Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

vrm

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

φιλε dim, το crinagen αφηνει τα μαλλια λιπαρα οπως το revivogen ;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

οχι στον ιδιο βαθμο αλλα τα αφηνει...
 

vrm

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

μαλιστα, γι'αυτο το βαζεις κατα τη διαρκεια της ημερα και τελευταιο το revivogen :) :)
 

dim74

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

ακριβως...και θελω σε κανα δυο μηνες αφου ειναι αυτα στο μαχιμουμ να κοψω το προσκαρ.δεν μου εδωσε κατι...
 

magic810

New Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

dim74 είπε:
ακριβως...και θελω σε κανα δυο μηνες αφου ειναι αυτα στο μαχιμουμ να κοψω το προσκαρ.δεν μου εδωσε κατι...

dim74 ποσο καιρο χρησιμοποιεις προσκαρ?
εχεις σκεφτει να βαλεις σε περιπτωση που το κοψεις και μινοξιδιλη που περιεχει azelaic acid στη θεραπεια σου??
εγω ηδη παρηγειλα κατι τετοιο...εχω ακουσει πολυ καλα σχολια και απο κλινικες αλλα και απο χρηστες....για αυτο..
οτι λειτουργει αριστα και σαν regrowth προιον αλλα και σαν dht blocker....θα δειξει...
 

dim74

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

παω στον 11ο μηνα προσκαρ...azelaic acid περιεχει τοσο το revivogen οσο και το crinagen!
 

baybars

New Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

dim74 είπε:
δεν ξερω ποιο ειναι καλυτερο απο τα δυο...παντως το crinagen ειναι πολυ οικονομικοτερο!το revivogen βγαινει στο 6μηνο πακετο(60ml) με μεταφορικα 137.5 ευρω(23 ευρω/μπουκαλακι).
απο την αλλη το crinagen(118ml) βγαινει το πακετο για 4 μηνες 70 ευρω(17,5/μπουκαλακι).δηλαδη το crinagen αν και εχει μεσα διπλασια ποσοτητα ειναι κατα 5,3 ευρω φθηνοτερο!και κατι ακομα... το crinagen γραφει στο μπουκαλακι πανω...can be used two or three times daily!δεν λεει ποσα ml συνολικα ανα μερα απλα λεει 5-10 ψεκασμους καθε φορα!
Δοκίμασε ένα άδειο μπουκάλι από Regaine, είναι πιό βολικό.
 

Conan

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

Ρε παιδια το Crinagen νομιζω πως περιεχει ενα ειδος Zink ή κανω λαθος?
Και αν πραγματι περιεχει ζινκ, πότε το βαζετε? Αφου λουστειτε και μετα μινοξ?( ετσι ομως αντιδρουν).
Λουσιμο-μινοξ και τελος crinagen? Για πειτε μου εσεις που το χρησιμοποιητε :chinscratch
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

τα crinagen/revivogen περιέχουν ψευδάργυρο (Zinc)-οπότε η χρήση μινοξ πρέπει να απέχει 3-4 ώρες

π.χ κάνεις πρωί & νωρίς το βράδυ μινοξ.,
& πριν κοιμηθείς crina/revivo-λούσιμο το πρωί
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

εχει δει κανεις αποτελεσματα απο το crinagen????εσυ dim74 νομιζεις πως σου εχει κανει καθολου δουλεια?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

περυσι τον μαιο ξεκινησα να βαζω απο μια φορα την ημερα revivogen και crinagen.οταν τελειωσε το 6 μηνο πακετο revivogen επειδη ηταν απιστευτα λιπαρο δεν το πηρα παλι...συνεχισα μονο με το crinagen...στους εξι μηνες που τα εβαζα και τα δυο δεν ειδα κατι ιδιαιτερο,οπως κατι ιδιαιτερο δεν εχω δει και στους υπολοιπους 5(συνολικα 11) που βαζω crinagen.παντως τριχοπτωση δεν εχω,υπαρχει μα σταθερη κατασταση που δεν ξερω ποσο οφειλεται στο crinagen η και στα αλλα που βαζω...γνωμη μου ειναι πως κατι κανει...σε καμια περιπτωση δεν ειναι σουπερ προιον τοσο αυτο οσο και το revivogen!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

dim74 είπε:
περυσι τον μαιο ξεκινησα να βαζω απο μια φορα την ημερα revivogen και crinagen.οταν τελειωσε το 6 μηνο πακετο revivogen επειδη ηταν απιστευτα λιπαρο δεν το πηρα παλι...συνεχισα μονο με το crinagen...στους εξι μηνες που τα εβαζα και τα δυο δεν ειδα κατι ιδιαιτερο,οπως κατι ιδιαιτερο δεν εχω δει και στους υπολοιπους 5(συνολικα 11) που βαζω crinagen.παντως τριχοπτωση δεν εχω,υπαρχει μα σταθερη κατασταση που δεν ξερω ποσο οφειλεται στο crinagen η και στα αλλα που βαζω...γνωμη μου ειναι πως κατι κανει...σε καμια περιπτωση δεν ειναι σουπερ προιον τοσο αυτο οσο και το revivogen!

κατι τετοιο νομιζω και εγω......μαλιστα......
 

Conan

Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

χμμμμ τι να πω... :chinscratch :chinscratch ισως ειναι και αναλογως τον οργανισμο, πχ πώς θα το δεχτει, ισως και οχι. Εγω παντως θα του δωσω μια ευκαιρια οταν ξεκινησω απο του χρονου αντι-DHT και αν κανει τα ιδια και σε 'μενα θα δοκιμασω καποιο τοπικο homemade
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Crinagen ή revivogen ποιο ειναι ποιο δυνατο dht blocker?

Conan είπε:
χμμμμ τι να πω... :chinscratch :chinscratch ισως ειναι και αναλογως τον οργανισμο, πχ πώς θα το δεχτει, ισως και οχι. Εγω παντως θα του δωσω μια ευκαιρια οταν ξεκινησω απο του χρονου αντι-DHT και αν κανει τα ιδια και σε 'μενα θα δοκιμασω καποιο τοπικο homemade

βασικα δεν ειναι τοσο αναλογως τον οργανισμο....γενικα απο αυτα δεν μπορεις να περιμενεις και παρα πολλα.....
αλλα ναι,σε αλλους μαλλον δουλευουν καλυτερα και σε αλλους λιγοτερο καλα...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα