CG 210

jimys

Member
δεν ειναι υπερβολικο ολοι σχεδον εχουμε δει την ιδια μειωση στη τριχοπτωση...! το θεμα ειναι ποσο θα κρατησει αυτο!

και σημερα τριβωντας τα μαλλια στο λουσιμο "¨καταφερα" να βγαλω 5 τριχες ???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

al_gi

Member
παιδια στις ποσες μερες αρχισατε να βλεπετε μειωση της τριχοπτωσης? εγω ειμαι στις 18 μερες και τιποτα ακομα..:s
 

jimys

Member
al_gi είπε:
παιδια στις ποσες μερες αρχισατε να βλεπετε μειωση της τριχοπτωσης? εγω ειμαι στις 18 μερες και τιποτα ακομα..:s

εγω μεχρι εκεινο το σημειο ειχα εντονη τριχοπτωση .. μετα τις 4 εβδομαδες ειδα ουσιαστικη μειωση... μεχρι και σημερα
 

kolias

Active Member
οσο καιρο το χρησιμοποιω παιρνω ακαταπαυστα μεγαλες ποσοτητες isolate whey πρωτεινη καθως και κρεατινης η τριχοπτωση....μηδεν (κανονικα θα γινοτανε πολεμος και τα μαλλια θα εξασθενουσαν μεχρι να μην μπορω να τα παλεψω .....αν συνεχισει ετσι το παντρευομαι!!!!1
 

nenaki

New Member
παιδια sos πειτε μ σε εσας τι εκανε τις πρωτες βδομαδες γτθ τρελαθω!τ χρησιμοποιω ακριβως 14 μερες κ αρχικα μ αυξησε λιγο τη πτωση κ εδω κ δυο μερες γινεται της τρελης!
 

jimys

Member
lena pap20 είπε:
παιδια sos πειτε μ σε εσας τι εκανε τις πρωτες βδομαδες γτθ τρελαθω!τ χρησιμοποιω ακριβως 14 μερες κ αρχικα μ αυξησε λιγο τη πτωση κ εδω κ δυο μερες γινεται της τρελης!

coolare! αρχικα εμενα η τριχοπτωση στην αρχη της θεραπειας μονο καλο μου δειχνει.. και μενα μεχρι τη τριτη εβδομαδα σχεδον εφευγαν 50-60 την ημερα.. μετα εφτασε στις 10 την ημερα!
 

nenaki

New Member
jimy μ σε ευχαριστω αληθεια οχι εγω εδω κ διμηνο χανωκαπου 150 τη μερα κ σμρ επιασα 200 γ πλακα‘! δειχνει καλο?γτ αραγε?συγνωμη που σε ρωταω κ αλλα,αλλα ως νεα στη θεματαρα τσ τριχοπτωσης δε 3ερω κ πλ
 

jimys

Member
lena pap20 είπε:
jimy μ σε ευχαριστω αληθεια οχι εγω εδω κ διμηνο χανωκαπου 150 τη μερα κ σμρ επιασα 200 γ πλακα‘! δειχνει καλο?γτ αραγε?συγνωμη που σε ρωταω κ αλλα,αλλα ως νεα στη θεματαρα τσ τριχοπτωσης δε 3ερω κ πλ

κοιτα αν δεν δουλευε το φαρμακο δεν θα επηρεαζε τις τριχες και θα ειχες τη τριχοπτωση που ειχες και πριν απο αυτο.. λογικα πεφτουν οι τριχες που ειναι σε τελογενή φαση για να βγουν πιο δυνατες.. με τη μινοξιδιλη γινεται το ιδιο... μετα απο 1-2 βδομαδες θα σταματησει παντως θα το δεις O0
 

nenaki

New Member
σε ευχαριστω πλ:)απ τ στομα σ κστ θεου τ αυτι γτ ειλικρινα εχω τοσα θεματα με στ κεφαλι μ που αλλοενα μονο να με στειλει μπορει!!τη δευτερα εχωραντεβου με γιατρο ναμδει κατα τη γνωμη σνα του αναφερω οτι βαζωcg κ επισης αυτες π πεφτουν απο τη εμπειρια σ κ απ αλλες περιπτωσεις ποσο πανω κατω χρονικα θελουν να ξαναφυτρωσουν?ευχαριστω γτ τχρονο σ ειν πλ σημαντικο γ μενα τ οτι υπαρχουν κ αλλοι ανθρωποι μ τ θεμα αυτο π ξερουν πλ παραπανω
 

jimys

Member
lena pap20 είπε:
σε ευχαριστω πλ:)απ τ στομα σ κστ θεου τ αυτι γτ ειλικρινα εχω τοσα θεματα με στ κεφαλι μ που αλλοενα μονο να με στειλει μπορει!!τη δευτερα εχωραντεβου με γιατρο ναμδει κατα τη γνωμη σνα του αναφερω οτι βαζωcg κ επισης αυτες π πεφτουν απο τη εμπειρια σ κ απ αλλες περιπτωσεις ποσο πανω κατω χρονικα θελουν να ξαναφυτρωσουν?ευχαριστω γτ τχρονο σ ειν πλ σημαντικο γ μενα τ οτι υπαρχουν κ αλλοι ανθρωποι μ τ θεμα αυτο π ξερουν πλ παραπανω

κοιτα ο γιατρος λογικα δεν θα το ξερει.. μιας και ειναι νεο τωρα για την επανεκφυση δεν ξερουμε ακομα γιατι ειναι νεο προιον και εμεις τωρα το δοκιμαζουμε! μινοξιδιλη χρησιμοποιοεις;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kostas

Member
kolias είπε:
ενα κοντο κουρεμα θα βοηθησει τα μαλλια σου περρισοτερο απο οποιοδηποτε σκευασμα

Αυτό που λες δεν ισχύει είναι ένας μεγάλος μύθος ότι άμα κόβεις κοντά τα μαλλιά σου δυναμώνουν. Προσωπικά δεν ξέρω αν συμφωνούν οι άλλοι στο φόρουμ κάθε φόρα που τα έκοβα κοντά το μετάνιωνα γιατί το μόνο που κατάφερνα ήταν να φαίνεται περισσότερο η αραίωση και δεν έβλεπα κανένα άλλο όφελος. Πως προτείνεις σε μια γυναίκα να κόψει κοντά τα μαλλιά της ενώ έχει πρόβλημα για μένα είναι μεγάλο σφάλμα.
 

nenaki

New Member
συμφωνωμ τ γιαννη παντα στ μηκος π ταειχα θα τα εχω.καταρχηνπαιδια δε τα στεγνωνω ποτε δε τα στεγνωνα στηζωη μ μισω πιστολακια κβλακιεσ.!
 

kolias

Active Member
kostas είπε:
kolias είπε:
ενα κοντο κουρεμα θα βοηθησει τα μαλλια σου περρισοτερο απο οποιοδηποτε σκευασμα

Αυτό που λες δεν ισχύει είναι ένας μεγάλος μύθος ότι άμα κόβεις κοντά τα μαλλιά σου δυναμώνουν. Προσωπικά δεν ξέρω αν συμφωνούν οι άλλοι στο φόρουμ κάθε φόρα που τα έκοβα κοντά το μετάνιωνα γιατί το μόνο που κατάφερνα ήταν να φαίνεται περισσότερο η αραίωση και δεν έβλεπα κανένα άλλο όφελος. Πως προτείνεις σε μια γυναίκα να κόψει κοντά τα μαλλιά της ενώ έχει πρόβλημα για μένα είναι μεγάλο σφάλμα.

δεν μιλουσα για τοσο κοντα ..... εκτος και αν εχεις μαλλια μεχρι την μεση
οταν ειπα αγοριστικο κουρεμα εννουσα ενα κουρεμα σχετικα κοντο οχι τοσο οσο να φενεται η αραιωση μην τρελαθουμε


gianniskritikos2 είπε:
ενοειτε πως δεν εχει καμια σχεση το μηκος και το εχουμε πει χιλιαδες φορες.....

γιαννη ειμαι νεος στο site αλλα δυνοσαυρος στην καραφλα πολεμαω την τριχοπτωση απο 17 και ειμαι 43
μην εισαι τοσο σιγουρος μιλαμε για μηκος γυναικειου μαλλιου δεν μιλαμε για το φερνω τα μπροστα πισω η το αναποδο


lena pap20 είπε:
συμφωνωμ τ γιαννη παντα στ μηκος π ταειχα θα τα εχω.καταρχηνπαιδια δε τα στεγνωνω ποτε δε τα στεγνωνα στηζωη μ μισω πιστολακια κβλακιεσ.!

η πετσετα ειναι η χειροτερη!!!
 

kolias

Active Member
lena pap20 είπε:
μμμ δε ξερω ποσο ειναι νσ πω αλλα θα κουρεφτω τα χριστγεννα θα φυγουν 4δαχτυλα
κοιτα και τα υγρα κολλαγονα σταματανε την τριχοπτωση μαχαιρι και κανουν απιστευτη δουλεια αε δερμα και νυχια εγω τα χρησιμοποιω εδω και 2 χρονια δεν θα πιστευεις στα ματια σου απο τον πρωτο μηνα το cg210 το τεσταρω για επανεκφυση οχι για την τριχοπτωση την εχω φτασει στο μηδεν εδω και καιρο και το collagen ειναι απο τους βασικους μαχητες της
 
Μπλουζα