρμακεια πλεον υπαρχει ως στανταρ προιον η το παιρνεις κατοπιν παραγγελιας?
 

Jakard

New Member
Απ: finasteride

sovagg είπε:
Λοιπον παιδια πηρα το προπεσια σημερα.41 ευρω κανει κ εχει 28 χαπακια.Με 0.5mg που θα παιρνω τη μερα,θα μου βγαλει 2 μηνες περιπου.Επισυναπτω κ φωτο..

APo Που το πηρες φιλε μου ?Μενω καλαμαρια θεσσαλονικης .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

AKHS

Member
Απ: finasteride

Το propecia κυκλοφορεί πλέον και στην Ελλάδα από ότι μου είπε η σύζυγος ( φαρμακοποιός )
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: finasteride

AKHS είπε:
Το propecia κυκλοφορεί πλέον και στην Ελλάδα από ότι μου είπε η σύζυγος ( φαρμακοποιός )

τι καλα να ειχα καποιον δικο μου ανθρωπο ειτε αδερφο ειτε οποιονδηποτε συγγενη
να επαιρνα οτι γουσταρω
 

Jakard

New Member
Απ: finasteride

sovagg είπε:
[quote author=Jakard link=topic=99.msg35717#msg35717 date=1277198740]
APo Που το πηρες φιλε μου ?Μενω καλαμαρια θεσσαλονικης .

Απο Ροδο φιλε
[/quote]

πουλανε προπεσια στην ροδο και οχι στην θες. η την Αθηνα? Καλα τι ειναι αυτοι οι γελιοι? που μπορω να βρω προπεσια απο θες ξερει κανεις?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα