Achristect, ~2000grafts, fue, 3/12/2019

spi

Well-Known Member
Στον 6ο θα έχετε σαφή εικόνα και οι δύο σας για το που θα κινηθεί στο περίπου το αποτέλεσμα.Νομιζω θα χρειαστείτε και δεύτερη μμ για να μείνετε πολύ ευχαριστημένοι.Μακαρι να πέσω εξω.
Το είχα πει και στο θρεντ μου νομίζω πως μου το.ειχε και η ίδια η γιατρός. Το δικό μου πρόβλημα ήταν μεγαλύτερο γιατί μιλάμε για διάχυτη αραίωση. Απλά ήθελα να ξεμπερδεψω από μπροστά αλλά μοιάζει δύσκολο. Ίσως να είχε δίκιο όμως και η γιατρός που μου είπε ότι θα φαινόταν ξένο δεν ξέρω θα περιμένω να δείξει το επόμενο 2μηνο.
Η δεύτερη μμ είναι δεδομένη από εμένα το έχω αναφέρει πριν καν κάνω την πρώτη ή μιλήσω με.καποιον
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Achristect

New Member
Εύχομαι να πανε ολα καλα και να δεις τα αποτελέσματα που θέλεις φιλε.

Εγω εχω χαλαρώσει σχετικα τωρα και περιμένω, δεν εχω το αγχος του πρωτου 3μηνου που δεν ηθελα να συναντήσω καθρεφτη .
 
  • Like
Reactions: spi

spi

Well-Known Member
Εύχομαι να πανε ολα καλα και να δεις τα αποτελέσματα που θέλεις φιλε.

Εγω εχω χαλαρώσει σχετικα τωρα και περιμένω, δεν εχω το αγχος του πρωτου 3μηνου που δεν ηθελα να συναντήσω καθρεφτη .
Υπάρχουν στιγμές, πχ σημερινή, που με πιάνει άγχος όταν βλέπω αυτό που θέλω. Γιατί δεν ξέρω πως θα ολοκληρωθεί. Νομίζω πως αν ήμουν αγχωδης άνθρωπος θα είχα κλαταρει
 

Achristect

New Member
Εντάξει δύσκολο να γράφεις σε τετοιο φόρουμ και να ισχυριστείς οτι δε σε απασχολεί καθόλου το πως θα ειναι το αποτέλεσμα, προφανως σε απασχολεί. Απλα μη σου γίνει ψύχωση, γιατί κατα βαση κανεις δεν κοιτάει με το μικροσκόπιο το κεφαλι σου ουτε πετάει απο πανω σου να το δει ολόκληρο.
Επειδή ασχολείσαι με ενα πρόβλημα εστιάζεις, και χανεις τη γενική εντύπωση που μπορεί να ειναι μια χαρα.

Εγω πριν μπω στη διαδικασία να ψάξω δεν ηξερα πως ειναι οπτικά κάποιος που έχει κάνει μμ ή εβλεπα να εχει μεινει μπροστα ενα σκετο τσουλουφι και ελεγα "κοιτα να δεις περίεργο pattern τριχόπτωσης". Τωρα βλέπω ατέλειες και δεν αντεχω να τις κοιταζω, νιωθω ασχημα, ενω πριν δε θα καταλαβαινα απολυτως τπτ. Ε ο πολυς κοσμος ετσι ειναι, δεν καταλαβαίνει τπτ. Αρα κουλ. (που και να καταλάβει δλδ παλι κουλ, αλλα λεμε)
 
Μπλουζα