Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Δεν ξέρω τι λένε για τις hairlines του Λόρενς, εδώ πάντως έχουμε κέντημα!
Να είσαι πάντα καλά να το χαίρεσαι
20220912_221029.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

m3e36

Well-Known Member
Cvial δεν ξερω αν οφείλεται στην καμερα του κινητού σου που ξεγυμνώνει την πραγματικότητα αλλα το σημειο που κυκλωσα μου φσινεται οτι "φεγγιζει" και οτι θα ήθελε λιγο "ενίσχυση "ακομα.
Φεγγιζει οντως στην πραγματικότητα η ευθύνεται το κινητο?
Πισω το crown εκλεισε εντελως υπο τις ιδιες συνθηκες με πριν?(αλουστος ή ξυπνωντας το πρωι πατημένα απο το μαξιλαρι?)
 

Συνημμένα

  • Polish_20220912_232002602.jpg
    Polish_20220912_232002602.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 177

Didier11

Active Member
@m3e36 αν παρατηρήσεις πιο προσεκτικά, στην πάνω που «φεγγίζει» είναι ακριβώς το σημείο στο οποίο πέφτει πολύ δυνατό φως! Στην από κάτω το φως πέφτει πιο αριστερά οπότε δεν «φεγγίζει». Συμπερασματικά δεν έχει απολύτως κανένα θέμα, είναι τούμπανο!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οφείλεται στον μεσημεριανό ήλιο που το χτυπάει ακριβώς σε εκείνο σημείο (δες την γυαλάδα στο δέρμα από κάτω) και προφανώς στο κινητό που έχει πολύ φωτεινη κάμερα. Δεν υπάρχει μμ που να μην φεγγίζει σε τέτοιες συνθήκες. Ακόμα και υγιή μαλλιά φεγγίζουν. Σκέψου ότι είχα κλείσει σχεδόν τα μάτια μου από τον ήλιο. Το crown έχει κλείσει όπως φαίνεται στις προηγούμενες φωτό.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
2 χρόνια (περίπου) μετά την τελευταία και 8 μετά την πρώτη. Το μαλλί αντιστέκεται στην φθορά του χρόνου. Αυτό πάντως που με φτιάχνει κάθε μέρα που το βλέπω είναι αυτή η "μυτούλα" της τελευταίας μμ.

IMG_9249.jpg


Εκεί που ήμουν (στη μόστρα) και εδώ που είμαι. Μια εικόνα χίλιες λέξεις.

IMG_9250.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Ίδια μπλούζα και ίδια γυαλιά…..και το ίδιο σουπερμάρκετ…… Μόνο η hairline είναι διαφορετική……:p:p:p:p:p
 

Harris_G

Well-Known Member
2 χρόνια (περίπου) μετά την τελευταία και 8 μετά την πρώτη. Το μαλλί αντιστέκεται στην φθορά του χρόνου. Αυτό πάντως που με φτιάχνει κάθε μέρα που το βλέπω είναι αυτή η "μυτούλα" της τελευταίας μμ.

Προβολή συνημμένου 59187

Εκεί που ήμουν (στη μόστρα) και εδώ που είμαι. Μια εικόνα χίλιες λέξεις.

Προβολή συνημμένου 59186
Κυριε διαχειριστα μην κανετε μπουλινγκ στους διερχόμενους ραφλες
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ούτε που τον είχα δει. Το κατάλαβα όταν τσέκαρα την φωτό αργότερα. Για αυτό και την πόσταρα.
 

vagosx

Well-Known Member
Εξαιρετικά έχει πάει Cvial, μου αρέσει και το μήκος που κουρεύεις τα μαλλιά σου, το οποίο και αναδεικνύει μια χαρά το πρόσωπο σου και ταυτόχρονα έχει αρκετό μήκος για να κρύψει οτιδήποτε που φεγγιζει.
Πάντως γενικά παιδιά η συντριπτική πλειονότητα που έχει κάνει μμ σε τοπ γιατρο και δεν είχε χοντρό πρόβλημα με crown έχει λύσει τελείως το πρόβλημα του, το άτιμο το crown αν έχει μεγάλο πρόβλημα δε μαζεύεται εύκολα.
 

JimKan1

Well-Known Member
Εξαιρετικά έχει πάει Cvial, μου αρέσει και το μήκος που κουρεύεις τα μαλλιά σου, το οποίο και αναδεικνύει μια χαρά το πρόσωπο σου και ταυτόχρονα έχει αρκετό μήκος για να κρύψει οτιδήποτε που φεγγιζει.
Πάντως γενικά παιδιά η συντριπτική πλειονότητα που έχει κάνει μμ σε τοπ γιατρο και δεν είχε χοντρό πρόβλημα με crown έχει λύσει τελείως το πρόβλημα του, το άτιμο το crown αν έχει μεγάλο πρόβλημα δε μαζεύεται εύκολα.
Ισχυει αυτο που λες, το crown ειναι μαυρη τρυπα δυστυχως, αν εχεις μεγαλο θεμα πρεπει να συμβιβαστεις με μικρη πυκνοτητα και ακομα κι ετσι μπορει να μην φτανει, ειδικα αν κατεβουν χαμηλα οι γεφυρες η πισω το crown γιατι εκει χανεις και απτη δοτρια.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Κολοσσιαία η διαφορά.

ΥΓ. δεν το λέω με σιγουριά λόγω της γωνίας που το κάνει το κεφάλι με το σώμα, αλλά μου φαίνεται ότι πρέπει να ξεκινήσεις το περπάτημα, ή να περιορίσεις την τροφή. Έχουμε και μία ηλικία.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κολοσσιαία η διαφορά.

ΥΓ. δεν το λέω με σιγουριά λόγω της γωνίας που το κάνει το κεφάλι με το σώμα, αλλά μου φαίνεται ότι πρέπει να ξεκινήσεις το περπάτημα, ή να περιορίσεις την τροφή. Έχουμε και μία ηλικία.

1.83, 77kg. Ναι, είναι η γωνία.
 
Μπλουζα