Alexskg, Dr. Jose Lorenzo, fue, 2201 grafts, 23/01/2023 (2nd operation)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexskg

Verified MM member
Καλησπέρα σε όλους, φωτογραφία 4 μηνου μπροστά σε παράθυρο.
 

Συνημμένα

  • IMG_4209.jpeg
    IMG_4209.jpeg
    1.2 MB · Προβολές: 321

alexskg

Verified MM member
Ενημέρωση 5 μηνου
 

Συνημμένα

  • IMG_4576.jpeg
    IMG_4576.jpeg
    540.7 KB · Προβολές: 221
  • IMG_4577.jpeg
    IMG_4577.jpeg
    748.7 KB · Προβολές: 196
  • IMG_4578.jpeg
    IMG_4578.jpeg
    1.3 MB · Προβολές: 183
  • IMG_4579.jpeg
    IMG_4579.jpeg
    2 MB · Προβολές: 177
  • IMG_4580.jpeg
    IMG_4580.jpeg
    710.6 KB · Προβολές: 192
  • IMG_4581.jpeg
    IMG_4581.jpeg
    678.7 KB · Προβολές: 192

alexskg

Verified MM member
Καλησπέρα σε όλους,

Μόλις ενημέρωσα το νήμα με φωτογραφίες 6μηνου.

Κάθε σχόλιο ευπρόσδεκτο!
 

aeratos28

Just aeratos
Άλεξ η ληπτρια καλά πάει και έχεις ακόμα αρκετό καιρό ,η δοτρια ομως, ειδικα απο αριστερά πίσω από τεμποραλς,δεν έχει κάνει recover ακόμα..η ίσως είναι και λάθος κούρεμα? Πάντως φαίνεται ότι έχει φάει ταλαιπα..
 

alexskg

Verified MM member
Άλεξ η ληπτρια καλά πάει και έχεις ακόμα αρκετό καιρό ,η δοτρια ομως, ειδικα απο αριστερά πίσω από τεμποραλς,δεν έχει κάνει recover ακόμα..η ίσως είναι και λάθος κούρεμα? Πάντως φαίνεται ότι έχει φάει ταλαιπα..
Νομίζω ότι ίσως φταίει και η φωτό αλλά επίσης μιλάμε και για σχεδόν 6000 extractions. Για εμένα, το κομμάτι της δότριας το οποίο ίσως να έχει φάει την μεγαλύτερη ταλαιπωρία είναι το πάνω μέρος της occipital. Στο πλάι δεν βλέπω κάτι το οποίο να με ενοχλεί.
 

aeratos28

Just aeratos
Και το σημείο που λες αλλά το σημείο που σου λέω ..ίσως είναι και η φωτό ,αλλά σίγουρα δείχνει κάπως ακόμα ζορισμε
Screenshot_2023-07-20-19-02-31-805_com.android.chrome.jpg

Νομίζω ότι ίσως φταίει και η φωτό αλλά επίσης μιλάμε και για σχεδόν 6000 extractions. Για εμένα, το κομμάτι της δότριας το οποίο ίσως να έχει φάει την μεγαλύτερη ταλαιπωρία είναι το πάνω μέρος της occipital. Στο πλάι δεν βλέπω κάτι το οποίο να με ενοχλεί.

νο..
 

alexskg

Verified MM member
Και το σημείο που λες αλλά το σημείο που σου λέω ..ίσως είναι και η φωτό ,αλλά σίγουρα δείχνει κάπως ακόμα ζορισμεΠροβολή συνημμένου 59318


νο..
Τσέκαρε τις φωτό από την πρώτη σελίδα. Αυτές που έκανες σκρινσοτ είναι από τον προηγούμενο μήνα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexskg

Verified MM member
Φωτόγραφιες 8μηνου
 

Συνημμένα

  • IMG_6474.jpeg
    IMG_6474.jpeg
    899.2 KB · Προβολές: 158
  • IMG_6472.jpeg
    IMG_6472.jpeg
    758.5 KB · Προβολές: 165
  • IMG_6471.jpeg
    IMG_6471.jpeg
    2 MB · Προβολές: 163
  • IMG_6470.jpeg
    IMG_6470.jpeg
    2 MB · Προβολές: 165
  • IMG_6469.jpeg
    IMG_6469.jpeg
    822.3 KB · Προβολές: 164
  • IMG_6468.jpeg
    IMG_6468.jpeg
    543.9 KB · Προβολές: 170

Marios1982

Well-Known Member
Η φύτρωση πάνω πολύ καλή… η δότρια λίγο ταλαιπωρημένη και φαίνεται και με λίγο μακρύτερο μαλλί. Το μόνο που με προβλημάτισε.
Που μπορεί να ωφελείται η ταλαιπωρία της δότριας από έναν τόσο καλό γιατρο; Συμφωνώ και εγώ ότι είναι λίγο.
 

ch7.panos

Active Member
Που μπορεί να ωφελείται η ταλαιπωρία της δότριας από έναν τόσο καλό γιατρο; Συμφωνώ και εγώ ότι είναι λίγο.
Αυτό δεν το ξέρω γιατί αν το ήξερα πιθανώς να έβαζα κι εγώ μαλλί, είναι και ιδιαίτερα επικερδές νομίζω… Από εκεί και πέρα ναι η φύτρωση είναι κοντά σε άριστη. Ίσως να φταίνε και τα 6000 τριχοθυλάκια ;
 

Marios1982

Well-Known Member
Αυτό δεν το ξέρω γιατί αν το ήξερα πιθανώς να έβαζα κι εγώ μαλλί, είναι και ιδιαίτερα επικερδές νομίζω… Από εκεί και πέρα ναι η φύτρωση είναι κοντά σε άριστη. Ίσως να φταίνε και τα 6000 τριχοθυλάκια ;
Είναι αρκετά ναι, αλλά δεν τα πήρε σε δυο μμ ;
 

Stratos

Well-Known Member
ξεκολλήστε με τις δότριες, το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό, μόνο όσοι ασχολούνται με μμ προσέχουν τις δότριες.
6000 έβγαλε, τι περιμένατε? να μη φαινόταν τίποτα στη δότρια?
με γεια το μαλλί, να το χαίρεται ο φίλος.
 

bobby

Well-Known Member
Η δότρια μετά από εξαγωγή 5k+ δεν είναι δυνατόν να φαίνεται απείραχτη. Το θέμα είναι να φαίνεται ομοιογενής (αραιότερη μεν αλλά ομοιόμορφα αραιότερη). Εμένα μου φαίνεται ότι η αριστερή parietal υστερεί (ανομοιομορφία σε σχέση με την δεξιά) αλλά έχει ακόμα χρονο, μπορεί να έχει φάει και σοκλος. Και εμένα ο δεξιά κροταφος υστερεί σε σχέση με τον αριστερό αλλά στους 3,5 μήνες τι να πω; Ταμείο στο 12μηνο.
 
Μπλουζα