Andreas1978 , FUE , 3452g , 02-03/8/2021

bobby

Well-Known Member
Φίλε Ανδρέα ωραίο το timeline των φώτο (και ωραία ιδέα να τις βάζεις την μία δίπλα στην άλλη) αλλά πολύ χαμηλή ανάλυση ανέβασες. 373ΚΒ η φωτο??? Αφού σε αφήνει να ανεβάσεις και πιο μεγάλες, μην το τσιγγουνεύεσαι! Άμα πας να ζουμάρεις τώρα δεν φάινεται η λεπτομέρεια, ενώ οι φώτο του iphone13 θα έπρεπε να σκοτώνουν! Δες αυτές που ανεβάζει ο @CVIAL που έχετε το ίδιο τηλέφωνο για να πάρεις μία ίδεα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Andreas1978

Active Member
Αριστερά 2η ως 10η ημέρα μετά τη μετ
05-08 Ζ.JPG 06-08 Ι.JPG 07-08 Ε.JPG 08-08 Ζ.JPG 09-08 Ε.JPG 10-08 Ε.JPG 11-08 Ε.JPG 12-08 Ε.JPG 13-08 Ε.JPG
 

Andreas1978

Active Member
Φίλε Ανδρέα ωραίο το timeline των φώτο (και ωραία ιδέα να τις βάζεις την μία δίπλα στην άλλη) αλλά πολύ χαμηλή ανάλυση ανέβασες. 373ΚΒ η φωτο??? Αφού σε αφήνει να ανεβάσεις και πιο μεγάλες, μην το τσιγγουνεύεσαι! Άμα πας να ζουμάρεις τώρα δεν φάινεται η λεπτομέρεια, ενώ οι φώτο του iphone13 θα έπρεπε να σκοτώνουν! Δες αυτές που ανεβάζει ο @CVIAL που έχετε το ίδιο τηλέφωνο για να πάρεις μία ίδεα.
Δυστυχώς οι φωτό αυτές είναι από το 6s που έχουν θεματάκια στο focus (θέλει touch πάνω στο face λίγο πριν το shot άλλες φορές το πετύχαινα άλλες όχι) το 13αρι το πήρα τέλος του χρόνου , βλέπεις όσοι δεν το πήραν στην αρχή μετά είχε αναμονή .Παρήγγειλα δύο φαντάσου και από πλαίσιο και από media με διαφορά μιας εβδομάδας και λέω όποιο έρθει πρώτο..
 

Andreas1978

Active Member
Καθότι αργά η ώρα θα συνεχίσω αύριο με crown και πίσω λήψη υπό γωνία όσο μπορούσα.
Πω πω τώρα που το σκέφτομαι παρουσίαση τετραμήνου σε μια ήμερα... για να δούμε τι άλλο θα βρούνε μερικοί να πούνε.
Επίσης θέλω να επισημάνω ξανά πώς η αριστερή μου μεριά έφαγε ξύλο και ο Λορέντζο (αδιαπραγμάτευτης αξίας Γιατρός ) δεν πήρε μυρωδιά στο 10 μηνο είπε ότι δεν βγάλαμε από εκεί. Κάτι σημαίνει αυτό για τον Τυρκαλά .
Να είμαστε αντικειμενικοί παρακαλώ. Θέλω να πούμε και τα θετικά και τα αρνητικά. Πρέπει να κρίνουμε σε κάθε μετ οικονομία δότριας , εξαγωγή και εικόνα δότριας , φυσικότητα , κάλυψη , φυτρωση , σχεδιασμό hairline , πυκνότητα και εν τέλει πλάνο για 2η μμ.
Και φυσικά δεν παραβλέπω το πολύ σημαντικό αστεράκι του Λορέντζο για BUPA.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επίσης θέλω να επισημάνω ξανά πώς η αριστερή μου μεριά έφαγε ξύλο και ο Λορέντζο (αδιαπραγμάτευτης αξίας Γιατρός ) δεν πήρε μυρωδιά στο 10 μηνο είπε ότι δεν βγάλαμε από εκεί. Κάτι σημαίνει αυτό για τον Τυρκαλά .
Να είμαστε αντικειμενικοί παρακαλώ. Θέλω να πούμε και τα θετικά και τα αρνητικά. Πρέπει να κρίνουμε σε κάθε μετ οικονομία δότριας , εξαγωγή και εικόνα δότριας , φυσικότητα , κάλυψη , φυτρωση , σχεδιασμό hairline , πυκνότητα και εν τέλει πλάνο για 2η μμ.
Και φυσικά δεν παραβλέπω το πολύ σημαντικό αστεράκι του Λορέντζο για BUPA.

Ανδρέα επειδή σε βλέπω να το λες και να το ξαναλές, τι σημασία έχει αν ο Λορενζο σου είπε ότι δεν βγάλατε από την μια πλευρά. Ειλικρινά τώρα. Μπορεί η μια πλευρά σου να έχει διαφορά από την άλλη σε πυκνότητα (δες τις φωτό) και να μπερδεύτηκε. Εκεί στέκεσαι για να κρίνεις την εξαγωγή; Εγώ από εκεί δεν βγάζω συμπέρασμα ούτε θετικό ούτε αρνητικό. Η BUPA δεν είναι αστεράκι όπως λες. Είναι το σημαντικότερο εύρημα της περίπτωσης σου και αυτό που καθορίζει σε μεγάλο βαθμό την επιτυχία της μμ ή μη.
 

Andreas1978

Active Member
Ανδρέα επειδή σε βλέπω να το λες και να το ξαναλές, τι σημασία έχει αν ο Λορενζο σου είπε ότι δεν βγάλατε από την μια πλευρά. Ειλικρινά τώρα. Μπορεί η μια πλευρά σου να έχει διαφορά από την άλλη σε πυκνότητα (δες τις φωτό) και να μπερδεύτηκε. Εκεί στέκεσαι για να κρίνεις την εξαγωγή; Εγώ από εκεί δεν βγάζω συμπέρασμα ούτε θετικό ούτε αρνητικό. Η BUPA δεν είναι αστεράκι όπως λες. Είναι το σημαντικότερο εύρημα της περίπτωσης σου και αυτό που καθορίζει σε μεγάλο βαθμό την επιτυχία της μμ ή μη.
Συμφωνώ η BUPA είναι αστεράρα και οχι αστεράκι.
Όμως η εξαγωγή κρίνεται και από τα σημαδάκια και την επούλωση που σιγουρα εχει να κάνει το δεύτερο με τον οργανισμό μου άλλα το πρώτο έχει να κάνει με την ικανότητα του γιατρού είδικα όταν όπως αναφέρεται σε διαφορά νήματα το 1.0 θεωρείται μεγάλης διατομής. Δηλαδή δεν εχουμε δει περιστατικά οπού φαίνονται σημάδια και ο άλλος δεν μπορει να κουρέψει τη δότρια σε κοντό μήκος ;
Μια βοήθεια με την BUPA πέρα από την οπτική εξέταση , υπάρχει κλινική εξέταση ;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Συμφωνώ η BUPA είναι αστεράρα και οχι αστεράκι.
Όμως η εξαγωγή κρίνεται και από τα σημαδάκια και την επούλωση που σιγουρα εχει να κάνει το δεύτερο με τον οργανισμό μου άλλα το πρώτο έχει να κάνει με την ικανότητα του γιατρού είδικα όταν όπως αναφέρεται σε διαφορά νήματα το 1.0 θεωρείται μεγάλης διατομής. Δηλαδή δεν εχουμε δει περιστατικά οπού φαίνονται σημάδια και ο άλλος δεν μπορει να κουρέψει τη δότρια σε κοντό μήκος ;
Μια βοήθεια με την BUPA πέρα από την οπτική εξέταση , υπάρχει κλινική εξέταση ;

Ο κομήτης του Χάλεϊ θα ήταν ο πιο δόκιμος όρος. Τα σημάδια φαίνονται με πολύ κοντό μαλλί όχι με το μαλλί που ήρθες. Η δοκιμή μέθοδος για διάγνωση BUPA είναι με τριχοσκοπηση (αυτή που σου έκανε ο Λορενζο). Σημαντικότερο δε η εμπειρία του εξετάζοντος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bigk

Well-Known Member
-Τι εννοείς Βιρνα ότι εκανε μεταμόσχευση ο Ανδρέας??
- Μεταμόσχευση μαλλιών Γιαγκο...
- Μεταμόσχευση μαλλιών στο κεφάλι Βιρνα???
-Ναι Γιαγκο μεταμόσχευση μαλλιών στο κεφάλι...
 

Andreas1978

Active Member
Ο κομήτης του Χάλεϊ θα ήταν ο πιο δόκιμος όρος. Τα σημάδια φαίνονται με πολύ κοντό μαλλί όχι με το μαλλί που ήρθες. Η δοκιμή μέθοδος για διάγνωση BUPA είναι με τριχοσκοπηση (αυτή που σου έκανε ο Λορενζο). Σημαντικότερο δε η εμπειρία του εξετάζοντος.
Πρώτα από όλα θέλω να δώσω συγχαρητήρια στο forum για την ελευθερία λόγου που επικρατεί , κάτι οπού ομολογουμένως δεν το έχω συναντήσει παντού. Επίσης θέλω να επισημάνω ότι οι ερωτήσεις μου δεν έχουν να κάνουν με αμφισβήτηση του Lorenzo άλλα με διερεύνηση , ως μαθηματικός δεύτερη φύση μου η απόδειξη. Σίγουρα άλλο τα επίπεδα της DHT στο άιμα και άλλο στη ρίζα. Αν και έχω δει και video που κάναν μετρήσεις της DHT πριν τη χρήση τοπικής φινας για να δουν μεταβολές.
Τέλος να επισημάνω ότι η τρίχα αυτή τη στιγμή στη δότρια είναι στα 2,1cm , συναντηθήκαμε πριν 18 μέρες , στο cons έγινε ψηλάφιση και υπήρξε πολύ κοντινή οπτική επαφή .Άρα η οπτική εικόνα είναι άριστη και ούτε υπήρξε <<παράθυρο>>.
 
Μπλουζα