BARGAIN FUΤ! Η απάντηση στο βιντεο! Νικήτης ειναι ο ....

vlafo

Well-Known Member
Εγω ας πούμε που το παρακολουθώ, στην παγκόσμια κοινότητα, δεν ξερω κανεναν που ειναι σολο βιολι, όλοι οι πρωτοκλασσατοι ιατροί έχουν ομάδα με πολλα άτομα.
Ισως στην παγκόσμια κοινότητα δεν είναι κάποιοι γιατροί που κάνουν σόλο καριέρα με κορυφαία αποτελέσματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Επίσης, εδω και 1-2 βδομαδες που εχω αναγκαστικά μπει στο φορουμ, ψαχνω να δω κάποιο περιστατικό το 12 μηνο ή εστω στο 8μηνο κάποιου συναδελφου που με πολλη αγαπη διαφημιζετε
Δεν εχω βρει.
Μπορειτε να με κατευθυνετε?

Κοιτα να δεις συμπτωση!!!

Και εμεις, κ. Αναστασακη, οσο και να προσπαθουμε, εδω και χρονια, να δουμε ενα ολοκληρωμενο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ περιστατικο απο την κλινικη σας, ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ!!! (Μονο του aldo και αυτο δεν ειναι ολοκληρωμενο).

Μπορειτε να μας κατευθυνετε, αν εχετε την καλοσυνη, ωστε να τα εντοπισουμε και να τα κρινουμε;

ΥΓ Για να μη θεωρειτε οτι συνεχως σας κατηγορουμε και ασκουμε κακοβουλη κριτικη, προσωπικα θεωρω ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΟ το γεγονος οτι στην Ελλαδα υπαρχει ενας εξειδικευμενος γιατρος στη FUT, οπως εσεις. Ειναι αναμφιβολα ενα "παρασημο" για εσας η ικανοτητα που εχετε σε μια "παρεξηγημενη" τεχνικη που αποτελει μια ακομη εναλλακτικη μεθοδο στην προσπαθεια αντιμετωπισης της αλωπεκιας με τον καλυτερο δυνατο τροπο. Προσωπικα σας συγχαιρω για αυτες τις γνωσεις και την ικανοτητα που εχετε οσον αφορα τη συγκεκριμενη μεθοδο.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
γιατρε τωρα γιατι το κανες αυτο? πρεπει να ξανα παμε απο την αρχη την κασσετα να λεμε τα ιδια? εγω προσωπικα δεν υπαρχει περιπτωση να μπω στο τρυπακι....
οσο αυτο που λετε περι σολο και ομαδικοτητας ξερετε πολυ καλυτερα απο εμενα οτι οι τοπ δεν δουλευουν με στρατιες γυρω τους.... θελουν να εχουν τον ελεγχο και την ταση να μην αφηνουν τιποτα στην τυχη (σε πολλα αλλα χερια δηλαδη).....
τωρα αυτο που ειπατε ουσιαστικα για τον τυρκαλα αν παρακολουθησετε το φορουμ υπαρχουν αποκλειστικα και μονο ανεξαρτητα περιστατικα που εγιναν σχεδον ολα μαζι καθως μεχρι πριν λιγο διαστημα ο γιατρος ηταν αγνωστος εδω.... σιγα σιγα μεχρι το καλοκαιρι θα δειτε ενα καλο δειγμα τελειωμενων περιστατικων αυτη της πρωτης φουρνιας ας την πουμε....φυσικα δεν θα μπω στην διαδικασια να σας πω ποσα περιστατικα εχω δει απο κοντα η απο το αρχειο κ κ κ γιατι δεν εχουν νοημα και οποιοσδηποτε μπορει να το αμφισβητησει οπως εκαναν στο παρελθον σε μενα και με κοιτουσαν περιεργα......
εγω κατανοω απολυτα οτι χαλαει την πιατσα... δεν ειμαι αφελης.... και εγω στην θεση σας πιθανον θα ενοχλιομουν αλλα θα φροντιζα το αλλαξω αυτο μεσα απο την δουλεια μου και την πολιτικη μου.....

