μεταμόσχευση στην Τουρκία

Hairsick

Active Member
Σκέφτομαι πολύ σοβαρά την μετάβαση στην γείτονα χώρα για την επέμβασή μου. Πολλοί οι γιατροί εκεί, καμία εμπειρία από κανέναν?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krhtikos21

Member
o keser θεωρείται καλός εκεί.και άλλη μία κλινική που έχει δείξει καλά δείγματα.γενικά έχει κατακλυστεί ο τόπος από τις διαφημίσεις τους.το καλό είναι ότι έχουνε καλές τιμές αλλά δε ξέρω τι παίζει με αποτελέσματα
 

Hairsick

Active Member
Είμαι κοντά στο να κλείσω με Ηakan Dog***y στην Αντάλεια. Μου έχει προτείνει 3000 grafts εκ των οποίων 1000 από μούσι επειδή εχω λεπτή τρίχα. Ο Κ***ρ μου προτεινε 2000-2500 μόνο για εμπρός. έχω θέμα και στο crown. Αν τα καταφέρω θα postαρω φωτό.
 

krhtikos21

Member
Hairsick είπε:
Είμαι κοντά στο να κλείσω με Ηakan Dog***y στην Αντάλεια. Μου έχει προτείνει 3000 grafts εκ των οποίων 1000 από μούσι επειδή εχω λεπτή τρίχα. Ο Κ***ρ μου προτεινε 2000-2500 μόνο για εμπρός. έχω θέμα και στο crown. Αν τα καταφέρω θα postαρω φωτό.

ναι καλό θα ταν.από τιμές τι σου είπαν?
 

Hairsick

Active Member
αρχικά 6.500 και μετά από παζάρι 5.850


Η φωτό μου


Έχω στείλει για γνωμάτευση και στον Er***gan και μου απάντησε 3.600 grafts για όλο το κεφάλι.


Έχω προβληματιστεί μέχρι αηδίας, αν θα πρέπει να κάνω επέμβαση, αν θα πετύχει, αν θα πρέπει να διαλέξω εμπρός μέρος ή και πίσω του κεφαλιού.Άλλος τα λέει έτσι, άλλος αλλιώς.
 

Συνημμένα

  • φωτογραφία (1).JPG
    φωτογραφία (1).JPG
    738.5 KB · Προβολές: 439

krhtikos21

Member
εχείς καλή δότρια?έχεις ρωτήσει κανέναν γιατρό να σου πει ακριβώς στην Ελλάδα πόσα μοσχεύματα βγάζεις περίπου?
πάντως θες γυρω στις 3500-4000 τωρα και μια για πύκνωση στο μέλλον.
σου βάζω λίγο παραπάνω εγώ με τ μυαλό μου γτ crown φαίνεται αρκετά άδειο και συνήθως θέλει ένα 2000 για καλή πύκνσωση του.αν έχεις καλή δότρια κάνεις παπάδες
 

krhtikos21

Member
και καλά αντί να πας τουρκια να πήγαινες κύπρο με αυτά τε λεφτά ή κάπου ευρώπη με strip
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
χοντρικα για να εχεις ενα ικανοποιητικο αποτελεσμα θελεις 3000 θυλακες μπροστα και 2000 θυλακες στο κροουν......κανονικα θελεις παραπανω.. αλλα κι αυτα αρκουν...θα εισαι σε πολυ καλο σημειο...και θα νιωθεις ικανοποιημενος....και θα εχεις κρατησει κι αλλη δοτρια για μελλοντικη χρηση....
 

krhtikos21

Member
κοίταξε παντού άμα παζαρέψεις λίγο θα στην ρίξουν την τιμή ιδίως με strip.για μένα πάρε τηλ παντου και ρώτα.τουρκία φοβάμαι λίγο γτ δε τ έχω ψάξει τόσο και δεν ακούγεται πολύ. μόνο keser ακούγεται στην δύση
 

gianniskritikos2

Active Member
εγω μπροστα θα εκανα ... η ομορφια σου χανεται απο μπροστα κατα 80% και κατα 20% απο πισο... χωρις σκεψη εγω μπροστα θα βαζα ασιζητιτη...και 1 εκατοστο να παει μεσα η hairline γινεσαι αλος ανθροπως ποσο μαλλον να αδιασεις... μπροστα φιλε γεμισε το να εισαι gg
 

krhtikos21

Member
gianniskritikos2 είπε:
εγω μπροστα θα εκανα ... η ομορφια σου χανεται απο μπροστα κατα 80% και κατα 20% απο πισο... χωρις σκεψη εγω μπροστα θα βαζα ασιζητιτη...και 1 εκατοστο να παει μεσα η hairline γινεσαι αλος ανθροπως ποσο μαλλον να αδιασεις... μπροστα φιλε γεμισε το να εισαι gg


συμφωνώ απόλυτα.εγώ με την επέμβαση που έκανα μόνο και μόνο από το σχήμα της hairline αλλάζει όλο το πρόσωπο.ακόμα και με ξυρισμένο μαλλί φαίνεται η διαφορά έντονα!!γεγονός είναι πως η καράφλα πίσω δεν επηρεάζει τόσο την ομορφία αλλά η μπροστα σε κάνει άλλο άνθρωπο.10 χρόνια μεγαλύτερο.οπότε μπορείς να σπάσεις τις μεταμόσχεύσεις και να κάνεις μία 3000 grafts μπροστα και μετά πάς και πίσω αργότερα.
 

sadel

Active Member
ρε παιδες αυτα τα νουμερα που λετε ειναι λιγο αστρονομικα. εγω βρισκω στο ιντερνετ 4000 γκραφτς με 2000 ευρω και πληρωμενο και το ξενοδοχειο. και ειναι και στην κωνσταντινουπολη. αν ειναι ανεβαζω και το λινκ αλλα δεν ξερω αν θα θεωρηθει διαφημιση και αν επιτρεπονται οι διαφημισεις.
 

Hairsick

Active Member
Sadel το θεμα δεν ειναι μονο η τιμη, αλλα και το αποτελεσμα. Τιμες υπαρχουν απο 0,5 εως 3,5€.
 

krhtikos21

Member
sadel είπε:
ρε παιδες αυτα τα νουμερα που λετε ειναι λιγο αστρονομικα. εγω βρισκω στο ιντερνετ 4000 γκραφτς με 2000 ευρω και πληρωμενο και το ξενοδοχειο. και ειναι και στην κωνσταντινουπολη. αν ειναι ανεβαζω και το λινκ αλλα δεν ξερω αν θα θεωρηθει διαφημιση και αν επιτρεπονται οι διαφημισεις.

φίλε μου σε αυτά τα πράγματα επειδή θα τα έχεις μια ζωή πάνω σου καλύτερα το τελευταίο που θα κοιτάξεις να είναι η τιμή.καλύτερα καθυστέρησε τ ένα χρόνο, αλλά μη κάνεις κτ μόνο για να τ κάνεις.στην σχολή μου έχω 2 παιδιά που έχουνε κάνει στην Eλλάδα ο ένας το 2009 που το χουμε συζητήσει και από κοντά έχει μια τομή πίσω που κάνει μπαμ από χιλιόμετρο.πραγματικά σε πιάνει η καρδιά σου.Καλά για αποτέλεσμα μπροστα δε θα σχολιάσω.Και έδωσε 4000 χιλιάρικα.που δεν είναι λίγα.για grafts ουτε καν που ήξερε πόσα τ βάλανε.
 
Μπλουζα