Aris rokos, injertocapilar (lorenzo), fue, 4001g, 22/23 -5 -2019

aris rokos

Active Member
Εδώ μια φωτογραφία μου για να καταλάβετε την περίπτωση μου .. Ποιος γιάτρος κατά τη γνώμη σας είναι ειδικός για πυκνώσει ; Είμαι 40 χρονών
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aris rokos

Active Member
44767D78-9101-4FD9-8D9C-D1F42A5A09E2.jpeg
CAD18BBE-B4DF-459F-BE49-74B1BABF35B3.jpeg
AD413024-A8C0-4BBC-9F2F-35534833395A.jpeg
Εδώ μια φωτογραφία μου για να καταλάβετε την περίπτωση μου .. Ποιος γιάτρος κατά τη γνώμη σας είναι ειδικός για πυκνώσει ;

AF71E031-A8BC-4A53-AC28-972EC1085B38.jpeg
 

koumparos

Well-Known Member
Για πλήρη επαναφορά κάνα 4αρι το θες.Κοιτα Ισπανία η Τουρκία.Λορετζο η Ερντογάν.Εχεις και γουρουνοτριχα και η δοτρια φένεται πλούσια.Εισαι καταληλος υποψήφιος για πλήρη recover
@Βελγιο απέφυγε το διότι έχεις τις 2 καλύτερες και ποιο safe επιλογές στην Ευρώπη.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με αυτό το κεφάλι θες κορυφαίο γιατρο ο κίνδυνος σοκλος είναι μεγάλος


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με αυτές τις τιμές που ανέφερες όχι. Είναι πολύ καλοί αλλά ακριβότεροι από τους καλύτερους. Δεν βλέπω λοιπόν τον λόγο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aris rokos

Active Member
Με αυτές τις τιμές που ανέφερες όχι. Είναι πολύ καλοί αλλά ακριβότεροι από τους καλύτερους. Δεν βλέπω λοιπόν τον λόγο.
Αν είναι να πληρώσω και λίγο παραπάνω δε με πειράζει Το θέμα είναι να μη μου κάνουνε ζημιά (schok loss) Να δω τι θα μου απαντήσει o lorenzo Την λίστα Αναμονής έχει

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για τον Λορενζο έχω ενδιαφέρουσες πληροφορίες/εξελίξεις γιατί τον συνάντησα την προηγούμενη εβδομάδα. Είχα πάει ένα επαγγελματικό ταξίδι στη Μαδρίτη και πέρασα από την κλινική του για να με δει και τα είπαμε. Θα ανοίξω σχετικό νήμα για να ενημερώσω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aris rokos

Active Member
Για τον Λορενζο έχω ενδιαφέρουσες πληροφορίες/εξελίξεις γιατί τον συνάντησα την προηγούμενη εβδομάδα. Είχα πάει ένα επαγγελματικό ταξίδι στη Μαδρίτη και πέρασα από την κλινική του για να με δει και τα είπαμε. Θα ανοίξω σχετικό νήμα για να ενημερώσω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ανυπομονώ ..ποτέ ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Δεν ειναι μόνο το ελληνικό φόρουμ υπάρχουν και τα ξένα όπου παρουσιαζονται αποτελέσματα και βγάζουμε συμπέρασματα, καλό είναι να μην γράφουμε ότι να ναι. Δεν είναι μόνο το You tube, τουλάχιστον αυτοί τα βάζουν εκεί με αναλυτικη παρουσίαση , καποιοι άλλοι στα site τους ούτε καν παρουσίαση της προκοπής δεν είναι σε θέση να κάνουν ώστε να βγει ασφαλές συμπέρασμα .


Συμφωνώ απόλυτα, εκτός από αυτά τα περιστατικά όλα τα υπόλοιπα μόνο από youtube.
 

Harris_G

Well-Known Member
Τασο διαβαζοντας αυτο εδω το φορουμ τι θα εμπιστευτεις? Το 1 αριστουργημα του Erdo (Panos) και αλλα 2-3 ποσα ειναι σε εξελιξη που πανε τρενο μεχρι στιγμης, ή την πατάτα του φίλου που έδωσε 11χιλιαρικα για στριπ στον Βελγο? Ελληνικο φορουμ ειναι και τοσα που εχουμε ευχαριστημενοι να ειμαστε. Αν διαβασες αλλα φορουμ υπαρχει λογικη να γουσταρες Feriduni/Lupanzula, ε σε αυτο εδω εχουμε σαφες προβαδισμα Erdo και Lorenzo. Αυτο λεμε και τπτ αλλο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Με τις καινούργιες φωτογραφίες που ανέβασες αποκαλύπτετε καλύτερα το πρόβλημα σου.
Εαν σκέφτεσαι να κάνεις κάτι πρόχειρο εδώ καλύτερα να μην κάνεις τίποτα και να περιμένεις.
Χρειάζεσαι κάλο χέρι αλλιώς πας με ρίσκο.
 

aris rokos

Active Member
Με τις καινούργιες φωτογραφίες που ανέβασες αποκαλύπτετε καλύτερα το πρόβλημα σου.
Εαν σκέφτεσαι να κάνεις κάτι πρόχειρο εδώ καλύτερα να μην κάνεις τίποτα και να περιμένεις.
Χρειάζεσαι κάλο χέρι αλλιώς πας με ρίσκο.
Ναι μόνο σε Καλό χέρι Αυτό είναι σίγουρο .. Δεν θέλω να περιμένω Γιατί έχω πρόβλημα Καλύπτετε βέβαια αν είναι μεγάλα τα μαλλιά + Ότι έχω και χοντρή τρίχα
 

aris rokos

Active Member
Όπως έγραψα και στην και σε άλλο θέμα Την Τρίτη κατάφερα να κλείσω ραντεβού για να με δει ο lapanzula Από κοντά ..
 

aris rokos

Active Member
Με αυτό το κεφάλι θες κορυφαίο γιατρο ο κίνδυνος σοκλος είναι μεγάλος


Sent from my iPhone using Tapatalk

aris rokosMember
Όπως έγραψα και στην και σε άλλο θέμα Την Τρίτη κατάφερα να κλείσω ραντεβού για να με δει ο lapanzula Από κοντά .. Ή πρέπει να ρωτήσω για να είμαι προετοιμασμένος;
 
Μπλουζα