Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 12, στάδιο 4 προς 5, FUE, 3000 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δηλαδή όσα χρόνια χειρουργείς ever έχεις μόνο 2 αποτυχημένα περιστατικά;

Ναι, όλοι έχουμε πρόβλημα προσωπικό στη ζωή μας. ίσως, και συ μια έλλειψη αποδοχής από κάποιον.

8 Amazon reviews.... Επειδή έχω και Paper και βιβλία στο Amazon, δεν θα σχολιάσω καν.

Μην μου απάντησεις καν... Ένας καραγκιόζης με καδένα, τσαπόνυχο και προσωπικά προβληματα είμαι :)
περιεργη τυφλωση αδερφε.
Ο ενας τομος εχει 13, τι επαθες?
Επισης ειναι συγγραμμα 8 μηνων τι περιμενεις? Συυγραμμα σε NICHE MARKET ειναι!

Για ανεβασε τα δικα σου να δουμε γιατι προσωπικα δυσκολευομαι να πιστεψω πολυ οτι ενας συναδελφος επιστημονας + συγγραφεας μπορει να ειναι μικροψυχος
But I will stand corrected!

(κατι μου λεει πως θα πεις οτι δεν θα μπω στην διαδικασια, απαξιω να ανεβασω και αντιστοιχα. Αλλα ΑΝ δεν τα ανεβασεις φοβαμαι πως θα προκαλεσεις ανεπανορθωτη βλαβη στην εικονα σου, που φυσκα δεν σε νοιαζει γιατι απλα αλλαζεις ψευδονυμο και μπορεις να υποστηριξεις οτι εισαι και αστροναυτης!)

Screenshot 2024-02-29 at 14-52-15 Androgenetic Alopecia From A to Z Vol.3 Hair Restoration Sur...png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
περιεργη τυφλωση αδερφε.
Ο ενας τομος εχει 13, τι επαθες?
Επισης ειναι συγγραμμα 8 μηνων τι περιμενεις? Συυγραμμα σε NICHE MARKET ειναι!

Για ανεβασε τα δικα σου να δουμε γιατι προσωπικα δυσκολευομαι να πιστεψω πολυ οτι ενας συναδελφος επιστημονας + συγγραφεας μπορει να ειναι μικροψυχος
But I will stand corrected!

(κατι μου λεει πως θα πεις οτι δεν θα μπω στην διαδικασια, απαξιω να ανεβασω και αντιστοιχα. Αλλα ΑΝ δεν τα ανεβασεις φοβαμαι πως θα προκαλεσεις ανεπανορθωτη βλαβη στην εικονα σου, που φυσκα δεν σε νοιαζει γιατι απλα αλλαζεις ψευδονυμο και μπορεις να υποστηριξεις οτι εισαι και αστροναυτης!)

Προβολή συνημμένου 62579

Για να ανεβάσω φίλε μου, πρέπει να δώσω και τα στοιχεία μου... Καλη προσπάθεια ;) Δεν βλέπω το λόγο σε φόρουμ που όλοι είναι ανώνυμοι να το κάνω.

πάρε τα rankings από το πρώτο βιβλίο μου ένα μήνα μετά την έκδοση. Να ανεβάσω τα papers μου πως χωρίς όνομα; Δεν νομίζω πως γίνετε.
Σε κάθε περίπτωση έχω Bsc, ,Msc, Phd, 2 papers, 10 χρόνια εμπειριά στο τομέα μου στο εξωτερικό και βιβλία λογοτεχνικά που εκδιδώ στα Αγγλικά. Αλλά εκτός αυτού, και να μην με πιστευεί κανείς στο φόρουμ, δεν με νοιαζει :) Χέστηκα αν με κρίνουν αναξιοπίστο στο φόρουμ. Την άποψη μου γράφω και ας την αγνοούν όλοι. Εσύ έχεις κάποιο θέμα μαζί μου για άγνωστο λόγο. Πάρε και το mail που εγκρίθηκε το phd μου (πριν καιρό) :) Ο @CVIAL με έχει γνωρίσει επίσης και έχουμε μιλήσει γι' όλα αυτά :) Δεν ξέρω γιατι εικάζεις πως λέω ψέμματα. Ακόμα και αν δεν είχα πτυχία, δεν σημαίνει ότι δεν θα μπορούσα να έχω άποψη σε ένα φόρουμ. Δεν είναι τα πτυχία τα πάντα στη ζωή. Όσο για το αν είμαι μικρόψυχος, τι να σου πω. Φίλοι και γνωστοί δεν έχουν αναφέρει κάτι μέχρι στιγμής.

Όσο για τα 13 reviews στο ένα, να με συγχωράς που άνοιξα ένα Λινκ και βαρέθηκα να ανοίξω τα υπόλοιπα. Και ξανάλεω, εσύ λες πως όσα γράφω εγώ και οι όμοιοι μου, σου φέρνουν δουλειά! Άρα, εγώ μόνο καλό σου έχω κάνει και πολύ χαίρομαι.

Επίσης αλήθεια θα σταματήσω να απαντάω γενικά γιατί ειλικρινά δεν βγάζει πουθενά.



1709212947143.png
 

Συνημμένα

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    17.8 KB · Προβολές: 28
Τελευταία επεξεργασία:

bobby

Well-Known Member
Εγώ πάντως ως θεατής σε αυτό το «έργο» έχω να πω ότι αν κάποιος χαλιέται με κάτι καλό είναι να το εγκαταλείπει…..το να παραμένει σε κάτι που τον χαλάει είναι μαζοχισμός……
 

bobby

Well-Known Member
Εγώ ξέρω ότι αν έλειπε ο @Anastasakis Hair Clinic από το φόρουμ θα έλειπε σε πολλούς.
Δεν αποκλείω τίποτε…..μαζοχισμός υπάρχει και στις δυο πλευρές…..και εγώ πολλές φορές έχω μπει στον πειρασμό να πω μερικά πράγματα αλλά ευτυχώς για την ψυχική μου ηρεμία δεν το κάνω. Αλλά είναι αστείο να νομίζουν μερικοί ότι εδώ μέσα είναι όλοι είτε οπαδοί του ενός είτε πολέμιοι του ή πρόβατα που αμάσητα τα καταπίνουν όλα…..
 

gregkont13

Verified MM member
Επόμενο βήμα: ντικ πικ με χάρακα δίπλα
εγώ δεν βλέπω καν το λόγο για όλα αυτά. Είναι ένα φόρουμ για να αποφασίσουμε με βάση αποτελέσματα σε πιο χειρουργό θα πάμε. Πτυχία, βιβλία, reviews, πανεπιστήμια, εκδοτικοί οίκοι, skills, σωματικά χαρίσματα, σε λίγο θα ποστάρουμε και τη φορολογική δήλωση να φανεί ποιος είναι πιο πετυχημένος και πρέπει να μιλάει. Τα πράγματα είναι άπλα. Ποστάρε αποτελέσματα, πες τι χρεώνεις και αν ο άλλος θέλει θα έρθει, αν δεν θέλει δεν θα έρθει σε σένα. Απλά πράγματα.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ό ίδιος πάντως μια χαρά μπορεί και μιλάει απαξιωτικά για υπόλοιπους γιατρούς-κλινικές.....Τον ενοχλεί όμως όταν το κάνουν σε αυτόν!
 

aeratos28

Just aeratos
Είσαι τρελός ρε και εσύ?? Που θα έφευγε ποτέ από εδώ ο τασακης?? Καλό χαχαχαχαχα
..σαν τη μύγα στο σκατό έχει πέσει εδώ μέσα και κυνηγάει πελάτες μονίμως..θυματοποιείτε κιόλας ενώ βρίζει ασταμάτητα ,τη μια λέει ότι του κάνουμε βλάβη στη δουλειά του,και στο επόμενο μνμ του λέει,εμένα καλό μου κάνετε ,έρχονται πελάτες από εδώ..τρικυμία εν κρανιω.!! Κάτι είπε πριν για δύο περιστατικά αποτυχημένα μόνο.:rolleyes::D:D:D:D..θα μας τρελάνει εντελώς .!! Δύο,που δεν έχει δώσει καμία εξήγηση για αυτά είναι .όχι δύο στο σύνολό τους..με τον τρόπο που δουλεύε προ Λορέντζο,είχε μπόλικα τέτοια..μετά τον Λορέντζο υπάρχει βελτίωση ,αλλά τι να το κάνεις ??? Αχαριστία ,αντί να στάζει μέλι για Λορέντζο και για το φόρουμ που του έδωσε αυτή την ευκαιρία και μπορεί να κάνει σωστά χειρουργεία ,βρίζει το φόρουμ και ειρωνεύεται και τον Λορέντζο..παλιόπαιδο γιατρέ...:D
Εγώ ξέρω ότι αν έλειπε ο @Anastasakis Hair Clinic από το φόρουμ θα έλειπε σε πολλούς.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγώ ξέρω ότι αν έλειπε ο @Anastasakis Hair Clinic από το φόρουμ θα έλειπε σε πολλούς.
Εμενα μου λειπουν και οι βεκρικοι να σφαζομαστε τυρκαλαιοι,βεκρικοι, ανεξαρτητοι αλλοι που με εριχναν μπινελικη. με Δημητρη50423 βγηκαμε για καφε αλλα εδω μεσα σφαζομασταν. akismulti,tsek ολοι καλοι ρε γμτ.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
εγώ δεν βλέπω καν το λόγο για όλα αυτά. Είναι ένα φόρουμ για να αποφασίσουμε με βάση αποτελέσματα σε πιο χειρουργό θα πάμε. Πτυχία, βιβλία, reviews, πανεπιστήμια, εκδοτικοί οίκοι, skills, σωματικά χαρίσματα, σε λίγο θα ποστάρουμε και τη φορολογική δήλωση να φανεί ποιος είναι πιο πετυχημένος και πρέπει να μιλάει. Τα πράγματα είναι άπλα. Ποστάρε αποτελέσματα, πες τι χρεώνεις και αν ο άλλος θέλει θα έρθει, αν δεν θέλει δεν θα έρθει σε σένα. Απλά πράγματα.

Προσεξε τι γινεται εδω περα:
Οταν εχουν απαντηθει με επιχειρηματα ΤΑ ΠΑΝΤΑ που εχεις πεταξει εναντιον μου, απο απλη λασπη μεχρι ευστοχες ερωτησεις, ΤΟΤΕ γυρνας και λες: μα δεν καταλαβαινω γιατι χρειαζονται ολα αυτα!
Και μετα το κανεις να φαινεται (ισως και να το πιστευεις κιολας) οτι ΕΓΩ ειμαι ανταγωνιστικός, ΕΓΩ προβαλλω ολα αυτα τα οποια λες απο ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!
Οχι επειδη λεει καποιος μια γελοιότητα και απανταω με ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ!
ΟΧι επειδη ενας άλλος ανιδεος λεει άλλη γελοιότητα και αναγκαζομαι να μιλήσω με αλλο ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ.
Απο μονος μου!

Μετα λοιπόν μαζευεις εσυ τα επιχειρηματα out of context εντελως εσκεμμενα και τα παρουσιαζεις οτι δηθεν ΕΓΩ τα προβαλλω για ...φιγουρα!
Ρε φιλε εισαι Θεος!
(Αληθεια, σε γενικα πιανει αυτο κολπο ή εδω τα δοκιμαζεις πρωτη φορα????)

Τελος, ΑΣΕ το παραμυθακι οτι ΔΗΘΕΝ αποφασιζετε απο τα αποτελεσματα.
Αρχικα, ΠΟΙΑ αποτελεσματα?
Ποιος αλλος σας ποσταρει εδω μεσα εκτος απο μενα?
Σας ποσταρω 3 τη βδομαδα και ΟΛΟΙ οι συναδελφοι/κλινικες μαζι δεν ποσταρουν 2 το μηνα, και αυτα ασε τις περισσοτερες φορες, κατι Ιρλανδοι βαφτιζμενοι Ελληνες... (η Κυπριακη κατι σας ποσταρει αξιόλογο που και που)
Τα ανεξαρτητα που ποσταρονται ειναι ελαχιστα και στα περισσοτερα κραζετε απολυτα δικαιολογημενα.

ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΕ και ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΤΕ το κοινο με ΑΛΛΑ κριτηρια.





 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Ρε φιλε εισαι Θεος!

Δεν θα απαντήσω σε τίποτα παρά μόνο σε αυτό – Και συ Δόκτωρ!

Υ.Γ.1 Αναρωτιέμαι ποια είναι η λάσπη που έχω πετάξει. Ότι για ακαδημαικά metrics μετράνε οι δημοσιευσείς και το impact factor και όχι τα βιβλία;
Υ.Γ.2. Εσύ αμφισβήτες ότι έχω πτυχία, δημοσιευσείς και βιβλία, εσύ μας λες καραγκιόζιδες, εσύ λες για τις καδένες και τα τσαπόνυχτα. Εσύ λες πως σου κάνουμε επίθεση κσι σου προκαλούμε βλάβη και συνάμα σε κάνουμε αγαπητό και βρίσκεις πελάτες. Εσύ για ότι ερώτηση σου γίνετε λες, δεν απαντάω εδώ με τους χούλιγκαν, πάρε το βιβλίο μου ή έλα στο ιατρείο μου. Εσυ έχεις πει πως άλλοι γιατροί με βάση ακαδημαικά metrics απλά δεν υπάρχουν. Εσυ προβάλεις μαχητικά skills άλλων πελατών σου. Εσύ δεν δίνεις άδεια σε Aldo/Jacksmith να ανεβάσουν στοιχεία για όλα όσα λένε(90η φορά). Εσυ λες πως με τάπωσες σε κάτι που δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό. Εσύ έχεις μαλώσει με όλο το φόρουμ και αλληλοαπειληθεί με μυνήσεις με 30 μέλη και νομίζεις πως όλα αυτά τα άτομα που οι περισσότεροι δεν έχουν ξαναμπει σε διαπληκτισμό με κανενάν άλλον εκτός από σένα εδώ μέσα (όπως και εγώ), σου τη λένε γιατί έχουν προβλήματα προσωπικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

gregkont13

Verified MM member
Εμενα μου λειπουν και οι βεκρικοι να σφαζομαστε τυρκαλαιοι,βεκρικοι, ανεξαρτητοι αλλοι που με εριχναν μπινελικη. με Δημητρη50423 βγηκαμε για καφε αλλα εδω μεσα σφαζομασταν. akismulti,tsek ολοι καλοι ρε γμτ.
Αν αυτοί επάνελθουν δεν θα γράψω ποτέ ξανά. Απλά θα βλέπω.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν ημουν μεσα στην Κλινικη Κ. Αναστασακη θα προσπαθουσα να κανω περισσοτερα και οσο μου επιτρεποταν αυτα τους τα λεω.
Εσεις σιγουρα το μαρκετινγκ το διαδυκτιακο το εχετε απογειώσει με τα βιντεο...οκ μπορω να μην συμφωνώ με καποια πραματα σιγουρα και εγω. Αλλα ειμαστε απο τις τίμιες κλινικες.
 

gregkont13

Verified MM member
Τελος, ΑΣΕ το παραμυθακι οτι ΔΗΘΕΝ αποφασιζετε απο τα αποτελεσματα.
Αρχικα, ΠΟΙΑ αποτελεσματα?
Ποιος αλλος σας ποσταρει εδω μεσα εκτος απο μενα?
Σας ποσταρω 3 τη βδομαδα και ΟΛΟΙ οι συναδελφοι/κλινικες μαζι δεν ποσταρουν 2 το μηνα, και αυτα ασε τις περισσοτερες φορες, κατι Ιρλανδοι βαφτιζμενοι Ελληνες... (η Κυπριακη κατι σας ποσταρει αξιόλογο που και που)
Τα ανεξαρτητα που ποσταρονται ειναι ελαχιστα και στα περισσοτερα κραζετε απολυτα δικαιολογημενα.

ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΕ και ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΤΕ το κοινο με ΑΛΛΑ κριτηρια.
Εγώ personally έχω παρακολουθήσει, τα results στο forum(ανεξάρτητα και μόνο) από Asmed, Lorenzo, Γεωργίου και Hasson. Τα κατευθυνόμενα από κλινικές δεν με νοιάζουν.

Για Hattingen που πήγα, παρακολουθώ το γερμανίκο φόρουμ.

Για ελληνικές κλινικές ανεξαρτήτος ονόματος δεν ανοίγω νήματα, εκτός από ελάχιστες περιπτώσεις(για να χαζέψω) και δεν θα πήγαινα σε καμία ελληνική κλινική για πολλούς λόγους. Αν κάποιος με ρωτήσει οι προτάσεις μου θα είναι: Lorenzo, Freitas, Villa, Pekiner, Muresanu, Hasson και ΚΥΠΡΙΑΚΕΣ (αφήνω έξω Couto λόγω waiting list).
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγώ personally έχω παρακολουθήσει, τα results στο forum(ανεξάρτητα και μόνο) από Asmed, Lorenzo, Γεωργίου και Hasson. Τα κατευθυνόμενα από κλινικές δεν με νοιάζουν.

Για Hattingen που πήγα, παρακολουθώ το γερμανίκο φόρουμ.

Για ελληνικές κλινικές ανεξαρτήτος ονόματος δεν ανοίγω νήματα, εκτός από ελάχιστες περιπτώσεις(για να χαζέψω) και δεν θα πήγαινα σε καμία ελληνική κλινική για πολλούς λόγους. Αν κάποιος με ρωτήσει οι προτάσεις μου θα είναι: Lorenzo, Freitas, Villa, Pekiner, Muresanu, Hasson και άντε και καμία κυπριακή.
τελευταίοι:(:(:(...
 
Μπλουζα