2η μμ fue 1.811 grafts στην LP clinic (Παπανικολάου Λευτέρης)

panosss23

Active Member
καλη φυτρωση φιλε μου, μπορεις να πεις τιμη? ειμαι σε φαση που ψάχνομαι αλλα θελω τουλάχιστον 5k grafts
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Στην πρώτη μμ μου ειχε παρει 2500,στη δευτερη τώρα 2.000
Και στο ενδιάμεσο αρκετες prp συνεδριες δωρεαν.
 

panosss23

Active Member
Στην πρώτη μμ μου ειχε παρει 2500,στη δευτερη τώρα 2.000
Και στο ενδιάμεσο αρκετες prp συνεδριες δωρεαν.
οποτε λογικα εχει ριξει τις τιμες,θα του κανω ενα τηλ αυριο να μ πει. αυτος ο παπανικολαου,ειναι το ιδιο πρόσωπο που αναφερουν στην dhi?
 

aeratos28

Just aeratos
Διαφωνώ ως προς το θέμα με τα μεγάλα punch και την εξήγηση που έδωσες ,αλλά οκ,ας μην συνεχιστεί μια κουβέντα τέτοια στο νήμα και ας δούμε την συνέχεια της της επέμβασης που το αποτέλεσμα θα είναι σίγουρα επιτυχημένο από άποψη φυτρωσης.ο λόγος που σου έβγαλε ο γιατρός είναι τέτοιος που εξασφαλίζει την υψηλότατη φυτρωση .καλή συνέχεια αδερφέ.καλη επιτυχία και πάλι.
 

Ibarumah

Active Member
Διαφωνώ ως προς το θέμα με τα μεγάλα punch και την εξήγηση που έδωσες ,αλλά οκ,ας μην συνεχιστεί μια κουβέντα τέτοια στο νήμα και ας δούμε την συνέχεια της της επέμβασης που το αποτέλεσμα θα είναι σίγουρα επιτυχημένο από άποψη φυτρωσης.ο λόγος που σου έβγαλε ο γιατρός είναι τέτοιος που εξασφαλίζει την υψηλότατη φυτρωση .καλή συνέχεια αδερφέ.καλη επιτυχία και πάλι.


Ευχαριστω φιλε ας είμαστε θετικοι κ υπομονετικοι.
 

Ibarumah

Active Member
3η μερα σημερα, πρώτο λουσιμο...

Screenshot_20210701_104925_com.android.gallery3d_edit_161311943410801.jpg
Screenshot_20210701_105009_com.android.gallery3d_edit_161266145775392.jpg
Screenshot_20210701_104954_com.android.gallery3d_edit_161257456506643.jpg
Screenshot_20210701_104945_com.android.gallery3d_edit_161249685210290.jpg
Screenshot_20210701_105015_com.android.gallery3d_edit_161234951255084.jpg
 

Disco

Well-Known Member
Καλή επιτυχία! Βλέπω ότι η λήπτρια είναι ακούρευτη πάντως. Ο γιατρός σου είπε ότι δεν έχει κανένα απολύτως θέμα να τοποθετήσει μοσχεύματα σε ακούρευτη λήπτρια;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Καλή επιτυχία! Βλέπω ότι η λήπτρια είναι ακούρευτη πάντως. Ο γιατρός σου είπε ότι δεν έχει κανένα απολύτως θέμα να τοποθετήσει μοσχεύματα σε ακούρευτη λήπτρια;

Ναι ναι ακριβως
Και τη προηγούμενη φορά με ακουρευτη ληπτρια εκανα. Σε ευχαριστώ
 

IoannisG

Active Member
Φίλε Ibarumah, σου έυχομαι όλα να πάμε καλά. Τα εργαλεία και εξαγωγής και εισαγωγής είναι τεράστια.
ειναι οντως..,. να κανω μια ερωτηση? αυτο φανταζομαι απαιτει μεγαλυτερο χρο νο επουλωσης..ο γιατρος το κανει, γιατι ενα λεπτοτερο εργαλειο, χρειαζεται και "μεγαλυτερη" ικανοτητα ας πουμε? γιατι δεν βλεπουμε συχνα, τετοιο εργαλειο εξαγωγης και εισαγωης, εκτος αν ειναι λογο ποιοτητας της φωτο
 

alex7

Well-Known Member
"κρατήρες" προκαλούν αυτά τα εργαλεία.Σού ευχομαι πάντως καλή επούλωση και φύτρωση
 

makis25

Well-Known Member
φυτρωση θα εχει πιστευω αν κρινω και απ τη πρωτη μεταμοσχευση . Δεν υπαρχει προβλημα εκει . Και τουλαχιστον ο γιατρος βλεπω πηρε μοσχευματα απο πολυ μεγαλη εκταση , πολυ απλωμενα , οσο μπορουσε . Ενας απ τους λογους που το κανει βαζω το χερι μου στη φωτια , ειναι και για να μειωσει την ζημια απ το μεγαλο punch .
 

Ibarumah

Active Member
"κρατήρες" προκαλούν αυτά τα εργαλεία.Σού ευχομαι πάντως καλή επούλωση και φύτρωση
Μετα τη πρωτη μμ πάντως με τετοιο εργαλειο δεν φαινόταν τιποτα με κουρεμα στη 2η σκαλα.
Τωρα βεβαια που εχουν φύγει διπλασια grafts δε θα μου κανει εντύπωση αν φαίνεται λιγο κ ειναι κ λογικο νομίζω.
 

alex7

Well-Known Member
Μετα τη πρωτη μμ πάντως με τετοιο εργαλειο δεν φαινόταν τιποτα με κουρεμα στη 2η σκαλα.
Τωρα βεβαια που εχουν φύγει διπλασια grafts δε θα μου κανει εντύπωση αν φαίνεται λιγο κ ειναι κ λογικο νομίζω.
Είναι τεράστιο και αυτό που τα εμφυτεύσε .Οι τρύπες είναι πολύ μεγάλες .
 
Μπλουζα