μεταμόσχευση στο εξωτερικό

gkast

Active Member
Για να μην υπαρχει παρεξηγηση η παραπανω απαντηση που εδωσα δεν ειναι η απαντηση μου προς τον Dance.
Ειναι προσωπικα η αποψη μου και δεν εχει ρολο που εκανα την μεταμοσχευση μου απλα τι δειχνουν τα αποτελεσματα και τα ποσοστα καλυτερης επιλογης.
Σε πολλα πραματα συνφωνω με Dance αλλα οχι σε ολα Βεβαια.
Τώρα κάνεις πολιτική john .... προσοχή να μην στεναχωρησεις κανέναν και σχιστει κανα καλτσον...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Ο Γιαννης ειχε ενα πολυ καλο αποτελεσμα με την κλινικη που επελεξε, λογικο ειναι να εχει θετικη αποψη και να γραφει εναν καλο λογο. Ατομα που τους εχουν γινει προσεγμενες δουλειες σαν αυτη που εχει γινει στον Γιαννη μακαρι να γραφουν συχνα στο Φορουμ να σχηματιζουμε και εμεις καλυτερη εικονα !!!
 

poseidonas77

Well-Known Member
ε ναι ρε συ γιαννη αμα ειναι να τα πεις να μαθαινουμε και εμεις οι νεοτεροι

@προς dance...αυτο που ειπες για το σοκλος..τελικα ξαναβγαινουν(τα υγιη που επεσαν λογο του σοκ λος)
η υπαρχει πιθανοτητα να μην βγουν ποτε??διοτι εσυ λες οτι σπανια δεν ξαναβγαινουν αλλα διαβαζω στο φορουμ οτι υπαρχουν αρκετες πιθανοτητες να μην ξαναβγουν...
θενξ
 

traccas

Active Member
Εφτασε και για εμένα η μεγάλη ώρα..αύριο πρωί πάω Feller..μετά το χειρουργείο ανάλογα πως αισθάνομαι θα ενημερώσω με φωτογραφικό υλικό και λεπτομέρειες για την διαδικασία..ομολογώ ότι έχω λίγο άγχος γιατί είμαι πολύ κατά τον φαρμάκων και ανησυχώ για το πόσο πόνο θα έχω μετά μιας και έχω αποφασίσει ότι θα την βγάλω χωρίς ισχυρά φάρμακα..για πείτε ρε παιδιά να περιμένω πολύ πόνο την πρώτη μέρα?
Φίλε μου καλή επιτυχία και από μένα. Δεν έχω εμπειρία για να ξέρω πόσο πονάει η τομή του στριπ , αλλά εγώ με τη fue δεν πήρα κανένα παυσίπονο μετά. Πονούσα λίγο αλλά παλευόταν.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα φιλε σορι είχα ξεχάσει να σου απαντήσω. Συνήθως βγαίνουν, τις περισσότερες φορές, πιθανότητες όμως στατιστικά πάντα υπάρχουν να μην ξαναβγούν, ειδικά αν ήταν άρρωστες τρίχες στα τελευταία τους. Όλα ειναι θέμα γιατρού και πόσο προσεκτικά θα δουλέψει. Σε έναν συνδυασμό καλού γιατρού με χρήση φιναστερίδης ελαχιστοποιείς τις πιθανότητες. Με νούμερα δεν μπορώ να σου μιλήσω, πάντως στα φόρουμ που διαβάζω βλέπω πως τις περισσότερες φορές υπάρχει επαναφορά. Έχουν υπάρξει φυσικά ουκ ολίγες περιπτώσεις που κάποιος έχασε μετά το σοκ λος μόνιμα τα φυσικά μαλλιά, ακόμη και μεταμοσχευμένα σε περίπτωση πύκνωσης μετά απο 2η μμ. Πάντως επειδή έχω διαβάσει την περίπτωση σου, προτείνω να περιμένεις αρκετά μέχρι να καθαρίσει περισσότερο το κεφάλι σου. Αυτό έκανα και εγώ και άξιζε τον κόπο μιας και ήταν λιγότερο το ρίσκο του σοκ λος και δεν θα σκεφτείς τόσο γρήγορα το 2ο χειρουργείο.


ε ναι ρε συ γιαννη αμα ειναι να τα πεις να μαθαινουμε και εμεις οι νεοτεροι

@προς dance...αυτο που ειπες για το σοκλος..τελικα ξαναβγαινουν(τα υγιη που επεσαν λογο του σοκ λος)
η υπαρχει πιθανοτητα να μην βγουν ποτε??διοτι εσυ λες οτι σπανια δεν ξαναβγαινουν αλλα διαβαζω στο φορουμ οτι υπαρχουν αρκετες πιθανοτητες να μην ξαναβγουν...
θενξ
 
Μπλουζα