φινα = οχι καλο sex?.......

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dino

New Member
εδω κ μια βδομαδα αρχισα να περνω φινα κατο απο 1 μγ την ημερα κ εχω παρατιρισει οτι εχω χασει σε αισθιση στο σεχ....ειναι σαν να φοραω προφιλακτικο.....παιζει αφτο η ειναι ιδεα μου?...με τοσες παρενεργειες που διαβασα μπορει να ειναι κ ψυχολογικο το εχει παθει αλλοσ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

εγω φιλε εχω παρατηρησει οτι ειμαι λιγο χαλαρος βεβαια σεξ δεν εχω κανει γιατι δεν εχω κοπελα τωρα αλλα γενικοτερα ειμαι πιο χαλαρος....θα το αφησω για 1-1,5 μηνα να δω μηπως ειναι προσαρμογης του οργανισμου και μετα βλεπω υπομονη λιγο..
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

dino είπε:
εδω κ μια βδομαδα αρχισα να περνω φινα κατο απο 1 μγ την ημερα κ εχω παρατιρισει οτι εχω χασει σε αισθιση στο σεχ....ειναι σαν να φοραω προφιλακτικο.....παιζει αφτο η ειναι ιδεα μου?...με τοσες παρενεργειες που διαβασα μπορει να ειναι κ ψυχολογικο το εχει παθει αλλοσ?

Δυστυχώς φίλε μου είναι ακριβώς όπως το λες ... είναι σαν να κάνεις sex με προφυλακτικό (στην καλύτερη).

Βέβαια με τον καιρό που το σώμα σου θα προσαρμοστεί στην ορμονολογική διαταραχή που προκαλεί η φιναστερίδη η κατάσταση θα βελτιωθεί ...
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

georgehairs είπε:
εγω φιλε εχω παρατηρησει οτι ειμαι λιγο χαλαρος βεβαια σεξ δεν εχω κανει γιατι δεν εχω κοπελα τωρα αλλα γενικοτερα ειμαι πιο χαλαρος....θα το αφησω για 1-1,5 μηνα να δω μηπως ειναι προσαρμογης του οργανισμου και μετα βλεπω υπομονη λιγο..

Και αυτό παίζει...

Η φίνα αρκετό κόσμο τον κάνει πιο "χαλαρό" ... Θα πρέπει να περιμένεις τουλάχιστον 6 - 8 μήνες από τη στιγμή που την ξεκίνησες για να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα ...
 
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

όποτε δηλαδη tropheus ειναι σωστο το σκεπτικο μου?να αφησω χρονο να προσαρμοστει ο οργανισμος μου>?και να συνεχισω κανονικα?
 

magic810

New Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

georgehairs είπε:
όποτε δηλαδη tropheus ειναι σωστο το σκεπτικο μου?να αφησω χρονο να προσαρμοστει ο οργανισμος μου>?και να συνεχισω κανονικα?

George νομιζω οτι ο tropheus εχει δικιο.....σε αυτο που λεει αλλα γιατι δεν δοκιμαζεις ας πουμε να παιξεις με την ποσοτητα της φιναστεριδης......?
Πχ.μειωνεις σε 0,5μγ και βλεπεις αν υποχωρησουν ή φινα 1 μγ μερα παρα μερα.....να παιξεις δηλαδη με την ποσοτητα να δεις ποια ειναι η καταλληλη για σενα....καθε οργανισμος αλλωστε ειναι διαφορετικος....
 
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

ναι το καταλαβαινω,απλα ελεγα να δωσω 1-1,5 μηνα και μετα να αποφασισω...ισως προσθεσω και 1g/24hrs L-Argini που μου προτειναν απο εδω αλλα παλι ελεγα να το δω μετα απο 1-1,5 μήνα... :chinscratch :chinscratch
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

georgehairs είπε:
ANAR μην το λες ετσι μου ριχνεις την ψυχολογία :-[ :-[

Ελα ρε μην σε παίρνει απο κατω, να κάνουμε και λιγο χιούμορ γιατι στο τελος θα τρελαθούμε
Και εγω εχω ενα προβληματάκι αλλα το βλεπω διαφορετικα ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

εμενα η αισθηση ειναι τεζα.......
αυτο που παρατηρω.....ειναι οτι οταν γινεται συχνα και πολλες φορες......με πιανει μια κουραση.....μια νυστα.....που πρωτα δεν ειχα....και την αλλη μερα ειμαι λιγο κομμενος.....
τωρα η φινα φταιει....τα γεραματα φταινε.....δε ξερω......
 
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

Panos1982 είπε:
εμενα η αισθηση ειναι τεζα.......
αυτο που παρατηρω.....ειναι οτι οταν γινεται συχνα και πολλες φορες......με πιανει μια κουραση.....μια νυστα.....που πρωτα δεν ειχα....και την αλλη μερα ειμαι λιγο κομμενος.....
τωρα η φινα φταιει....τα γεραματα φταινε.....δε ξερω......

δεν ειχες θεματα με πρωινες στυσεις εσυ πανο?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

ναι ειχα......δεν ειχα καθολου πρωινη στυση για 10 μερες περιπου(βεβαια δεν εχουμε και καθε μερα πρωινη στυση) οποτε δεν εδωσα βαση......μετα αρχισα να εχω αλλα λιγοτερες απο πριν.....και απ το δευτερο μηνα φυσιολογικα.........
Στο σεξ και στον αυνανισμο παντος η στυση και η ποσοτητα σπερματος ηταν ολα απ την αρχη κανονικα......ποτε δεν αλλαξε κατι......μονο η κουραση που με πιανει τωρα τελευταια...και δε ξερω τι γινεται.....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

Panos1982 είπε:
εμενα η αισθηση ειναι τεζα.......
αυτο που παρατηρω.....ειναι οτι οταν γινεται συχνα και πολλες φορες......με πιανει μια κουραση.....μια νυστα.....που πρωτα δεν ειχα....και την αλλη μερα ειμαι λιγο κομμενος.....
τωρα η φινα φταιει....τα γεραματα φταινε.....δε ξερω......

Καλα στις πολλες φορες κουράζομαι και εγω χωρις φινα :D :D Αυτο ειναι λογικο δεν ειμαστε ντουρασελ :p
 
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

ποπο τι λετε τωρα ρε.. τι ηθελα και πιρα φινα αφου χωρισα τωρα δεν ξερω αν ισχυει και σε μενα αυτο.. ποιος τρεχει στα μπ#(ρδελα παλι
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

dimitris1991 είπε:
ποπο τι λετε τωρα ρε.. τι ηθελα και πιρα φινα αφου χωρισα τωρα δεν ξερω αν ισχυει και σε μενα αυτο.. ποιος τρεχει στα μπ#(ρδελα παλι

Καλα αστο.......ειδικα αν πας στα μπουρ#$λα σωθηκες.....εκει η αισθηση ειναι χαμενη απο χερι......Χαιρε βαθος αμετρητο..... :D
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: φινα = οχι καλο sex?.......

ρε τι τραβάμε για λίγες τρίχες ;D κάντε υπομονή ρε μαγκιές μπάς και βγάλουν κανα νεο φάρμακο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα