φινα = οχι καλο sex?.......

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

georgehairs είπε:
διαθεση και ψυχολογια ειναι πανω απο ολα πιστευω εγω...!θεωρω οτι οι περισσοτεροι κατι διαβαζουν λιγο χαλιουνται και μετα τους πηρε η κατω βολτα στο θεμα με τη φινα! παραθετω και εδω αυτο που μου ειπε ο γιατρος μου,(το εχω γραψει και σε αλλο τοπικ αλλα μαλλον εδω ταιριαζει καλυτερα)
λοιπον πηρα τηλεφωνο το γιατρο μου και του ειπα αυτη την χαλαρωση που παρατηρω τις τελευταιες μερες.Τον ρωτησα αν πρεπει να σταματησω η να αλλαξω τη δοσολογια κλπ. μου ειπε οτι αυτο μπορει να συμβει με τη φινα στην αρχη και να δωσω στον οργανισμο μου χρονο και ολα θα επιστρεψουν στα ιδια επιπεδα σε λιγες μερες και μου ειπε να μην σταματησω ουτε να αλλαξω δοσολογια και να προσεχω οτι ειναι κυριως ψυχολογικο και κατα πασα πιθανοτητα οφειλεται σε κατι που διαβασα και επηρεαστηκα με το ολο θεμα και το ντορο που γινεται.

ετσι...και ειναι λογικο με τοσα που διαβαζουμε για τη φινα να μας δημιουργειται μια τεχνητη βλαβη....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

ναι η ψυχολογια ειναι το α και το ω.......εγω που δε δινω βαση καν στην φινα δεν εχω παρατηρησει την παραμικρη αλλαγη σε τιποτα......ολα δουλευουν οπως θελω και οταν τα θελω.....ποτε δε σκεφτομαι την φινα ομως.....αλλα ακομα και στην αρχη που την σκεφτομουνα λιγο.....ελεγα στον εαυτο μου.....ελα ρε εγω δε περνω χαμπαρι...θα την παλεψω ανετα....
κι ετσι κι εγινε....ειχα γενικα θετικη ψυχολογια απο αρχη....και σιγουρα αυτο παιζει μεγαλο ρολο!!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

Panos1982 είπε:
ναι η ψυχολογια ειναι το α και το ω.......εγω που δε δινω βαση καν στην φινα δεν εχω παρατηρησει την παραμικρη αλλαγη σε τιποτα......ολα δουλευουν οπως θελω και οταν τα θελω.....ποτε δε σκεφτομαι την φινα ομως.....αλλα ακομα και στην αρχη που την σκεφτομουνα λιγο.....ελεγα στον εαυτο μου.....ελα ρε εγω δε περνω χαμπαρι...θα την παλεψω ανετα....
κι ετσι κι εγινε....ειχα γενικα θετικη ψυχολογια απο αρχη....και σιγουρα αυτο παιζει μεγαλο ρολο!!

ετσι...αν ειναι να την παιρνεις(τη φινα ε)και να τρεμει το φιλοκαρδι σου τοτε αστο......θα παθεις ολα τα συμπτωματα.....
 

Hairboost

Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

εχει ξανασυζητηθει αλλα θελω να το ξανα ρωτησω. Μπορει η φιναστεριδη να μειωσει το μεγεθος των γεννητικων οργανων? Ειμαστε σιγουροι γιαυτο?
 

Manos21

Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

tropheus είπε:
[quote author=dino link=topic=1637.msg28634#msg28634 date=1268185134]
εδω κ μια βδομαδα αρχισα να περνω φινα κατο απο 1 μγ την ημερα κ εχω παρατιρισει οτι εχω χασει σε αισθιση στο σεχ....ειναι σαν να φοραω προφιλακτικο.....παιζει αφτο η ειναι ιδεα μου?...με τοσες παρενεργειες που διαβασα μπορει να ειναι κ ψυχολογικο το εχει παθει αλλοσ?

Δυστυχώς φίλε μου είναι ακριβώς όπως το λες ... είναι σαν να κάνεις sex με προφυλακτικό (στην καλύτερη).

Βέβαια με τον καιρό που το σώμα σου θα προσαρμοστεί στην ορμονολογική διαταραχή που προκαλεί η φιναστερίδη η κατάσταση θα βελτιωθεί ...
[/quote]

Να και ένα καλό !!!!!!!!!!!!!!!!
Αφού παίρνουμε φινα δεν χιάζετε να φοράμε ποια προφυλακτικό!! 8) :D :D :D

hehehe black humor!!Συγχωρέστε με τόσα χρόνια Αγγλία...καταλαβαίνετε !
 

kwstakos

New Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

ρε παιδια εχω μια απορια.ειμαι 19 χρονων και εχω κανει αφειρεση θυροειδους και περνω καθε πρωι
χαπι που περιεχει λεβοθυροξινη.μπορω να παω φιναστεριδη η οχι?.και αν δεν παρω θα μπορω να κανω εμφιτευση μαλλιων?
 

magic810

New Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

kwstakos είπε:
ρε παιδια εχω μια απορια.ειμαι 19 χρονων και εχω κανει αφειρεση θυροειδους και περνω καθε πρωι
χαπι που περιεχει λεβοθυροξινη.μπορω να παω φιναστεριδη η οχι?.και αν δεν παρω θα μπορω να κανω εμφιτευση μαλλιων?

Ο μονος που μπορει να σου λυσει αυτη την απορια ειναι ο ενδοκρινολογος σου.....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα