CG 210

mimis giova

Active Member
εγω μπορω να κανω αγορα..γιατι εχει εταιρια η κοπελια..θες να το δουμε?να κανω αγορα εγω κ να στο στειλω να το φτιαξεις εσυ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
mimis giova είπε:
εγω μπορω να κανω αγορα..γιατι εχει εταιρια η κοπελια..θες να το δουμε?να κανω αγορα εγω κ να στο στειλω να το φτιαξεις εσυ..

ok, μέσα.(αρκεί να μην ζητάνε κανένα τρελό ποσό) Η εταιρεία εδώ στην Ελλάδα είναι αυτή

http://www.cellco.gr/products8.php?lang=2&wh=5&geo=1

Δεν μου απάντησαν σε ερώτηση που έκανα αν υπάρχει συγκεκριμένο πλαφόν παραγγελίας. Δηλαδή μήπως πρέπει να παραγγείλω minimum 100 δείγματα πχ. Αν θες, ρώτησε και εσύ και αν όλα οκ σου βάζω χρήματα paypal ή τραπεζικό λογαριασμό.

Από Ελλάδα μου απάντησαν αυτό

θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι το Redensyl είναι πρώτη ύλη και όχι τελικό προϊόν.
Επίσης προκειμένου να σας κάνουμε προσφορά για αυτήν την πρώτη ύλη, μπορείτε να μου στείλετε τα στοιχεία της εταιρίας σας (ώστε να σας καταχωρήσουμε ως πελάτη?


Chs, kapa, επειδή ξεφύγαμε από το cg, αν θέλετε μεταφέρετε τα ποστ που αφορούν το redensyl σε ξεχωριστό θέμα.
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σχετικά με το Redensyl, μου έστειλαν mail ότι κυκλοφόρησε σε προϊόν. Τιμή 49 δολάρια + τα όποια μεταφορικά.


http://revivserums.com/blogs/serumscoop-tips-tricks-and-news

http://revivserums.com/products/hair-stimulating-serum


Έστειλα ερώτηση για τα μεταφορικά και μου απάντησαν αυτό

We have a flat-fee shipping policy, and it is only $20 USD priority shipping regardless of the size of your order. We ship USPS Priority Mail International with tracking so you can be confident of its prompt arrival.

Our online checkout accepts VISA, MasterCard, Diners, Discover, JBC and American Express credit cards, in addition to Paypal, Stripe, Google Wallet, Switch/Maestro, Skrill/Moneybookers and BitPay/BitCoin.

Hope this helps, and let us know if you have further questions about purchasing, or about our remarkable Reviv Hair Stimulating Serum.
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
mimis giova είπε:
gomi εντυπωσεις???απο τα οσα λεει κ απo την σελιδα??κατι δεν μ αρεσει...

Ναι, τα reviews είναι μούφα. Δεν μπορεί να βγήκε τώρα ως προϊόν και να έχει κριτικές 6 μηνών πίσω.
Πολύ με χάλασε αυτό, αν και τα συστατικά του φαίνονται πολύ δυνατά με μια ένσταση στον epidermal growth factor.
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Απάντηση για τα "περίεργα" reviews

The reviews are actually for the formulation before the new version was released today with Redensyl and the argan & sea fennel stem cells, and as you can see the reviews system is by orankl.com, which vetts/authenticates reviewers, so they're actual customers. The reviews can appear "old" because they don't sort by reverse chronological order, but use some algorithm to determine "usefulness" and for this product some older reviews are listed first because of that. Just FYI.
 

aetos

Member
ειχα τρελη τριχοπτωση δυο μηνες μετα την διακοπη του cg210...μετωποκροταφικα μπηκα καποια εκατοστα προς τα μεσα και γενικα αδυνατησε η τριχα σε ολο το κεφαλι...εχω ξεκινησει cg210 εδω και δυο εβδομαδες...αυτο που εχω να αναφερω ειναι σταματημα της τριχοπτωσης και μια ενδυναμωση της τριχας...μαλλον θα το συνεχισω για κανα δυο μηνες ακομα και μετα θα το κοψω...και θα το ξαναρχισω μετα απο κανενα μηνα διακοπης...
 

laplace

Member
Εγω το χρησιμοποιησσα για 7 μηνες μονο του και ειδα σταθεροποιηση τωρα το διεκοψα για 4 μηνες και τη μονη διαφορα που ειδα
1)Περιπου ιδια εικονα μαλλιου ισως λιγο χειροτερη
2)Αυξηση τριχοπτωσης 50%
 

andreasvar

New Member
καλησπερα παιδια. Πρωτη φορα γραφω στο φορουμ σας και θα ηθελα να μαθω αν καπιος απο εσας ακομη χρησημοπια το cg210 και ειναι εστω και λιγο ευχαριστημενος γιατι σκεφτομαι να το παραγγειλο. εχω χρονια τριχοπτοση και τωρα αρχισαν τα πρωτα σημαδια στους κροταφους. η τριχα αδυνατισε παρα πολυ και ειναι σαν λαδωμενα.πηγα πριν χρονια σε 2 κλινικες μαλιων αλλα δεν μου πολυ αρεσε και εφυγα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

P-q

New Member
Οπως διαβασες και απο τα προηγουμενα ποστ καλυτερα να μην το ξεκινησεις. Σε εμενα εκανε καλη δραση μονο τους πρωτους 3 μηνες. Σε καμια περιπτωση δεν θα βγαλεις νεα μαλλια αλλα θα αραιωσεις και ολα αυτα μετα απο 4 - 5 μηνες δρασης.
 

guru_gr

Member
καλησπερα παιδια. Πρωτη φορα γραφω στο φορουμ σας και θα ηθελα να μαθω αν καπιος απο εσας ακομη χρησημοπια το cg210 και ειναι εστω και λιγο ευχαριστημενος γιατι σκεφτομαι να το παραγγειλο. εχω χρονια τριχοπτοση και τωρα αρχισαν τα πρωτα σημαδια στους κροταφους. η τριχα αδυνατισε παρα πολυ και ειναι σαν λαδωμενα.πηγα πριν χρονια σε 2 κλινικες μαλιων αλλα δεν μου πολυ αρεσε και εφυγα
Εγω μετα απο 4-5 μηνες αποχης το ξανα άρχισα...τριχοπτωση μηδεν παλι!
 

gus210

Member
Το μονο προιόν που μου σταμάτησε την τριχόπτωση. Δυστυχώς το σταμάτησα και πήρα την κατηφορα. Σε διαστημα τεσσάρων ετων επιθετικής τριχοπτωσης μονο όταν το χρησιμοποιουσα είχα διαστηματα ηρεμίας και σταθεροποίησης.
 

themis3

New Member
Οπως διαβασες και απο τα προηγουμενα ποστ καλυτερα να μην το ξεκινησεις. Σε εμενα εκανε καλη δραση μονο τους πρωτους 3 μηνες. Σε καμια περιπτωση δεν θα βγαλεις νεα μαλλια αλλα θα αραιωσεις και ολα αυτα μετα απο 4 - 5 μηνες δρασης.
Ακριβως αυτο κ γω κ το σταμάτησα
 

gus210

Member
Απ΄ ότι είδα στις σημειώσεις μου (κρατώ και σημειώσεις τρομάρα μου :) ) Το είχα ξεκινήσει τον Οκτώβριο του 2013. Οκτώβριος, Νοέμβριος καθόλου τριχόπτωση . Δεκέμβριο είχα μια έξαρση.

Ιανουάριο, Φεβρουάριο καθόλου τριχόπτωση (ενώ είχα σταματήσει το regain foam για ένα μήνα περίπου, το μαλί πυκνώνει και φαίνεται ότι έχω και επανέκφυση, καλύτερη κατάσταση από τότε που ξεκίνησε η τριχόπτωση).

Τέλος Φεβρουαρίου ξεκινώ rogain εμφανίζεται σμήγμα, φαγούρα, κοκκινίλες στο κεφάλι, αρχίζει η τριχόπτωση και εγώ ο φωστήρας :) σταματώ το cg210 και από τότε κατηφόρα. Ε τα ήθελα κι εγώ...

Λέω να το ξεκινήσω ξανά (έχω ήδη ένα μπουκάλι) αλλά έχω χάσει πολύ έδαφος.
 

guru_gr

Member
Σταματα την τριχοποτωση, αυτο κανει.marianda_cd
Στην δικη μου περιπτωση τουλαχιστον... με αυτον τον τροπο μενουν περισσοτερες τριχες στο κεφαλι απο αυτες που πεφτουν.
Δινοντας την εντυπωση οτι βγαινουν νεες τριχες, κατι τετοιο ομως δεν συμβαινει.
Αν θες να βγαλεις νεες τριχες σε σημεια δηλαδη που ειχε να βγαλεις καιρο, χρησιμοποιησε καποιο αλλο προιον.
 

Georgex6

Well-Known Member
Πιστευω οτι ο λογος για αυτο που λετε ολοι εσεις, δηλ οτι δουλεψε σουπερ για καποιους μηνες αλλα μετα ειχατε μεγαλη πτωση ειναι οτι το συγκεκριμενο προιον μπακαλιστικα τραβαει την αναγεννη φαση της τριχας αρα δινει στην αρχη ενα σταματημα και μπορει μια επανεκφυση αλλα δε μπορει να σταθει απεναντι στη dht ετσι μετα ριχνει ολες τις τριχες μαζι στη καταγενη φαση οποτε εχετε αποτομη τριχοπτωση
αρα για stand alone προιον δεν κανει μονο συνεργαστικα με καποιο καλο dht blocker (φιναστεριδη)
εξου και η ερευνα τους με τη φιναστεριδη
 
Μπλουζα