Danceworld_2001, fue, 3458 grafts, 27-28/12/2013

Harris_G

Well-Known Member
@vlafo Αν αναφερεσαι γενικοτερα σε αποτελεσματα του Γεωργιου ok, ο καθε γιατρος εχει το στυλ του και εκει μπαινει το θεμα του γουστου. Στον dance ομως επειδη τον ειδα απο κοντα του παει παρα πολυ το συγκεκριμενο design. Αφενος γιατι ειναι ωριμος ηλικιακα και οχι παιδαρελι αφετερου γιατι το παιξε και συντηρητικα φοβουμενος μεγαλο nw μελλοντικα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
@vlafo Αν αναφερεσαι γενικοτερα σε αποτελεσματα του Γεωργιου ok, ο καθε γιατρος εχει το στυλ του και εκει μπαινει το θεμα του γουστου. Στον dance ομως επειδη τον ειδα απο κοντα του παει παρα πολυ το συγκεκριμενο design. Αφενος γιατι ειναι ωριμος ηλικιακα και οχι παιδαρελι αφετερου γιατι το παιξε και συντηρητικα φοβουμενος μεγαλο nw μελλοντικα.
Harris γενικότερα ο Γεωργίου πετυχαίνει φυσικότητα στο σχεδιασμό-στήσιμο της herlain,όχι σε όλα τα αποτελεσματα αλλά σε πολλά.
Αυτό σημαίνει κατά κύριο λόγο ότι μπορεί να το κάνει και αυτό είναι το βασικό. Τώρα από κοντά αν δεν δω αποτελέσματα δεν μπορώ να καταλάβω. Το ίδιο ισχύει με τον danceworld που πιθανότατα να είναι καλύτερος από κοντά όπως λες.Και ουσιαστικά δεν βρισκω κάτι να μην του πηγαίνει όπως προανέφερα
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Παίδες τέλειο σαν τα μαμά μαλλιά δεν υπάρχει, απλά παίζεις με μια ψευδαίσθηση που σε καλό γιατρό μπορεί να ειναι αρκετά δυνατή. Εγώ προσωπικά ειμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος και με την πυκνότητα και την φυσικότητα, εισπράττω πολύ καλά σχόλια πάντα και με τον σχεδιασμό βέβαια που εγώ ζήτησα για να ταιριάζει και με τον ηλικιακό μου προφιλ.
 

vlafo

Well-Known Member
Παίδες τέλειο σαν τα μαμά μαλλιά δεν υπάρχει, απλά παίζεις με μια ψευδαίσθηση που σε καλό γιατρό μπορεί να ειναι αρκετά δυνατή. Εγώ προσωπικά ειμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος και με την πυκνότητα και την φυσικότητα, εισπράττω πολύ καλά σχόλια πάντα και με τον σχεδιασμό βέβαια που εγώ ζήτησα για να ταιριάζει και με τον ηλικιακό μου προφιλ.
Danceworld το τέλειο έχει να κάνει με πολλές παραμέτρους.Πυκνότητα π.χ εννοείται δεν μπορείς να αντικαταστήσεις τα χαμένα μαλλιά σε ποσότητα.Το τέλειο για εμένα (που προφανώς δεν υπάρχει),είναι να μπορέσεις να απεικονίσεις με όσον το δυνατόν μεγαλύτερη ακρίβεια,την εικόνα του εαυτού σου όπως ήταν πριν χάσεις τα μαλλιά σου.Και αυτό πρέπει να γίνει αν όχι σε ποσότητα που δεν είναι εφικτό,σε φυσικότητα,ομοιομορφία κατανομής μοσχευμάτων,σωστός προσδιορισμός ποσοτικά των μοσχευμάτων,και φυσικά και ηλικιακά όπως προανέφερες.Και η ιδανική προσωπικά μμ,είναι σαν τις πλαστικές,την κάνεις εκεί που δεν έχει αλλοιωθεί η φυσιογνωμία σου και επεμβαίνεις κατάλληλα.Η αλλαγή που θα κάνεις θα φανεί σίγουρα αλλά πρέπει να εμπεριέχει όλα αυτά που λέω.Και είμαι σίγουρος για εσένα ότι από κοντά θα είσαι πολύ καλύτερος.Γιατί περιείχε όλα αυτά τα στοιχεία..
 

kardinalios

Well-Known Member
Πάντως παιδιά όποιος έχει α.α και καταφέρνει σε μία ηλικία άνω των 42-43 , που υπολογίζω ότι βρίσκεται ο @danceworld_2001 , να έχει αυτό το μαλλί σίγουρα έχει μία βρει μία πολύ πετυχημένη στρατηγική .
Το μαλλί σου απίστευτο όχι μόνο για την ηλικία σου αλλά για τον οποιοδήποτε .
Συγχαρητήρια !!!
 

athenian

Well-Known Member
Από κοντά δεν καταλαβαίνεις καν ότι έχει γίνει μεταμόσχευση για δύο λόγους:
1) Έχει γίνει πολύ καλή δουλειά και σε συνδυασμό με το χρώμα του μαλλιού και την φαρμακευτική υποστήριξη πραγματικά έχει μαλλί 25χρονου.
2) Είναι πολύ ψηλός για να δεις τι γίνεται εκεί πάνω. Χαχαχαχα
 

Pes

Active Member
Από κοντά δεν καταλαβαίνεις καν ότι έχει γίνει μεταμόσχευση για δύο λόγους:
1) Έχει γίνει πολύ καλή δουλειά και σε συνδυασμό με το χρώμα του μαλλιού και την φαρμακευτική υποστήριξη πραγματικά έχει μαλλί 25χρονου.
2) Είναι πολύ ψηλός για να δεις τι γίνεται εκεί πάνω. Χαχαχαχα
Ευτυχώς στα συμβουλευτικά κάθεται και βλέπουμε τι γίνεται....είναι ένα άριστο αποτέλεσμα...γνώμη μ είναι ότι μετά από τα 50’ισως χρειαστεί μερεμετι....ίσως λεω
 

danceworld_2001

Well-Known Member
40 ακριβώς σε λίγες μέρες φίλε μου και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Η επιτυχία ήταν η έγκυρη αντιμετώπιση του προβλήματος όταν έχασα μαλλί αρκετό το 2005 όντας 26 ετών και βαδίζοντας σε nw3 με θεραπεία big 2, η διατήρηση της ίδιας θεραπείας (φιναστερίδη - μινοξιδίλη) έως και σήμερα, και μια καλή μεταμόσχευση εκεί που πλέον η θεραπεία δεν απέδιδε. ΜΜ + θεραπεία τα όπλα.

Πάντως παιδιά όποιος έχει α.α και καταφέρνει σε μία ηλικία άνω των 42-43 , που υπολογίζω ότι βρίσκεται ο @danceworld_2001 , να έχει αυτό το μαλλί σίγουρα έχει μία βρει μία πολύ πετυχημένη στρατηγική .
Το μαλλί σου απίστευτο όχι μόνο για την ηλικία σου αλλά για τον οποιοδήποτε .
Συγχαρητήρια !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Τα είπες άριστα χαχαχαχα!!

Από κοντά δεν καταλαβαίνεις καν ότι έχει γίνει μεταμόσχευση για δύο λόγους:
1) Έχει γίνει πολύ καλή δουλειά και σε συνδυασμό με το χρώμα του μαλλιού και την φαρμακευτική υποστήριξη πραγματικά έχει μαλλί 25χρονου.
2) Είναι πολύ ψηλός για να δεις τι γίνεται εκεί πάνω. Χαχαχαχα
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σε λίγο θα έρχεσαι και εσύ μόλις κάνεις και τα πίσω, είσαι τοπ αποτέλεσμα απλά οχι ολοκληρωμένο ακόμη.

Ευτυχώς στα συμβουλευτικά κάθεται και βλέπουμε τι γίνεται....είναι ένα άριστο αποτέλεσμα...γνώμη μ είναι ότι μετά από τα 50’ισως χρειαστεί μερεμετι....ίσως λεω
 
  • Like
Reactions: Pes

danceworld_2001

Well-Known Member
Θα κάνω μια ενημέρωση σε λίγες μέρες να δείτε τώρα πως είμαι. Βρήκα μερικές φωτογραφίες απο τα demos που μας έστειλαν απο φωτογραφία απο την βάφτιση του γιού μου το καλοκαίρι, ειναι με υδατογράφημα και χαμηλή ανάλυση γιατί δεν εχω τελικά αρχεία ακόμη, κράτησα μερικές ωραίες γωνίες και σε ήλιο κτλ. Ειναι ενδιαφέρουσες γιατί ειναι και σε εξωτερικές λήψεις.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
 

nikolakis

Well-Known Member
Καταρχήν καλοτυχο και ευτυχισμένο.
Κατά δεύτερον ρε μαν τι ωραίο μαλλάκι έχεις; Μπράβο σούπερ να είσαι καλά.
 

vag25

Well-Known Member
πραγματι το μαλλι σου φαινεται πολυ καλυτερο οταν δεν εστιαζει η φωτο στην hairline.
Και δεν το λεω αυτο για την πυκνοτητα αλλα γιατι σε αυτη την αποσταση βλεπεις ολη την εικονα. Και ειναι πολυ καλη.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σας ευχαριστω ολους για τις ευχες σας και τα καλα σας λογια. Ηταν χρησιμες και αυτες οι πιο μακρινες ληψεις να δειτε πως καδραρει το κεφαλι και πως δενει το αποτελεσμα. Παροτι συντηρητικος σχεδιασμος ελαφρως οβαλ δεν υστερει σε τιποτα απο πιο νεανικες hairline, θα ελεγα ειναι must για ρεαλισμο σε mature ατομα.
 
Μπλουζα