Derma roller 1,5mm μονο του.

kotsaki

New Member
Μια απορία , μερικές μέρες μετά την πρωτη χρήση παρατηρώ μια πιο έντονη τριχόπτωση να υποθέσω πως δεν ειναι κατι ανησυχητικό και ειναι κατι παρόμοιο με την τριχόπτωση στις πρώτες εβδομάδες μινοξιδιλης;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

fasda

Active Member
φιλε δεν εχω δοκιμασει ρολλερ αλλα το θελω σαν τρελος, δυστυχως δεν μπορω γιατι ζω με 8 ατομα προστοπαρον στο ιδιο σπιτι ( η δοξα της μεταναστευσης) γνωμη μου να τα παρεις γουλι να παρεις μια βουρτσα με φυσικη τριχα και να αρχισεις για καμια εβδομαδα ετσι ωστε να φυγει πχ το σμηγμα νεκρα κυτταρα κτλπ και ετσι πιστευω κανεις και πιο ανθεκτικο το δερμα και τις τριχες
βεβαια για πολλους το να τα παρουν γουλι ειναι ενα θεματακι
 

kotsaki

New Member
Το μαλλί μου ειναι τόσο λεπτό που αν ειναι γουλί στα 5 μέτρα φαίνομαι γλόμπος
Και το κρανίο δεν ειναι το πιο ομοιόμορφο από κει και πέρα είχε πάρει κατι το μάτι μου για βούρτσισμα αλλα δεν ξερω πολλα και ποια ειναι η αποτελεσματικότητα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Δεν φτάνεις στο ματωμα με 1μμ?
ματωνω και μάλιστα εύκολα.είναι καινούρια ή συσκευή και ξυρίζει.δεν είναι βαθιές οι κηλίδες και το αίμα φαίνεται ροζ χρώμα,δεν παταω σχεδόν καθόλου την συσκευη
 

onar

Member
καλησπέρα μπορούμε να τα βρούμε κάπου εδώ στην Ελλάδα σε λογική τιμή Γιατί δεν μπορώ να παραγγείλω ακόμα Από έξω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LostUser

Active Member
ματωνω και μάλιστα εύκολα.είναι καινούρια ή συσκευή και ξυρίζει.δεν είναι βαθιές οι κηλίδες και το αίμα φαίνεται ροζ χρώμα,δεν παταω σχεδόν καθόλου την συσκευη
Ωχ! Μόλις σήμερα παρέλαβα και εγώ 1mm! Η πρώτη χρήση θέλει αποστείρωση? Ή είναι έτοιμο?
 

peter13

Member
Παιδια με ηπιο ερεθισμο οπως κανει ο gomi ποση ωρα χρηση του roller πρρπει να κανω;


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Sandy

Active Member
@kapa το είχα ξανά ρωτήσει γιατι δεν βάζεις να ψηφίζουμε σχετικά με το ρολλερ ; Το χρησιμοποιείται εδω κ 6 μήνες κ παραπάνω άμα δούμε μέσα απο ψήφους ποσο βοήθησε θα εχουμε κ μια καθαρότερη εικόνα !
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Οποίος θέλει ανοίγει μια ψηφοφορία.Βαλτε και τα αρνητικά αποτελεσματα
Όχι shedding.αραίωση
 
Μπλουζα