Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
ΕΠΙΛΟΓΟΣ.

Η διαδικασία κράτησε 8 ώρες για 976g. Ευτυχώς δεν ξυρίστηκε η λήπτρια αλλά το μεγαλύτερο μου πρόβλημα είναι πως να διαχειριστώ το look μετά το 10ήμερο όταν εμφανιστώ στο business περιβάλλον με ένα κεφάλι σαν τον τελευταίο των Μοικανών. Θα σκεφτώ κάτι αλλά και πάσα συμβουλή δεκτή.

43ce1bc34cb3056e9711f991a2e33f8f--wes-studi-indian-art.jpg

My present look.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ δερμάτινο παντελόνι,δερμάτινο μπουφάν χωρίς μπλούζα καθόλου από μέσα ,ανοιχτό το μπουφάν..βαμμένο το ένα μάτι άσπρο,κραγιόν στα χείλη και ένα ρόπαλο στο χέρι και μπες στο γραφείο...θα πάθουν εγκεφαλικό όλοι :oops::oops::oops::oops::D
ΕΠΙΛΟΓΟΣ.

Η διαδικασία κράτησε 8 ώρες για 976g. Ευτυχώς δεν ξυρίστηκε η λήπτρια αλλά το μεγαλύτερο μου πρόβλημα είναι πως να διαχειριστώ το look μετά το 10ήμερο όταν εμφανιστώ στο business περιβάλλον με ένα κεφάλι σαν τον τελευταίο των Μοικανών. Θα σκεφτώ κάτι αλλά και πάσα συμβουλή δεκτή.

Προβολή συνημμένου 39702
My present look.
 

george_hatzi

Well-Known Member
ΕΠΙΛΟΓΟΣ.

Η διαδικασία κράτησε 8 ώρες για 976g. Ευτυχώς δεν ξυρίστηκε η λήπτρια αλλά το μεγαλύτερο μου πρόβλημα είναι πως να διαχειριστώ το look μετά το 10ήμερο όταν εμφανιστώ στο business περιβάλλον με ένα κεφάλι σαν τον τελευταίο των Μοικανών. Θα σκεφτώ κάτι αλλά και πάσα συμβουλή δεκτή.
My present look.
Πες ότι έκανες συμπληρωματική δόση το Sputnik V
 

oreo

Well-Known Member
ΕΠΙΛΟΓΟΣ.

Η διαδικασία κράτησε 8 ώρες για 976g. Ευτυχώς δεν ξυρίστηκε η λήπτρια αλλά το μεγαλύτερο μου πρόβλημα είναι πως να διαχειριστώ το look μετά το 10ήμερο όταν εμφανιστώ στο business περιβάλλον με ένα κεφάλι σαν τον τελευταίο των Μοικανών. Θα σκεφτώ κάτι αλλά και πάσα συμβουλή δεκτή.

Προβολή συνημμένου 39702
My present look.
Όπως το βλέπω τρείς επιλογές υπάρχουν
1. Αν είσαι boss στην δουλειά, τότε "Αρχηγού παρόντος, πάσα αρχή παυσάτω"
2. Τυπώνεις μπλουζάκι "Bad Motha Facka"
3. Λες οτι έχασες στοίχημα με τον γιό σου και ο ηττημένος έπρεπε να φέρει περήφανη Μοϊκάνα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όπως το βλέπω τρείς επιλογές υπάρχουν
1. Αν είσαι boss στην δουλειά, τότε "Αρχηγού παρόντος, πάσα αρχή παυσάτω"
2. Τυπώνεις μπλουζάκι "Bad Motha Facka"
3. Λες οτι έχασες στοίχημα με τον γιό σου και ο ηττημένος έπρεπε να φέρει περήφανη Μοϊκάνα

Του αρχηγού απόντως είναι το θέμα.
 

aeratos28

Just aeratos
Και σενιος να σκάς μύτη πάντα ποτέ δεν ξέρεις γενικά τι κάθεται και λέει ο άλλος..τα ξέρεις και μόνος σου.το χρειαζοσουν cvial αυτό το τελευταίο χειρουργείο..καλώς το έκανες..λίγο υπομονη και θα είσαι πένα..ωραίο πλάνο είχατε ,αξιοποίηση 101% της δοτριας..προσεκτικα μελετημένη και η ληπτρια .καλά αποτελέσματα να έχεις
 

grg19ggls

Member
Τραγιάσκα κ παίξτο Peaky Blinder.
Εναλλακτικά μπορείς να πεις οτι έπρεπε να αφαιρέσεις μια ελιά από το κεφάλι.
Καλή Φύτρωση!
 

pablopaolinio

Active Member
ΕΠΙΛΟΓΟΣ.

Η διαδικασία κράτησε 8 ώρες για 976g. Ευτυχώς δεν ξυρίστηκε η λήπτρια αλλά το μεγαλύτερο μου πρόβλημα είναι πως να διαχειριστώ το look μετά το 10ήμερο όταν εμφανιστώ στο business περιβάλλον με ένα κεφάλι σαν τον τελευταίο των Μοικανών. Θα σκεφτώ κάτι αλλά και πάσα συμβουλή δεκτή.

Προβολή συνημμένου 39702
My present look.
Πες απλα οτι εσυ εισαι ο
CVIAL
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
ΕΠΙΛΟΓΟΣ.

Η διαδικασία κράτησε 8 ώρες για 976g. Ευτυχώς δεν ξυρίστηκε η λήπτρια αλλά το μεγαλύτερο μου πρόβλημα είναι πως να διαχειριστώ το look μετά το 10ήμερο όταν εμφανιστώ στο business περιβάλλον με ένα κεφάλι σαν τον τελευταίο των Μοικανών. Θα σκεφτώ κάτι αλλά και πάσα συμβουλή δεκτή.

Προβολή συνημμένου 39702
My present look.

1630441369278.png


Έχει κάνει κάτι ''κοντινό'' και ο αληθινός Σάκης CVIAL. Μην ανησυχείς. Καλή φύτρωση να έχεις.
 

Georgie

Well-Known Member
Τιποτα Cvial .
Ψηλά το κεφαλι

Πιο μεγάλος απο εσένα ειναι, κοντα στα 10 χρονια !!!
 

Συνημμένα

  • IMG_9375.JPG
    IMG_9375.JPG
    254 KB · Προβολές: 102

Harris_G

Well-Known Member
Cvial μονο ξουρα ειναι η λυση και το ξερεις. Ολα τα αλλα ειναι ανορθοδοξες επιλογες.
Ερώτηση: Στα μικρα sessions δλδ touch-ups, βοηθαει η ακουρετη ή είναι ιδέα μου;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλή επιτυχία @CVIAL….να πω την αλήθεια ήμουν σιγουρος οτι ειχες πανω από 1500 grafts

Η άποψη μου ότι κάτι ψιλά έχω ακόμα αλλά πλέον αυτό θα φανεί σε κανά 6 μήνο. Δυστυχώς δεν μπορείς να υπολογίσεις τα ποιοτικά χαρακτηριστικά του μαλλιού πόσο ακριβώς μεταβάλλουν το CV. Με τα νούμερα είμαστε στο -150 εγώ νομίζω ότι κάτι λίγες εκατοντάδες έχω ακόμη. Το πρόβλημα όμως είναι ότι πλέον το 50-60% είναι μόνο τρίχα όποτε ακόμα και 300-400 να έχω μόνο τα 100-150 είναι αξιοποιήσιμα 2τριχα οπότε πλέον δεν είχε και πολύ νόημα. Ότι ήθελα να κάνω και ήταν εφικτό έγινε τώρα τα 100-150 παραπάνω δεν θα κάνουν κάποια διαφορά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και σενιος να σκάς μύτη πάντα ποτέ δεν ξέρεις γενικά τι κάθεται και λέει ο άλλος..τα ξέρεις και μόνος σου.το χρειαζοσουν cvial αυτό το τελευταίο χειρουργείο..καλώς το έκανες..λίγο υπομονη και θα είσαι πένα..ωραίο πλάνο είχατε ,αξιοποίηση 101% της δοτριας..προσεκτικα μελετημένη και η ληπτρια .καλά αποτελέσματα να έχεις

Σε ευχαριστώ.
 
Μπλουζα