Aldo, FUE, 2409g, 05/08/2020

Aldo

Well-Known Member
Καλησπέρα!

Με την σειρά μου και εγώ να παραθέσω τις φωτογραφίες από την μεταμόσχευσή μου! Στο παρών νήμα θα παρουσιάζεται η σταδιακή εξέλιξή της, μέσα απο δικές μου φωτογραφίες κυρίως, λόγο μόνιμης κατοικίας στο εξωτερικό.
Η παροσουίαση αυτή μου ζήτηθηκε πρώτα απο το φόρουμ και έπειτα απο τον ίδιο τον γιατρό.
Επέλεξα την κλινική του Dr. Αναστασάκη, ύστερα από εκτενή αναζήτηση. Αφού με εξέτασε και μου εξήγησε το πλάνο ήταν ο μονος γιατρός που μου δημιούργησε αίσθημα εμπιστοσύνης υποσχόμενος μια τέλεια μεταμόσχευση, λαμβάνοντας υπόψιν και τις δικές μου επιθυμίες οσον αφορά τον σχεδιασμό. Τέλος, η αντιμετώπιση του προσωπικού αλλά και γενικότερα ο επαγγελματισμός που εμπνέει ο ίδιος ο γιατρός, αποδεικνύεται τόσο από την προεγχειρητική διαδικασία όσο και από την διαρκή μετεγχειρητική παρακολούθηση απο τον ίδιο και την ομάδα του. Ευχαριστώ και πάλι την ομάδα της "Anastasakis Hair Clinic''!
Θεωρώ πως η επιλογή για την συγκεκριμένη μεταμόσχευση ήταν ότι καλύτερο μπορούσα να κάνω, αναμένουμε το αποτέλεσμα!
Θα χαρώ να λύσω οποιαδήποτε απορία (σε λογικά πλαίσια).

**Οι φωτογραφίες μετα την 5η ήμέρα θα ανεβαίνουν απο κάμερα κινητού!
 

Συνημμένα

  • DSC04380.JPG
    DSC04380.JPG
    569.1 KB · Προβολές: 744
  • DSC04381.JPG
    DSC04381.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 803
  • DSC04382.JPG
    DSC04382.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 842
  • DSC04384.JPG
    DSC04384.JPG
    747.1 KB · Προβολές: 756
  • DSC04385.JPG
    DSC04385.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 656
  • DSC04388.JPG
    DSC04388.JPG
    878.8 KB · Προβολές: 671
  • DSC04389.JPG
    DSC04389.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 739
  • DSC04394.JPG
    DSC04394.JPG
    497.5 KB · Προβολές: 872
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Αμέσως μετά!
 

Συνημμένα

  • DSC04414.JPG
    DSC04414.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 829
  • DSC04419.JPG
    DSC04419.JPG
    709.7 KB · Προβολές: 858
  • DSC04420.JPG
    DSC04420.JPG
    691.5 KB · Προβολές: 951
  • DSC04421.JPG
    DSC04421.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 942
  • DSC04422.JPG
    DSC04422.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 830
  • DSC04450.JPG
    DSC04450.JPG
    802 KB · Προβολές: 793
  • DSC04452.JPG
    DSC04452.JPG
    759.3 KB · Προβολές: 875
  • DSC04456.JPG
    DSC04456.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 873
  • DSC04459.JPG
    DSC04459.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 809

Aldo

Well-Known Member
5η ημέρα

Να προσθεσω κατι που δεν αναγραφεται εδω αλλα στο πλανο σχεδιασης, οτι ο μαμισιος λογος μου ειναι 2,5 τριχες ανα μοσχευμα!!
 

Συνημμένα

  • DSC04763.JPG
    DSC04763.JPG
    1 MB · Προβολές: 751
  • DSC04764.JPG
    DSC04764.JPG
    1,011.9 KB · Προβολές: 757
  • DSC04765.JPG
    DSC04765.JPG
    1 MB · Προβολές: 727
  • DSC04766.JPG
    DSC04766.JPG
    1,019.7 KB · Προβολές: 692
  • DSC04767.JPG
    DSC04767.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 689
  • DSC04768.JPG
    DSC04768.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 829
  • DSC04769.JPG
    DSC04769.JPG
    1.1 MB · Προβολές: 888
  • IMG_9589.jpg
    IMG_9589.jpg
    498.3 KB · Προβολές: 868
  • IMG_9590.jpg
    IMG_9590.jpg
    466.2 KB · Προβολές: 756
Τελευταία επεξεργασία:

manly_Man

Well-Known Member
Καλησπέρα!

Με την σειρά μου και εγώ να παραθέσω τις φωτογραφίες από την μεταμόσχευσή μου! Στο παρών νήμα θα παρουσιάζεται η σταδιακή εξέλιξή της, μέσα απο δικές μου φωτογραφίες κυρίως, λόγο μόνιμης κατοικίας στο εξωτερικό.
Η παροσουίαση αυτή μου ζήτηθηκε πρώτα απο το φόρουμ και έπειτα απο τον ίδιο τον γιατρό.
Επέλεξα την κλινική του Dr. Αναστασάκη, ύστερα από εκτενή αναζήτηση. Αφού με εξέτασε και μου εξήγησε το πλάνο ήταν ο μονος γιατρός που μου δημιούργησε αίσθημα εμπιστοσύνης υποσχόμενος μια τέλεια μεταμόσχευση, λαμβάνοντας υπόψιν και τις δικές μου επιθυμίες οσον αφορά τον σχεδιασμό. Τέλος, η αντιμετώπιση του προσωπικού αλλά και γενικότερα ο επαγγελματισμός που εμπνέει ο ίδιος ο γιατρός, αποδεικνύεται τόσο από την προεγχειρητική διαδικασία όσο και από την διαρκή μετεγχειρητική παρακολούθηση απο τον ίδιο και την ομάδα του. Ευχαριστώ και πάλι την ομάδα της "Anastasakis Hair Clinic''!
Θεωρώ πως η επιλογή για την συγκεκριμένη μεταμόσχευση ήταν ότι καλύτερο μπορούσα να κάνω, αναμένουμε το αποτέλεσμα!
Θα χαρώ να λύσω οποιαδήποτε πληροφορία (σε λογικά πλαίσια).

**Οι φωτογραφίες μετα την 5η ήμέρα θα ανεβαίνουν απο κάμερα κινητού!

Καλή φυτρωση φιλε, ειπες οτι η παρουσιαση σου ζητηθηκε πρώτα απο το forum; πως ηξεραν στο forum οτι εκανες επεμβαση εκει; δεν εχω δει εγω τουλαχιστον καποιο τετοιο νημα...
 

Aldo

Well-Known Member
Καλή φυτρωση φιλε, ειπες οτι η παρουσιαση σου ζητηθηκε πρώτα απο το forum; πως ηξεραν στο forum οτι εκανες επεμβαση εκει;
Σε ευχαριστώ πολύ! Μου ζητήθηκε πρώτου κάνω μμ (χωρίς να γνωρίζει που) και μετά από την επέμβαση από μέλος του φόρουμ να την κάνω για να βοηθηθεί το φόρουμ!
Αν το μέλος επιθυμεί μπορεί να απαντήσει το ίδιο! Η συζήτηση ήταν καθαρά φιλική και δεν παροτρύνθηκα ποτέ να πάω σε κανεναν γιατρό! Η απόφαση είχε παρθεί πρώτου συζητήσω με τον οποιονδήποτε στο φορούμ. Ελπζω αυτό να είναι ξεκάθαρο.
Ευχαριστώ !
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ του το ζήτησα όταν επικοινώνησε με pm μαζί μου για να τον βοηθήσω με μετεγχειρητικές οδηγίες και μου ανακοίνωσε που θα έκανε την μμ. Επίσης παρόλο που αρχικά δεν ήθελε να κάνει παρουσίαση (λόγω των γνωστών) τον παρότρυνα και του εξήγησα γιατί είναι σημαντικό να έχουμε ανεξάρτητες παρουσιάσεις και όχι μόνο επίσημες.
 

vlafo

Well-Known Member
Καλή επιτυχία εύχομαι.
Βλέπω στα temporal peaks
σου έβαλε κάποια μοσχεύματα.
Γνωρίζεις πόσα?
Τι επιφάνεια καλύψατε?
 

Aldo

Well-Known Member
Ευχαριστώ! δεν γνωρίζω ποσα, ούτε και την έκταση που καλύψαμε, δυστηχως. Όσα κ να βάλαμε είμαι χαρούμενος που βάλαμε και εκεί διότι δεν είχα σχεδόν τίποτα όπως θα δεις κ στο πριν!
Στην 7η μέρα, σήμερα, τα μοσχεύματα που μπήκαν εκεί, ίσα που διακρίνονται! Μπήκαν με Choi αν θυμάμαι σωστά!
 

vlafo

Well-Known Member
Ευχαριστώ! δεν γνωρίζω ποσα, ούτε και την έκταση που καλύψαμε, δυστηχως. Όσα κ να βάλαμε είμαι χαρούμενος που βάλαμε και εκεί διότι δεν είχα σχεδόν τίποτα όπως θα δεις κ στο πριν!
Στην 7η μέρα, σήμερα, τα μοσχεύματα που μπήκαν εκεί, ίσα που διακρίνονται! Μπήκαν με Choi αν θυμάμαι σωστά!
Να τα μάθεις αυτά τα στοιχεία από το γιατρό θα στα πει.
Αν έχεις υψηλή φύτρωση θα δεις μεγάλη διαφορά.
Υπολογίζω 2100-2200.g να βάλατε χερλάιν Α ζώνη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ πολύ! Μου ζητήθηκε πρώτου κάνω μμ (χωρίς να γνωρίζει που) και μετά από την επέμβαση από μέλος του φόρουμ να την κάνω για να βοηθηθεί το φόρουμ!
Αν το μέλος επιθυμεί μπορεί να απαντήσει το ίδιο! Η συζήτηση ήταν καθαρά φιλική και δεν παροτρύνθηκα ποτέ να πάω σε κανεναν γιατρό! Η απόφαση είχε παρθεί πρώτου συζητήσω με τον οποιονδήποτε στο φορούμ. Ελπζω αυτό να είναι ξεκάθαρο.
Ευχαριστώ !
Καλως φιλε. Θα ηταν ενδιαφερον νομιζω να μας ανεβαζεις υπο διαφορετικες συνθηκες φωτογραφιες καθε φορα, ωστε να καταλαβαινουμε απολυτα την εξελιξη της μεταμοσχευσης σου. Σου ειπε ο γιατρος τι αποθεμα δοτριας εχεις συνολικα;
 

vlafo

Well-Known Member
@vlafo τα μοσχεύματα που μπήκαν στα temporal είναι μέσα στο σύνολο (2409) φαντάζομαι
Πάλι λοιπόν.
Μπήκε αρκετά μέσα στους κροτάφους.
Πόση συνολικά επιφάνεια κάλυψε?
Πόσα έφαγε στα speaks?
Τι ηλικία είχε ο ασθενής?
ΤΙ δότρια έχει ακόμα?
 
Μπλουζα