donk, FUE, ~2250g, 8/12/2020

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Εντελώς άδικα!
Απο την κλινική μας έχετε
-τα περισσοτερα αποτελεσματα/μηνα
-ζητησατε φρεσκα και σας τα ανεβασαμε ΑΜΕΣΑ 3 το καλοκαιρι
-τοπ φωτογραφιες κοντινες, υψηλη ευκρινεια και οχι απο το διαστημα τραβηγμενες, πιξελιασμεννες κτλ.
-βιντεο με βρεγμενα μαλλια, με στεγνα, με οτι θελετε
-στο site μας εκατονταδες περιστατικα, δεκαδες βιντεο και δεκαδες άρθρα.

Δυσπιστια θα καταλαβανινα με
-κρυφους πωλητες (ξερεις)
-περιεργες φωτος (ξέρεις)
-περιεργα ονοματα τεχνικών
-αγνωστο το ποιος κανει τις ΜΕΤ
και διαφορα άλλα

Αν έχει να μου πεις σε τι βασιζεται η η ...δυσπιστια ...σας (των 4-5 ατόμων), πες μου να καταλαβω σε παρακαλω.
Εγώ προσωπικά δεν ζήτησα κάτι από την κλινική σας πέραν από το να αφήνετε ήσυχα τα μέλη που επιθυμούν να παρουσιάσουν την δουλειά σας καταθέτοντας την δική τους άποψη , προσωπικότητα, χαρακτήρα και φωτός όπως κάνει το συγκεκριμένο παιδί. Αν ήταν στο χέρι μου και ήμουν ο cvial θα σας περιόριζα στα νηματα σας που ανεβάζετε επίσημα ως κλινική και τα εκεί σχόλια και δεύτερον αν ήμουν η πλειοψηφία του φόρουμ θα σας παρότρυνα να μην ταλαιπωρείστε τσάμπα κάθε μέρα στο να βάζετε τόσες δουλειες από το αρχείο σας αν δεν το κάνετε για διαφημιστικούς λόγους και το κάνετε για να πείσετε τους πιο δύσπιστους. Ένα περιστατικό τέτοιο το 3μηνο να έχουμε υπέρ αρκεί.


Υγ: @CVIAL δεν πιστεύω στο συγκεκριμένο νήμα να το μετράς της κλινικής κ να μετράς τα σχόλια μας την ημέρα ; Δεν γίνεται όπου πετάγεται η κλινική να μην μπορούν να μιλάνε οι άλλοι....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιώργο είναι σαφής ο κανόνας. Όταν γράφει ο νηματοθέτης ή η κλινική μπορείτε να ξαναγράφετε ένα σχόλιο μέχρι να ξαναγράψουν, αλλιώς ισχύει το ένα σχόλιο το 24ωρο. Έτσι δεν υπάρχει πρόβλημα στο να απαντήσετε.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο είναι σαφής ο κανόνας. Όταν γράφει ο νηματοθέτης ή η κλινική μπορείτε να ξαναγράφετε ένα σχόλιο μέχρι να ξαναγράψουν, αλλιώς ισχύει το ένα σχόλιο το 24ωρο. Έτσι δεν υπάρχει πρόβλημα στο να απαντήσετε.
Εγώ έχω μπερδευτεί με αυτό που είπες τώρα ....νόμιζα ότι για την συγκεκριμένη κλινική όταν κάνει παρουσίαση μπορεί να ποσταρει κάποιος μία κ μόνο φορά την μέρα εκτός αν η κλινική του απευθύνει τον λόγο. νόμιζα δλδ ότι οι κανόνες για αρχή ισχύουν μόνο για αυτή την κλινική ....Το συγκεκριμένο νήμα είναι ένα ανεξάρτητο νήμα όπως τόσα κ τόσα άλλα που μπορεί να υπάρχει κάποια ροή λόγου ...
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Παιδιά άποψη μου δεν είναι τόσο σημαντικό το κόστος, αλλά το εγγυημένο αποτέλεσμα που προσδωκεί ο καθένας ότι θα πάρει. Και αν δε σου είναι εύκολο φίλε @aeratos28, πες μας καμιά κλινική στην Κύπρο που μπορεί να εγγυηθεί το προσδωκώμενο (νοουμένου ότι έιναι και εφικτό) "διαστημικό" αποτέλεσμα όπως έχεις πεις. Απλά για να ξέρουμε και εμείς που ψάχνουμε ενα εγγυημένο και ασφαλές αποτέλεσμα.
Προσωπικά η Anastasakis hair clinic, μου δείχνει ότι είναι μια κλινική συνολικής στρατηγικής.
Επίσης στην Κύπρο σε οποιαδήποτε επίσκεψη μου σε κλινική δεν είδα ποτέ αυτόπροσωπως τον ίδιο το γιατρό, να μου κάνει έστω μια πρόχειρη αξιολόγηση, να πάρω ένα feedback τέλοσπαντων από τον άνθρωπο τον ίδιο που θα κάνει την επέμβαση. Πάντα υπάρχουν μπροστά οι clinic manager, σύμβουλοι κτλ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ έχω μπερδευτεί με αυτό που είπες τώρα ....νόμιζα ότι για την συγκεκριμένη κλινική όταν κάνει παρουσίαση μπορεί να ποσταρει κάποιος μία κ μόνο φορά την μέρα εκτός αν η κλινική του απευθύνει τον λόγο. νόμιζα δλδ ότι οι κανόνες για αρχή ισχύουν μόνο για αυτή την κλινική ....Το συγκεκριμένο νήμα είναι ένα ανεξάρτητο νήμα όπως τόσα κ τόσα άλλα που μπορεί να υπάρχει κάποια ροή λόγου ...

Επειδή δεν διαβάζετε τις ανακοινώσεις ή όταν τις διαβάζετε αντί να ζητάτε διευκρινίσεις αναλώνεστε 10 σελίδες για οτιδήποτε άλλο εκτός από την ουσία. Ποτέ δεν έγραψα επίσημα νήματα έγραψα νήματα, το ρώτησε και ο Τολ και του απάντησα. Είναι η τελευταία φορά που δίνω επίσημη προειδοποίηση και σε σένα (μαζί με τον Τολ). Αν κάποιος έχει απορίες για τους κανόνες να μου στείλει pm.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εγώ προσωπικά δεν ζήτησα κάτι από την κλινική σας πέραν από το να αφήνετε ήσυχα τα μέλη που επιθυμούν να παρουσιάσουν την δουλειά σας καταθέτοντας την δική τους άποψη , προσωπικότητα, χαρακτήρα και φωτός όπως κάνει το συγκεκριμένο παιδί. Αν ήταν στο χέρι μου και ήμουν ο cvial θα σας περιόριζα στα νηματα σας που ανεβάζετε επίσημα ως κλινική και τα εκεί σχόλια και δεύτερον αν ήμουν η πλειοψηφία του φόρουμ θα σας παρότρυνα να μην ταλαιπωρείστε τσάμπα κάθε μέρα στο να βάζετε τόσες δουλειες από το αρχείο σας αν δεν το κάνετε για διαφημιστικούς λόγους και το κάνετε για να πείσετε τους πιο δύσπιστους. Ένα περιστατικό τέτοιο το 3μηνο να έχουμε υπέρ αρκεί.


Υγ: @CVIAL δεν πιστεύω στο συγκεκριμένο νήμα να το μετράς της κλινικής κ να μετράς τα σχόλια μας την ημέρα ; Δεν γίνεται όπου πετάγεται η κλινική να μην μπορούν να μιλάνε οι άλλοι....

Οπότε, για να καταλαβω:
- λες τι πρεπει να κανουμε
- Θα μας ελεγες κάθε ποτε και πόσ θα ποσταρουμε
- Θα περιοριζες τα νηματα μας τελικα.

Good to know....
Ευτυχώς, δεν εισαι ο @CVIAL

Ο λογος που ανεβαζουμε περιστατικά ειναι για ενημερωση και διαφημιση της δουλειας μας και για να γνωριζει ο κόσμος
ότι υπάρχει μια κλινική στην Ελλάδα που:
-έχει ονοματεπώνυμο και όχι ...εντυπωσιακά ονοματα ή να βασιζεται στο "40 χρόνια φουρναρης, εχω ψησειιιι"
-που δεν χειρουργούν νοσηλευτριες ή ανειδικευτοι ιατροί εν αναμονή ειδικότητας αλλα εξειδικευμενος χειρουργός
- που δεν ασχολείται και με ...ολίγη μεταμόσχευση μαζι με λιποαναρρόφηση, botox, τκλ αλλα ΜΟΝΟ με αυτο
- δεν θα αναφερω βιογραφικα και ακαδημαικη καταξιωση του ιατρού διότι ειναι αναρτημενα αλλού και φυσικά δεν μετραει ΤΙΠΟΤΑ από αυτα :))
- που ποσταρει φωτογραφιες και βιντεο με πρόσπωπα, χωρις προσωπα, με σταγνα, με βρεγμενα κτλ και τα κανει όλα με διαφάνεια.
- που έχει λογο και ΑΝΤΙΛΟΓΟ στο φορουμ, οσο και αν ενοχλεί καποιους ...expert patients και noctors
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Οπότε, για να καταλαβω:
- λες τι πρεπει να κανουμε
- Θα μας ελεγες κάθε ποτε και πόσ θα ποσταρουμε
- Θα περιοριζες τα νηματα μας τελικα.

Good to know....
Ευτυχώς, δεν εισαι ο @CVIAL

Ο λογος που ανεβαζουμε περιστατικά ειναι για ενημερωση και διαφημιση της δουλειας μας και για να γνωριζει ο κόσμος
ότι υπάρχει μια κλινική στην Ελλάδα που:
-έχει ονοματεπώνυμο και όχι ...εντυπωσιακά ονοματα ή να βασιζεται στο "40 χρόνια φουρναρης, εχω ψησειιιι"
-που δεν χειρουργούν νοσηλευτριες ή ανειδικευτοι ιατροί εν αναμονή ειδικότητας αλλα εξειδικευμενος χειρουργός
- που δεν ασχολείται και με ...ολίγη μεταμόσχευση μαζι με λιποαναρρόφηση, botox, τκλ αλλα ΜΟΝΟ με αυτο
- δεν θα αναφερω βιογραφικα και ακαδημαικη καταξιωση του ιατρού διότι ειναι αναρτημενα αλλού και φυσικά δεν μετραει ΤΙΠΟΤΑ από αυτα :))
- που ποσταρει φωτογραφιες και βιντεο με πρόσπωπα, χωρις προσωπα, με σταγνα, με βρεγμενα κτλ και τα κανει όλα με διαφάνεια.
- που έχει λογο και ΑΝΤΙΛΟΓΟ στο φορουμ, οσο και αν ενοχλεί καποιους ...expert patients και noctors
Ε δεν γίνεται συζήτηση...δεν μπορώ πάλι τα ίδια ...ειλικρινά ....κουράζει ....από τα μισά του μηνύματος κ μετά σταμάτησα να το διαβάζω γιατί ξέρω το μότο σας πια ....δεν χρειάζεται φαντάζομαι το ύφος ....οπότε ότι πείτε σε όλα ναι για να σταματήσει η συζήτηση ....
 

Aris81

Well-Known Member
@Anastasakis Hair Clinic
Καλή την πίστη, θεωρώ ότι δεν είστε ο γιατρός,αλλά ένα υπάλληλός του.
Δεν ξέρω αν αυτό το κάνει χειρότερο,γιατί γιατρός που αφήνει υπάλληλό του να γράφει με τόσο ειρωνικό ύφος,
μόνο κακό στη δουλειά του μπορεί να κάνει.

Αφήστε τις μεταμοσχεύσεις σας να μιλήσουν και μην βλέπετε παντού εχθρούς.
Δεν υπάρχει ούτε ένας(μη εμπλεκόμενος με άλλη κλινική) που να μη θέλει αξιόπιστες και με σταθερά αποτελέσματα λύσεις όσο αφορά
τις μεταμοσχεύσεις στην Ελλάδα.

Και επίσης μην υποτιμάτε τη νοημοσύνη μας.
Η φήμη χτίζεται με έργα και όχι με...

Εκατονταδες ασθενείς καθε μήνα έχουν εντελώς διαφορετική εμπειρία από εσας.

ή με ασθενείς που νιώθουν τυχεροί που τους αναλάβατε τόσο γρήγορα μιας και ακύρωσαν οι πελάτες από το "εξωτερικό"..

Οπότε κύριε υπάλληλε της κλινικής,μην σαμποτάρετε το έργο του γιατρού εξαιτίας του υπέρμετρου ενθουσιασμού σας.

Ο κύριος λόγος που έχετε αποτελέσει αντικείμενο αντιπαράθεσης,είναι το εριστικό σας ύφος και ότι πίσω από κάθε κριτική,
βλέπετε εχθρούς.
Μέλη που είναι καλά παιδιά όταν σχολιάζουν την καλή κατάσταση της δότριας,αλλά αν ασκήσουν κριτική είναι εχθροί.
Και ποιος σας είπε ότι δεν είμαστε έτοιμοι να δεχτούμε και αστοχίες από πλευράς του γιατρού;
Ποιος γιατρός είναι αλάνθαστος;

Τέλος,όταν μου απευθύνατε το παρακάτω

[QUOTE="Anastasakis Hair Clinic, post: 241953, member: 24602"
Ο λόγος που δεν προτιμησες την κλινική μας δεν νομίζω να ειναι οτι σε πηραμε τηλεφωνο για την προσφορα μας.
[/QUOTE]

δεν ξέρετε πόσο έξω πέσατε..

Φιλικά,μιας και μου φαίνεται αδιανόητο πως ενώ είστε ανταγωνιστικοί στο ιατρικό σκέλος,το χάνετε στο επικοινωνιακό,
τη στιγμή μάλιστα που στην Ελλάδα,επί πολλά χρόνια συνέβαινε ακριβώς το αντίθετο.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
@Anastasakis Hair Clinic
Καλή την πίστη, θεωρώ ότι δεν είστε ο γιατρός,αλλά ένα υπάλληλός του.
Δεν ξέρω αν αυτό το κάνει χειρότερο,γιατί γιατρός που αφήνει υπάλληλό του να γράφει με τόσο ειρωνικό ύφος,
μόνο κακό στη δουλειά του μπορεί να κάνει.

Αφήστε τις μεταμοσχεύσεις σας να μιλήσουν και μην βλέπετε παντού εχθρούς.
Δεν υπάρχει ούτε ένας(μη εμπλεκόμενος με άλλη κλινική) που να μη θέλει αξιόπιστες και με σταθερά αποτελέσματα λύσεις όσο αφορά
τις μεταμοσχεύσεις στην Ελλάδα.

Και επίσης μην υποτιμάτε τη νοημοσύνη μας.
Η φήμη χτίζεται με έργα και όχι με...



ή με ασθενείς που νιώθουν τυχεροί που τους αναλάβατε τόσο γρήγορα μιας και ακύρωσαν οι πελάτες από το "εξωτερικό"..

Οπότε κύριε υπάλληλε της κλινικής,μην σαμποτάρετε το έργο του γιατρού εξαιτίας του υπέρμετρου ενθουσιασμού σας.

Ο κύριος λόγος που έχετε αποτελέσει αντικείμενο αντιπαράθεσης,είναι το εριστικό σας ύφος και ότι πίσω από κάθε κριτική,
βλέπετε εχθρούς.
Μέλη που είναι καλά παιδιά όταν σχολιάζουν την καλή κατάσταση της δότριας,αλλά αν ασκήσουν κριτική είναι εχθροί.
Και ποιος σας είπε ότι δεν είμαστε έτοιμοι να δεχτούμε και αστοχίες από πλευράς του γιατρού;
Ποιος γιατρός είναι αλάνθαστος;

Τέλος,όταν μου απευθύνατε το παρακάτω

[QUOTE="Anastasakis Hair Clinic, post: 241953, member: 24602"
Ο λόγος που δεν προτιμησες την κλινική μας δεν νομίζω να ειναι οτι σε πηραμε τηλεφωνο για την προσφορα μας.

δεν ξέρετε πόσο έξω πέσατε..

Φιλικά,μιας και μου φαίνεται αδιανόητο πως ενώ είστε ανταγωνιστικοί στο ιατρικό σκέλος,το χάνετε στο επικοινωνιακό,
τη στιγμή μάλιστα που στην Ελλάδα,επί πολλά χρόνια συνέβαινε ακριβώς το αντίθετο.
[/QUOTE]

Που ειδες ειρωνεια ακριβως, να το διορθωσω.
Όσον αφορα το γιατι δεν προτιμησες την Anastasakis Hair Clinic, αν δεν απατωμαι θα σου κανουν ΜΕΤ δωρεαν.
Οπότε, οτι και να σου έστελνε καποιος, δεν χτυπιεται το τσαμπα.
Μην υποτιμας και την δική μου νοημοσυνη σε παρακαλώ ;)

Επίσης, δεν βλεπω εχθρους εκει που δεν υπάρχουν.
Μην κοροιδευομαστε.
Απλα ειναι γελοιο να υπάρχουν (μιας και μονο κερδισμενοι μπορουν να ειναι ολοι.)
Όπως και ειναι γελοιο να κανω πως ΔΕΝ υπάρχουν.
Ελπίζω το καταλαβαινεις αυτο.
 

Aris81

Well-Known Member
Που ειδες ειρωνεια ακριβως, να το διορθωσω.
Όσον αφορα το γιατι δεν προτιμησες την Anastasakis Hair Clinic, αν δεν απατωμαι θα σου κανουν ΜΕΤ δωρεαν.
Οπότε, οτι και να σου έστελνε καποιος, δεν χτυπιεται το τσαμπα.
Μην υποτιμας και την δική μου νοημοσυνη σε παρακαλώ ;)

Επίσης, δεν βλεπω εχθρους εκει που δεν υπάρχουν.
Μην κοροιδευομαστε.
Απλα ειναι γελοιο να υπάρχουν (μιας και μονο κερδισμενοι μπορουν να ειναι ολοι.)
Όπως και ειναι γελοιο να κανω πως ΔΕΝ υπάρχουν.
Ελπίζω το καταλαβαινεις αυτο.

Αν δεν το αντιλαμβάνεσαι αυτό περί ειρωνείας από μόνος σου, δεν μπορώ να σε βοηθήσω.

Πρόταση μου έγινε για δωρεάν μεταμόσχευση(με αντάλλαγμα προβολή στα social media),αυτό δε σημαίνει και ότι τη δέχτηκα.
Έχω ανοίξει thread με τη μμ μου και το κόστος.

Καλή επιτυχία στον φίλο και καλή συνέχεια σε εσάς
 

aeratos28

Just aeratos
Το ότι με τα λεφτά αυτά θα μπορούσε να πάει στο εξωτερικό έγραψα και να βάλει περισσότερα grafts και να γίνει τσιμέντο έγραψα..ακόμα και Κύπρο που έχουμε δει δουλειές πολύ δυνατές..αυτές οι κλινικές λοιπόν ειναι η hdc και η mhrc..για το "διαστημικές" δεν πήγαινε για Κύπρο αλλά και εκεί έχουμε κάποια υπερβολικά δυνατά αποτελέσματα .επίσης φίλε Κύπριε επειδή βλέπω είσαι μέλος μόλις λίγες μέρες ,καλό θα ήταν να κάτσεις να ψάξεις και μόνος σου λίγο το φόρουμ και να διαπιστώσεις και μόνο σου κάποια πράγματα να δεις παρουσιάσεις από τις κλινικές αυτές και να μην ρωτάς απλά που να ψάξεις γιατί και εσύ ψάχνεις εγγυημένα αποτελέσματα..γιατί εγγυημένα δεν υπάρχουν πουθενά..απλά λόγω πολυετών καλών αποτελεσμάτων έχεις πολύ μεγαλύτερες πιθανότητες πάρεις αυτό που θέλεις από κάποια κλινική που έχει ουσιαστικά αποδείξει την αξία της
πες μας καμιά κλινική στην Κύπρο που μπορεί να εγγυηθεί το προσδωκώμενο (νοουμένου ότι έιναι και εφικτό) "διαστημικό" αποτέλεσμα όπως έχεις πεις. Απλά για να ξέρουμε και εμείς που ψάχνουμε ενα εγγυημένο και ασφαλές αποτέλεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αν δεν το αντιλαμβάνεσαι αυτό περί ειρωνείας από μόνος σου, δεν μπορώ να σε βοηθήσω.

Πρόταση μου έγινε για δωρεάν μεταμόσχευση(με αντάλλαγμα προβολή στα social media),αυτό δε σημαίνει και ότι τη δέχτηκα.
Έχω ανοίξει thread με τη μμ μου και το κόστος.

Καλή επιτυχία στον φίλο και καλή συνέχεια σε εσάς

Αν δεν μπορεις να βοηθησεις καλο θα ειναι να μην αφηνεις να αιωρούνται κατηγορίες για ειρωνίες και ύφος.
Σου ευχηθηκα καλη επιτυχια και παρακαλώ να μην συνεχιστει κάποια διαφωνία, το thread ειναι άλλουνου
 

tol

Well-Known Member
Ευτυχώς, δεν εισαι ο @CVIAL



Φιλε Cvial, ο "εκπροσωπος της κλινικης" (που μαλλον τυχαινει να ειναι διδυμος αδερφος του κ. Αναστασακη, τουλαχιστον, ως προς τον χαρακτηρα) επικαλεστηκε το ονομα σου, για να περιφρουρησεις την ταξη και να επιβαλεις τους γνωστους κανονες.

Θεωρω οτι πλεον "το ποτηρι εχει ξεχειλισει", "ο κομπος εχει φθασει στο χτενι".

Μεχρι πότε θα ανεχεσαι αυτη την ιταμη συμπεριφορα της εν λογω κλινικης; Μεχρι πότε θα ανεχεσαι τον προσβλητικο και απαξιωτικο τροπο με το οποιο γραφει αναφερομενη σε αλλες κλινικες;

Ενταξει, εμας, τα ανωνυμα μελη του forum, μπορει να μας προσβαλει χωρις καμια επιπτωση. Η ανωνυμια αφηνει τετοιου ειδους περιθωρια.

Το ιδιο φυσικα ισχυει και απο την πλευρα τη δικη μας. Ως ανωνυμοι, χωρις το παραμικρο κυρος, χωρις τη δυνατοτητα επιρροης, μπορουμε να γραφουμε ελευθερα τις αποψεις, να κατακρινουμε, να ασκουμε δριμεια κριτικη....ειμαστε ΑΝΩΝΥΜΟΙ και δεν εχουμε ευθυνη απεναντι σε κανεναν, αφου δεν εξυπηρετουμε τα συμφεροντα κανενος και δε λογοδοτουμε σε κανεναν.

Μια επισημη, ομως, κλινικη με ονοματεπωνυμο...ενας "κορυφαιος" γιατρος με ονοματεπωνυμο, πώς μπορει να συμπεριφερεται με τετοιο χειριστο και αντιεπαγγελματικο τροπο; Πως καταφερεται με προσβλητικους, εξευτελιστικους χαρακτηρισμους κατα αλλων κλινικων και το ανεχεστε;

Ενταξει, το να βγαινει ο tol και ο καθε tol να κατακρινει την DHI και οποιαδηποτε αλλη κλινικη, θεωρω οτι ειναι ανευ σημασιας. Ποιος θα λαβει υποψη τη γνωμη του, ποιος θα δωσει σημασια στα γραφομενα του tol, ποιος ειναι, στο κατω κατω της γραφης, ο tol που θα λογοδοτησει για τα γραφομενα του; Ενα απλο ανωνυμο μελος ενος forum.

Αντιθετα, οταν η επισημη κλινικη, οταν ο ιδιος ο κ. Αναστασακης τολμα και προσβαλει συναδελφους του και του το επιτρεπετε, αυτο θεωρω οτι υπερβαινει τα εσκαμμενα.


ότι υπάρχει μια κλινική στην Ελλάδα που:
-έχει ονοματεπώνυμο και όχι ...εντυπωσιακά ονοματα ή να βασιζεται στο "40 χρόνια φουρναρης, εχω ψησειιιι"
-που δεν χειρουργούν νοσηλευτριες ή ανειδικευτοι ιατροί εν αναμονή ειδικότητας αλλα εξειδικευμενος χειρουργός
- που δεν ασχολείται και με ...ολίγη μεταμόσχευση μαζι με λιποαναρρόφηση, botox

Ρωτω, λοιπον, τετοια χυδαια σχολια δεν ειναι αντιεπαγγελματικα; Δεν ειναι αντιδεοντολογικα;

Πως ανεχεστε, ως διαχειριστες του site, απο μια επισημη κλινικη και απο εναν γιατρο (τα ιδια λογια τα εχει ξεστομισει πολλες φορες ο κ. Αναστασακης...γι' αυτο κανω λογο για διδυμα αδερφια) να επιτιθεται συνεχεια σε συναδελφους του;

Ποιος, αραγε, δεν καταλαβαινει την επιθεση που εξαπολυει συνεχως κατα του Βεκρη, της DHI, των υπολοιπων ελληνικων κλινικων, των τουρκικων κλινικων και πολλων αλλων που συνεχως τις αποκαλει "μπακαλικα";

Σε ρωτω, φιλε Cvial, ποια αλλη κλινικη στο forum συμπεριφερεται τοσο αντιεπαγγελματικα; Ποια αλλη κλινικη "στολιζει" με ανηθικους χαρακτηρισμους συναδελφους και ανταγωνιστες; Πότε η DHI, η HDC, ο εκπροσωπος του Bisanga, εγραψαν, εστω και ενα, αρνητικο σχολιο για τους ανταγωνιστες τους;

Πως το επιτρεπετε αυτο;

Τους δεχθηκατε στο site, τους φιλοξενειτε, τους παρεχετε προστασια απο καθε ειδους κριτικη και απο πανω τους αφηνετε ελευθερους να προσβαλουν, να ειρωνευονται, να μη σεβονται κανεναν (ουτε κλινικες, ουτε συναδελφους, ουτε μελη του forum).

Μεχρι που θα παει αυτη η κατασταση; Τα απλα ανωνυμα μελη τα προειδοποιειτε συνεχως με μπαναρισματα...αυτους τους δηθεν αξιοπρεπεις κυριους που δε χανουν ευκαιρια να αυθαδιαζουν, πότε θα τους βαλετε στη θεση τους; Γιατι δυο μετρα και δυο σταθμα;

Αφου ανεχεστε τετοια προσβλητικα σχολια που διατυπωνονται κατα κορον απο τον κ. Αναστασακη (ισως το κανετε στα πλαισια της ελευθεροστομιας και της δημοκρατιας), γιατι προσπαθειτε να φιμωσετε εμας τους υπολοιπους;

Οπως αυτοι εχουν το δικαιωμα της προσβολης και της απολυτης ελευθεριας λογου, ετσι και εμεις δε θα επρεπε να ειμαστε ελευθεροι να εκφραζουμε τις αποψεις μας;
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Φιλε Cvial, ο "εκπροσωπος της κλινικης" (που μαλλον τυχαινει να ειναι διδυμος αδερφος του κ. Αναστασακη, τουλαχιστον, ως προς τον χαρακτηρα) επικαλεστηκε το ονομα σου, για να περιφρουρησεις την ταξη και να επιβαλεις τους γνωστους κανονες.

Θεωρω οτι πλεον "το ποτηρι εχει ξεχειλισει", "ο κομπος εχει φθασει στο χτενι".

Μεχρι πότε θα ανεχεσαι αυτη την ιταμη συμπεριφορα της εν λογω κλινικης; Μεχρι πότε θα ανεχεσαι τον προσβλητικο και απαξιωτικο τροπο με το οποιο γραφει αναφερομενη σε αλλες κλινικες;

Ενταξει, εμας, τα ανωνυμα μελη του forum, μπορει να μας προσβαλει χωρις καμια επιπτωση. Η ανωνυμια αφηνει τετοιου ειδους περιθωρια.

Το ιδιο φυσικα ισχυει και απο την πλευρα τη δικη μας. Ως ανωνυμοι, χωρις το παραμικρο κυρος, χωρις τη δυνατοτητα επιρροης, μπορουμε να γραφουμε ελευθερα τις αποψεις, να κατακρινουμε, να ασκουμε δριμεια κριτικη....ειμαστε ΑΝΩΝΥΜΟΙ και δεν εχουμε ευθυνη απεναντι σε κανεναν, αφου δεν εξυπηρετουμε τα συμφεροντα κανενος και δε λογοδοτουμε σε κανεναν.

Μια επισημη, ομως, κλινικη με ονοματεπωνυμο...ενας "κορυφαιος" γιατρος με ονοματεπωνυμο, πώς μπορει να συμπεριφερεται με τετοιο χειριστο και αντιεπαγγελματικο τροπο; Πως καταφερεται με προσβλητικους, εξευτελιστικους χαρακτηρισμους κατα αλλων κλινικων και το ανεχεστε;

Ενταξει, το να βγαινει ο tol και ο καθε tol να κατακρινει την DHI και οποιαδηποτε αλλη κλινικη, θεωρω οτι ειναι ανευ σημασιας. Ποιος θα λαβει υποψη τη γνωμη του, ποιος θα δωσει σημασια στα γραφομενα του tol, ποιος ειναι, στο κατω κατω της γραφης, ο tol που θα λογοδοτησει για τα γραφομενα του; Ενα απλο ανωνυμο μελος ενος forum.

Αντιθετα, οταν η επισημη κλινικη, οταν ο ιδιος ο κ. Αναστασακης τολμα και προσβαλει συναδελφους του και του το επιτρεπετε, αυτο θεωρω οτι υπερβαινει τα εσκαμμενα.




Ρωτω, λοιπον, τετοια χυδαια σχολια δεν ειναι αντιεπαγγελματικα; Δεν ειναι αντιδεοντολογικα;

Πως ανεχεστε, ως διαχειριστες του site, απο μια επισημη κλινικη και απο εναν γιατρο (τα ιδια λογια τα εχει ξεστομισει πολλες φορες ο κ. Αναστασακης...γι' αυτο κανω λογο για διδυμα αδερφια) να επιτιθεται συνεχεια σε συναδελφους του;

Ποιος, αραγε, δεν καταλαβαινει την επιθεση που εξαπολυει συνεχως κατα του Βεκρη, της DHI, των υπολοιπων ελληνικων κλινικων, των τουρκικων κλινικων και πολλων αλλων που συνεχως τις αποκαλει "μπακαλικα";

Σε ρωτω, φιλε Cvial, ποια αλλη κλινικη στο forum συμπεριφερεται τοσο αντιεπαγγελματικα; Ποια αλλη κλινικη "στολιζει" με ανηθικους χαρακτηρισμους συναδελφους και ανταγωνιστες; Πότε η DHI, η HDC, ο εκπροσωπος του Bisanga, εγραψαν, εστω και ενα, αρνητικο σχολιο για τους ανταγωνιστες τους;

Πως το επιτρεπετε αυτο;

Τους δεχθηκατε στο site, τους φιλοξενειτε, τους παρεχετε προστασια απο καθε ειδους κριτικη και απο πανω τους αφηνετε ελευθερους να προσβαλουν, να ειρωνευονται, να μη σεβονται κανεναν (ουτε κλινικες, ουτε συναδελφους, ουτε μελη του forum).

Μεχρι που θα παει αυτη η κατασταση; Τα απλα ανωνυμα μελη τα προειδοποιειτε συνεχως με μπαναρισματα...αυτους τους δηθεν αξιοπρεπεις κυριους που δε χανουν ευκαιρια να αυθαδιαζουν, πότε θα τους βαλετε στη θεση τους; Γιατι δυο μετρα και δυο σταθμα;

Αφου ανεχεστε τετοια προσβλητικα σχολια που διατυπωνονται κατα κορον απο τον κ. Αναστασακη (ισως το κανετε στα πλαισια της ελευθεροστομιας και της δημοκρατιας), γιατι προσπαθειτε να φιμωσετε εμας τους υπολοιπους;

Οπως αυτοι εχουν το δικαιωμα της προσβολης και της απολυτης ελευθεριας λογου, ετσι και εμεις δε θα επρεπε να ειμαστε ελευθεροι να εκφραζουμε τις αποψεις μας;

Έχεις πραγματικά ξεπερασει κάθε όριο τ(ρ)ολλαρισματος!:p
Πραγματικά, μόνο ένας δικηγόρος με τεραστια εμπειρια στην στρεψοδικια θα μπορούσε να
αδραξει την ευκαιρία να παρουσιάσει με τετοιο προβοκατορικο τροπο αυτα που εγραψα και να τα διαστρεβλώσει
για να χτυπήσει με ένα σμπάρο τον Αναστασακη, εμενα, τον @CVIAL και να κανει και μανιφεστο ελευθεροτυπίας και δημοκρατιας.
Σου βγαζω το καπέλο!!!!

 

Συνημμένα

  • 1607620614555.png
    1607620614555.png
    24.3 KB · Προβολές: 117

tol

Well-Known Member
Έχεις πραγματικά ξεπερασει κάθε όριο τ(ρ)ολλαρισματος!
Εκτος απο αυθαδης, προσβλητικος, ειρωνας, αντιεπαγγελματιας, δεν μπορειτε να κατανοησετε ουτε τη νεοελληνικη γλωσσα!!!

Ως συνηθως, θεωρειτε τρολαρισμα, τις σοβαροτατες επισημανσεις των αλλων για τον χαρακτηρα και τη συμπεριφορα σας.

Σας φτυνουν και νομιζετε οτι βρεχει!!!

Πνιγεστε στον βουρκο της ειρωνειας, ενω οι αλλοι σας ασκουν τεκμηριωμενη κριτικη.

Αντι να κοιταξετε τον καθρεπτη και να συνειδητοποιησετε τα ανηθικα ατοπηματα εις βαρος των συναδελφων σας, εσεις ακαθεκτος, αγερωχος, αλαζονας ειρωνας, τα βαζετε με ενα ανωνυμο μελος.

Αντι να συνειδητοποιησετε την καταπτυστη και αντιδεοντολογικη σας συμπεριφορα εναντι των υπολοιπων κλινικων, εχετε το θρασος να μας ειρωνευεστε.

Αλλά φυσικα ειχαν δικιο οι αρχαιοι ημων προγονοι, οταν ελεγαν οτι το ηθος του ανθρωπου δεν αλλαζει.

Ο ειρωνας και ο αυθαδης θα μεινει σε ολη του τη ζωη ο ιδιος!!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και μετά μου λέτε για τους κανόνες. Αν δεν υπήρχαν οι κανόνες 100 σελίδες θα είχαμε φτάσει. Tol είναι κρίμα να αφήνεις το συναίσθημα να σε οδηγεί. Ο καθένας μπορεί να εκφραστεί όπως αυτός νομίζει και να κριθεί από τους άλλους για αυτό. Το αν θα βγει σε καλό ή κακό αυτό το ύφος του εκπροσώπου για την κλινική δεν το ξέρω, είναι αμφιλεγόμενο. Δεν πρόκειται όμως να γίνω «μπόγιας» απόψεων όσο εκφράζονται χωρίς βρισιές. Το ξέρεις πολύ καλά. Ποτέ δεν έχω μπανάρει κανέναν για απόψεις ακόμα και αν δεν συμφωνώ. Όσο για την φίμωση νομίζω ότι μάλλον αστειεύεσαι. Μπορείς να απαντήσεις άμεσα μόλις γράψει κάτι η κλινική. Απλά δεν μπορεί να «πυροβολείς» με απανωτά μηνύματα και να γεμίζουμε σεντόνια.
 

Georgie

Well-Known Member
Και μετά μου λέτε για τους κανόνες. Αν δεν υπήρχαν οι κανόνες 100 σελίδες θα είχαμε φτάσει. Tol είναι κρίμα να αφήνεις το συναίσθημα να σε οδηγεί. Ο καθένας μπορεί να εκφραστεί όπως αυτός νομίζει και να κριθεί από τους άλλους για αυτό. Το αν θα βγει σε καλό ή κακό αυτό το ύφος του εκπροσώπου για την κλινική δεν το ξέρω, είναι αμφιλεγόμενο. Δεν πρόκειται όμως να γίνω «μπόγιας» απόψεων όσο εκφράζονται χωρίς βρισιές. Το ξέρεις πολύ καλά. Ποτέ δεν έχω μπανάρει κανέναν για απόψεις ακόμα και αν δεν συμφωνώ. Όσο για την φίμωση νομίζω ότι μάλλον αστειεύεσαι. Μπορείς να απαντήσεις άμεσα μόλις γράψει κάτι η κλινική. Απλά δεν μπορεί να «πυροβολείς» με απανωτά μηνύματα και να γεμίζουμε σεντόνια.
Θα μου δώσεις απάντηση για το εάν χρειάζονται 2-3 κύκλοι για το τελικο texture της τρίχας?
Θα μας προλάβει η senile όπως το πας.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα μου δώσεις απάντηση για το εάν χρειάζονται 2-3 κύκλοι για το τελικο texture της τρίχας?
Θα μας προλάβει η senile όπως το πας.

Δεν υπάρχει κανόνας. Στην πλειοψηφία των περιπτώσεων η τρίχα στρώνει στο διάστημα μεταξύ 12-24 μηνών.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εκτος απο αυθαδης, προσβλητικος, ειρωνας, αντιεπαγγελματιας, δεν μπορειτε να κατανοησετε ουτε τη νεοελληνικη γλωσσα!!!

Ως συνηθως, θεωρειτε τρολαρισμα, τις σοβαροτατες επισημανσεις των αλλων για τον χαρακτηρα και τη συμπεριφορα σας.

Σας φτυνουν και νομιζετε οτι βρεχει!!!

Πνιγεστε στον βουρκο της ειρωνειας, ενω οι αλλοι σας ασκουν τεκμηριωμενη κριτικη.

Αντι να κοιταξετε τον καθρεπτη και να συνειδητοποιησετε τα ανηθικα ατοπηματα εις βαρος των συναδελφων σας, εσεις ακαθεκτος, αγερωχος, αλαζονας ειρωνας, τα βαζετε με ενα ανωνυμο μελος.

Αντι να συνειδητοποιησετε την καταπτυστη και αντιδεοντολογικη σας συμπεριφορα εναντι των υπολοιπων κλινικων, εχετε το θρασος να μας ειρωνευεστε.

Αλλά φυσικα ειχαν δικιο οι αρχαιοι ημων προγονοι, οταν ελεγαν οτι το ηθος του ανθρωπου δεν αλλαζει.

Ο ειρωνας και ο αυθαδης θα μεινει σε ολη του τη ζωη ο ιδιος!!!

Έχεις δικιο!
Με έπιασες....
Άσε όμως τις κολακείες και τα γλυκόλογα και να ασχοληθούμε με την μεταμόσχευση του παιδιού.


Δεν καταλαβαινω την έκρηξη σου πάντως....

Ήθελες τιμες, τις πήρες!
Ήθελες ανεξαρτητη παρουσιαση, την πήρες!
Έχει γινει αχόρταγος!
Τι άλλο θες πχια, ΠΕΣ ΜΑΣ!!! :p

Αν σε ενοχλει που μιλάω για τα αυτονόητα και θες να με ...εγκαλέσεις, είναι γιατι δεν μιλάνε άλλοι.
Ουτε εσυ, που θα επρεπε να εισαι ο πρωτος
Αν εσενα δεν σε ενοχλεί η κατασταση, εμενα με ενοχλεί και με αηδιάζει.
Όσο εσυ μεγεθυνεις φωτογραφιες για να βρεις κατι στον Αναστασακη, τα λαμόγια κανουν πάρτυ και καταστρεφουν ζωές.
Σου ανεβασα προσφατα βθντεακι με ένα απιδι πως το ειχαν κανει
Το είδες ή ήσουν απασχολημενος να γραφεις τους πυρινους λόγους σου? (που πεφτουν σε πληρως άφλεκτο υλικο, by the way)

1/100 της ενεργειας που σπαταλας ασκοπα να κυνηγας φαντασματα αν το σπαταλούσες εναντια στους πραγματικούς ΕΧΘΡΟΥΣ
του Φορουμ και της μεταμοσχευσεις, και των νεων που σε νοιαζουν, θα ειχες κανει διαφορα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

manly_Man

Well-Known Member
Πραγματικα @tol εχει ξεφυγει η κατασταση με την κλινικη του Αναστασακη, μπηκε εδω μεσα με πολυ αερα, και ξεκινησε τις επιθεσεις κ προσβολες προς οποιονδηποτε (μελη και συνεδελφους). Αυτο ειναι ανεπιτρεπτο να συμβαινει και να μην τιμωρούνται!

Πρεπει επιτελους να μαθουν να ΣΕΒΟΝΤΑΙ ενα φορουμ που τους δινει ΨΩΜΙ, που ΧΩΡΙΣ το φορουμ θα πουλαγαν ακομα TOPPIK και Revivogen....ισως το TOPPIK να το κανουν και προσωπικη χρηση σε πελατες βεβαια εκτος απο το να το πουλανε... ;)

Ζουν και αναπνεουν απο ενα φορουμ, και προσπαθουν με καθε τροπο, ειρωνικο και προσβλητικο κυριως, να προβαλλουν τον εαυτο τους,αντι να παρουσιαζουν απλα τη δουλεια τους οπως κανουν ολες οι κλινικες σε ολα τα φορουμ... κατεχουν τα προτεια στην ασεβεια, στην απαραδεκτη και χυδαια συμπεριφορα....

Εντωμεταξυ αυτοι εχουν και προσωπικο οφελος, απο εδω γιατι ψαρευουν πελατες να τους κανουν επεμβαση, και αντι να λενε και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που τους επιτρεπεται να ποσταρουν συνεχως αποτελεσματα προς οφελος τους και να σπαμαρουν συνεχως, καθονται και βγαινουν και απο πανω κιολας (!)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα