FAIR HAIR

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: FAIR HAIR

Φιλη μου την ειχα επισκεφθει το 2004 ειναι της χατζηδακη που βγαινει και στην TV δυστυχως εφαρμοσα κατα γραμμα την θεραπεια με λοσιον και σαμουαν (ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ) για 6 μηνες αλλα χωρις κανενα αποτελεσμα.
 

Scientist

New Member
Απ: FAIR HAIR

triantafilos είπε:
Φιλη μου την ειχα επισκεφθει το 2004 ειναι της χατζηδακη που βγαινει και στην TV δυστυχως εφαρμοσα κατα γραμμα την θεραπεια με λοσιον και σαμουαν (ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ) για 6 μηνες αλλα χωρις κανενα αποτελεσμα.

Και γω επίσης φίλε μου Τριαντάφυλλε!
 

dim74

Member
Απ: FAIR HAIR

πανακριβα προιοντα χωρις καν να αναφερει ακριβως τα συστατικα...ασε που πολλα προιοντα της fair hair εχουν το ονομα της χατζηδακη!
 

VAMPIRIA

Member
Απ: FAIR HAIR

ΕΓΩ ΕΒΑΖΑ FAIR HAIR ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΡΩΤΗΣΑ ΠΡΙΝ ΓΙΑ ΤΗΝ FAIR HAIR ΓΙΑΤΙ ΕΣΠΑΣΑ ΜΙΑ ΚΑΨΟΥΛΑ ΙΠΠΟΦΑΕΣ ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΛΟΣΙΟΝ ΤΗΣ FAIR HAIR.
 

kabamarou

Member
Απ: FAIR HAIR

Είχα πάει και εγώ στην fairhair πριν από χρόνια(γύρω στα 6).Χρεώνανε τότε την επίσκεψη 150 ευρώ!!!
150 ευρώ για να σε βάλουν απλά σε μια συσκευή που κάνει μασάζ στο κεφάλι και να σου βάλουνε και κάποια προϊόντα που ούτε θυμάμαι ποια και για να δω αποτελέσματα που θα παραμείνουνε έπρεπε μου είπε η Χατζηδάκη να κάνω μια επίσκεψη τον μήνα εφ όρουζωής συν την θεραπεία με μαζεμένες επισκέψεις που κόστιζε καμιά 1000 ευρώ και συν τα πανάκριβα προϊόντα της.Τα προϊόντα που σου προτείνουν για θεραπεία κοστίζουν ενδεικτικά 35 ευρώ το σαμπουάν και 75 ευρώ τα 100 ml της λοσιόν.

Τέλος πάντων με έπιασε το μαύρο το παράπονο που δεν είχα να πληρώσω την θεραπεία στο ιατρείο της faihair αλλά λέω τουλάχιστον θα βάζω το σαμπουάν και την losion.Τα αποτελέσματα μετά απο μήνες θεραπείας ήταν πολύ πολύ μικρά έως ανύπαρκτα.

Αυτό που μου την έσπασε με την Χατζηδάκη είναι πως όταν παραπονιόντουσαν κάποιοι για τις ακριβές τιμές αυτή έλεγε ε τι να γίνει το καλό κοστίζει...
Οχι κυρία Χατζηδάκη δεν κοστίζει. furious3
Με το superzix που βάζω τώρα και δεν μου βγαίνει ούτε 5 ευρώ τον μήνα έχει σταματήσει η τριχόπτωση :-\
Αλλά δυστηχώς δεν υπήρχε αυτό το forum τότε και μας πιάνανε κορόιδα :'(
 

cool11

Well-Known Member
Απ: FAIR HAIR

tse είπε:
Είχα πάει και εγώ στην fairhair πριν από χρόνια(γύρω στα 6).Χρεώνανε τότε την επίσκεψη 150 ευρώ!!!
150 ευρώ για να σε βάλουν απλά σε μια συσκευή που κάνει μασάζ στο κεφάλι και να σου βάλουνε και κάποια προϊόντα που ούτε θυμάμαι ποια και για να δω αποτελέσματα που θα παραμείνουνε έπρεπε μου είπε η Χατζηδάκη να κάνω μια επίσκεψη τον μήνα εφ όρουζωής συν την θεραπεία με μαζεμένες επισκέψεις που κόστιζε καμιά 1000 ευρώ και συν τα πανάκριβα προϊόντα της.Τα προϊόντα που σου προτείνουν για θεραπεία κοστίζουν ενδεικτικά 35 ευρώ το σαμπουάν και 75 ευρώ τα 100 ml της λοσιόν.

Τέλος πάντων με έπιασε το μαύρο το παράπονο που δεν είχα να πληρώσω την θεραπεία στο ιατρείο της faihair αλλά λέω τουλάχιστον θα βάζω το σαμπουάν και την losion.Τα αποτελέσματα μετά απο μήνες θεραπείας ήταν πολύ πολύ μικρά έως ανύπαρκτα.

Αυτό που μου την έσπασε με την Χατζηδάκη είναι πως όταν παραπονιόντουσαν κάποιοι για τις ακριβές τιμές αυτή έλεγε ε τι να γίνει το καλό κοστίζει...
Οχι κυρία Χατζηδάκη δεν κοστίζει. furious3
Με το superzix που βάζω τώρα και δεν μου βγαίνει ούτε 5 ευρώ τον μήνα έχει σταματήσει η τριχόπτωση :-\
Αλλά δυστηχώς δεν υπήρχε αυτό το forum τότε και μας πιάνανε κορόιδα :'(

το superzix το φτιαχνεις μονος σου?
εγω που δεν ξερω και ειμαι ασχετος με χημικα και αναμιξεις, μπορει να μου το φτιαξει καποιος και να το αγορασω καπου ετοιμο?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: FAIR HAIR

cool11 είπε:
το superzix το φτιαχνεις μονος σου?
εγω που δεν ξερω και ειμαι ασχετος με χημικα και αναμιξεις, μπορει να μου το φτιαξει καποιος και να το αγορασω καπου ετοιμο?
καλά,δεν είναι και κβαντική φυσική :11m:
μπορείς να επικοινωνήσεις με p.m με τα παιδιά που το χρησιμοποιούν/φτιάχνουν ή να πας στο θέμα του super Zix και να δεις βήμα-βήμα την κατασκευή :13m:
 

kabamarou

Member
Απ: FAIR HAIR

Συγγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά ήμουνα διακοπές...
Δεν είναι δύσκολο να το φτιάξεις είναι πάρα πολύ εύκολο αρκεί να έχεις τα υλικά από τα οποία κάποια τα βρίσκεις μόνο μέσω internet.
Αν κάνεις αναζήτηση στο site με την λέξη superzix θα δεις πως φτιάχνεται αλλά και από που παρήγγειλα εγώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: FAIR HAIR

tse είπε:
Είχα πάει και εγώ στην fairhair πριν από χρόνια(γύρω στα 6).Χρεώνανε τότε την επίσκεψη 150 ευρώ!!!
150 ευρώ για να σε βάλουν απλά σε μια συσκευή που κάνει μασάζ στο κεφάλι και να σου βάλουνε και κάποια προϊόντα που ούτε θυμάμαι ποια και για να δω αποτελέσματα που θα παραμείνουνε έπρεπε μου είπε η Χατζηδάκη να κάνω μια επίσκεψη τον μήνα εφ όρουζωής συν την θεραπεία με μαζεμένες επισκέψεις που κόστιζε καμιά 1000 ευρώ και συν τα πανάκριβα προϊόντα της.Τα προϊόντα που σου προτείνουν για θεραπεία κοστίζουν ενδεικτικά 35 ευρώ το σαμπουάν και 75 ευρώ τα 100 ml της λοσιόν.

Τέλος πάντων με έπιασε το μαύρο το παράπονο που δεν είχα να πληρώσω την θεραπεία στο ιατρείο της faihair αλλά λέω τουλάχιστον θα βάζω το σαμπουάν και την losion.Τα αποτελέσματα μετά απο μήνες θεραπείας ήταν πολύ πολύ μικρά έως ανύπαρκτα.

Αυτό που μου την έσπασε με την Χατζηδάκη είναι πως όταν παραπονιόντουσαν κάποιοι για τις ακριβές τιμές αυτή έλεγε ε τι να γίνει το καλό κοστίζει...
Οχι κυρία Χατζηδάκη δεν κοστίζει. furious3
Με το superzix που βάζω τώρα και δεν μου βγαίνει ούτε 5 ευρώ τον μήνα έχει σταματήσει η τριχόπτωση :-\
Αλλά δυστηχώς δεν υπήρχε αυτό το forum τότε και μας πιάνανε κορόιδα :'(
Αυτό το fair hair ήταν που έβγαινε μία με γυαλιά στα κανάλια-τηλεπωλήσεις; Μου το είχε δείξει παλιά ένας αλλά το είδα ψιλοαπάτη, αν είναι αυτό.
Πάντως μόνο με το fairhair βγάζεις τέτοιο μαλλί :)
 

kabamarou

Member
Απ: FAIR HAIR

Ναι μία με μακριά μαύρα μαλλιά που έβγαινε στα κανάλια είναι.Το σαμπουάν πάντως το χρησιμοποιούσα μέχρι πριν λίγους μήνες και μπορώ να πω ότι είναι καλούτσικο,αν και με 35 ευρώ που έκανε βέβαια πιστεύω ότι μπορείς να βρεις μέσω internet και καλύτερα.Η losion δεν μπορώ να πω ότι είναι η απόλυτη απάτη αλλά είναι πολύ ακριβή για τα μικρά αποτελέσματα που δίνει :down
 

pheilippe

Member
Απ: FAIR HAIR

νομιζω οτι σε καποιο καναλι την ειχα πετυχει προσφατα...εγω ειχα παρει κ 2 διαφορετικα σαμπουαν 20ευρω το ενα...οι λοσιον που εχουν ειναι γυρω στα 35-40 αν θυμαμαι καλα αλλα δεν τα χρησιμοποιησα για καιρο κυριως λογω χρηματων γιατι αποτελεσματα στο 4μηνο που τα χρησιμοποιησα δεν περιμενα να δω κατι οπως κ δεν ειχα δει..
 

vrm

Member
Απ: FAIR HAIR

Πριν απο ενα χρονο ειχα επισκεφτει και γω τη Fair Hair(δυστυχως...).Εκει αφου με εξετασε ενας γιατρος-δερματολογος(; στη συνεχεια αφεθηκα στα απαλα χερακια... μια κοπελας η οποια με ελουσε 5-6 ???με διαφορα σαμπουαν.Αυτο βεβαια δεν ηταν λουσιμο αλλα βασανιστηριο :slap :spank...Μετα απο καθε λουσιμο τοποθετουσε η γλυκητατη κοπελια :mad: :mad: διαφορες λοσιον μπηγοντας τα νυχια της στο κεφαλι μου(απ'οτι θυμαμαι).Ενω χρησιμοποιησαν και το θαυματουργο λειζερ...Περιμενα πως και πως να τελειωσουν αυτες οι μαρτυρικες ωρες,οι οποιες ξεπερασα τις δυομιση :eek:.Η επισκεψη στο καταπληκτικο αυτο κεντρο κοστισε περιπου τα 150 Ε !!Ενω τα προιοντα που θα επρεπε να χρησιμοποιησω ηταν τα εξης :ενα σαμπουαν κατα της λιπαροτητας,μια λοσιον με την ιδια δραση,ενα σαμπουαν κατα της πυτιριδας, μια λοσιον για τον ιδιο σκοπο,ενα ενδυναμωτικο,σαμπουαν και λοσιον κατα της τριχοπτωσης,καθως επισης μια λοσιον που τονωνει και ενδυναμωνει τα μαλλια.Για ολα αυτα επρεπε να καταβαλω το ποσο των 350 Ε!!!!!!!! furious3 Και ναι τα αγορασα-που φτανει ο ανθρωπος για τα μαλλια του-και ναι τα αποτελεσματα ηταν ανυπαρκτα!
 

geofish

New Member
Απ: FAIR HAIR

vrm είπε:
Για ολα αυτα επρεπε να καταβαλω το ποσο των 350 Ε!!!!!!!! furious3 Και ναι τα αγορασα-που φτανει ο ανθρωπος για τα μαλλια του-και ναι τα αποτελεσματα ηταν ανυπαρκτα!


Vrm, τα 350 ευρώ για πόσο διάστημα θα σε πήγαιναν, για να δούμε περίπου το μέγεθος της απατής.

Τουλάχιστον ήταν ωραία η κοπέλα που σου έκανε το μασάζ ?
Πάντως με 150 ευρώ εγώ θα προτιμούσα αλλού να μου κάνουν μασάζ.
 

vrm

Member
Απ: FAIR HAIR

geofish είπε:
[quote author=vrm link=topic=933.msg16602#msg16602 date=1251217384]
Για ολα αυτα επρεπε να καταβαλω το ποσο των 350 Ε!!!!!!!! furious3 Και ναι τα αγορασα-που φτανει ο ανθρωπος για τα μαλλια του-και ναι τα αποτελεσματα ηταν ανυπαρκτα!


Vrm, τα 350 ευρώ για πόσο διάστημα θα σε πήγαιναν, για να δούμε περίπου το μέγεθος της απατής.

Τουλάχιστον ήταν ωραία η κοπέλα που σου έκανε το μασάζ ?
Πάντως με 150 ευρώ εγώ θα προτιμούσα αλλού να μου κάνουν μασάζ.
[/quote]

geofish, τα προιοντα αυτα τα χρησιμοποιησα 1μηνα!Δεν αντεξα περισσοτερο ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ να λουζομαι με 3 διαφορετικα σαμπουαν και 4 λοσιον(μαλιστα επρεπε να κραταω διαστημα 10-15 λεπτων απο λοσιον σε λοσιον!!!!).Τα 350 ευρω αντιστοιχουσαν σε 1,5 μηνα <<θεραπειας>>(σε καμια περιπτωση παραπανω...)

Τωρα για την κοπελα ασχημη δεν θα την ελεγες...
 

kabamarou

Member
Απ: FAIR HAIR

καλά έκανες και τα είπες vrm γιατί και εγώ δεν θυμόμουν ακριβώς τιμές και είπα στο περίπου.Και εμένα μου είχαν βγάλει ένα μεγάλο κοστολόγιο για τα προϊόντα σύν ένα τεράστιο κοστολόγιο για τις επισκέψεις που έπρεπε να κάνω στα πλαίσια μια θεραπείας και για να κρατήσουν τα αποτελέσματα έπρεπε λέει να κάνω επισκέψεις μια φορά τον μήνα εφ όρου ζωής όπως ξαναέγραψα παραπάνω.Εντομεταξεί η Κυρία Χατζηδάκη αφού μου έκανε ένα τριχογράφημα είχε πάρει ένα πολύ δυσαρεστημένο ύφος και μου είπε: λυπάμαι πολύ αλλά τα αποτελέσματα είναι πολύ άσχημα και θα χάσετε τα μαλλιά σας αν δεν κάνετε κάτι επειγόντως.Με είχε πιάσει μια τρομερή θλίψη εκείνη την ημέρα :(
Σε αυτό που την πάτησαν ήταν ότι δεν είχα τα χρήματα για να ακολουθήσω την συγκεκριμένη θεραπεία :mad:
Οι άνθρωποι είναι παλιοεκμεταλευτές furious3
θυμήθηκα τώρα το γεγονός και συγχύστηκα.
 

durix

New Member
Απ: FAIR HAIR

Ειχα παει προ 10ετιας(20χιλιαρικα τοτε η επισκεψη)....καλουτσικα αποτελεσματα, αλλα ημουν και πιτσιρικας!!!

πανακριβα...φαρμακειο κανονικο...και η ιδιοκτητρια αρκετα ειρωνικη...

αυτο που δε καταλαβαινω ειναι πως ανοιγουν τετοια ινστιτουτα...σε ποιανου ονομα...η συγκεκρινενη αλλα και ο γιος της δεν ειναι γιατροι!!!!!

ΜΕ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ......ΜΑΚΡΙΑ furious3
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα