F.A.Q Revivogen

3746741

Member
RE: F.A.Q Revivogen

Fenimore είπε:
3746741 είπε:
οταν λες παλια κ νεα λοσιον fenimore τι εννοεις??
υπαρχει διαφορα?

http://www.hairlossgr.com/forum/thread-132-post-56055.html#pid56055

εγω fenimore που λεω να το αγορασω απο εδω ποια λοσιον ειναι αυτη η καινουρια ή η παλια??

http://www.revivogen.gr/?gclid=COyo3o_Ux7MCFYJP3godr2EAIA
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
RE: F.A.Q Revivogen

3746741 είπε:
εγω fenimore που λεω να το αγορασω απο εδω ποια λοσιον ειναι αυτη η καινουρια ή η παλια??

http://www.revivogen.gr/?gclid=COyo3o_Ux7MCFYJP3godr2EAIA

Λογικά η καινούρια είναι αφού λέει στα συστατικα ότι έχει και καφείνη. Εγώ πάντος αν ήταν να το ξανααγοράσω θα κοίταγα πόσο βγένει σε τιμή απο το site της Αμερικής και το Ελληνικό και θα διάλεγα απο πιο να παραγγείλω.
 

3746741

Member
RE: F.A.Q Revivogen

Fenimore είπε:
3746741 είπε:
εγω fenimore που λεω να το αγορασω απο εδω ποια λοσιον ειναι αυτη η καινουρια ή η παλια??

http://www.revivogen.gr/?gclid=COyo3o_Ux7MCFYJP3godr2EAIA

Λογικά η καινούρια είναι αφού λέει στα συστατικα ότι έχει και καφείνη. Εγώ πάντος αν ήταν να το ξανααγοράσω θα κοίταγα πόσο βγένει σε τιμή απο το site της Αμερικής και το Ελληνικό και θα διάλεγα απο πιο να παραγγείλω.

οκ,σε ευχαριστω!

παρεπιπτοντως εχεις ακουσει για καποια νεα εκδοση του με αρωμα μεντας??
 

georgio124

New Member
RE: F.A.Q Revivogen

χαιρετω την παρεα...σασ διαδιαβαζω πολυ καιρο αλλα γραφω πρωτη φορα...υστερα απο 3 χρονια χρησης μινοξιδηλης ειπα να δοκιμασω κ το ρεβιβογκεν.εχω τελειωσει το δεφτερο μπουκαλακι της λοσιον κ υστερα απο μια τρελι τριχοπτωση τον πρωτο1-1.5 μηνα εδω και μια βδομαδα ι τριχοπτωση που εχω ειναι πιο λιγη απο ποτε....ευχομαι μονο να ξαναβγουν τα μαλλια που εχασα τον τελευταιο μηνα...ειδομεν....
 

manos a

New Member
RE: F.A.Q Revivogen

Χαιρετώ τους συμπάσχοντες, είναι η πρώτη φορά που γράφω στο site, χρησιμοποιώ κάθε πρωί 2ml revivogen εδώ και 2,5 μήνες περίπου. Τον πρώτο μήνα και κάτι είχα έντονη τριχόπτωση αλλά τώρα η κατάσταση έχει βελτιωθεί κατά πολύ, οι τρίχες έχουν χοντρύνει και τα μαλλιά φαίνονται πιο υγιή. Μάλλον είμαι NORWOOD 3 με 3α, σε καμία περίπτωση δεν έχω βγάλει επιπλέον τρίχες αλλά η κατάσταση έχει κάπως ομαλοποιηθεί. Το βράδυ βάζω regaine 7-8 ψεκασμούς. Ξέρει κανείς αν μπορώ να αγοράσω απο κάποιο site στο ιντερνετ 3 μπουκαλακια ρεβιβο φθηνότερα απο 81 ευρώ με
μεταφορικά.(απο HAIRLOSSTALK είχα πάρει τελευταία φορά, είναι το πι[/size]ο φθηνό που έχω βρεί μέχρι τώρα).
Ευχαριστώ καληνύχτα.
 

Reve

Active Member
RE: F.A.Q Revivogen

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη. Μία ερώτηση . Τα κουπόνια έκπτωσης ισχύουν? Α επίσης επειδή είχε ειπωθεί ότι αν πεις την εταιρία εδώ στην Ελλάδα ότι έμαθες για το revivogen από το φόρουμ σου δίνουν κάποια έκπτωση να ενημερώσω ότι τους τηλεφώνησα την περασμένη εβδομάδα και μου είπαν ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει. Απλά ενημερώνω.
 

cool11

Well-Known Member

vayero

Member
F.A.Q Revivogen

Πως μπορώ να το πάρω; Από ότι βλέπω σε καταστήματα εκεί πωλείται;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jimys

Member
RE: F.A.Q Revivogen

εγω αποσο το εψαξα και τελικα το πηρα, ειδα οτι πρεπει να εισαι μικρο nw για να το δοκιμασεις και επισης σε αλλους επιασε σε αλλους οχι. υπαρχει και αντιστοιχο poll καπου στο φορουμ που ψηφιζαν..


επισης για καποιον που ρωουσε που μπορεις να το βρεις , υπαρχει στο http://www.hairlosstalk.com/shop/
 

jimys

Member
RE: F.A.Q Revivogen

δεν ξερω αν εχει ερωτηθει και παλιοτερα,

χρησιμοποιω μια βδομαδα τωρα το revivogen και βλεπω οτι τις μερες που δεν λουζομαι με fungoral μενει κατι σαν "λεκες" στο δερμα στο χρωμα του ρεβιβο,, ξεπλενω δυο φορες με σαμπουαν και δεν φευγει... καμια προταση;
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
RE: F.A.Q Revivogen

Είναι φυσιολογικό, προσπάθησε να κάνεις καλό μασαζάκι την ώρα που λούζεσαι, μικρές κινήσεις αλλά με λίιιιγο παραπάνω πίεση να φεύγει η "στρώση - λεκές" που πιάνει ανάμεσα. Και στο πρώτο χέρι καλό θα είναι να είναι κάπως χλιαρό προς ζεστό το νερό να μαλακώνει καλά, μετά θα το δεις να γίνεται κάπως κολλώδες και φεύγει.
 

jimys

Member
RE: F.A.Q Revivogen

Chs είπε:
Είναι φυσιολογικό, προσπάθησε να κάνεις καλό μασαζάκι την ώρα που λούζεσαι, μικρές κινήσεις αλλά με λίιιιγο παραπάνω πίεση να φεύγει η "στρώση - λεκές" που πιάνει ανάμεσα. Και στο πρώτο χέρι καλό θα είναι να είναι κάπως χλιαρό προς ζεστό το νερό να μαλακώνει καλά, μετά θα το δεις να γίνεται κάπως κολλώδες και φεύγει.

να σαι καλα chs αν και λιγοο φοβαμαι να βαζω πιεσηη.. αλλα απ την αλλη φαινεται ο λεκες.. θα το δοκιμασω με το χλιαρο νερο ;)
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
RE: F.A.Q Revivogen

jhmmys είπε:
Chs είπε:
Είναι φυσιολογικό, προσπάθησε να κάνεις καλό μασαζάκι την ώρα που λούζεσαι, μικρές κινήσεις αλλά με λίιιιγο παραπάνω πίεση να φεύγει η "στρώση - λεκές" που πιάνει ανάμεσα. Και στο πρώτο χέρι καλό θα είναι να είναι κάπως χλιαρό προς ζεστό το νερό να μαλακώνει καλά, μετά θα το δεις να γίνεται κάπως κολλώδες και φεύγει.

να σαι καλα chs αν και λιγοο φοβαμαι να βαζω πιεσηη.. αλλα απ την αλλη φαινεται ο λεκες.. θα το δοκιμασω με το χλιαρο νερο ;)

Ναι δοκίμασε το, αλλά πίεση λίγο ε! όχι να γδάρεις το κεφάλι! :21m: όλη η μαγκιά για καθαρό δέρμα είναι στο πως λούζεσαι :grandpa: Και εγώ είχα θέμα αλλά μετά βρήκα το κόλπο ;)
 

cool11

Well-Known Member
RE: F.A.Q Revivogen

Ξερει κανεις τι ισχύει με τα κουπονια που κατα καιρους στελνει το revivogen, σε οσους αγοραζουν απο το επισημο site?
Ελαβα ενα σημερα, αλλα δεν καταλαβα ποιος υποτιθεται οτι ειναι ο κωδικος. Το barcode?

Και κατι αλλο: ληγουν αυτα? Γιατι δεν ειδα πανω καμια ημερομηνια ληξης.

Αραγε αν λαβω κι αλλο τετοιο κουπονι στο μελλον, μπορω να εχω αθροιστικη εκπτωση απο 2 κουπονια σε αγορά που θα κανω απο το επισημο site?
 
Μπλουζα