AHC 4890 grafts 11668 τριχες.

vlafo

Well-Known Member
Ολική μεταμόρφωση.
Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται πως η συγκεκριμένη κλινική τουλάχιστον στο θέμα φύτρωσης το έχει 100%.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Καλησπερα, θα μπορούσες να ανεβάσεις και μια πανοραμική;Και καμια φώτο σε εξωτερικό χώρο; Όμορφο φαίνεται το αποτέλεσμα από μπροστά,λίγο σκοτεινή η φωτογραφία βέβαια.Καλή συνέχεια και με γεια το νέο look!
 

feanor

Active Member
Ολική μεταμόρφωση.
Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται πως η συγκεκριμένη κλινική τουλάχιστον στο θέμα φύτρωσης το έχει 100%.
Ναι αλλα γτ πασχει απο φημη? Ειχα παει και εγω για consultation και δεν μου κερδισαν την εμπιστοσυνη. Βεβαια το αποτελεσμα ειναι απλα καταπληκτικο.
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι αλλα γτ πασχει απο φημη? Ειχα παει και εγω για consultation και δεν μου κερδισαν την εμπιστοσυνη. Βεβαια το αποτελεσμα ειναι απλα καταπληκτικο.
Γιατί παλιά θέριζε τος δότριες,δεν έκανε κανένα σοβαρό πλάνο και γενικά η όλη αντιμετώπιση ήταν super market.
Σε θέματα φύτρωσης όμως που είναι το πλέον βασικό σε μια μμ,δεν έχει αποτύχει αντιθέτως έχει τοπ φύτρωση σε όλα της τα περιστατικά.
Σε αντίθεση με άλλες κλινικές που περηφανεύονται εν έτη 2022 όταν πριν 1,2 χρόνια αυτό το δεδομένο δυστυχώς δεν υπήρχε και κατέληγε σε παταγώδης αποτυχία.
Ενώ στην Advance αυτά τα βλέπεις από το 2015.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Μεγάλη η αλλαγή στην εμφάνιση σου.
Ένα σχεδόν άδειο κεφάλι, έχει γεμίσει επαρκώς.
Να το χαίρεσαι φίλε.
 

Giorgiss

New Member
Ολική μεταμόρφωση.
Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται πως η συγκεκριμένη κλινική τουλάχιστον στο θέμα φύτρωσης το έχει 100%.
Αυτό το εννοεις για την συγκεκριμένη κλινική της Θεσσαλονίκης η για όλες τις κλινικές της AHC;
 

andy.k

Active member
Μπροστά και στο πλάι πολύ καλός. Βάλε αν μπορείς μια πανοραμική να δούμε τι αδυναμίες έχει(αν έχει) σε πυκνότητα και επίσης μια φωτό τη δοτρια και το crown. Να χαίρεσαι το new look.
 

Aldo

Well-Known Member
Πολύ καλός να το χερεσαι, φυτρωση ταβάνι ….
Μην ασχολείσαι άλλο με το μαλλι θεωρώ πως είσαι καλυμμένος.


Τώρα για να διαβάζουν και οι νέοι… αυτό που έγινε στο κεφάλι του φιλου εδώ όσον αφορά τη φυτρωση δεν είναι καθόλου δεδομένο(μάλλον για την σύγκεκριμενη κλινική είναι). ΜΗ περιμένετε πως όπου πατε θα πάρετε οπωσδηποτε αυτό το αποτέλεσμα επειδή απλά πληρώσατε πολλά περισσότερα. Οι τιμές πολλές φορες δεν συμβαδίζουν με το αποτέλεσμα δλδ επειδή πλήρωσα υψηλή τιμή το graft θα παρω και υψηλότερη ποιότητα μεταμοσχεύσεις από κάποιον που πλήρωσε τα μισά …ΔΥΣΤΗΧΩΣ αυτό δεν είναι αλήθεια μάλλον το αντίθετο συμβαίνει συνηθως.

Προσοχή εκεί που σας τάζουν πολλά δικαιολογοντας τα πολλά που ζητάνε, δεν ειναη καμια φυτρωση/ αποτέλεσμα δεδομένο … και οι κλινικές και οι ιδιοκτήτες τους μάλλον δεν θα είναι «φίλοι» σας.
 

Giorgiss

New Member
Πολύ καλός να το χερεσαι, φυτρωση ταβάνι ….
Μην ασχολείσαι άλλο με το μαλλι θεωρώ πως είσαι καλυμμένος.


