F.A.Q Revivogen

Απ: F.A.Q Revivogen

Troulis είπε:
Mπραβο λοιπον στο site.Αντικαθiστα ισαξια τους γιατρους.
Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε!!
Αυτό κατάλαβες από αυτά που είπα; Ή αυτό ήθελες να καταλάβεις; Μάλλον το δεύτερο.

Θέλεις δε θέλεις να το παραδεχτείς για τη γυναίκα (γιατί μόνο για τις γυναίκες μπορώ να μιλήσω) πολλοί δερματολόγοι δεν μπορούν να τη βοηθήσουν. Θα πρέπει κάποια κοπέλα που ή έχει τριχόπτωση ή αλωπεκία ή καράφλα όπως θες πέστο θα πρέπει να γυρίσει όλη την Αθήνα μήπως και μπορέσει και τη βοηθήσει πραγματικά κάποιος δερματολόγος και όχι να την πηγαινοφέρνει χρόνια στο ιατρείο του και να τον κάνει πλούσιο!
Αν και κατά τη γνώμη μου οι γυναίκες πρώτα απ'όλα πρέπει να απευθύνονται σε ενδοκρινολόγο.
Έχουν γράψει κάποιες γυναίκες εδώ, διάβασέ τα. Δεν έχουμε πάει στους ίδιους γιατρούς, γιατί ακόμη προσπαθούν να βρούν λύση; Οι γιατροί δεν τις βοήθησαν;

Troulis είπε:
Αμα μου πεσουν τα μαλλια να μου δωσετε το link απο το site με το revivogen,τουλαχιστον σας κανουν καλυτερη τιμη ?
Για την καλύτερη τιμή το προσπερνάω γιατί το θεωρώ αστείο αυτό που λές.

Αν το ρεβιβόγκεν είχε έγκριση από το FDA θα το δεχόσουνα; Αν λοιπόν κάποιοι βλέπουν κάποια βελτίωση έστω να τους σταματάει την τριχόπτωση γιατί απαγορεύεται να υποθεί; Θέλεις να μου πείς ότι όλα τα φάρμακα κάνουν καλό σε όλους τους ανθρώπους;
Δηλαδή το Laser που έχει έγκριση από το FDA το δέχεσαι; Υποθέτω πως ναι. Αν κάποιο αγαπημένο σου πρόσωπο έπασχε από αλωπεκία θα του πρότεινες να κάνει θεραπεία με το Laser;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ikon

Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Χαχαχα, ρε γιατί τσιμπάτε με το troll??
Έλεος πια! Αφού κάνει μπαμ ότι τρολάρει….

Το revivogen είναι ένα αποτελεσματικό προϊόν, κι εγώ από εδώ το έμαθα και μου έχει σταματήσει ΕΝΤΕΛΩΣ την τριχόπτωση (με μόνη εξαίρεση λίγες τρίχες που φεύγουν στο λούσιμο), συν ότι βλέπω να αλλάζει η ποιότητα της τρίχας προς το καλύτερο.

Μην απαντάτε καθόλου στα troll γιατί αυτό ακριβώς θέλουν.

Τώρα για τα side effects δεν είμαι ειδικός, αλλά για τίποτα δεν μπορείς να είσαι σίγουρος…


Δείτε π.χ. τι κάνει η απλή λευκή ζάχαρη και πείτε μου αν τα ξέρατε όλα αυτά…

* Sugar can decrease growth hormone (the key to staying youthful and lean)
* Sugar feeds cancer
* Sugar increases cholesterol
* Sugar can weaken eyesight
* Sugar can cause drowsiness and decreased activity in children
* Sugar can interfere with the absorption of protein
* Sugar causes food allergies
* Sugar contributes to diabetes
* Sugar can contribute to eczema in children
* Sugar can cause cardiovascular disease
* Sugar can impair the structure of DNA
* Sugar can cause hyperactivity, anxiety, difficulty concentrating, and crankiness in children
* Sugar contributes to the reduction in defense against bacterial infection (infectious diseases)
* Sugar greatly assists the uncontrolled growth of Candida Albicans (yeast infections)
* Sugar contributes to osteoporosis


Τα πάντα σχεδόν έχουν side effects… το θέμα είναι να προσέχεις όσο μπορείς και να διαλέγεις (όσο το δυνατόν) σωστά σκευάσματα/προϊόντα…
Το revivogen εμένα μου φαίνεται ok… το saw palmetto που περιέχει με προβληματίζει λίγο αλλά προς το παρόν το συνεχίζω…
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

αγαπητε cool σεβομαι την αποψη σου αλλα διαφωνω
υπαρχουν ερευνες που αποδυκνυουν οτι ειναι ασφαλες

και αν αναλυσει κανεις ενα προς ενα τα συστατικα του θα το διαπιστωσει


ωστοσο ειναι στο χερι του καθενος να επιλεξει τι θελει να παρει




john_e να σαι καλα
 

Troulis

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

@Χριστίνα

Nαι κλωνε του admin σε εχουμε δει και σε αλλα θεματα που γραφεις.Οτι και να κανεις δεν ειμαστε αμερικανακια να πιστεψουμε την διαφημιση σας και να αγοραζουμε απο τα link που δινετε.

Ο κοσμος εχει ξυπνησει δεν παραμυθιαζεται απο εσας τον Mexis,Laser Clinics και τους αλλους "γιατρους"
 

Teri

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Troulis είπε:
@Χριστίνα

Nαι κλωνε του admin σε εχουμε δει και σε αλλα θεματα που γραφεις.Οτι και να κανεις δεν ειμαστε αμερικανακια να πιστεψουμε την διαφημιση σας και να αγοραζουμε απο τα link που δινετε.

Ο κοσμος εχει ξυπνησει δεν παραμυθιαζεται απο εσας τον Mexis,Laser Clinics και τους αλλους "γιατρους"

Trouli πίστεψέ με όμως ρε φίλε έχω δει τρομερή βελτίωση στο κεφάλι μου με το Revivo μέσα σε ένα 3μηνο. Δεν έχω καμία διάθεση να μπω σε κάποια αντιπαράθεση μαζί σου,απλά με όλο τον σεβασμό καταθέτω την γνώμη μου.Ειλικρινά σου μιλάω με Revivogen-Regain-Fungoral 3 μήνες μετά νιώθω άλλος άνθρωπος. Το μέλλον δεν ξέρω τι μου επιφυλάσει, αλλά προς το παρόν είμαι πολύ καλά.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

για πες μας εσυ για(Troulis)
τι βαζεις για την τριχοπτωση ποιες οι γνωσεις σου
τι εχεις να μας προτεινεις
πως μπουρουμε να καταπολεμισουμε την ΑΑ


και εξηγησε μου γιατι εγω αγοραζω απο το εξωτερικο Regaine με 15 ευρω ενω στην ελλαδα το πουλαν 29.5 (φαρμακεια)
 

Troulis

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Aσε τα λογοπαιγνια κυριε εδω περα εχουμε καταλαβει τι παιζει μολις παει καποιος να διαφωνησει μαζι σας πεφτετε να τον φατε.

τι βαζεις για την τριχοπτωση ποιες οι γνωσεις σου

Πολες θες να μου κανεις τεστ ?
Εσυ τι εισαι γιατρος?



τι εχεις να μας προτεινεις
πως μπουρουμε να καταπολεμισουμε την ΑΑ


Θα ειχα παρει το Nομπελ

και εξηγησε μου γιατι εγω αγοραζω απο το εξωτερικο Regaine με 15 ευρω ενω στην ελλαδα το πουλαν 29.5 (φαρμακεια)


Τωρα καταλαβα και την διαφημιση που σας κανουν εδω

http://genia700euro.pblogs.gr/2009/03/stamathste-na-dinete-tzampa-hrhmata-se-therapeies-gia-ta-malia-s.html

Συνεχιστε να μας κοροιδ.... εννοω να μας ενημερωνετε χωρις βεβαια διαλογο αλλα με αυτα που σας εχουν πει να γραφετε τα αμερικανακια.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

εσυ δεν μπηκες και απλα διαφωνισες εσυ μπηκες με σκοπο να διαφωνησεις
αυτο που εκανες ηταν προμελετημενο

και σε ρωταω ποια η γνωμη σου εσυ τι κανεις με την τριχοπτωση

για να μπεις σε αυτο το φορουμ λογικα θα εχεις προβλημα

τι βαζεις με τι εισαι ευχαριστημενος

γιατι δεν μου απαντας τι φοβασαι
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

εχεις βαλει ποτε κατι , και δεν ειδες αποτελεσμα
δοκιμασες πολλα και απογοητευτηκες

πιστευεις οτι δεν κανουν δουλεια καποια προιοντα και οτι τζαμπα αγοραζουμε

δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο σου

μπηκες και μας τα χωσες κανονικα

και κατι τελευταιο μπες εδω http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,126.msg978.html#msg978

αληθεια πιστευεις οτι μπορει να εχω κανει εγω η ο οποιοσδηποτε συμβαση με Αμερικη και Ευρωπη
με τοσα sites

γιατι να σου πω την αληθεια με προσβαλει καπως

ξερεις να γραφεις για εναν ολοκληρο χρονο να προσπαθεις με οσα γνωριζεις να βοηθησεις ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΟΥ
και μετα να σου λεει καποιος εμμεσως οτι τα παιρνεις δεν ειναι και οτι καλυτερο
βασικα ειναι απο τα χειροτερα
 

Troulis

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Oπως κακο ειναι να απαξιωνεις τους γιατρους και να το παιζεις παντογνωστης.Το αν βοηθας συνανθρωπους σου φαινεται.Αλλωστε κανεις εδω μεσα δεν χρησιμοποιει τιποτα αλλο εκτος απο τα σκευασματα που διαφημιζετε (τυχαιο ? )

Εσυ τι βαζεις?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Troulis

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Σιγουρα φιλε μου δεν αξιζει.Ορισμενοι πιστευουν οτι με το να αντιγραφουν τι κανουν στην Αμερικη θα σωσουν και τους κακομοιρους τους Ελληνες που δυστυχως οι γιατροι εδω δεν ξερουν τι να δωσουν για την τριχοπτωση.

Αμφιβαλλω αν εστω ενας απο εδω μεσα εκτος απο φαρμακοπιο εχει ρωτησει γιατρο για αυτα που σας προτεινουν αυτοι που γραφουν εδω.


Και μην με πειτε εριστικο αφου εστι και αλλιως παρα πολλα μελη εδω μπαινουν γραφουν και τι βαζουν και τι τους εδωσε ο γιατρος,εσεις τα χλευαζετε (οχι τους ιδιους αλλα τα προιοντα) και στο τελος δινετε τα δικα σας.
 

kyuss

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Για να μην αμφιβαλλεις, αφου η φινα μου δημιουργησε προβλημα,εμαθα απο δω το ρεβιβο και το χρησιμοποιω 3 μηνες. Συνολικα εχω να παρω φινα 4 μηνες. Το ειπα στη γιατρο μου και μου απαντησε αφου το εψαξε, οτι υπαρχουν πολλα τετοια σκευασματα στο εξωτερικο, που οι Ελληνες γιατροι δεν ξερουν και να το χρησιμοποιω. τωρα θα μου πεις οτι και γω τα παιρνω απο σαιτ, αλλα οκ.Σου απαντησα επειδη εγραψες οτι αμφιβαλλεις.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

γιατι ρε φιλε διαφωνεις οτι υπαρχουν γιατροι που τα παιρνουν

διαφωνεις οτι ολοι οι γιατροι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΙΟΙ

τι ειναι το παραξενο και οι γιατροι τα παιρνουν και οι δικαστες τα παιρνουν τα περισσοτερα επαγγελματα τα παιρνουν
να μην μιλησω για φακελακια σε πολλες περιπτωσεις

ευτυχως υπαρχουν και τιμιοι δεν ειναι ολοι λοποδητες αλλα υπαρχουν και λοποδητες

δεν καταλαβα εσυ που ζεις ποιο ειναι το παραξενο

εγω στην αρχη εβαζα revivogen αλλα πλεον φτιαχνω δικη μου λοσιον για προσωπικη χρηση η οποια δεν πωλειται
και δεν την προτεινω σε κανεναν
 

Troulis

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Ωραια θα το αγορασω.

To εχω βρει 119 δολαρια τα 3 μπουκαλακια

Kαλα οχι οτι πιστευω οτι θα γινει τιποτα

αφου GLA, ALA, Linoleic Acid and Oleic Acid τα βρισκεις και σε συμπληρωματα διατροφης,

Azelaic Acid, Vitamin B6 and Zinc δεν πιστευω να κανουν τιποτα

Saw Palmetto Extract καλα κρασια

Procyanidin Oligomers τα καημενα τα φυτα τι τους κανουν για να παραγουν ολες αυτες τις βλακιες.

Τα λεμε τοτε σε 6 μηνες.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

το ξεφτιλιζεις το θεμα ετσι

κανε οτι θες και σε ενα χρονο να ερθεις το ιδιο ειναι

καλη σου τυχη
 

kyuss

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Εισαι γιατρος και ξερεις τι δεν κανουν τα συστατικα του;

Εγω το εχω βρει 89 ευρω.
 

kabamarou

Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Troulis εγώ μέχρι στιγμής δεν έχω χρησιμοποιήσει μια πλήρη θεραπεία και βάζω μόνο ένα σαμπουάν που κάνει 6,5 ευρώ(fungoral)και μια λοσιόν(superzix)που την έφτιαξα μόνος μου η οποία αν το υπολογίσουμε για πόσο κρατάει μου βγαίνει γύρω στα 5 ευρώ τον μήνα.

Ε σε πληροφορώ ότι έχω δει τόσο μεγάλη αλλαγή σε λίγες ημέρες που δεν είχα δει ποτέ μου από κανένα άλλο σκεύασμα από όσα είχα δοκιμάσει.Για κάτσε και σκέψου τώρα τι κέρδος μπορεί να υπάρχει από τα προϊόντα που χρησιμοποιώ και πόσο ποσοστό μπορεί να παίρνει το site.Και μόνο σαν σκέψη είναι γελοίο.

Αλλά και ποσοστό να παίρνουν(που δεν το νομίζω) από την στιγμή που βρίσκεις λύση στο πρόβλημα τι σε νοιάζει εσένα αυτό το πράγμα.Όταν πας να σε εξυπηρετήσει ένας υπάλληλος σε κάποια εταιρία και είναι ευγενικός σε πειράζει που πληρώνεται;Εδώ τα παιδιά σε εξυπηρετούν χωρίς να πληρώνονται και επειδή υπάρχει η υπόνοια στο μυαλό σου ότι μπορεί και να τα παίρνουν τους κράζεις.Είναι λογικό αυτό;
 

VAMPIRIA

Member
Απ: F.A.Q Revivogen

για πες μου ρε Troulis πως τα παιρνουν τα παιδια και απο που?
απο την revivogen?
δηλ εβαλε η revivogen το Ακη, τον Σπυρο και τον παναγιωτη να λενε καλα λογια για το προιον για να το πουλησουν?
 
Μπλουζα