Andreas1978 , FUE , 3452g , 02-03/8/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Andreas1978

Active Member
-Τι εννοείς Βιρνα ότι εκανε μεταμόσχευση ο Ανδρέας??
- Μεταμόσχευση μαλλιών Γιαγκο...
- Μεταμόσχευση μαλλιών στο κεφάλι Βιρνα???
-Ναι Γιαγκο μεταμόσχευση μαλλιών στο κεφάλι...
Προτιμώ αυτό με τον Στάθη Θεοχάρη !
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πρώτα από όλα θέλω να δώσω συγχαρητήρια στο forum για την ελευθερία λόγου που επικρατεί , κάτι οπού ομολογουμένως δεν το έχω συναντήσει παντού. Επίσης θέλω να επισημάνω ότι οι ερωτήσεις μου δεν έχουν να κάνουν με αμφισβήτηση του Lorenzo άλλα με διερεύνηση , ως μαθηματικός δεύτερη φύση μου η απόδειξη. Σίγουρα άλλο τα επίπεδα της DHT στο άιμα και άλλο στη ρίζα. Αν και έχω δει και video που κάναν μετρήσεις της DHT πριν τη χρήση τοπικής φινας για να δουν μεταβολές.
Τέλος να επισημάνω ότι η τρίχα αυτή τη στιγμή στη δότρια είναι στα 2,1cm , συναντηθήκαμε πριν 18 μέρες , στο cons έγινε ψηλάφιση και υπήρξε πολύ κοντινή οπτική επαφή .Άρα η οπτική εικόνα είναι άριστη και ούτε υπήρξε <<παράθυρο>>.

Ανδρέα προσπαθώ να καταλάβω που θες να καταλήξεις. Τι σχέση έχει ο λόγος 2.1 και αν υπήρξε παράθυρο; Έχεις καταλάβει τι είναι η BUPA?
 
Ανδρέα προσπαθώ να καταλάβω που θες να καταλήξεις. Τι σχέση έχει ο λόγος 2.1 και αν υπήρξε παράθυρο; Έχεις καταλάβει τι είναι η BUPA?
Εδώ δεν έχει καταλάβει ο Τιρκαλας,ο φίλος Ανδρέας θα καταλάβει;
 

aeratos28

Just aeratos
Προχθές μας έλεγε ότι θα φλεξαρει το iphone 13 και τις είχε βγάλει τις φωτο με iphone6s,τώρα μας μιλάει για m3,θα μας βγει στο τελος με κανένα 316 e30 ..ο λόγος του φλεξαρισματος ποιος είναι..??? Μπουμερ είσαι και μεγάλος μάλιστα..όπως έλεγε και ένας αυστραλοπιθηκας πιτσιρικάς.χαχαχα,και αφού φλεξαρεις ρε μεγάλε όλα αυτά,τι μου πηγες τιρκαλά ,σε value for money κλινική ,και δεν επαιζες μπάλα με κανένα λορετζο η ακόμα καλύτερα με couto..έτσι να σου πάρει ένα m3 κανονικό ο couto να σου φύγει η μαγκιά.ομολογω,πως το επίπεδο,θα μπορούσε να ήταν καλυτερο...
Υ.γ..τα m3,ψοφίμια είναι..στάσου Τούρκο να γεμίσω που λένε ..μην το παίζεις και γρήγορος..;)
 

aeratos28

Just aeratos
Θείε Τζόρτζι,εσύ πρέπει να είσαι από αυτούς τους θείους,που λένε συνέχεια εγώ πάω να κάτσω με τη νεολαία γτ τα βρίσκω καλύτερα,μιλάω την ίδια γλώσσα..ε?
Δεν είναι boomer ο Άνθρωπος
Το 78 γεννήθηκε.
Η γενιά των Boomers τερματίζεται στο 1964.
Μετά ακολουθεί η Generation X
Μάθε μπαλιτσα
 

Georgie

Well-Known Member
Θείε Τζόρτζι,εσύ πρέπει να είσαι από αυτούς τους θείους,που λένε συνέχεια εγώ πάω να κάτσω με τη νεολαία γτ τα βρίσκω καλύτερα,μιλάω την ίδια γλώσσα..ε?
Καλά εδώ σωστός είσαι
Και την ίδια γλώσσα μιλάω και τα ίδια ποτα πίνω να ξέρεις ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

m3e36

Well-Known Member
σώπα ρε φίλε έχεις και m3 ; να κάνετε καμια κόντρα με τον @m3e36 λέω εγώ
Disco με 2.5ευρω βενζινη μας εχει κοπει ολους η μαγκια και το χαμογελο μαζι.δεν πατάει κανένας πλέον.ολοι στα γκαραζ τα εχουμε.κι εγω εχω κανα 2μηνο να το οδηγησω..παρολα αυτα αν ειναι κανενας απο θεσσαλια μέχρι 350hp και εχει ορεξη για πατημα ας μου στείλει pm να βρεθουμε καμια κυριακη να "ξεσκουριασουμε"
Aerate άρχοντα οντως τα m3 πλεον 36αρια 46αρια 92αρια ειναι πολυ αργα σε σχεση με τον ανταγωνισμό..το καινουριο βεβαια m3g80 και m4g82 510hp μαμα -1ο σταδιο στα 650hp και επιλογη αγορας 4κινητο "στεκονται"καλα στα group vag.
Αερατε σίγουρα οδηγας group vag (κανενα s3 η tt σε κοβω γυρω στα 400+ αλογα) .αν θες στειλε pm τι οδηγας και ποσα αλογα ειναι ετσι απο περιέργεια...
Αρκετα χαλασα το νημα του andrea με γκαζοσυζητηση..

Andrea 1978 να πω 2 3 πραγματακια εντελως φιλικά μιας εχω κανει κι εγω στον τυρκαλα 2 επεμβάσεις μεχρι τωρα και το περιστατικο σου ειναι ενδιαφερον..
Ο ρυθμος που κανεις την παρουσιαση σου οντως ειναι λιγο πρωτογνωρος για το forum γι αυτο δημιουργήθηκε κι αυτη η μανούρα ( χωρις λογο βέβαια).
Κι εσυ τρως πολυ χρονο να ανεβασεις φωτο και εμεις σαν αναγνωστες "κουραζομαστε" τοσο αργα που το πας.
Στο τελος βλέπω να τα "περνεις" και να μας πεις γ@μηθ@ τε δεν σας παρουσιαζω τιποτα.
Αν θες την γνωμη μου απο δω και περα βαλε φωτο απο 6ο - 8ο - 10ο -12ο μηνα.
5 με 6 φωτο (μπροστα-πισω-αριστερα-δεξια-και απο πανω πανοραμική) το πολυ απο καθε μηνα.ποσταρε τις πιο ευκρινείς και με την καλυτερη αναλυση φωτο.
Επισης θεωρω απαραιτητο να ανεβασεις τις φωτο που σου τραβηξε η κλινικη την ημερα που πηγες πριν ξεκινήσετε την επεμβαση και στους 12 μηνες οι φωτο που θα ποσταρεις να ειναι με το ίδιο μηκος μαλλιου οπως την μερα που πηγες στην κλινικη ωστε να βγαλουμε τα συμπέρασματα μας.
* Σου επισυναπτω μια φωτο απο την παρουσίαση του μελους gorgi που τη θεωρω προτυπο ως προς την ποιοτητα των φωτογραφιων για να κινηθεις καπως αναλογα αν θελεις κι εσυ.
*Φιλικα και χωρις κανενα ιχνος αντιπαραθεσης*
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220714-015901.png
    Screenshot_20220714-015901.png
    1.1 MB · Προβολές: 74

aeratos28

Just aeratos
Βαυαρικέ φίλε m3,προφανώς και δεν μιλάω για g80 ούτε για m4g82..δεν μιλάμε για υπεραυτοκίνητα που κάνουν 100k+++..για τα άλλα τα (παλτά) μιλάω.χαχαχα σε πειράζω...όχι δεν είμαι βαγκ.μου αρέσουν όλα δεν έχω πρόβλημα..πλέον δυστυχώς δεν έχω κάποιο γρήγορο..αλλά ο αερατος είναι ιταλοφιλος από κούνια..μια integrale deltona είχα πριν 12 χρόνια αλλά έπρεπε να πουληθεί και την έχω άχτι από τότε ..θα ξαναβρώ όμως μια και θα την ετοιμάσω πάλι και δεν θα ξαναπουληθει.
Αερατε σίγουρα οδηγας group vag (κανενα s3 η tt σε κοβω γυρω στα 400+ αλογα) .αν θες στειλε pm τι οδηγας και ποσα αλογα ειναι ετσι απο περιέργεια...
Αρκετα χαλασα το νημα του andrea με γκαζοσυζητηση..

κατι ελαφρώς πάνω από 500 ήταν.
 

vlafo

Well-Known Member
2μηνο να το οδηγησω..παρολα αυτα αν ειναι κανενας απο θεσσαλια μέχρι 350hp και εχει ορεξη για πατημα ας μου στείλει pm να βρεθουμε καμια κυριακη να "ξεσκουριασουμε"
Όταν ανέβω Θεσσαλία,θα έρθω με το δίτροχο κυριλέ CBR και θα σου δώσω και 100 μέτρα advantage δρόμο.
Και τότε να δούμε τα 350hp και τα 1000hp που θα βρίσκονται. :p
 

m3e36

Well-Known Member
Όταν ανέβω Θεσσαλία,θα έρθω με το δίτροχο κυριλέ CBR και θα σου δώσω και 100 μέτρα advantage δρόμο.
Και τότε να δούμε τα 350hp και τα 1000hp που θα βρίσκονται. :p
Καλημερα vlafo αρχηγε!!
Μαζι σου παταω με οτι ορους θες γιατί είσαι ωραίος και μαλλιας τώρα!!!
 

vlafo

Well-Known Member
Καλημερα vlafo αρχηγε!!
Μαζι σου παταω με οτι ορους θες γιατί είσαι ωραίος και μαλλιας τώρα!!!
Kαλημέρα και σε σένα παιχταρά μου.

Κάποτε αυτή την αμαξάρα την οδηγούσα πριν από πολλά χρόνια και ήταν σαν διαστημόπλοιο,μόλις είχε βγει.
Τώρα παραμένει ένα ¨old time classic car".
 

Andreas1978

Active Member
Προχθές μας έλεγε ότι θα φλεξαρει το iphone 13 και τις είχε βγάλει τις φωτο με iphone6s,τώρα μας μιλάει για m3,θα μας βγει στο τελος με κανένα 316 e30 ..ο λόγος του φλεξαρισματος ποιος είναι..??? Μπουμερ είσαι και μεγάλος μάλιστα..όπως έλεγε και ένας αυστραλοπιθηκας πιτσιρικάς.χαχαχα,και αφού φλεξαρεις ρε μεγάλε όλα αυτά,τι μου πηγες τιρκαλά ,σε value for money κλινική ,και δεν επαιζες μπάλα με κανένα λορετζο η ακόμα καλύτερα με couto..έτσι να σου πάρει ένα m3 κανονικό ο couto να σου φύγει η μαγκιά.ομολογω,πως το επίπεδο,θα μπορούσε να ήταν καλυτερο...
Υ.γ..τα m3,ψοφίμια είναι..στάσου Τούρκο να γεμίσω που λένε ..μην το παίζεις και γρήγορος..;)
Τρελός είμαι να πάρω Μ3 ...
Δε φλέξαρα ρε συ το iphone 13 (μη ξεχνάς το pro max 256gb) τον 5 οροφο φροντιστηριακό όμιλο φλέξαρα ... όταν είσαι bysu όλα πάνε πίσω ...
Άσε το 13 πάλιωσε τώρα θα έρθει το 14αρι...
 
Μπλουζα