Τώρα για να διαβάζουν και οι νέοι… αυτό που έγινε στο κεφάλι του φιλου εδώ όσον αφορά τη φυτρωση δεν είναι καθόλου δεδομένο(μάλλον για την σύγκεκριμενη κλινική είναι). ΜΗ περιμένετε πως όπου πατε θα πάρετε οπωσδηποτε αυτό το αποτέλεσμα επειδή απλά πληρώσατε πολλά περισσότερα. Οι τιμές πολλές φορες δεν συμβαδίζουν με το αποτέλεσμα δλδ επειδή πλήρωσα υψηλή τιμή το graft θα παρω και υψηλότερη ποιότητα μεταμοσχεύσεις από κάποιον που πλήρωσε τα μισά …ΔΥΣΤΗΧΩΣ αυτό δεν είναι αλήθεια μάλλον το αντίθετο συμβαίνει συνηθως.

Προσοχή εκεί που σας τάζουν πολλά δικαιολογοντας τα πολλά που ζητάνε, δεν ειναη καμια φυτρωση/ αποτέλεσμα δεδομένο … και οι κλινικές και οι ιδιοκτήτες τους μάλλον δεν θα είναι «φίλοι» σας.
Γι αυτο κ εγω δεν κοιταω ακριβους γιατρους κ κλινικες αλλα για κλινικη μετριου κοστους.
 

Chris34

Active Member
Πολύ δυνατός φίλε. Σε ένα άδειο κεφάλι με διπλή συνεδρία σου κάλυψαν όλη την αραίωση.
Ολική επαναφορά το αποτέλεσμα. Και επειδή η δοτρια δεν είναι ατελείωτη πρέπει να είσαι δίπλα χαρουμενος γιατί τα graft που σου αφαίρεσαν φύτρωσαν σε μεγάλο ποσοστό και δεν τα έχασες.
Παρόμοια αποτελέσματα είχα δει και εγώ από advanced για αυτό τους επέλεξα.
Βάλε και καμιά φωτογραφία πανοραμική να δούμε πως δείχνει.
Πιστεύω ότι χρειάζεσαι και θεραπεία παράλληλα για να προστατεύσεις το μαλλί
Η αραίωση σου είχε κατέβει και προς τη δοτρια περιοχή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
Να χαίρεσαι το αποτέλεσμα σου. Φαίνεται πολύ καλό. Φαντάζομαι θα είσαι πολύ χαρούμενος με το αποτέλεσμα σου αφού είναι πολύ μεγάλη η αλλαγή στην εμφάνισή σου και έγινες άλλος άνθρωπος... Αν μπορείς βάλε μας και μια πανοραμική να δούμε από πάνω
 

Chris34

Active Member
Ηρακλη σε λιγο κλεινεις χρονο νομιζω.. πως παει το μαλλι; Κανε μια ανανεωση με φωτογραφιες οταν μπορεσεις.
Σε σχεση με αυτο που ειχαμε δει στις τελευταιες φωτογραφιες λογικα θα εχεις κι αλλη βελτιωση απο τοτε.
Να το χαιρεσαι φιλε ελυσες το προβλημα της αραιωσης με την πρωτη.
 

iraklisgk

Member
Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους.

Ξερω αργησα λιγο αλλα οριστε η φωτογραφιες μετα απο 2ο χρονια.

Γενικα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος με την κατασταση μου. Εφτασα πια 36 χρονων και θεωρω οτι το μαλλι μου ειναι age appropriate. Δεν με ενοιαζε ποτε να φτασω να εχω μαλλι 15 χρονου και φανταζομαι το αποτελεσμα αρκει για να με κανει παραπανω απο 100 % ευχαριστημενο.
Τωρα καποια εμπειρια που συνελεξα σε αυτο το ταξιδι που ισως βοηθησουν καποιους που το σκεφτονται να προχωρησουν σε ΜΜ

Βλεποντας το αποτελεσμα που 2 3 γνωστοι μου πηγανε να κανουνε μεταμοσχευση ακολουθοντας την οδο θα παω να κανω οτι φτνοτερο βρω στο ιντερνετ. Προφανως τα αποτελεσματα τους ειναι κακιστα.
Μετα απο 2 χρονια ξανα επισκευτικα την κλινικη με λεγοντας τους μηπως να κανω ενα συμπληρωματικο ρεκτιφιε. Η απαντηση τους ητανε κατηγορηματικα οχι. (Δεν ξερω αν ειναι θεμα ηθικης , δεν χρειαζεται η φοβουνται μην χαλασουν το αποτελεσμα) πραγμα που το εκτιμησα.
Συνεχιζω μινοξιδιλη και φιναστεριδη κανονικα
Αυτα
Ευχαριστω ολους για τις γνωσεις που απεκτησα εδω μεσα :)
 

Συνημμένα

  • 415198437_670874225249221_6335570930473875889_n.jpg
    415198437_670874225249221_6335570930473875889_n.jpg
    253.3 KB · Προβολές: 194
  • 414671826_878930860366096_8911675840971349129_n.jpg
    414671826_878930860366096_8911675840971349129_n.jpg
    228.4 KB · Προβολές: 193
  • 415307783_305317849169121_632117689037624214_n.jpg
    415307783_305317849169121_632117689037624214_n.jpg
    230.2 KB · Προβολές: 186

Bigk

Well-Known Member
Παρά την δυσκολία, που πραγματικά υπήρχε, καθώς ήταν ένα σχεδόν άδειο κεφάλι το εγχείρημα στέφθηκε με επιτυχία . Να το χαίρεσαι πραγματικά... Ίσως ένα μικρό touch up για να εξομαλύνει και τα πράγματα στη δοτρια να άξιζε τον κόπο ...
 

montecristo

Well-Known Member
Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους.

Ξερω αργησα λιγο αλλα οριστε η φωτογραφιες μετα απο 2ο χρονια.

Γενικα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος με την κατασταση μου. Εφτασα πια 36 χρονων και θεωρω οτι το μαλλι μου ειναι age appropriate. Δεν με ενοιαζε ποτε να φτασω να εχω μαλλι 15 χρονου και φανταζομαι το αποτελεσμα αρκει για να με κανει παραπανω απο 100 % ευχαριστημενο.
Τωρα καποια εμπειρια που συνελεξα σε αυτο το ταξιδι που ισως βοηθησουν καποιους που το σκεφτονται να προχωρησουν σε ΜΜ

Βλεποντας το αποτελεσμα που 2 3 γνωστοι μου πηγανε να κανουνε μεταμοσχευση ακολουθοντας την οδο θα παω να κανω οτι φτνοτερο βρω στο ιντερνετ. Προφανως τα αποτελεσματα τους ειναι κακιστα.
Μετα απο 2 χρονια ξανα επισκευτικα την κλινικη με λεγοντας τους μηπως να κανω ενα συμπληρωματικο ρεκτιφιε. Η απαντηση τους ητανε κατηγορηματικα οχι. (Δεν ξερω αν ειναι θεμα ηθικης , δεν χρειαζεται η φοβουνται μην χαλασουν το αποτελεσμα) πραγμα που το εκτιμησα.
Συνεχιζω μινοξιδιλη και φιναστεριδη κανονικα
Αυτα
Ευχαριστω ολους για τις γνωσεις που απεκτησα εδω μεσα :)

Μπράβο φιλε, πολυ καλό το αποτέλεσμα σου και μεγάλη η αλλαγή στην εικόνα σου..να το χαιρεσαι..

image.jpg
 

Antonis80

Member
Φαινεται να τα έχεις πάει πολύ καλά, λαμβάνοντας υπόψιν από που ξεκίνησες που είχες να καλύψεις μια τεράστια επιφάνεια norwood 6 προς 7. Τα grafts που έβαλες, έπιασαν τόπο και σου έδωσαν μια αξιοπρεπή εμφάνιση, τώρα σίγουρα αμα θες για πιο υψηλή πυκνότητα χρειάζεται ένα δεύτερο πέρασμα, αλλά και να μη το κάνεις πιστεύω οτι εισαι μια χαρά.
 

Chris34

Active Member
Πολύ καλός φίλε!! Και η hairline σου τοίχος.
Αν σκεφτείς από που ξεκίνησες είσαι πλέον σε πολύ καλό σημείο. Είμαστε κοντά ηλικιακά. Εγώ έχω σαν πλάνο να χαρώ το αποτέλεσμα που πήρα από την Advanced για 4-5 χρόνια το οποίο με καλύπτει 100%.
Επανεξεταζω τότε για το αν θα μπω για μια πυκνωσουλα γιατί όσο μαλλί και να βγάλεις ποτέ δεν σου φτάνει.
Έχεις μια πολύ ωραία εικόνα πλέον για την ηλικία σου και σίγουρα έχεις και δοτρια αν χρειαστεί στο μέλλον να κάνεις άλλη μια.
 
Μπλουζα