Με παρεξηγησες.
Πραγματικά με ενδιαφερει, δεν το λέω ειρωνικά.
Προσωπικα δεν το εχω ακούσει και ειλικρινά θα ηθελα να δω αποτελεσματα.
Δεν ηθελα να φανω καχυποπτος ή ειρωνικός πάντως.
Δεν θα ειναι η πρωτη φορα που καποιος κανει μια τρομερη αλλαγή στην Ιατρική.
Βασικα, έχει συμβει πολλες φορές!

Τα υπολοιπα που γραφετε για "πιατσα" δεν τα εχω σκεφτει καν.
Ο καθενας έχει το κοινο του.
Δεν πιστευω στον ανταγωνισμό μεταξυ αξιόλογων συναδελφων.
Ειμαστε συναδελφοι και έχουμε κοινό "αντιπαλο"
Και δεν τιθεται θεμα ανταγωνισμου με τους κατ' επιλογη μη αξιόλογους ή τους μη ιατρούς.
Οπότε συνολικά δεν θεωρω οτι έχω ανταγωνιστες.
Εχω συναδελφους ιατρούς και, θα τολμούσα να πω, "εχθρους", αυτους δλδ που κοροιδευουν και εξαπατουν τον κοσμο που το μονο που ζηταει ειναι ξανα ενα χαμογελο στον καθρεπτη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Με παρεξηγησες.
Πραγματικά με ενδιαφερει, δεν το λέω ειρωνικά.
Προσωπικα δεν το εχω ακούσει και ειλικρινά θα ηθελα να δω αποτελεσματα.
Δεν ηθελα να φανω καχυποπτος ή ειρωνικός πάντως.
Δεν θα ειναι η πρωτη φορα που καποιος κανει μια τρομερη αλλαγή στην Ιατρική.
Βασικα, έχει συμβει πολλες φορές!

Τα υπολοιπα που γραφετε για "πιατσα" δεν τα εχω σκεφτει καν.
Ο καθενας έχει το κοινο του.
Δεν πιστευω στον ανταγωνισμό μεταξυ αξιόλογων συναδελφων.
Ειμαστε συναδελφοι και έχουμε κοινό "αντιπαλο"
Και δεν τιθεται θεμα ανταγωνισμου με τους κατ' επιλογη μη αξιόλογους ή τους μη ιατρούς.
Οπότε συνολικά δεν θεωρω οτι έχω ανταγωνιστες.
Εχω συναδελφους ιατρούς και, θα τολμούσα να πω, "εχθρους", αυτους δλδ που κοροιδευουν και εξαπατουν τον κοσμο που το μονο που ζηταει ειναι ξανα ενα χαμογελο στον καθρεπτη.
Αυτή είναι η πιο ωραία απάντηση .

Μακάρι να κρατηθεί σε ένα επίπεδο από εδώ και πέρα η κουβέντα
Στο χέρι όλων είναι .
 

oreo

Well-Known Member
Αυτή είναι η πιο ωραία απάντηση .

Μακάρι να κρατηθεί σε ένα επίπεδο από εδώ και πέρα η κουβέντα
Στο χέρι όλων είναι .
Να ξέρεις φίλε τα πρώτα χτυπήματα του keyboard στον λευκο "καμβά" ήταν #^$&%*Η@ΗΗΞ&&!!!! και μετά ήρθε η ομολογουμένως καλοπληρωμένη απάντηση ;)
 

Hairsick

Active Member
Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορούν να υπάρχουν πάνω από μία αξιόλογες και αξιόπιστες επιλογές για ΜΜ στην Ελλάδα, το πιο κρίσιμο είναι να αποφευχθούν οι κακές.
Όσον αφορά την ύπαρξη ομάδας ή όχι σε κάποια κλινική, αυτό σίγουρα θα έχει να κάνει και με τον αριθμό των επεμβάσεων που αναλαμβάνει. Δηλ δεν μπορώ να φανταστώ, πολύ περισσότερο δεν θα ήθελα να υπάρξω πελάτης σε μια κλινική, όπου είμαι το 2ο περιστατικό της ημέρας, όπου ο γιατρός αφού έχει κάνει 2.000 εξαγωγές και αντίστοιχες τοποθετήσεις, θα έπρεπε να κάνει το ίδιο και στο δικό μου το κεφάλι για άλλη μια φορά.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Με παρεξηγησες.
Πραγματικά με ενδιαφερει, δεν το λέω ειρωνικά.
Προσωπικα δεν το εχω ακούσει και ειλικρινά θα ηθελα να δω αποτελεσματα.
Δεν ηθελα να φανω καχυποπτος ή ειρωνικός πάντως.
Δεν θα ειναι η πρωτη φορα που καποιος κανει μια τρομερη αλλαγή στην Ιατρική.
Βασικα, έχει συμβει πολλες φορές!

Τα υπολοιπα που γραφετε για "πιατσα" δεν τα εχω σκεφτει καν.
Ο καθενας έχει το κοινο του.
Δεν πιστευω στον ανταγωνισμό μεταξυ αξιόλογων συναδελφων.
Ειμαστε συναδελφοι και έχουμε κοινό "αντιπαλο"
Και δεν τιθεται θεμα ανταγωνισμου με τους κατ' επιλογη μη αξιόλογους ή τους μη ιατρούς.
Οπότε συνολικά δεν θεωρω οτι έχω ανταγωνιστες.
Εχω συναδελφους ιατρούς και, θα τολμούσα να πω, "εχθρους", αυτους δλδ που κοροιδευουν και εξαπατουν τον κοσμο που το μονο που ζηταει ειναι ξανα ενα χαμογελο στον καθρεπτη.
Ε τότε άμα παρακολουθείτε το φόρουμ στο μέλλον θα έχετε την ευκαιρία να παρακολουθησετε και αυτόν τον γιατρό και πιθανόν κάποιους άλλους νεότερους που υπάρχουν προοπτικές να βγουν μπροστά και να δείξουν μια αξιοπιστία.....υπάρχει κάποιος που έχω υπόψιν και τον πιστεύω οτι θα ξεπεταχτεί αλλά κρατάω την άποψη μου για τον εαυτό μου γιατί δεν θέλω να ξανά ζήσω ότι πριν από 3 χρόνια και να απολογουμαι χωρίς λόγο.....
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
2990 τα έβγαλα εγώ και τα έκανα 3000 για να μην πάμε κόντρα στους δεκαδικούς αριθμούς όπως έλεγε και ο ζήκος !
Απουσία άλλου διεκδικητη του επαθλου, θα το κερδισετε εσεις!
Ας δωσουμε 24 ωρες για τυχόν εφεσεις!
 

bobby

Well-Known Member
Ρε παιδιά έλεος με το πέσιμο στο γιατρό!

Μπορεί να μην συμφωνείτε μαζί του για την συντηρητική προσέγγιση ή την χρήση της FUT, ή τις τιμές ή το ύφος του πρώην εκπροσώπου ή δεν ξέρω και εγώ με τι άλλο, δεν είναι απαραίτητο όλοι να συμφωνούν με όλους, αλλά η συζήτηση μπορεί να κρατηθεί σε κόσμια πλαίσια και και να μην έχουμε ειρωνείες και επιθέσεις εκατέρωθεν.

Και εγώ με τις πενιχρές μου γνώσεις διαφωνώ στο ότι η συντηρητική προσέγγιση ταιριάζει σε όλες τις περιπτώσεις ή στο γεγονός ότι οι χρεώσεις του είναι στο άνω όριο της ελληνικής αγοράς ή στο ύφος του εκπροσώπου, αλλά αυτά δεν είναι λόγος να γίνεται αυτός ο χαμός στα νήματα που γράφει. Το «πακέτο» (πλάνο, αποτελέσματα, τιμή, ασφάλεια, value for money) που προσφέρει ο κάθε γιατρός (μαζί και ο κ. Αναστασάκης) κρίνεται από την αγορά, δεν είναι ανάγκη κάθε φορά στο φόρουμ να γίνεται μάχη.

Είναι κρίμα και κάνει τα νήματα δυσανάγνωστα. Επίσης τα μέλη είναι ανώνυμα και ο γιατρός επώνυμος και αυτό κάνει το όλο θέμα ακόμα πιο περίπλοκο.

Νομίζω η σωστή προσέγγιση είναι αν διαφωνεί κάποιος με κάτι που λέει ο γιατρός ας παραθέτει τα επιχειρήματα του και αν θέλει ο γιατρός τα αντικρούει (εννοείται αμφότεροι με κόσμιο τρόπο και όχι ειρωνείες ή επιθέσεις). Από τα λεγόμενα τους μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα οι υπόλοιποι δεν χρειάζεται να γίνει η «απόβαση της Νορμανδίας»!

Από την παρουσία ενός γιατρού στο φόρουμ μόνο κέρδος μπορούμε να έχουμε (από τις γνώσεις που μας παρέχει). Δεν αμφισβητώ ότι πολλά από τα μέλη έχουν τρομερές γνώσεις γύρω από την ΑΑ και τις ΜΜ αλλά κάνεις τους δεν είναι γιατρός που να ασχολείται επαγγελματικά με το αντικείμενο και να κατέχει την τέχνη.

Ζήτω προκαταβολικά συγνώμη αν σας κούρασα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ε τότε άμα παρακολουθείτε το φόρουμ στο μέλλον θα έχετε την ευκαιρία να παρακολουθησετε και αυτόν τον γιατρό και πιθανόν κάποιους άλλους νεότερους που υπάρχουν προοπτικές να βγουν μπροστά και να δείξουν μια αξιοπιστία.....υπάρχει κάποιος που έχω υπόψιν και τον πιστεύω οτι θα ξεπεταχτεί αλλά κρατάω την άποψη μου για τον εαυτό μου γιατί δεν θέλω να ξανά ζήσω ότι πριν από 3 χρόνια και να απολογουμαι χωρίς λόγο.....

Εμένα ειναι χαρα μου να εμφανιζονται νεοι, ικανοι, διαβασμένοι ιατροί που νοιάζονται για την Επιστημη και Τέχνη της Μεταμόσχευσης Μαλλιών.
Όσο ανεβαινει το επίπεδο μιας υπηρεσίας, όλοι επωφελούνται, διότι επωφελείται το κοινό.
Πιστευω ότι σε αυτες τις συνθηκες μεγαλώνει τόσο πολύ το μεγεθος της αγοράς που ακομα και μικροτερο ποσοστιαίο κομμάτι να σου αντιστοιχει, ποσοτικά ειναι και πιο μεγάλο από πριν και πιο νόστιμο!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορούν να υπάρχουν πάνω από μία αξιόλογες και αξιόπιστες επιλογές για ΜΜ στην Ελλάδα, το πιο κρίσιμο είναι να αποφευχθούν οι κακές.
Όσον αφορά την ύπαρξη ομάδας ή όχι σε κάποια κλινική, αυτό σίγουρα θα έχει να κάνει και με τον αριθμό των επεμβάσεων που αναλαμβάνει. Δηλ δεν μπορώ να φανταστώ, πολύ περισσότερο δεν θα ήθελα να υπάρξω πελάτης σε μια κλινική, όπου είμαι το 2ο περιστατικό της ημέρας, όπου ο γιατρός αφού έχει κάνει 2.000 εξαγωγές και αντίστοιχες τοποθετήσεις, θα έπρεπε να κάνει το ίδιο και στο δικό μου το κεφάλι για άλλη μια φορά.

Αυτο ομολογουμένως δεν γινεται σε υψηλο επιπεδο από κανεναν.
ΜΙλάω για ελάχιστο transection, υψηλή πυκνότητα και ελάχιστο out-of-body time.
Χρονικά στην καλύτερη περίπτωση 1 τετοιο χειορυργειο τη μέρα μπορει να γινει.
 
Μπλουζα