3η Μεταμόσχευση Μαλλιών 10 χρόνια μετά.

Δημ

Member
Παρεπιπτόντως τις 2 πρώτες μπορείς να μας πεις που τις είχες κάνει?
Πρώτα στον Γιαννη τον Γκουρού που πουλάει τρίγωνα Πανοράματος στο Κολωνάκι.(2013)



2η μ.μ στον Κωνσταντίνο στα Β.Π με την αγάπη στα sport cars..(2014 ή 2015)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημ

Member
Θέλω ενα γιατρό να με κάνει να μην ξανά ασχοληθώ με το θέμα μαλλιά.
Να παίρνω την αγωγή μου και ως εκεί.
 

bobby

Well-Known Member
Αφού έχεις δοκιμάσει 2 γιατρούς εδώ κι δεν θέλεις να ξαναπάς σε κάποιον από αυτούς, μήπως να δεις και για εξωτερικό; Κύπρο ή Ισπανία;
 

Δημ

Member
Αφού έχεις δοκιμάσει 2 γιατρούς εδώ κι δεν θέλεις να ξαναπάς σε κάποιον από αυτούς, μήπως να δεις και για εξωτερικό; Κύπρο ή ΙσπανΓι

Αφού έχεις δοκιμάσει 2 γιατρούς εδώ κι δεν θέλεις να ξαναπάς σε κάποιον από αυτούς, μήπως να δεις και για εξωτερικό; Κύπρο ή Ισπανία;
Κύπρο είμαι αρκετά κοντά 2 μόνο προβληματισμούς έχω
1. Μου πρότεινε ο Μιχάλης Γεωργίου ακούρευτη απο μονος του και δεν ξέρω αν είναι σωστο γιατι μιλαμε για περιπου 2,5κ μοσχεύματα
2. Δεν θα τελειώσω με μια μμ. θα πρέπει του χρόνου να ξανα κάνω. Δεν μου κσνει σε 2 ημερες για να βαλουμε 3,5κ μοσχεύματα .
 

LoverBoy

Well-Known Member
Κύπρο είμαι αρκετά κοντά 2 μόνο προβληματισμούς έχω
1. Μου πρότεινε ο Μιχάλης Γεωργίου ακούρευτη απο μονος του και δεν ξέρω αν είναι σωστο γιατι μιλαμε για περιπου 2,5κ μοσχεύματα
2. Δεν θα τελειώσω με μια μμ. θα πρέπει του χρόνου να ξανα κάνω. Δεν μου κσνει σε 2 ημερες για να βαλουμε 3,5κ μοσχεύματα .
Νομίζω απο αυτό που βλέπω στις φώτο ότι με 2.500 θα είσαι τούμπανο φιλαράκι μου!Δεν είσαι άδειος έχεις μαλλί!Πύκνωση θέλεις!Και στην τελική άσε το 1.500 για τυχόν πύκνωση στο μέλλον!Είσαι 41 και πιστεύω ότι πρέπει να έχεις μια μικρή καβάτζα!
 

Δημ

Member
Την Ισπανία η την Αγγλία ή τη Γαλλία η την Τουρκία δε τις επιλέγω γιατι δε μπορώ να εχω τις ημερομηνιες που εξυπηρετούν εμενα και αυτες ειναι μονο αρχες Ιανουάριου.
 

Δημ

Member
Νομίζω απο αυτό που βλέπω στις φώτο ότι με 2.500 θα είσαι τούμπανο φιλαράκι μου!Δεν είσαι άδειος έχεις μαλλί!Πύκνωση θέλεις!Και στην τελική άσε το 1.500 για τυχόν πύκνωση στο μέλλον!Είσαι 41 και πιστεύω ότι πρέπει να έχεις μια μικρή καβάτζα!
Χωρίς αγωγή όταν με είχε δει ο γιατρος η εκτίμηση του ηταν 3500-4000
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Είχα βελτίωση ναι. Όχι όμως στο βαθμό του να ξεχάσω την μεταμόσχευση.
Ναι σου έκλεισε ότι υπήρχε ζωντανό αλλά οι περισσότεροι λένε ότι στον χρόνο φαίνεται η διαφορά!Πάνω κάτω έχουμε τα ίδια θέματα για αυτό ρωτάω!
 

Δημ

Member
Δλδ δεν υπάρχει κάποιος να μου πει πήγαινε να σε δει ο τάδε γιατρος ειναι πολύ καλος? Τίποτα εντος Αθήνας δλδ ακόμη?
 

Legend

Member
Δλδ δεν υπάρχει κάποιος να μου πει πήγαινε να σε δει ο τάδε γιατρος ειναι πολύ καλος? Τίποτα εντος Αθήνας δλδ ακόμη?
καταρχήν εφόσον έχεις κάνει επεμβάσεις και έχεις ασχοληθεί με το φόρουμ ξέρεις τι παίζει οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί ρωτάς τους άλλους να σου πουν που να πας αφού τις ξέρεις τις επιλογές εδώ και εξωτερικό ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Καλησπέρα δε θέλω να περιοριστώ με το μπατζετ διότι όπως καταλαβαίνεις θα είναι η τελευταία.

Θέλω ενα γιατρό να με κάνει να μην ξανά ασχοληθώ με το θέμα μαλλιά.
Να παίρνω την αγωγή μου και ως εκεί.
Δλδ δεν υπάρχει κάποιος να μου πει πήγαινε να σε δει ο τάδε γιατρος ειναι πολύ καλος? Τίποτα εντος Αθήνας δλδ ακόμη?

Να περιμένεις μέχρι του χρόνου το καλοκαίρι και μέχρι τότε να προσεύχεσαι να γίνουν ξανά οι συμβουλευτικές με τον Lorenzo, όπως και να σε αναλάβει.

 
Εάν θέλεις αποκλειστικά για Ελλάδα και εφόσον δεν έχεις θέμα με το οικονομικό μπορείς να πας στην BHR και να ζητήσεις να ραντεβού με τον Bisanga , ώστε να γίνει και μια σωστή διάγνωση.
Διαφορετικά Κύπρο που είναι δίπλα, μπορείς να τσεκάρεις και την HDC η οποία είναι εξίσου αξιόλογη.
Σαφώς υπάρχουν και οι top επιλογές των Ισπανών (Lorenzo, Freitas, Villa).
 

Δημ

Member
Καλός κύριοι σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.
Πίστευα πως κάτι θα έχει αλλάξει στην εγχωρία κατάσταση τα υπόλοιπα γνωστά με τους περιορισμούς να έχουν αναφερθεί πιο πάνω.
Στην Κύπρο διαλέγω ανάμεσα σε Βρυωνιδου και Μάρα ? η ειναι το ίδιο και να επικεντρωθώ στις ημερομηνίες που με εξυπηρετούν?
Ακόμη δεν καταλαβα γιατι ο Μιχαλης Γεωργίου μου πρότεινε ακούρευτη συνεδρία?
 
Ο Μάρρας είναι σαφώς πιο έμπειρος αλλά και η Βρυωνίδου έχει να επιδείξει πολλά καλά αποτελέσματα.Έχω και εγώ στα υπόψιν μου την εν λόγω κλινική.

Ο Γεωργίου συνηθίζει να κάνει ακούρευτες ΜΜ. Αυτό δεν νομίζω το κάνει για κάποιον λόγο που εξυπηρετεί τον ίδιο , αλλά τον ασθενή που σαφώς δεν επηρεάζεται σε τέτοιο βαθμό η καθημερινότητα του. Εάν του ζητήσεις να κουρευτείς δεν νομίζω πως θα έχει θέμα.
 

Δημ

Member
Ο Μάρρας είναι σαφώς πιο έμπειρος αλλά και η Βρυωνίδου έχει να επιδείξει πολλά καλά αποτελέσματα.Έχω και εγώ στα υπόψιν μου την εν λόγω κλινική.

Ο Γεωργίου συνηθίζει να κάνει ακούρευτες ΜΜ. Αυτό δεν νομίζω το κάνει για κάποιον λόγο που εξυπηρετεί τον ίδιο , αλλά τον ασθενή που σαφώς δεν επηρεάζεται σε τέτοιο βαθμό η καθημερινότητα του. Εάν του ζητήσεις να κουρευτείς δεν νομίζω πως θα έχει θέμα.
Έχω ακούσει οτι οι ακούρευτες πρέπει να αποφεύγονται.....
 

Disco

Well-Known Member
Πάντως φίλε Δημ μου θυμίζεις ένα πιο παλιό μέλος τον "ΔΗΜΗΤΡΗΣ34" και αυτός είναι τώρα 41 χρονων όπως και εσυ και ειχε κάνει 2 μεταμοσχεύσεις στριπ στις ιδιες κλινικές με σένα και οι φωτογραφίες σας μοιάζουν αρκετά που φαινονται στις σελίδες στο νήμα παρακάτω...έβαλα και μια συγκριτικη φωτο... δεν ξέρω αν έχετε κάποια σχέση

image (14).jpg

 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα