τιμες και αποτελεσματα της HDC

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geofish

New Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

Panos1982 είπε:
[quote author=tse link=topic=1855.msg35027#msg35027 date=1276173828]
ωραία το μόνο που μένει δηλαδή είναι να βρω τα 10.000 ευρώ για την επέμβαση.ψιλοπράματα

επειδη ειμαι πολυ μεγαλο αλανι....... ;D
ξερω ενα συστημα τσε.....που μπορεις να πας στο καζινο και να βγαζεις καθε μερα 50-100 ευρο ευκολα......αν σε ενδιαφερει....κι εχεις καζινο κοντα εκει που εισαι......πες μου.....ελπιζω να εισαι πανω απο 23 ;D
[/quote]

Μήπως λες το σύστημα αυτό που πας έξω από το καζίνο και πριν μπεις μέσα το μετανιώνεις λες δεν μπαίνω, γιατί αν μπω θα χάσω σίγουρα 50-100 ευρώ και φεύγεις άρα έχεις κερδίσει 50-100 ευρώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

geofish είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1855.msg35028#msg35028 date=1276175261]
[quote author=tse link=topic=1855.msg35027#msg35027 date=1276173828]
ωραία το μόνο που μένει δηλαδή είναι να βρω τα 10.000 ευρώ για την επέμβαση.ψιλοπράματα

επειδη ειμαι πολυ μεγαλο αλανι....... ;D
ξερω ενα συστημα τσε.....που μπορεις να πας στο καζινο και να βγαζεις καθε μερα 50-100 ευρο ευκολα......αν σε ενδιαφερει....κι εχεις καζινο κοντα εκει που εισαι......πες μου.....ελπιζω να εισαι πανω απο 23 ;D
[/quote]

Μήπως λες το σύστημα αυτό που πας έξω από το καζίνο και πριν μπεις μέσα το μετανιώνεις λες δεν μπαίνω, γιατί αν μπω θα χάσω σίγουρα 50-100 ευρώ και φεύγεις άρα έχεις κερδίσει 50-100 ευρώ.
[/quote]

0χα0αχ0αχ0αχ.....οχι οχι τζεο.......με αυτο το συστημα που ξερω εγω φευγεις οντως εχοντας περισσοτερα λεφτα......κερδιζεις πολυ απλα με μαθηματικη ακριβεια.....τοσα χρονια στο κουρμπετι.....εχω φαει τα νιατα μου στο κολοκαζινο... ;D εμαθα και κατι .... :grandpa:
 

NGL

Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

Panos1982 είπε:
επειδη ειμαι πολυ μεγαλο αλανι....... ;D
ξερω ενα συστημα τσε.....που μπορεις να πας στο καζινο και να βγαζεις καθε μερα 50-100 ευρο ευκολα......αν σε ενδιαφερει....κι εχεις καζινο κοντα εκει που εισαι......πες μου.....ελπιζω να εισαι πανω απο 23 ;D

για πες... ;)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

NGL είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1855.msg35028#msg35028 date=1276175261]
επειδη ειμαι πολυ μεγαλο αλανι....... ;D
ξερω ενα συστημα τσε.....που μπορεις να πας στο καζινο και να βγαζεις καθε μερα 50-100 ευρο ευκολα......αν σε ενδιαφερει....κι εχεις καζινο κοντα εκει που εισαι......πες μου.....ελπιζω να εισαι πανω απο 23 ;D

για πες... ;)
[/quote]

ωπα....ο ngl ή παει για 2ο στριπ ή τον χτυπησε η οικον.κριση.....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

tse είπε:
ωραία το μόνο που μένει δηλαδή είναι να βρω τα 10.000 ευρώ για την επέμβαση.ψιλοπράματα


tse ασε τον Panos1982 να λεει οτι θελει αυτος θελει να σε κανει τζογαδόρο και χαρτοπαιχτη :knup:
Ακου λοιπον εμενα που ειμαι ποιο μεγαλο αλανι απο τον Panos1982 :DΑυτον μονο για γυναικες ρωτα τον ;D Λοιπον σου εχω μια λύση που θα βρεις τα 10.000Ε σε μια μερα ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ ??? Εχει λιγο ρισκο αλλα ολα θα πανε καλα ;)

