F.A.Q Revivogen

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

magic810 είπε:
η prepaid της κυπρου εχει παγιο? ::)
επειδη εχω απο το 07 τετοια καρτα αν θυμαμαι καλα γιατι και ενας φιλος μου εβγαλε προσφατα
το μονο που πληρωνεις ειναι στην αρχη την πρωτη φορα που την βγαζει κοστιζει 5 ευρω
και δεν θυμαμαι αν κοστιζει αλλα 5 η ανανεωση της που ειναι καθε 2 χρονια

επειτα 1 ευρω περιπου η φορτιση της εχει

καποιο αλλο παγιο δεν εχει το εχω τσεκαρει

εκτος και αν κανεις συναλαγες με την paypal που σε χρεωνει κατι ψιλα για μια αγορα


κατι ασχετο ρε magik κοιταξε μηπως σου προκαλει καμια αλλεργια κανενα συστατικο του revivo

ΥΓ προς το χρηστη αλεξη σου διαγραψα τα μηνυματα διοτι απαγορευονται τα greeklish
αν θελεις να γραψεις κατι σε παρακαλω μονο με ελληνικους χαρακτηρες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

dim74 είπε:
σπυρο περνω προσκαρ εδω και δεκα μηνες χωρις κατι αξιολογο και θελω να το κοψω...αλλα πριν θελω να εχω ενα διαστημα με τοπικα(revivogen,crinagen,spiro) ετσι ωστε να μην εχω καμια τρελη απωλεια!ποσο καιρο λες να βαζω αυτα τα τοπικα πριν κοψω το προσκαρ ετσι ωστε να ειναι ομαλη η μεταβαση αυτη...?
οτι και να κανεις λογικα μια μικαρη απωλεια της ταξης του 5% θα εχεις ισως και λιγο παραπανω

αν θελεις να μπεις πιο ομαλα τοτε θα σου προτεινα να ελαττωσεις τις δοσεις σου σταδιακα δηλαδη καθε 5 μερες να μειωνεις την ποσοτητα και να μενεις στην μειωμενη τουλαχιστον 5 μερες

ξερω με το proscar ειναι δυσκολο αλλα παλεψε το οσο μπορεις
 

magic810

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen


κατι ασχετο ρε magik κοιταξε μηπως σου προκαλει καμια αλλεργια κανενα συστατικο του revivo

[/quote]

Παναγιωτη γιατι το λες αυτο?
Δεν νομιζω φιλε......γενικα ειμαι ζορικος οργανισμος δυσκολα με πειραζουν πραγμστα.......
φανταζομαι οτι το λες για την αραιωση που αναφερω?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

ναι βασικα ποσο καιρο εχεις αυτην την αραιωση
ειναι σιγουρο οτι σου την προκαλει το rev
ειναι παροδικη ποσο κρατει
εκανες αλλαγες στην θεραπεια σου
ειναι πολλοι παραγοντες
 

magic810

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Παναγιωτης είπε:
ναι βασικα ποσο καιρο εχεις αυτην την αραιωση
ειναι σιγουρο οτι σου την προκαλει το rev
ειναι παροδικη ποσο κρατει
εκανες αλλαγες στην θεραπεια σου
ειναι πολλοι παραγοντες

Παναγιωτη κανω θεραπειες απο τα 18 μου και ειμαι 27 την μινοξιδιλη την χρησιμοποιω εδω και 6 χρονια περιπου κατα διαστηματα....την φιανστεριδη 4 χρονια και ποτε δεν μου εδωσαν την αραιωση για την οποια μιλαω..... :)
το λεω αυτο γιατι η θεραπεια που εκανα για ενα εξαμηνο περιειχε αυτα συν revivogen.....
Μπορει να εκανε στον δικο μου οργανισμο ασχημη αλληλεπιδραση η χρησ ολων αυτω τι να πω.... ::)
 

xkal

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Μετά από 3 εβδομάδες με Revivo εξακολουθεί να μην έχει πέσει τρίχα....
Υπάρχει περίπτωση να αρχίσει αργότερα το πάρτι?
Ελπίζω να το γλιτώσω βέβαια ......
Ισχύει ότι δεν είναι απαραίτητο να έχεις έντονη τριχόπτωση στην αρχή για να δεις αποτέλεσμα?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

ναι ισχυει

ουτε σε εμενα επεφταν τριχες οταν το ειχα ξεκινησει

αν δεν σου πεσουν στις πρωτες εβδομαδες τοτε δεν θα εχει shed εκτος και αν βαλεις και αλλα πραγματα
πειραξεις την θεραπεια σου
 

xkal

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Μέχρι στιγμής είμαι με :

Πρωι Rogaine 1ml
Μεσημέρι Σπιρο 1.5 ml
Βραδι Revivo 1.5 ml

και δεν βλέπω να το αλλάζω (πλην απροοπτου) για τους επόμενους 7 μήνες.
Ευχαριστώ... ;D
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

revivogen πρεπει να βαζεις 2ml την μερα

και regaine πατα 7 με 8 φορες αν εχεις ψεκαστηρα περιπου 1.5ml
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: F.A.Q Revivogen

παιδια μια ερωτηση οταν βαζουμε μινοξ το πρωι πρεπει να εχουμε ξεβγαλει το μαλλι απο το βραδυνο ρεβιβο ???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xkal

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Παναγιωτης είπε:
revivogen πρεπει να βαζεις 2ml την μερα

και regaine πατα 7 με 8 φορες αν εχεις ψεκαστηρα περιπου 1.5ml
Βάζω 1.5 ml διότι η επιφάνεια που χρειάζεται θεραπεία είναι σχετικά μικρή. Επιπλέον οι οδηγίες
γράφουν 1-2 ml ημερησίως. Κάνω κάτι λάθος?
Επειδή μινοξιδίλη βάζω με αφρό πάντα βάζω κάτι παραπάνω (χωρίς να το θέλω). Πως να το υπολογίσεις ακριβώς το μισό καπάκι αφρού όταν το βάζεις απευθείας στο κεφάλι.... οπότε μάλλον το προσεγγίζω το 1.5 ml ημερησίως
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

ok

το revivo εχει δοσομετρητη
αποτελειται απο 60ml το μπουκαλι
καθε μπουκαλι κραταει 30 μερες οποτε 2ml την μερα

αν ειναι μικρη η περιοχη και καλυπτεις με 1 η 1,5 τοτε οκ
 

dim74

Member
Απ: F.A.Q Revivogen

μου ηρθε σημερα η παραγγελια του revivogen απο το passion4health...ηταν η προσφορα(εχει ληξει τωρα...) που με τα τρια μουκαλακια επερνες δωρο αλλα τρια!εχουν ληξει 11/09...μια χαρα φαινονται συγκρινοντας τα με αυτα που εχω παρει απο την ιδια την εταιρεια...τα εξι μουκαλακια με μεταφορικα μου κοστισαν 65 ευρω.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

ρε παιδιά-χαλαρά ;D
και εγώ της passion4health έχω με λήξη τέλος του έτους-μια χαρά είναι
δεν μας ενδιαφέρει αν τα σπάσανε οι εταιρίες,αρκεί να είναι τα ίδια προϊόντα και να ωφελούμαστε εμείς ;)
 

dim74

Member
Απ: F.A.Q Revivogen

ΣΠΥΡΟ παντως εγω μου συνεκρινα τα μπουκαλακια που πηρα προσφατα απο την εταιρεια με τα μουκαλακια του passion στα συστατικα ειχε μια διαφορα σε δυο!
 

dim74

Member
Απ: F.A.Q Revivogen

octyl gallate και dodecyl gallate τα εχει το νεο και οχι το παλιο!απο την αλλη το παλιο εχει phytol και niacin που δεν εχει το νεο!αυτες ειναι οι διαφορες!
 
Μπλουζα