AlexXXX, FUE, 3900g, 16/4/2020

oreo

Well-Known Member
Αν και δεν πρέπει να κρίνουμε εξ ιδίων τα αλλότρια, η εικόνα που λαμβάνω απο τις φώτο είναι ενός ανθρώπου που οδεύει στο να χάσει τα μαλλιά του και όχι vice versa. Το αποτέλεσμα όντως είναι φυσικό και δεν πρέπει να ξεχνάμε το πως ήταν (τεράστια αλλαγή). Για να είναι όμως παρών ο wow παράγοντας θεωρώ οτι χρειάζονται 2000g ακόμα. Τώρα αν κάνω λάθος διορθώστε με...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν και δεν πρέπει να κρίνουμε εξ ιδίων τα αλλότρια, η εικόνα που λαμβάνω απο τις φώτο είναι ενός ανθρώπου που οδεύει στο να χάσει τα μαλλιά του και όχι vice versa. Το αποτέλεσμα όντως είναι φυσικό και δεν πρέπει να ξεχνάμε το πως ήταν (τεράστια αλλαγή). Για να είναι όμως παρών ο wow παράγοντας θεωρώ οτι χρειάζονται 2000g ακόμα. Τώρα αν κάνω λάθος διορθώστε με...

H τελευταία πρόταση δεν χρειαζόταν.
 

veg

Active Member
το αποτελεσμα φαινεται παρα πολυ καλο και φυσικο . Το δερμα που φαινεται κατω απο τον ηλιο δεν ειναι ενοχλητικο δηλαδη δεν δειχνει ενοχλητικα see-through .Φαινεται να εχει και καλη τριχα . Ο καθενας εχει διαφορετικη γνωμη και σεβαστες ολες , για μενα ετσι οπως ειναι αν το διατηρησει ειναι πολυ καλος ,βλεποντας και την προηγουμενη εικονα του .
 

Disco

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα φαίνεται πολύ καλό και φυσικό με αρκετά αξιοπρεπή πυκνότητα για το πρόβλημα του. Η φύτρωση επίσης κυμάνθηκε σε υψηλά επίπεδα, οπότε με λίγα λόγια πέτυχε τον στόχο του και άλλαξε τελείως την εικόνα του και την ψυχολογία του προς το καλύτερο...να το χαίρεται ο φίλος @alexXXX
 

Ronaldo

Well-Known Member
Τελικά τι έγινε με αυτό το περιβόητο βίντεο; Γιώργο ανέβασε το σε GoogleDrive ή OneDrive και κάνε share to λινκ στον CVIAL να το κατεβάσει.
 

Ronaldo

Well-Known Member
ααα κομπλέ...οπότε τα κατάφερε να το στείλει, γιατί είδα ότι υπήρχε μια δυσκολια.
 

vlafo

Well-Known Member
Θέλει λίγο δουλίτσα να κόψεις το πρόσωπο,είναι ένα προγραμματάκι αλλά φαντάζομαι και σήμερα να το ανεβάσει.
Θα το δούμε να το σχολιάσουμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
Βασικά απλά θα θολώσει το πρόσωπο φαντάζομαι. Ναι θέλει λίγη δουλειά με ειδικό πρόγραμμα...Για να δούμε λοιπόν !
 

vlafo

Well-Known Member
Εγώ το έχω δει,το ζήτησα από το Γιώργο να βοηθήσω,αλλά δεν τα κατάφερα και το έστειλα στον Cvial.
Νομίζω τα βιντεάκια γίνονται must.
 

vlafo

Well-Known Member
Εγώ αν και το ζήτησα,δε θα μιλήσω θα σχολιάσω τελευταίος.
Όποιος θέλει ξεκινάει.
 

Disco

Well-Known Member
Μπράβο για το αποτέλεσμα, απόλυτα φυσικό και με καλή πυκνότητα. Έχει και καλή κάλυψη χωρίς να χρειάζεται να τα μακραίνει πολύ για να κρύβει τα κενά!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό και κυρώς πολύ φυσικό, αλλά πριν προλάβουν να μας την πέσουν κάποιοι πρέπει να πω ότι οι συνθήκες είναι ευνοικές. Τι εννοώ. Δεν υπάρχει φωτισμός από πάνω. Αυτό είναι το πιο βασικό όταν παίρνεις φώτο ή βίντεο για ένα αποτέλεσμα. Δεν έχει σημασία αν έχεις λάμπα ή ήλιο χρειάζεται φως πάνω από το μαλί. Το βίντεο είναι σκοτεινό λοιπόν ως προς τον φωτισμό των μαλλιών. Επίσης λείπει και η πανοραμική λήψη. Αυτό όμως δεν σημαίνει τίποτα ως προς την επιτυχία του αποτελέσματος σαν γενική εικόνα. Νομίζω ότι λέει την αλήθεια όταν οι συνθήκες είναι παρόμοιες και οι γωνίες τέτοιες ώστε να μην φαίνονται κενά. Προσωπικά επιμένω στο προηγούμενο σχολιό μου ότι χρειάζεται μια ενίσχυση η hairline στην ζώνη Α για να μπορεί να περάσει με τοπ επίδοση και τις εξωτερικές συνθήκες. Πάντως thumps up!
 
Μπλουζα