Λεπτομεριες με π.μ μονο
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

ANAR είπε:
[quote author=tse link=topic=1855.msg35027#msg35027 date=1276173828]
ωραία το μόνο που μένει δηλαδή είναι να βρω τα 10.000 ευρώ για την επέμβαση.ψιλοπράματα

χαχαχαχα.......οχι ρε μαγκα!!!! ξερεις κολπο για 10χηνοπουλα σε μια μερα κ δε μιλας τοσο καιρο???? και καθομαι κ ασχολουμε με τα ψιχουλα????
ελα για ριχτο......μη χανουμε χρονοοο!!!!!!

tse ασε τον Panos1982 να λεει οτι θελει αυτος θελει να σε κανει τζογαδόρο και χαρτοπαιχτη :knup:
Ακου λοιπον εμενα που ειμαι ποιο μεγαλο αλανι απο τον Panos1982 :DΑυτον μονο για γυναικες ρωτα τον ;D Λοιπον σου εχω μια λύση που θα βρεις τα 10.000Ε σε μια μερα ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ ??? Εχει λιγο ρισκο αλλα ολα θα πανε καλα ;)

Λεπτομεριες με π.μ μονο
[/quote]
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

Πανο δεν λέγονται αυτα δημοσια μην ξεχνας μας διαβαζει και ο giannis :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

ANAR είπε:
Πανο δεν λέγονται αυτα δημοσια μην ξεχνας μας διαβαζει και ο giannis :D

αστον τον γιαννη.....ειναι διεφθαρμενος.....μολις του σκασω 1-2 χιλιαρικακια στη μουρη τελος.....δε θα μας ενοχλησει καθολου......αφου τα ξερεις τωρα...... ;D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1855.msg35046#msg35046 date=1276242584]
Πανο δεν λέγονται αυτα δημοσια μην ξεχνας μας διαβαζει και ο giannis :D

αστον τον γιαννη.....ειναι διεφθαρμενος.....μολις του σκασω 1-2 χιλιαρικακια στη μουρη τελος.....δε θα μας ενοχλησει καθολου......αφου τα ξερεις τωρα...... ;D
[/quote]

τι λες ρε αρχηγε???με 1-2 χιλιαρικα και ξεμπερδεψες?τιμη εκκινησης στα 3 χιλιαρικα αδιαπραγματευτα.....θα τα χρειαστω και εγω καποια στιγμη..... ;D
 

speedy1982

New Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

ANAR είπε:
[quote author=tse link=topic=1855.msg35027#msg35027 date=1276173828]
ωραία το μόνο που μένει δηλαδή είναι να βρω τα 10.000 ευρώ για την επέμβαση.ψιλοπράματα


tse ασε τον Panos1982 να λεει οτι θελει αυτος θελει να σε κανει τζογαδόρο και χαρτοπαιχτη :knup:
Ακου λοιπον εμενα που ειμαι ποιο μεγαλο αλανι απο τον Panos1982 :DΑυτον μονο για γυναικες ρωτα τον ;D Λοιπον σου εχω μια λύση που θα βρεις τα 10.000Ε σε μια μερα ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ ??? Εχει λιγο ρισκο αλλα ολα θα πανε καλα ;)

Λεπτομεριες με π.μ μονο
[/quote] τι εγινε ρε παιδια εχασα κατι....ελα και εγω μεσα, πανο,αναρ, και εγω μεσα.!πειτε και σε μενα :worshipper :worshipper :worshipper
 

NGL

Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

giannis13 είπε:
ωπα....ο ngl ή παει για 2ο στριπ ή τον χτυπησε η οικον.κριση.....

οχι ρε αδερφε,εδω εχουμε ακομα 6 μηνες για το 1ο!
ασε που αλλο δεν παιζει...

λοιπον συμφωνα με τις πιθανοτητες.....
εχεις 800 ευρω και πας καζινο να βγαλεις 50 και να φυγεις!
πας στην ρουλετα!ξεκινας και βαζεις 50 στο κοκκινο!κερδιζεις....τα πηρες κι εφυγες!!!
χανεις....παιζεις 100(τα 50 που εχασες και αλλα 50 που θελεις να κερδισεις) παλι στο κοκκινο!κερδιζεις..τα πηρες κι εφυγες!χανεις..βαζεις 200 (τα 150 που χανεις και τα 50 που θελεις να κερδισεις)κερδιζεις..τα περνεις και φευγεις!χανεις..παιζεις 400 κι αν ξαναχασεις 800 παντα στο κοκκινο!
τι πιθανοτητες υπαρχουν στις 5 διαδοχικες ριψεις μεχρι τα 800 να μην υπαρξει ουτε μια κοκκινη,ωστε να παρεις τα 50 και να φυγεις?
μην το κανει καποιος μαγκες,ιδιως αν εχει αναγκη τα 800,αλλα ειναι δοκιμασμενο απο τρελλο επιστημονα στατιστικολογο!!!!
και μια να συμβει στις τοσες,εισαι πανω απ τα 800 εν δυναμει!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kabamarou

Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

τι εγινε ρε παιδια εχασα κατι....
ναι μοιράζουν λεφτά εδώ πέρα τρέξτε να προλάβετε :D

Λοιπον σου εχω μια λύση που θα βρεις τα 10.000Ε σε μια μερα ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ ??? Εχει λιγο ρισκο αλλα ολα θα πανε καλα ;)
τι με απαλλοτρίωση; :Dφαντάζομαι ότι θα είναι παράνομη η ιδέα σου μάλλον και τις παρανομίες τις αποφεύγω ;D
 

mindtrapper

Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

NGL είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1855.msg35039#msg35039 date=1276209160]
ωπα....ο ngl ή παει για 2ο στριπ ή τον χτυπησε η οικον.κριση.....

οχι ρε αδερφε,εδω εχουμε ακομα 6 μηνες για το 1ο!
ασε που αλλο δεν παιζει...

λοιπον συμφωνα με τις πιθανοτητες.....
εχεις 800 ευρω και πας καζινο να βγαλεις 50 και να φυγεις!
πας στην ρουλετα!ξεκινας και βαζεις 50 στο κοκκινο!κερδιζεις....τα πηρες κι εφυγες!!!
χανεις....παιζεις 100(τα 50 που εχασες και αλλα 50 που θελεις να κερδισεις) παλι στο κοκκινο!κερδιζεις..τα πηρες κι εφυγες!χανεις..βαζεις 200 (τα 150 που χανεις και τα 50 που θελεις να κερδισεις)κερδιζεις..τα περνεις και φευγεις!χανεις..παιζεις 400 κι αν ξαναχασεις 800 παντα στο κοκκινο!
τι πιθανοτητες υπαρχουν στις 5 διαδοχικες ριψεις μεχρι τα 800 να μην υπαρξει ουτε μια κοκκινη,ωστε να παρεις τα 50 και να φυγεις?
μην το κανει καποιος μαγκες,ιδιως αν εχει αναγκη τα 800,αλλα ειναι δοκιμασμενο απο τρελλο επιστημονα στατιστικολογο!!!!
και μια να συμβει στις τοσες,εισαι πανω απ τα 800 εν δυναμει!
[/quote]

Έχουν κλείσει σπίτια με αυτό το συστηματάκι και όχι μόνο στη ρουλέτα. Παίζεται και στο στοίχημα αυτό πχ και λογικά μπορεί να εφαρμοστεί παντού.

Αν γυρίσεις τη ρουλέτα άπειρες φορές έχεις 50/50 να έρθει κόκκινο ή μαύρο. Επειδή όμως δεν έχεις άπειρα λεφτά να ποντάρεις κάθε φορά μέχρι να έρθει αυτό που θες, το ότι γύρισε πχ 8 φορές οπότε πρέπει να έρθει το κόκκινο σύντομα είναι τραγικό λάθος. Κάθε φορά που γυρίζει θα είναι ή το ένα ή το άλλο 50/50. Τι θα κάνεις αν ξοδέψεις τα 800 και δε βγει κόκκινο; Θα δώσεις άλλα 800; Και αν χάσεις πάλι; Και μετά; Το σύστημα θέλει κεφάλαιο 2.000 δηλαδή για να βγάλεις ίσως 100 ευρώ αν δε σε θέλει. Γιατί κανείς δε θα θέλει να μείνει χαμένος 800 ευρώ οπότε θα παίξει κι άλλα.

Δεν υπάρχει σύστημα όταν παίζεις με πιθανότητες. Αν υπήρχε θα είχαμε σταματήσει να δουλεύουμε όλοι προ πολλού. Μακριά από τον τζόγο.
 

jonn70

New Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

Έχουν κλείσει σπίτια με αυτό το συστηματάκι και όχι μόνο στη ρουλέτα. Παίζεται και στο στοίχημα αυτό πχ και λογικά μπορεί να εφαρμοστεί παντού.

Αν γυρίσεις τη ρουλέτα άπειρες φορές έχεις 50/50 να έρθει κόκκινο ή μαύρο. Επειδή όμως δεν έχεις άπειρα λεφτά να ποντάρεις κάθε φορά μέχρι να έρθει αυτό που θες, το ότι γύρισε πχ 8 φορές οπότε πρέπει να έρθει το κόκκινο σύντομα είναι τραγικό λάθος. Κάθε φορά που γυρίζει θα είναι ή το ένα ή το άλλο 50/50. Τι θα κάνεις αν ξοδέψεις τα 800 και δε βγει κόκκινο; Θα δώσεις άλλα 800; Και αν χάσεις πάλι; Και μετά; Το σύστημα θέλει κεφάλαιο 2.000 δηλαδή για να βγάλεις ίσως 100 ευρώ αν δε σε θέλει. Γιατί κανείς δε θα θέλει να μείνει χαμένος 800 ευρώ οπότε θα παίξει κι άλλα.

Δεν υπάρχει σύστημα όταν παίζεις με πιθανότητες. Αν υπήρχε θα είχαμε σταματήσει να δουλεύουμε όλοι προ πολλού. Μακριά από τον τζόγο.
[/quote]

αριστος!
 

NGL

Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

mindtrapper είπε:
Δεν υπάρχει σύστημα όταν παίζεις με πιθανότητες. Αν υπήρχε θα είχαμε σταματήσει να δουλεύουμε όλοι προ πολλού. Μακριά από τον τζόγο.

συμφωνω μακρια απ αυτα!!!
αλλα απλα αυξανεις ή μειωνεις τις πιθανοτητες!
με τις πιθανοτητες παιζεις οχι με το σιγουρο κερδος!
 

Jakard

New Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

diokon είπε:
Η τιμές της HDC είναι η τριπλάσιες από άλλες κλινικές οι οποίες έχουν καλύτερά αποτελέσματα και τα διπλά χρόνια εμπειρίας. Από τη στιγμή που λένε στους πελάτες τους 2000 θυλάκια για να κάνουν ένα κανονικό hairline καταλαβαίνει κάποιος ότι είναι υπερβολικός αυτός ο αριθμός και στο τέλος πως μπορεί ο πελάτης να είναι σίγουρος για αυτό τον αριθμό θυλακίων??????????????????????????????????????????

Για να μην μαλωνεται ουτε αυτοι που ειστε υπαλληλοι αλλων Ελληνικων κλινικων και ουτε εσεις που ειστε απο HDC , θα σασ πω εγω κατι . Οπου στον κοσμο μιλανε ελλινικα η κατι που εχει σχεσι με αυτα οπως τα Κυπριακια , σε κλεβουν μεχρι και για 1 ευρω . Οποτε αφιστε τις μ**** .Λες και εμεις μεγαλωσαμε αλλου


Edit Παναγιωτης

προσεξε πως μιλας , να εκφραζεσαι κοσμια
ειναι η τλευταια φορα που βαζω αστερακια σε απρεπης λεξεις
να σεβεσαι το φορουμ που σε φιλοξενησε
αν εχεις προβλημα με κατι να επικοινωνεις με τους αρμοδιους , και οχι να εκφραζεσαι ετσι
 

aleksandros

New Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

Oτι ειναι πολυ ακριβη σαν κλινικη η HDC δεν το αμφισβητη κανεις, οτι εκπτωση και να κανουν οι τιμες ειναι απαγορευμενες για εναν απο εμας, με τους μισθους των 700 ευρω δεν ανοιγεσαι για τετοιες διαδικασιες.
Ειναι μια εποχη οπου ολα τα προιοντα-υπηρεσιες ανεβαινουν και οι μισθοι μενουν ιδιοι ή κατεβαινουν κιολας.
Επομενος τα λογια ειναι περιτα!
 

mikeshair

Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

η αληθεια ειναι οτι μια επεμβαση για μοσχευματα 2,000 - 2,5000 το κοστος θα επρεπε να ηταν γυρω στα 5,000 ευρω maximum με ενα 15% πιο ακριβα αν μιλουσαμε για την fue μεθοδο.

οσο και αποδεδειγμενα μια εταιρια ειναι τοσο καλη οπως η hdc, δεν θα μπορουσαμε να εχουμε μια τιμη κοντα σε αυτη που ανεφερα, για εμας που σκεφτομαστε την μεταμοσχευση σοβαρα εκτος ελλαδας ??
 

jonn70

New Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

mikeshair είπε:
η αληθεια ειναι οτι μια επεμβαση για μοσχευματα 2,000 - 2,5000 το κοστος θα επρεπε να ηταν γυρω στα 5,000 ευρω maximum με ενα 15% πιο ακριβα αν μιλουσαμε για την fue μεθοδο.

οσο και αποδεδειγμενα μια εταιρια ειναι τοσο καλη οπως η hdc, δεν θα μπορουσαμε να εχουμε μια τιμη κοντα σε αυτη που ανεφερα, για εμας που σκεφτομαστε την μεταμοσχευση σοβαρα εκτος ελλαδας ??


καπως ετσι το ειχα και εγω στο μυαλο μου, μιας και θα χρειαστω γυρω στα 2.000 μοσχευματα. και βλεπω οτι μαλλον δεν θα καταφερω να συμπληρωσω το ποσο κοστους μεταμοσχευσης που αναγραφεται στο σαιτ της hdc, μεχρι αρχες νοεμβρη που εχω προγραματισει να κανω την μεταμοσχευση. ειδα βεβαια κατι για ειδικη προσφορα στο σαιτ τους ,για αυτο τον μηνα αλλα μου ειναι πολυ δυσκολα να την κανω τωρα. ας ελπισουμε οτι θα υπαρχει καποια μικρη εκπτωση μεχρι τοτε..
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: τιμες και αποτελεσματα της HDC

Παιδιά με καίει και μένα πολύ το ζήτημα...Τώρα σοβαρά δεν αξίζει ο κάθε ενδιαφερόμενος να έχει την δυνατότητα να κάνει την επέμβαση χωρίς να χαλάει μια περιουσία???Ρε παιδιά έχουμε και δ.ν.τ....Ρε αδέρφια εκέι κάτω στην Κύπρο...Διαπραγματευτείτε λίγο τις τιμές..Αντε μπας και δολυμε και μεις οι φτωχομπατίρηδες οι Έλληνες καμμιά άσπρη μέρα με πιο ωραία hairline...Άντε γιατί μου φαίνεται δεν τον γλυτώνω τον korray...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα