φινα = οχι καλο sex?.......

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Hopefull

New Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

Εγω παντως επειδη με την αρραβωνιαστικια μου που ειμασταν μαζι και οταν επαιρνα φινα, εγω ειχα αυτο το side που λετε και πως ενοιωθα και τη ρωταγα πως ειναι για εκεινην και κατι τετοια και μου λεγε δεν εχει δει καμια διαφορα και το ευχαριστιεται οπως παλια...οποτε λεω ενταξει μωρε.

τωρα ομως της κανω πλακα καμια φορα και της λεω να παρω propecia να ξαναγινω μαλλιας και τετοια και μου λεει ΞΕΧΝΑ ΤΟ μην τολμησεις και το ξαναπαρεις δε θυμασαι πως ησουνα και κατι τετοια. Και λεω καλα τι σε νοιαζει πως θα μαι εγω αφου εσυ δεν ειχες προβλημα ελεγες ...και μου λεει... "νομιζεις! αλλα εχε χαρη που τοτε ησουνα στη φρικη." ασε μου λεει "που νομιζα οτι φταιω εγω και με ειχες κανει και αισθανομουν και εγω ασχημα"

Συμπερασμα αμα το γα*** σου δινει την ιδια ευχαριστηση που σου δινει να πλενεις τη μηχανη σου lol, αυτο μεταδιδεται και στη συντροφο σου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

max_os

New Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

φίλτατε hopeFULL είσαι στους αρραβώνες (στα μέλια δηλαδή) και αναρωτιέσαι κατι τέτοιο
αν είσαι παντρεμένος 15-20 χρόνια και παίρνεις ΦΙΝΑ φανταζεσαι τι θα κανεις ή πως θα είσαι τότε????
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

Μάχος είπε:
φίλτατε hopeFULL είσαι στους αρραβώνες (στα μέλια δηλαδή) και αναρωτιέσαι κατι τέτοιο
αν είσαι παντρεμένος 15-20 χρόνια και παίρνεις ΦΙΝΑ φανταζεσαι τι θα κανεις ή πως θα είσαι τότε????

α ρε μαχο.....και φινα να μην περνεις.....αν κανεις σεξ με την ιδια γυναικα για 20 χρονια....θα ειναι οντως πιο συναρπαστικο το να πλενεις την μηχανη σου......
 

max_os

New Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

πάντως ενώ μέχρι πρώτινος είχα καθημερινά πρωινή στυση (μέχρι σκασμού δηλαδή) με την Φινα, άστα να πάν. Μέχρι που την έκοψα , την φινα (ε?), για ενα διαστημα για να δώ οτι υπάρχω. Συνεχίζοντας όμως τη ΦΙΝΑ και πέραν του μήνα τα "πρωινά" επανήλθαν :) :)
Ενυ γουέι
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

Panos1982 είπε:
α ρε μαχο.....και φινα να μην περνεις.....αν κανεις σεξ με την ιδια γυναικα για 20 χρονια....θα ειναι οντως πιο συναρπαστικο το να πλενεις την μηχανη σου......

πόσο αλήθεια είναι αυτό ... αλλά και πόσο θλιβερό ...
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

Panos1982 είπε:
[quote author=Μάχος link=topic=1637.msg28718#msg28718 date=1268253534]
φίλτατε hopeFULL είσαι στους αρραβώνες (στα μέλια δηλαδή) και αναρωτιέσαι κατι τέτοιο
αν είσαι παντρεμένος 15-20 χρόνια και παίρνεις ΦΙΝΑ φανταζεσαι τι θα κανεις ή πως θα είσαι τότε????

α ρε μαχο.....και φινα να μην περνεις.....αν κανεις σεξ με την ιδια γυναικα για 20 χρονια....θα ειναι οντως πιο συναρπαστικο το να πλενεις την μηχανη σου......
[/quote]

Eγω ειμαι στα 15 χρονια και ειμαι μια χαρα ;)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1637.msg28719#msg28719 date=1268254122]
[quote author=Μάχος link=topic=1637.msg28718#msg28718 date=1268253534]
φίλτατε hopeFULL είσαι στους αρραβώνες (στα μέλια δηλαδή) και αναρωτιέσαι κατι τέτοιο
αν είσαι παντρεμένος 15-20 χρόνια και παίρνεις ΦΙΝΑ φανταζεσαι τι θα κανεις ή πως θα είσαι τότε????

α ρε μαχο.....και φινα να μην περνεις.....αν κανεις σεξ με την ιδια γυναικα για 20 χρονια....θα ειναι οντως πιο συναρπαστικο το να πλενεις την μηχανη σου......
[/quote]

Eγω ειμαι στα 15 χρονια και ειμαι μια χαρα ;)
[/quote]
εγώ έκλεισα 17 Νοέμβρη 1 ζωή (σε σκυλίσια χρόνια!!!) και χαιρόμαστε ακόμα - μηχανή παίζει και αυτο/το ;)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

Σπύρος είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1637.msg28769#msg28769 date=1268288734]
[quote author=Panos1982 link=topic=1637.msg28719#msg28719 date=1268254122]
[quote author=Μάχος link=topic=1637.msg28718#msg28718 date=1268253534]
φίλτατε hopeFULL είσαι στους αρραβώνες (στα μέλια δηλαδή) και αναρωτιέσαι κατι τέτοιο
αν είσαι παντρεμένος 15-20 χρόνια και παίρνεις ΦΙΝΑ φανταζεσαι τι θα κανεις ή πως θα είσαι τότε????

α ρε μαχο.....και φινα να μην περνεις.....αν κανεις σεξ με την ιδια γυναικα για 20 χρονια....θα ειναι οντως πιο συναρπαστικο το να πλενεις την μηχανη σου......
[/quote]

Eγω ειμαι στα 15 χρονια και ειμαι μια χαρα ;)
[/quote]
εγώ έκλεισα 17 Νοέμβρη 1 ζωή (σε σκυλίσια χρόνια!!!) και χαιρόμαστε ακόμα - μηχανή παίζει και αυτο/το ;)
[/quote]


Σπυρο ποσα χρονια ειναι μια σκυλίσια ζωη;;;;; ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

magic810

New Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

tropheus είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1637.msg28719#msg28719 date=1268254122]
α ρε μαχο.....και φινα να μην περνεις.....αν κανεις σεξ με την ιδια γυναικα για 20 χρονια....θα ειναι οντως πιο συναρπαστικο το να πλενεις την μηχανη σου......

πόσο αλήθεια είναι αυτό ... αλλά και πόσο θλιβερό ...
[/quote]

Παντως εγω λεω μια και ειναι εποχη που παιρνουν δραστικα μετρα ας παρουν και κανα μετρο απο τους αραβες......που παντρευονται τις γυναικες 3-3 ;D ;D
Ετσι και εμεις δεν θα χουμε παραπονο και οι γυναικες που ολο διαμαρτυρονται τωρα τελευταια οτι δεν υπαρχουν αντρες.....χαχχαχα
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

ANAR είπε:
Eγω ειμαι στα 15 χρονια και ειμαι μια χαρα ;)

αν εσυ εισαι μια χαρα κανενα προβλημα......να τα εκατοστησετε!!!!!
εγω ομως δε μπορω.....ισως ειναι στον ανθρωπο......
εχω εναν φιλο που τα εχει με μια γκομενα 6 χρονια....εχει χαθει καθε νοημα και σασπενς...και συνεχιζει......
μεχρι κι εγω εχω βαρεθει να την βλεπω.....αλλα αυτος ακομα εκει......
θελω να δω τι θα λετε σε λιγα χρονια ομως που θα περασουμε τα 40+....
κ στο φιλο μου τα ιδια του λεω......δε ζει....ολη μερα τα ιδια κ τα ιδια.....
 

kolotoubas

New Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

Παιδιά,εσείς που παίρνετε φίνα έχετε παρατηρήσει να "κρατάτε" πιο πολύ από ότι παλιότερα?Ξέρετε αν υψηλή DHT σχετίζεται με πρόωρη εκσπερμάτιση?
 

dino

New Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

ξενερωσα αγρια με αυτα που διαβασα :( :( αν βαζω τοπικα φινα θα ειναι το ιδιο αποτελεσματικη η καμια σχεση?εχει sides τοπικα ? γιατι σκεφτομαι να την κοψω..η να παιρνω 0,5 ανα 3 μερεσ μαζι με τοπικη χριση
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

kolotoubas είπε:
Παιδιά,εσείς που παίρνετε φίνα έχετε παρατηρήσει να "κρατάτε" πιο πολύ από ότι παλιότερα?Ξέρετε αν υψηλή DHT σχετίζεται με πρόωρη εκσπερμάτιση?

Από τη στιγμή που η "αίσθηση" όταν χρησιμοποιείς φιναστερίδη είναι μειωμένη (σαν να κάνεις sex με ένα προφυλακτικό μη σου πω και δύο) είναι πάρα πολύ λογικό να "κρατάς" πιο πολύ ...

Πάντως άμεσα DHT και πρόωρη εκσπερμάτιση δεν έχω υπόψιν μου (από κάποια έρευνα) να συνδέονται...
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

Δηλαδη οσοι ηδη αργουσαν :-\ να τελειωσουν 8) τι θα γινει θα μεινουμε πανω στο κρεβατι :p ,πωωω θα ξεχασω την αεροβια :-* .
Λοιπον ειπα να ξαναρχισω(την πρωτη φορα ηταν για δυο βδομαδες) κ την παιρνω τωρα ανα μερα 1mg κ ο θεος βοηθως ,εδω κ 4 μερες .
Επισης παιζει ρολο παιδια παντα κ ο συντροφος ποσο καυλ..ρα γυναικα εχουμε κ ποσο μας εμπνεει με τα κουνηματα τξς κ με την πουτα.ια της να την πειραζουμε με το που δουμε κατι :p . Προσωπικα κ μετα απο χρονια κ με την ιδια εστω κ μηχανικα οταν εβλεπα μπουτακι :tease:(χμμ εννοειτε πιο γενικο... το θεμα με το μπουτακι...) ετρεχα ;D ε .
Παιζει σημαντικο ρολο η ψυχολογια μονο αυτο φτιαχνει.. την διαθεση .
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1637.msg28769#msg28769 date=1268288734]
Eγω ειμαι στα 15 χρονια και ειμαι μια χαρα ;)

αν εσυ εισαι μια χαρα κανενα προβλημα......να τα εκατοστησετε!!!!!
εγω ομως δε μπορω.....ισως ειναι στον ανθρωπο......
εχω εναν φιλο που τα εχει με μια γκομενα 6 χρονια....εχει χαθει καθε νοημα και σασπενς...και συνεχιζει......
μεχρι κι εγω εχω βαρεθει να την βλεπω.....αλλα αυτος ακομα εκει......
θελω να δω τι θα λετε σε λιγα χρονια ομως που θα περασουμε τα 40+....
κ στο φιλο μου τα ιδια του λεω......δε ζει....ολη μερα τα ιδια κ τα ιδια.....
[/quote]

Στα 40 θα εχω 3-4 παιδακια εκει ειναι η ευτυχία Πανο ;) ;)
Η μοναξια μετα τα 40 και τα 50 δεν παλεύετε φιλε
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1637.msg28803#msg28803 date=1268311125]
[quote author=ANAR link=topic=1637.msg28769#msg28769 date=1268288734]
Eγω ειμαι στα 15 χρονια και ειμαι μια χαρα ;)

αν εσυ εισαι μια χαρα κανενα προβλημα......να τα εκατοστησετε!!!!!
εγω ομως δε μπορω.....ισως ειναι στον ανθρωπο......
εχω εναν φιλο που τα εχει με μια γκομενα 6 χρονια....εχει χαθει καθε νοημα και σασπενς...και συνεχιζει......
μεχρι κι εγω εχω βαρεθει να την βλεπω.....αλλα αυτος ακομα εκει......
θελω να δω τι θα λετε σε λιγα χρονια ομως που θα περασουμε τα 40+....
κ στο φιλο μου τα ιδια του λεω......δε ζει....ολη μερα τα ιδια κ τα ιδια.....
[/quote]

Στα 40 θα εχω 3-4 παιδακια εκει ειναι η ευτυχία Πανο ;) ;)
Η μοναξια μετα τα 40 και τα 50 δεν παλεύετε φιλε
[/quote]

σωστος οικογενεια φιλε,παιδακια αλλο νοημα θα αποκτα η ζωη .
 
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

διαθεση και ψυχολογια ειναι πανω απο ολα πιστευω εγω...!θεωρω οτι οι περισσοτεροι κατι διαβαζουν λιγο χαλιουνται και μετα τους πηρε η κατω βολτα στο θεμα με τη φινα! παραθετω και εδω αυτο που μου ειπε ο γιατρος μου,(το εχω γραψει και σε αλλο τοπικ αλλα μαλλον εδω ταιριαζει καλυτερα)
λοιπον πηρα τηλεφωνο το γιατρο μου και του ειπα αυτη την χαλαρωση που παρατηρω τις τελευταιες μερες.Τον ρωτησα αν πρεπει να σταματησω η να αλλαξω τη δοσολογια κλπ. μου ειπε οτι αυτο μπορει να συμβει με τη φινα στην αρχη και να δωσω στον οργανισμο μου χρονο και ολα θα επιστρεψουν στα ιδια επιπεδα σε λιγες μερες και μου ειπε να μην σταματησω ουτε να αλλαξω δοσολογια και να προσεχω οτι ειναι κυριως ψυχολογικο και κατα πασα πιθανοτητα οφειλεται σε κατι που διαβασα και επηρεαστηκα με το ολο θεμα και το ντορο που γινεται.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα