Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 2552 grafts, 24-25/8/2015

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πλάκα κάνω, μιλάω για ανθρώπους που δουλεύουν σε εξωτερικούς χώρους χωρίς προστασία για μεγάλο χρονικό διάστημα...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Well-Known Member
Και κάτι τελευταίο αρκετές φορές παρατηρώ κεφάλια ανδρών που έχουν τριχόπτωση αλλα όχι την συνηθισμένη πολύ επιθετικη και το δέρμα τους είναι τελείως γυαλισμένο στην κυριολεξία όμως. Και προσπαθώ να το συνδέσω με κάποιο άλλο πρόβλημα συνδυαστικά με την αα όπως π.χ. η σ.δ.ή γενικά κάποιο άλλο δερματικό πρόβλημα(ή οτι κατακάηκαν στον ήλιο για χρονια :p).Αυτές οι εικασίες είναι καθαρά δικό μου κατασκεύμασμα και οι άνδρες αυτοί έχουν απλά αα πιο επιθετική που εξελίσσεται ή ανήκουν σε μια πιο σύνθετη ίσως κατηγορία που έδρασαν πολλά μαζί;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν νομίζω ότι το γυαλισμένο κεφαλι σχετίζεται με αυτά που λες
 

Mizerix

Active Member
Συγχαρητηρια Cvial για την 1η επιτυχημενη μεταμοσχευση σου, ευχομαι ετσι να σου παει και η 2η!!!Θα ηθελα να σε ρωτησω τί ακριβως ειναι τα temple points και τί ακριβως εννοουμε με τον ορο full restoration.Πιστευα οτι ηταν μονο τα πολυ πλαινα μαλλια αλλα κατι ανεφερες και για hairline κλπ...Σε ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σου που μας προσφερεις πολυτιμες γνωσεις!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Mizerix, ευχαριστώ για τις ευχές σου. Full restoration σημαίνει ότι δεν φτιάχνεις μόνο το τριγωνάκι τοπικά αλλά ξεκινάς από την συναρμογή της hairline με τους κροτάφους και οριοθετείς ξανά όλη την πλαγιά γραμμή μαζί με τα temples.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

naruto

Well-Known Member
Cvial εχω μια ερωτηση σχετικα με την τιμολογιακη πολιτικη του Λορενθο.
Ειδα πως ξεκιναει χρεωνωντας 6 ευρω το γκραφτ κ μετα κλιμακωτα πεφτει σε 4 κ 2,5 ευρω.
Πες πως κανω την πρωτη μου επεμβαση 2500 γκραφτς-12.000 ευρω.
Σε ενδεχομενη δευτερη επεμβαση 2500 γκραφτς ποσο θα χρεωσει?Παλι 12000?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το έχουμε πει πολλές φορές, άντε άλλη μια: τα δευτέρα 2500 πάνε με 2,5€


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

naruto

Well-Known Member
Ευχαριστω για την απαντηση
ΥΓ συγγνωμη για την ερωτηση η οποια προφανως θα χε απαντηθει ξανα:)
 

nostimos

New Member
φίλε CVIAL για μένα δεν είναι αποτέλεσμα αυτό για τα λεφτά που έδωσες. Δεν έχεις πετύχει υψηλή φύτρωση σε σημεία της hairline και αυτό ειναι μείον για μένα. Καλή επιτυχία με τη δεύτερη μεταμόσχευση σου ;)
 

hijikos

Active Member
φίλε CVIAL για μένα δεν είναι αποτέλεσμα αυτό για τα λεφτά που έδωσες. Δεν έχεις πετύχει υψηλή φύτρωση σε σημεία της hairline και αυτό ειναι μείον για μένα. Καλή επιτυχία με τη δεύτερη μεταμόσχευση σου ;)
Διάβασες πόσα grafts έβαλε ?
Είδες πόσο μεγάλη περιοχή κάλυψε?
Τσιράκι είσαι ?
Καλώς Όρισες !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μην ασχολείσαι hijikos, ειναι γνωστό ότι το forum επιτρέπει και την "νεκρανάσταση". Ο καθένας εκφέρει την αποψή του και εφόσον δεν παρεκτρέπεται μπορεί να τοποθετείται ελεύθερα. Nostime ευχάριστω για τις ευχές σου.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mikegad

Well-Known Member
φίλε CVIAL για μένα δεν είναι αποτέλεσμα αυτό για τα λεφτά που έδωσες. Δεν έχεις πετύχει υψηλή φύτρωση σε σημεία της hairline και αυτό ειναι μείον για μένα. Καλή επιτυχία με τη δεύτερη μεταμόσχευση σου ;)
Χαχαχαχα φιλε εισαι για τον μπεο
Καλη επιτυχια στην προωθηση της κλινικης σου.
 

nostimos

New Member
φιλε καμια κλινική δεν υποστηρίζω και δεν έχω καμία σχέση με καμία. Απλά την άποψη μου είπα. Καλή Κυριακή σε όλους ;)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Χαχαχαχα φιλε εισαι για τον μπεο
Καλη επιτυχια στην προωθηση της κλινικης σου.

Βρε τσιρακι δεν ειναι απλα ειναι κατι σαν τον zotrix...zombie ειναι αυτα εμφανιζονται,κατα περιοδους η επιδημια ειναι σε εξαρση.....
 

sadel

Active Member
Cvial, μηπως θα μπορουσες σε αυτην τη μεταμοσχευση να βγαλεις μια φωτογραφια στην αρχη με το κεφαλι ξυρισμενο και μια αμεσως μετα την εξαγωγη των τριχοθυλακιων;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Sadel αυτή την στιγμή είμαι στην Ισπανία για την 2η επέμβαση, έχει τελειώσει η πρώτη μέρα και πάω για την δεύτερη. Σε καμμιά εβδομάδα θα έχει πλούσια ενημέρωση.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα