5th WorldFUE Κω/πολη

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πες μου τώρα, γιατί είμαι άμαθος και το έχω απορία. Πόσα g πιστεύεις μπήκαν σε αυτή την περίπτωση κ ποσο cm2 υπολογίζεις την έκταση Καλοδεχούμενος όποιος άλλος θέλει να σχολιάσει.
Μιας και πήγε στην BHR η κουβέντα.
Υ.Γ Δεν είμαι εγώ :p

Με ένα ban θα μάθεις.
 

oreo

Well-Known Member
Βοηθάω και δίνω τα grafts που μπήκαν
1718
οπότε κοντά πέσατε σε αυτό, τώρα τα cm2 είναι η απορία!!!
 

montecristo

Well-Known Member
Κάποιος που πρόσφατα πλήρωσε 13 χιλιαρικάκια στον Bisanga στο Βέλγιο για να του κάνει αποκλειστικά την επέμβαση, έχει αντίθετη άποψη σύμφωνα με την καταγεγραμμένη εμπειρία του στο Hairloss conquerors.
Έχουμε και εδώ στο φόρουμ ανεξάρτητο περιστατικό του bisanga που ανέφερε ότι ο bisanga του έκανε ολα τα extractions πέρα από τις τομές, και απλά οι βοηθοί έκαναν το placing. Αλλά σου ανεβάζω και ένα πρόσφατο περιστατικό από το φόρουμ του εξωτερικού που αναφέρει ότι ο bisanga έκανε τα extractions και τις τομές.
 

Συνημμένα

  • 42AF799A-415D-4392-A5C4-C2570B93957E.jpeg
    42AF799A-415D-4392-A5C4-C2570B93957E.jpeg
    571.7 KB · Προβολές: 22

Α. Γιώργος

Active Member
Πάντως από προσωπική εμπειρία, μιας και έχω κάνει επέμβαση στη BHR στο Βέλγιο, τα 4 ευρώ προ γκραφτ που πλήρωσα είναι πάρα πολλά για τις υπηρεσίες που προσφέρει η συγκεκριμένη εταιρεία. Το έχω ψιλομετανιωσει που δεν πήγα στον Pekiner στην Τουρκία με σχεδόν τα μισά λεφτά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Έχουμε και εδώ στο φόρουμ ανεξάρτητο περιστατικό του bisanga που ανέφερε ότι ο bisanga του έκανε ολα τα extractions πέρα από τις τομές, και απλά οι βοηθοί έκαναν το placing. Αλλά σου ανεβάζω και ένα πρόσφατο περιστατικό από το φόρουμ του εξωτερικού που αναφέρει ότι ο bisanga έκανε τα extractions και τις τομές.
Μαζί σου, αλλά δεν αναιρεί την περίπτωση που ανέβασα, μέχρι αποδείξεως του εναντίου.
 

Α. Γιώργος

Active Member
Τι εννοείς Γιώργο;
Εννοώ ότι το η εικόνα τώρα στους 4,5 μήνες και με το μάλι που ήδη ειχα δεν δικαιολογεί τα 3100 grafts που πλήρωσα.
Επίσης 5 μήνες post op και δεν έχω ακούσει τίποτα από την κλινική όπως επίσης ενώ είχα συμφωνήσει και πληρώσει η εξαγωγή να γίνει εξολοκλήρου από Μπισανγκα αυτό δεν έγινε.
 
Μπλουζα