5th WorldFUE Κω/πολη

aeratos28

Just aeratos
ΜαΓκούρας βραζιλιάνικος..χαχαχα
Έπρεπε να του πεις οτι τα νέα απο την φαβέλα δεν φτάνουν έτσι εύκολα Κολωνάκι :p
Πάντως έχει χειρουργήσει πόλλλους celebrities. Αυτό σαν πληροφορία , αν το πάρουμε αναλογικά με την Ελλάδα, καλό δεν το λες !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έκανε μπαμ!!! Εκεί ο Joe έχει μυριστεί το φράγκο όπως ο καρχαρίας το αίμα , όπου γάμος και χαρά η Βασίλω πρώτη. Απο μαλλί όμως δεν βλέπω προκοπή!!! Τους πάτησες!!

O Joe δεν στο μαλλί. Και ο Τούρκος που τον έχει φτίαξει ο Erdo θέλει οπωσδήποτε touch up. Μίλησα αρκετά με τον Joe, επάγγελμα YouTuber, οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν τίθεται θέμα αίματος αλλά βασικής διατροφής.
 

aeratos28

Just aeratos
Κωλοτουμπας και ο joe,σαν τον άλλον τον λεκέ ,που μπαναρε τον φίλο μου τον oreo όταν ρώτησε για στοιχεία κτλ..με στημένους,δεν μιλάμε..δεν είναι αντικειμενικοί ,μασάνε τα λόγια τους..δεν είναι ειλικρινείς...φτουουου..μακριά..:cool:
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κωλοτουμπας και ο joe,σαν τον άλλον τον λεκέ ,που μπαναρε τον φίλο μου τον oreo όταν ρώτησε για στοιχεία κτλ..με στημένους,δεν μιλάμε..δεν είναι αντικειμενικοί ,μασάνε τα λόγια τους..δεν είναι ειλικρινείς...φτουουου..μακριά..:cool:

Ο Melvin?
 

aeratos28

Just aeratos
Φάνηκε από την πρώτη φωτό η μουτσούνα του αλλά λέω ας μην είμαι επιθετικός ,μπορεί να είναι και φίλος του cvial,μην προσβάλλω,αλλά και τέτοιο Γομάρι δεν έχει ξαναυπαρξει..φωτό ,πρώτη φορά πρέπει να βγαίνει...χαχαχααχα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Φαίνεται ο γλιτσας ...και μόνο που σε ερώτηση του oreo δεν απάντησε και τον μπαναρε,έγινε κοκκινο πανι αυτόματα..ήταν η χαριστική βολή..κάθεται και γλείφει ο βρωμυλος για να κάνει τζάμπα επεμβάσεις..ουστ παλιοσκυλο.
Αυτόν τον έχουν άχτι όλοι οι admin από όλα τα φόρουμ. Αυτό μου λέγανε. Μεγάλη λέρα.
 

oreo

Well-Known Member
Τελικά δεν μας λέει και ο Μέλβιν πως χώρεσε ο bisanga 111 g/cm2, μιας και μας μπαναρε χωρίς απάντηση. Εγώ ακόμα περιμένω να μάθω πως θα το κατάφερναν στο κεφάλι μου ο φρειτας κ ο πιντο. Δεύτερη πάτσα ακαθάριστη , μόλις ξεβγάλει την πρώτη....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό είναι πταίσμά, εδώ μου λέγανε οι συνάδελφοι για όργια, fake accounts, πεσίματα σε γιατρούς, σε άλλα φόρουμ και άλλα ωραία.
 

aeratos28

Just aeratos
Να γίνει συνέδριο στην Αθήνα,να καλεστεί ο γλιτσας melvin,και να έρθουμε να τον βγάλουμε σέντρα ..που δεν απαντάει και μπαναρει κιόλας..ο Αίσωπος..που έβαλε 111 grafts λέει ο μπισανγκα..που τα έβαλε ρε?και πες ότι τα έβαλε,πόσα φύτρωσαν?γτ δεν απαντάς και μπαναρεις κιόλας???
Τελικά δεν μας λέει και ο Μέλβιν πως χώρεσε ο bisanga 111 g/cm2, μιας και μας μπαναρε χωρίς απάντηση. Εγώ ακόμα περιμένω να μάθω πως θα το κατάφερναν στο κεφάλι μου ο φρειτας κ ο πιντο. Δεύτερη πάτσα ακαθάριστη , μόλις ξεβγάλει την πρώτη....
 

aeratos28

Just aeratos
Καλά πεσιματα σε γιατρούς που υπερβαλουν,έχουμε και εδώ ..fake accounts μήπως θα πρέπει να το ψάξουμε και εμείς εδώ???λέω εγώ τώρα.
Αυτό είναι πταίσμά, εδώ μου λέγανε οι συνάδελφοι για όργια, fake accounts, πεσίματα σε γιατρούς, σε άλλα φόρουμ και άλλα ωραία.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλά πεσιματα σε γιατρούς που υπερβαλουν,έχουμε και εδώ ..fake accounts μήπως θα πρέπει να το ψάξουμε και εμείς εδώ???λέω εγώ τώρα.

Όχι τέτοια πεσίματα Αεράτε, για οικονομικού τύπου πεσίματα μιλάμε.
 
Μπλουζα