Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giorgos 29

New Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

καλησπερα σε ολους
Θα ηθελα τη γνωμη σας σχετικα με το Crinagen και αν καποιος που το χρησιμοποιησε ειδε αποτελεσματα
περιμενω τις απαντησεις σας
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

αυτο το θεμα εχει ανοιξει και αλλου οποτε στο συγχωνεύω με το παρακατω λινκ
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,129.0.html

παρακαλω πριν ανοιξει οποιοςδηποτε ενα θεμα ας κανει μια ερευνα μηπως υπαρχει ηδη
αυτο για να διατηρησουμε οσο γινετε πιο καθαρο το φορουμ μας
ευχαριστω
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

αλήθεια,
dim74 πως τα βλέπεις με το crinagen;! ::)
 

dim74

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

βαζω και revivogen και crinagen σχεδον κανα μηνα...υπομονη να δουμε...τα αρχισα και τα δυο επειδη με το προσκαρ δεν ειδα κατι ιδιαιτερο και θελω να εχω βαλει λιγους μηνες κατι καλο τοπικα πριν το κοψω...
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

λαδίλα,χρώμα στο μαξιλάρι από crinagen;
 

dim74

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

το μονο που εχει το crinagen ειναι λιγη λαδιλα...καμια σχεση ομως με το revivogen...
 

magic810

New Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

dim74 είπε:
το μονο που εχει το crinagen ειναι λιγη λαδιλα...καμια σχεση ομως με το revivogen...

φιλε ειμαι περιεργος να δω τι θα πρωροκρατησεις σαν βασικη θεραπεια.....και αν ποτε μαθεις τι τελικα δουλεψε για σενα....
τωρα θα μου πεις ας δουλεψει και τα κρατας και ολα.... :-\ ;D
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

κοίτα,
όλα έχουν + και -
το θέμα είναι να καταλήξει ο καθένας μας τι του κάνει καλύτερα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

το προσκαρ κοβεται και επειδη δεν εχει δωσει κατι(10 μηνες) αλλα και επειδη το φοβαμαι λιγο...πριν ομως θελω να εχω βαλει σε τοπικα dht blocker τουλαχιστον 3-4 μηνες για να μην εχω καμια απωλεια...το revivogen kai crinagen μετα δεν κοβονται...οτι δωσουν...αλλωστε δεν υπαρχει και κατι αλλο προς το παρον!
 

magic810

New Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

Αναφερεται σαν πιο βελτιωμενη συνθεση....

The new and improved Crinagen now contains 5% azelaic acid and Proanthocyanidins from grape seed extract for maximum potency. The only one of its kind topical lotion for hair loss prepared in accordance to the clinical study reported in the British Journal of Dermatology - up to 98% reduction in DHT !!
Safe for both men and women.
 

magic810

New Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

επισης κατι που παρατηρησα ειναι οτι το crinagen περιεχει και tocopherol(βιταμνινη Ε) που συστηνουν σχεδον ολοι οι δερματολογοι μετα απο μεταμοσχευση.......
Δεν ξερω μου φαινεται καλυτερο απο το revivogen και λες να του δωσω μια ευκαιρια
::)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

η λαδίλα στο μαλλί και το βάψιμο που κάνει στο μαξιλάρι το revivogen είναι πάντως ανυπόφορα :-\
 

dim74

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

εγω επειδη ακριβως πιστευω πως και τα δυο ειναι καλα και για να μην εχω το διλλημα επιλογης μεταξυ των δυο...αποφασισα να τα βαζω και τα δυο απο μια φορα την μερα.το καλο ειναι πως το crinagen δεν ειναι ακριβο...τα 4 μουκαλακια με μεταφορικα ειναι 70 ευρω.πολυ λογικη τιμη για μενα.
 

tsakalos

New Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

εαν και σπανια ασχολουμε με θεραπειες η δικη μου αποψη πως μονο 2 θεραπειες κανουνε δουλεια. το propecia η το avodart . ειδικα για το revivogen πιστευω πως ειναι μεγαλη μουφα και απατη και μαλιστα κανενας απο τους top χειρουργος δεν το συνιστα.
 

Teri

New Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

tsakalos είπε:
εαν και σπανια ασχολουμε με θεραπειες η δικη μου αποψη πως μονο 2 θεραπειες κανουνε δουλεια. το propecia η το avodart . ειδικα για το revivogen πιστευω πως ειναι μεγαλη μουφα και απ@τη και μαλιστα κανενας απο τους top χειρουργος δεν το συνιστα.


Θα διαφωνήσω μαζί σου, άλλωστε και -γιαυτό είμαστε εδώ- ;)

Με το Βig 3 Revivogen-Regain-Fungoral έχω δει εντυπωσιακά αποτελέσματα μέσα σε 3 μήνες. Tην δουλειά την έκανε το Revivogen όμως γιατί τόσο καιρό έπαιζα με μονοθεραπείες μινοξιδίλης που μου προμηθεύανε οι απατεώνες τα La**** Li*** Cl******.

Άποψη του καθενός βέβαια, όπως και η δικιά μου που έχω να πω τα καλύτερα.
 

magic810

New Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

tsakalos είπε:
εαν και σπανια ασχολουμε με θεραπειες η δικη μου αποψη πως μονο 2 θεραπειες κανουνε δουλεια. το propecia η το avodart . ειδικα για το revivogen πιστευω πως ειναι μεγαλη μουφα και απ@τη και μαλιστα κανενας απο τους top χειρουργος δεν το συνιστα.

tsakalos sorry ισως δεν το διατυπωσα σωστα.....
δεν ειπα οτι το revivogen η το crinagen το συνιστουν δερματολογοι μετα απο μεταμοσχευσεις....
Ηθελα να πω οτι την βιταμινη Ε συστηνουν.....για τον Α η Β λογο.....
sorry για την διατυπωση....
Επισης διαβασα σε ενα ξενο foroum τον admin να απανταει σε μια συζητηση μετξυ χρηστων οτι θεωρει το crinagen καλυτερο απο πολλες αποψεις σε σχεση με το revivogen......
Eπισης αυτος αναφερει οτι ειναι πολυ ευχαριστημενος με spiro και crinagen......που χρησιμοποοει χρονια...
To οτι ειναι ομως admin σε ξενο foroum poy αριθμοι χιλιαδες μελη και να γινεται ενα τετοιο σχολιο εγω τωρα πηρα λιγο πιο σοβαρα.....οσον αφορα την επιλογη μεταξυ revivogen και crinagen
Δεν ξερω λεω να του δωσω την ευκαιρια που εδωσα στο revivogen για ενα 6μηνο χωρις ιδιαιτερα αποτελεσματα για εμενα.....τονιζω για ΕΜΕΝΑ :p
εχασα αρκετα μαλλια απο την συγκεκριμενη θεραπεια βεβαια πιστευω οτι θα ξαναβγουν απλα δεν ηθελα να το ρισκαρω κ αλλο.... :)
 

Teri

New Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

Είναι αυτό που λέμε ότι παίζει μεγαλο ρόλο η αντίδραση του οργανισμού στο κάθε προϊόν. Στον magic δεν έπιασε το Revivo,σε μένα έπιασε και πάει λέγοντας.

Καλό είναι να δοκιμάζουμε καινούργια προϊόντα και να ανταλάσσουμε απόψεις, και αυτό το forum (thank God) μας δίνει αυτή την ευκαιρία.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα